CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
15. zář 2009

maendy, jakých 10let 😠 vím, je to teď těžké,ale neboj, víš, málokomu se podaří IUI a vám ano, tak na tom nebudete tak špatně, jen to tak mizerně dopadlo a příště to bude dobré, uvidíš... jojo holky s váma toho tady nejvíc proberu i s manžou i okolí všichni ví i v práci že jsem byla na IVF, mluvím o tom otevřeně, mě zase mučilo, když jsem to dusila v sobě,ale kolegové jsou zdravotníci, tak je to trošku jiné.. teď jsem se odtutd vrátila, pozvali mě na oběd,že vařili houbovou omáčku...ta byla...mńamka, to se mi bude cvičit....
fakt nezáleží na milionech mi taky měli 87 mil. a přesti ICSI..morfoška nic moc...

kaces
15. zář 2009

Rendy taky bych šla budto tebou rovnou do dvou,je ětší šance a třebas se zadaří hnedkaj dvojčátka 🙂 přeji ti to moc.Oni určitě ví co dělají,když jdeš na transfer hnedle ve čtvrtek tfuj,tfuj

sarri
15. zář 2009

Maendy, zkus teď na těhotenství nemyslet - ani na to, co bylo, ani na to co bude. Pojisti se bylinkama a nech tomu volný průběh, zaměř se na nějakou zálibu, dejte dovču. Nám se podařilo otěhotnět vždy, když jsme měli objednanou dovolenou.

Jinak zitra držte palce - máme kotrolu v 30tt, tak ať je vše ok a hezky stejně nám to proudí pupečníkem - mám nervíky.

kaces
15. zář 2009

To víš,že na tebe budu myslet.Sarri nemáš náhodou zkušenost?dneska mě nějak začal takový zelenkavý výtok,je to spíš hustší jak kdyby hlen.V moči mám pořád ty bakterie a snad mě e čtvrtek něco nasadí jedu k nefrologovi.

sarri
15. zář 2009

Kaces - hlen je v těhu normální, ale jestli máš podezdření na výtok, tak si nech udělat na gyndě stěry - já už měla troje čípky. Co to svědění? Přešlo to? Mě občas svědí břicho a prsa - hlavně v noci - a to mažu a virážku žádnou nemám.

kaces
15. zář 2009

V pátek jdu na kontrolu tak to doktorovi povím a uvidím.Jojo musím zaklepat to svědění přešlo,ale někdy mě svědí taky břicho a prsa ale prej to je normální,taky nemám žádnou virážku.ítra na tebe budu myslet,už máš všechno pro prcky nachystané? 🙂

ruda
15. zář 2009

sarri budu na tebe moc myslet!!!
Kači to je fajn, že už to nesvědí a bříško si taky buď mažu nebo škrábu, jak se kůže nápíná, tak to svědí, já už jsem jako hrošík 3kg na břiše a to čekáme jen jedno..jen ten výtok pokud je zelený, to se mi moc nelíbí, určo to řekni, zapáchá nějak divně? nebo bez zápachu???
Dobrou noc, já druhou bez manži, den je v pohodě, mám činnost,ale ta noc, tak se tulím jen k jeho polštáři...ale voláme si...tak dobrou, jdu s psékem a do hajan...

rendas
16. zář 2009

Dobré ranko holčiny,nemůžu jaksi spát,tak jsem šla na vás juknout 😉 ,než půjdu do práce.

Maendy nic nám tu nekazíš,všichni si potřebujem ulevit,když to špatně dopadne.já ti dám 10 let,za chvíli tě tu máme zpátky 🙂

Sarri ať to dnes vše dobře dopadne 😉

Kaces díky moc a v pátek to mudr.řekni, a at je vše o.k.

