CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
14. zář 2009

renčo , tak to jsme stejné i věkem, nejsme náhodou spolužačky? asi ne,ale skoro... se mnou chodila jen jedna Renča,ale ta od maturity žije v USA/prý teda/ koho jsi měla za třídní? teda jen jestli chceš, pokud nechceš, nemusíš na nic odpovídat 🙂

milana7
14. zář 2009

Dobré dopoledne, 😉 , jsem tu z kopce, super extra cca 20 foliků, ve středu OPU. Renda je dnes, možná jsem ji potkala, škoda, že nevím, jak vypadá 🙂 . Hodně štěstí!!!

maendy
14. zář 2009

Ruda /30 let/ Hodonín, zdravotní sestra, 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.termín porodu 7. nebo 14.2. 2010, triplle testy negativní

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI,2.IVF+ICSI -září 2009

Maendy /26 /Hodonínsko,zdravotní sestra, 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,
září 2009 missed v 9tt,říjen genetika Zlín pak zase CAR

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka- opět nevyšlo

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI, už stimulujeme puregonem na IVF.

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

maendy
14. zář 2009

Holkyyyy,tak už jsem volala do predika,tak byla tam moc hodná sestřička a jsme objednaní na pátek 9 října.
Bude to přesně měsíc po smrti mojeho zlatíčka,tak snad ty nešťastné 9 pokoříme. 😉
Jinak mili super 🙂 Jen tak dál.
Tak ty jsi rud ted slaměná vdova,ještě že ti dělá společnost ten prcek v bříšku 😉
Ta matika byla moje noční můra.Tak takto jste se připravila do hodiny?A čemu prosím vás nerozumíte? 😀 😀 😀

ruda
14. zář 2009

maendy, přesně, to je skejša...a taky fyzika, vy nevíte, že parašutista padá....
já teda zase devítky miluju a nemám ráda osmičky... uvidíš, všechno dobře dopadne a v prediku je asistentka fáááákt moc milá a šikovná...uvidíš, vše nbude v pořádku a na vánoce těhu...

rendas
14. zář 2009

Ahoj holky tak se hlásím po OPU.z devatenácti folíků bylo 13 vajíček. 😉 tak to jde.a manža měl dnes morfologii 10% a před týdne měl jen 3%.tak snad se tam nějaké dobré potvůrky najdou....

Milano já byla ve trojce tak to jsme se ani potkat nemohly ☹ dojela jsem tam ráno před osmou a odjížděli jsme asi o půl jedenácté.Ve středu budu na tebe myslet 😉

Rudi já mám okres Hodonín,ale bydlím ve vesničce u Veselí ,jinak já jsem zdravku dělala už jen jako nástavbu od roku 1998 😉 tak nevím.... 😲 a za třídní jsme měli Elišku Dubnou.takže já už měla jen odborné předměty..no latinářka to byla síla...na internu jsme měli Grosmanna a na chirdu-no tak to mi vypadlo,nemůžu si vzpomenout..

Maendy tak se drž a 9.ať je vše o.k. 😉 😉 dívám se že píšeš taky hodonínsko,taky vesnice????já to sem radši nepíšu 😒

Tak zítra si volám tak zas pisnu jak jsem dopadla.papa kočky

ruda
14. zář 2009

maendy, taky budu držet moooc palečky, holky-mil a rendi jste šikulky, to musí klapnout!!!!
rendi já maturovala 1997, takže to jsme se minuly...chápu veselsko a vesnice...já jen jestli nejsi z hodonína, tak jsem měla dvě návštěvy a pak na poštu a den rychle utekl...no na večer ještě že mám bříško a pejska, budu si mít s kým povídat...
taky musím nahnat nějaké kredity/holky sestry vědí.. ☹ / protože s prckem to bude děs a sbírám dvoje tedy 80...tak jdu příští týden za 400,- si myslí, že ty peníze cucám z prstu..a asi pojedu i na Dostálovy dny do Ostravy...

rendas
14. zář 2009

Jo Rudi s těma kreditama je to na prd.tahání peněz z lidí ☹ a někdy ty semínáře jsou fakt nezáživný..ale já už má posbíráno a žádám si až za rok.jezdila jsem do Hradiště,tam byly za 500Kč za tři body,dělají i v Kyjovve škole, tam to bylo za 300Kč za tři body nebo v nemocinici za bodík,byla jsem i v brně...a jaktože sbíráš 80??

Břicho bolí musím vydržet ☹ 😢

ruda
14. zář 2009

rendi já sbírám zvlášť na sestru a zvlášť na záchranáře...bohužel..nechápu, jedna práce, jedna hlava, jedny ruce..ale opikám za to, že mám dvě školy...hahahaha, já už odevzdávala jedny body letos v dubnu a další ch 40 příští rok v dubnu/teda k dubnu, takže poslat už v lednu.../ taky bych teď měla za těch 400 dostat 3 body a je to bez dojíždění tady v Hodoši... takže já jedu nanovo...

ruda
14. zář 2009

bříško bolet bude, lehni si do klídku a odpočívej s pokrčenýma nohama.... zítra voláš, kolik je oplodněno a kdy bude ET????

rendas
14. zář 2009

Tož to ja.....jojo zítra volám na výsledek,ale už si napamatuju jestli už říkají hned, kdy bude transfer.zítra jdu do práce,odpočívat budu až po ET..

ruda
14. zář 2009

tak v práci opatrně a po transferu už se na to vykašli ju? zítra ti řeknou, kdy bude ET, mě to tak řekli si teda myslím...tak hoooodně štěstí, třetí den je nejkritičtější, zapojuje se genetika muže...

maendy
14. zář 2009

Holky zdravka pořádá taky semináře za 300 4 kreda.Kouknite se na jejich stránky,v říjnu je nějaký 😉
Dnes jsem měla šílené bolesti a začala jsem se víc čistit,na jednu stranu jsem ráda.Začala jsem papat wobenzym,kontryhel čaj a mladý ječmen.Nejsem pako?
Dušička se pořád trápí,dnes jsem byla poprvé v kurzu angl,ale nedokázala jsem se soustředit,tak jsem se hodinu před koncem omluvila a bezmyšlenkovitě se toulala městem.

fiallinka
14. zář 2009

rendas: já jsem měla taky 20 folíků, z toho 14 vajíček, no a pak opl. 12 a dobrých 5 🙂, no schválně, jak to bude u vás. Ale myslím, že to vyjde 🙂

pajka00
15. zář 2009

dobr ráno holky,tak jsme absolvovali vyšetření ve zlíně.....miláček měl 104 mil.spermií-stačí prý 30 říkal, Dr.,tak si umíte představit, jak se naparoval. Jinak nám vzali krev a za 5 týdnů jdem na konzultaci...to jsem fakt zvědavá,jak to dopadne....Dr.řekl, že nemáme toho času už moc....takže se nebudeme zdržovat zkoušením, kdy je pravděpodobnost jen 10%,ale rovnou zkusíme úspěšnost 60%---čímž mi chtěl naznačit,že asi pudem do umělého...chjo a to jsem se tomu vždycky tak hrozně bránila.

fiallinka
15. zář 2009

pajka: vás asi tlačí věk, že? no je pravda, že pojišťovna pokusy hradí jen do těch 40 let... ten výsledek spermiogramu je teda ohromující 🙂

pajka00
15. zář 2009

No jo.....bude mi v březnu 40...takže nejvyšší čas🙂) Akorát mi to přijde hrozně složité injekce,prášky-nedokážu si do sebe něco píchnout....mám z toho hrůzu už teď... Uvidíme co nám řekne na výsledek krve, ale mám obavu, že mi chce navrhnout IVF...co taky v mém věku rychlejšího?A navíc-s nejistým koncem...ale zkusit se to asi bude muset.
Jo...spermiogram měl skvělý...aspoň že tam není problém.....ale od včerejška ještě nesplasknul-jak si o sobě myslí🙂))

milana7
15. zář 2009

Rendas, držím všecko co mám!!! 😉

sarri
15. zář 2009

Pajko, neboj, já jsem úplný posera a tím perem jsem se všehovšudy bodla asi jen třikrát. Nicméně manžel byl moc šikovný a všecko to zvládl do mně nabodat.

pajka00
15. zář 2009

no tak to pochybuju,že on by mě pichl......jéžiši...už te´d semi ježí chlupy....ty hormony-nejsou nic pro mě-připadá mi to nepřirozené....I když pravidelně ovuluju-stejně si musím pak píchat?

sarri
15. zář 2009

hormony jsou proto, aby dozrálo víc vajíček - mně bylo teda při stimulaci hrozně spavo, vůbec jsem nezvládala fungovat

pajka00
15. zář 2009

jak dlouho se to bere?prášky i injekce?