Rudi bez manži to vydržíš a uvidíš jak se budete na sebe těšit 😀 😀

Holky tak všem přeju krásný den a zítra valím na kopec...pa

pajka00
16. zář 2009

Dobré ráno holky....tak jak jsme mluvili o 104mil.spermií tak pohyblivost 50%, ale Dr. říkal,že pokud stačí 30mil. a musí být 50% tak u 104 je to nadmíru těch 50%.Jasně, že je rozdíl pohyblivých 50% z 30 mil. a 50% ze 104. Jinak ostatní vše v pořádku-co se týká spermií..prostě výstavní kus-šak se naparuje ještě dneska🙂))Ale přeju mu to, mužské ego dostalo co proto, tak je rád🙂) Krev teprve uvidíme jak dopadne... Já už 2 děti z předchozího manželství mám. 17-letého kluka a 14-letou holku-oba okamžitě první měsíc těhotná, bez problémů těhotenství-fakt ukázkové... a teď to zkoušíme už 1,5 roku, před rokem jsem potratila v 7-týdnu a od té doby prostě nic....Asi bude chyba nějak ve mě....holt jsem už "stará " baba🙂) Ale doufám,že to bude OK.
Maendy...nevěš hlavu. Ono to všechno přebolí a uvidíš, že se do toho za chvilku znovu pustíš s chutí, protože mimčo je mimčo a stojí to za to trápení... Taky jsem si vzpomněla, že kdybych nepotratila, už by mimoš pomalu lozil...chjo..no nedá se.
Chodíme k Horvátovi...asi slovák-podle toho, jak pořád říkal těhotěnstvo🙂 Ale přišel mi sympoš,všechno vysvětlil a hlavně měl starost, že máme málo času-kvůli pojišťovně, tak musíme spěchat a nezabývat se nespolehlivými pokusy, které mají úspěšnost 10%-čímž myslel nejspíš IUI....což jsem si myslela, že mi udělají....a hned by asi fakt naběhl na umělé....žiši....

kaces
16. zář 2009

Rudi jojo je to bez zápachu ale v pátek mu to povím,dneska tam můj dr.není a zítra valím s těma bakeriema do Zlína tak bych to nestíhala.Rudy tak to sme tna tom stejně já přibala necelé tři kila,ale tento týden to určo doženu.Taky sem ted sama samotinká manžel ted měsíc bude přes týden pryč,takže budu ořád věčně sama samotinka jen s našíma prcckama.Jak sem si myslela,že když včera odjel že nebudu spikat,ale spala sem jak dřevo celou noc 🙂 Sarri at ti to dobře dopadne a ste s prcckama v pohodě a ještě pár týdnů vydržíte 🙂

fiallinka
16. zář 2009

rendas: super 🙂, no pořád je to podobné jak u nás - taky jsem šla na ET za tři dny 🙂

ludmilamarie
16. zář 2009

Ahoj, zdravím snažilky i těhulky,
nějak se od Vás nemůžu odtrhnout a přejít na jiný chat, i když jsem těhulka (26 tt). Nějak se cítím spřízněná - snažilkovala jsem 5 let. Myslím, že kdo to nezažil neví o čem mluvím a bere svoje těhotenství jinak než my. Chodím teď do těhu kurzu a je to tam taky super, protože není nic lepšího než pořádný babinec, ani brožurky, knížky nebo internet neposkytne tolik informací 😉
Doufám, že se nás příští rok na Baťovce při setkání sejde co nejvíc z tohoto chatu! Manžel sice nemá rád, když říkám, že je svištík ze zkumavky (chce asi zapomenout), ale já se na to setkání moc těším. Opravdu si nemám s kým o tom popovídat. Tahle diskuse mi opravdu moc pomohla a podržela mě. Je úžasné, že máme takovou možnost. Nedovedu si ani představit tu samotu snažilek před pár lety, kdy nebyl internet a umělé oplodnění bylo svým způsobem tabu. Moci to ze sebe vypustit, promluvit si o tom a nedržet to jenom v sobě je hrozná úleva.
Páni, to sem se rozjela 🙂 Držím palce všem!

kaces
16. zář 2009

Ahojky Ludmilko taky sem koukám a píši stále i když už nejsem snažilka,ale těhulka.Taky sem přemýšlela,že bych chodila do cvičení ale zatím sem o žádném neslyšela budu se muset v pátek u dr.zeptat vím že to v mém okolí snad dělala paní Vránová,ale nejsem si jistá když je tedve Zlíně.Ty vlastně taky chodíš k dr.Švachovy nebo už to mám popletené?je nás tu hodně.Tak to už pomalu chystáš pro mimčo co?eště pár týdnů a pod stromečkem budete mít nejkrásnější dáreček co 🙂