kaces
15. zář 2009

Ahojky holky všechny vás zdravím,dlouho sem tu nebyla páč se mi trošku porouchal notas,ale už je to dobré.
Sarri tak to hledím že ti ty injekce píchal manža,můj sa na ně nemohl ani podívat takže sem to horko těžko musela zvládnůt sama,ted si ještě píchám na ředění ale už se to těžko píchá když sa bříško zvětšuje.
Pajko uvidíš to zvládneš 🙂 Rendy tak co jak si dopadla?sem nervozní za tebe.

ruda
15. zář 2009

ahojky pajko, už jsi tady kdysi byla na radu že? přes 100 milionů, to tu asi fakt nemá nikdo.. jaká je morfologie a pohyb??? to je dost důležité...IVF se neboj, není to taková hrůza, růžový sad sice taky ne,ale za mimi vše a y teda fakt moc času nemáte, teda ono to jde i potom,ale za jiné peníze, neboj, všechno ti řeknou.. já pichala pak ještě kvůli komplikacím další injekce, tak jsem jich měla nespočet,ale vidíš, zvládli jsme to... u koho jsi Horváth nebo Chovanec??
maendy, taky bych se asi nesoustředila na anglinu, díky za typ na seminář, teď už je lepší něco sehnat.ty začátky byli horší, jen to pořád stojí na můj vkus dost peněz, stačí, že tam musím čučet...někdy/skoro vždy/ fakt nuda...ale přednášela jsem jednou a raději bych to zvládla bez...
holky byla u mě spolužačka a kecáme, já nervozní, že už jsem o d včerejška necítila šimrání v břiše a ....takový kopanec, tak říkám, kopl, zvednu triko a tam vlnobytí, úplné boule, jak se točilo či co, kámoška se smála, že to vidí, je to nádherné....tak snad zítra kontrola dobře dopadne....

fiallinka
15. zář 2009

pajka: no píchá se to u krátkého protokolu jen asi 12 dní a neboj, i můj chlap se to naučil bodat 🙂...no pokud na ivf nepůjdete teď,tak pak vám ho nikdo ani částečně nezaplatí..na druhou stranu u vás je to asi jen otázka času, kdy se to podaří přirozeně...

sarri
15. zář 2009

Rudi, to je super - jak jednou začnou boule, tak už se to boulí a sílí 🙂

Normálně jsem teď poprvé od minulé kontroly nepřibrala ani deko - vždycky byl přírustek aspoň kilo. Snad bude vše ok a děti rostou, i když já ne. Já mám od váhy na začátku těhotenství jen 3 kg navíc - zhubla jsem v prvním trimestru cca 6kg a od té doby cca 9 nabrala - to na dvojčata není moc.

kaces
15. zář 2009

Sarri neboj já taky nijak zvlášt nepřibírám vypadám jak dobře najedená 🙂 Moje kamarádka je ze dvojčat a když je jejich máti čekala tak přibrala jen 7.No mě čeká kontrola v pátek tak snad bude všechno o.k.

rendas
15. zář 2009

Ahoj holky tak se hlásím 😉 to je fajn že si člověk může takhle "pokecat" 🙂 já si s nikým o tom povídat nemůžu a nechcu ,takže je to s váma super 😀
Takže z těch 13 vajuch se oplodnilo 10,ale transfer už ve čvrtek.vždycky mi to dělají hned za tři dny tak jsem se ji ptala,ať mi udělají tu prodlouženou kultivaci a že ne,že už se pozná jestli je to embryjko dobré nebo ne.a včera mi říkala že transfer v pátek nebo sobotu.ale snad tomu rozumí a bude to o.k.no holky a zkusím dát dvě,ale bojim bojim 😔

Pajko neboj to zvládneš 😉 ale s tím spermiogramem,jak píše Ruda,záleží na morfologii.mi máme 90milionů,ale jsou nám na prd....

Rudi jen ať kope 😀

Holky moje díky všem za podporu 🙂

sarri
15. zář 2009

Rendas, tak to jsou prozatím krásná čísla. Ať embrya rostou, buňky se zmnožují - prostě ať je co ve čt zavádět. Taky bych šla radši do dvou - přece je to jenom vyšší šance, že se uchytí alespoň jedno.

maendy
15. zář 2009

Rendas taky si povídám na netu.Třeba o naší IUI nikdo nevěděl,a tentokrát nikomu ani neřeknu že jsem těhu až se to za těch 10 let podaří ☹
Jsem z toho smutná,promiňte,nechci vám to tu kazit ☹
Ono je fakt dobré to tajit co nejdéle,alespon se pak netrápí všichni.Náš miláček umřel v 9 tt,chudák Horváth ten byl tak jistý že je vše naprosto OK.