ruda
16. zář 2009

Ahojky holky...
rendi, tak se vstáváním, mám problémy, spíš hůř usínám...
pajko tak to je fakt skvělé spermio, taky bych nedoporučovala IUI, pokud je manža v pohodě a nejde to, vypadá to na chybu u tebe, laparku jsi měla? možná máš jen v tom věku prostě srůsty a to vyřeší IVF, tak hurá na něj a Horváth, to je ten nejlepší, teda jen podle mě, já byla u třech a on je můj favorit, co mi pomohl k miminku... asi bude slovák a "těhotěnstvo" je u nás doma oblíbené slovo, říká to krásně a jak jsme tam chodili poměrně dlouho, tak se to vrilo do paměti... 🙂
kači, tak ať ti to dobře dopadne, snad ten výtok nic nebude a taky slaměná vdova...to uteče neboj se, ale peníze jsou teď potřeba...kdy ne že...
rendi na zítra držím mooooc palečky!!!!
ludmilko, taky jsem skoro v půlce těhu a jsem tady a ještě na dvou jiných diskuzích,ale vše se týká ivf, do diskuzí v těhotenství se nějak nedívám, jsem prostě pořád ve snažilkách, tady se známe, tady jste mi pomohli a tady se cítím doma..holky, co jsou těhotné napoprvé, mají jiný přístup...prostě se tam necítím, nikdo nepochopí, co je to dlouho čekat a být měsíc co měsíc na dně...jen vy tady...tak proč spolu klidně i neodrodit a na setkání s váma se moooc těším, pak si musíme dát znamení, se vlastně nepoznáme...hahahaha
včera jsem byla podruhé cvičit, vede nás holka co má dvojčátka a je 8 týdnu po porodu, to je šikulka, taky je tam paní co čeká 4té a druhá třetí... jsem tam trošku jediná prvoro 🙂 dička..
nevím, jestli půjdu na předporodní kurz...musela bych dojíždět, se mi moc nechce a porod jsem viděla několikrát a stejně to má každá ženská stejné..uvidíme...

ruda
16. zář 2009

😉 teda jsem chtěla napsat, že každá tomá jiné 😀 já už začínám být fakt těhudementní 😉

pajka00
16. zář 2009

Jo rudi, to víš, že si nechám poradit, akorát hned jak jsme se začali snažit o mimčo, tak jsem hned v začátku řekla-ale na umělé nepůjdu....no a už je to tu...odříkaného chleba....Ale co bych pro to neudělala,že? Snad to vyjde a budu zas těhu..je to ten nejhezčí pocit, co jsem zažila.....to další-jako je porod, větry,růst zubů,zvracení, zánět v prsu.....to už přeskočím🙂)))
Tak se holky hezky snažme, ať je tady těhu víc a vy, co už jste-se držte!! Moc vám to přeju🙂

ruda
16. zář 2009

paji nestraš nás,,,,, 😉 jo a taky spermio je jako na houpačce, můj měl na prvním vyšetření fajn hodnoty, morfošku dokonce 60%, tak jsme šli do IUI a mysleli, že chyba je ve mě a při IUI vše jinak spermio děs a pak rovnou IVF a nutnost ICSI...u chlapů nikdy nevíš...,ale tak by mi pasovali ty srůsty, takže IUI by byla fakt ztráta času..tak hooodně štěstí, teď to bude tobogán a na vánoce už jasná těhule...

pajka00
16. zář 2009

Díky za povzbuzení-mám z toho husí kůži, fakt. Nevím proč mě to tak děsí. U mě každý měsíc probíhá pravidelně ovu-takže si myslím,že hormonálně to ještě nebude tak hrozné, srůsty podle UTZ taky v pořádku..i když nevím-jestli by to tam viděla dobře...spíš si myslím,jestli to nebude problém imunity-že bojujeme proti sobě-to si myslím,by nebylo moc fajn. Nevím-co by bylo lepší🙂Dr.mi v podstatě neřekl-krom toho,co jsem psala,co bude dál.Prý uvidíme podle výsledků v krvi mojí i jeho-tak uvidíme a rozumím tomu- co se týká tady těch věcí jako koza petrželí.

pajka00
16. zář 2009

ještě otázka....když tam jedem za 5 týdnů...tam mi jasně řekne co a jak vypadá a jak by to dál řešil-už hned nafasujeme léky a začne to řešit?Nečeká se nějak na ovu?Nebo káčka (menzes) nebo tak něco?

sarri
16. zář 2009

Pajko, až budou výsledky z krve, tak vám řekne co a jak - možná nasadí nějaké léky a stimulovat vaječníky se začíná s menstruací - akorát to musí ještě tvoje pojištovna schválit, ale to jde celkem rychle.
Holky sestřičky budou vědět lépe, ale zdá se mi, že nejplodnější období má žena do 25 a pak už to jen klesá - IVF je dobrá volba.

Už chytám nervíky, na kontrolu jedu až na půl čtvrté.

Holky sestřičky, co mám dělat s křečákama? Vylezly mi během těhotenství na vnitřní straně lýtka hned pod kolenem.

Kaces, výbavičku už skoro máme - oblečení snad všechno, ještě zbývají postýlky a veci do nich a věci do porodnice + pleny - to budu muset pořešit co nejdřív, ať jsme připraveni. Začali jsme nakupovat po screeningu v 22tt. mám dobré zkušenosti s mimibazarem - v obchodech je oblečení hrozně drahé, takže jsem hodně nakupovala tam - a pak výprodeje v Tescu - akorát v tom zlínském nic moc, zato v Kroměříži byly fakt parádní slevy (7 ks body pro novorozence za 77 - no nekupte to 🙂

monas007
16. zář 2009

sarri, držím pěstičky ať kontrola dopadne dobře 🙂 my máme tu dnešní 3 týdny po ET za sebou !! hcg skoro 22000 ale našli jsme jen jedno naše sluníčko !! 😀 ale to nevadí, hlavně když bude v pořádku a příští týden jdeme na srdíčko !! dneska jsem si vzala i fotečku 🙂 a máme už celé 3 mm 😉

pajka00
16. zář 2009

Jak vidím holky, vy jste tu už "vzdělané" všechny, co se týká odborných termínů a praxe.....tak se budu muset něco přiučit.I když-radši by jsme se bez toho obešli a stvořily mimčo normálně,že?...no nedá se hlavně, že to jde aspoň tak.

maendy
16. zář 2009

Holky myslela jsem že hůř už být nemůže ale chyba lávky.Tchýně která má už 3 týdny nohu v sádře a prostě nedodržovala co jsme po ní chtěli,teda aby se hýbala,šla jen na wc.dostala obrovský zánět do žíly,má tam obrovskou sraženinu,což může skončit hodně špatně.Je ohrožená na životě.
Manžel je dnes jak na potvoru v brne a ne v nemocnici,tak jsem tam musela letět já,přijali ji tam kde jsem 6 let pracovala,takže tam holky znám.

Jsem na ni tak nasraná.protože je to další trápení pro manžela.Ještě jsme se nevzpamatovali z tohoto a ted toto.
Mám uplnou hruzu jak dnes dopadne ta kastrace,holky myslete na me,prosím.

A to bráchu kterému je 23,čeká umístění na listinu čekatelů na transplantaci srdce.V zimě měl ošklivý zánět srdce.
Manžel na to přišel včas a zachránil mu život.
Kdyby se ted neco stalo jeho matce,nevím co bych dělala.

Co mě ještě čeká?????Kdy příjde to dobrééé???

maendy
16. zář 2009

Jinak moc děkuji za podporu holky.
Všem držím pěstičky. 😉

monas007
16. zář 2009

maendy, je mi moc líto, že máš takové trápení !! život je někdy opravdu krutý a když už si myslíme, že nemůže nic horšího přijít, tak ono se zase něco najde !! vím, že se to lehce řekne ať jsi silná a všechno dobře zvládneš, ale někdy je toho na člověka opravdu už dost!! ale musíme věřit, že všechno to krásné teprve přijde !! jen to chce tan čas, kterého bohužel už moc nemáme !!

pajka00
16. zář 2009

Maendy tak to mě moc mrzí...toho trápení už jste měli dost a zasloužite si klid a pohodu.Ale snad všechno dobře dopadne a i to mimčo se brzo zadaří. Držím ti palce!

kaces
16. zář 2009

Tak to sme na tom stejně Sarri já chci taky jak budu mět manžela na tom ultrazvuku se někde stavit a pomaličku něco nakoupit.U nás blízko mají povlečení do postýlky za 180kč bavlna a 230 krep,takže po ultrazvuku povalím nakupovat.A kupovalas neutrálně a nebo už něco určitého?Su trůba zase sem zapoměla jestlis psala co budete mít.A kupovalas vel.50 nebo větší?Jen se hrozím toho že manžel bude z domu jestli půjdu na ultrazvuk.Nevíš náhodou jak dlouho se čeká než tě vemou na ten ultrazvuk?Budu na tebe odpoledne myslet 🙂
Monas tak to je skvělé 🙂 drž se

Maendy tak to je mi líto všechno se na vás hroutí,držím pěstičky at to všechno dobře dopadne

ludmilamarie
16. zář 2009

Maendy: Jak se u nás na Valašsku říká "Na posraného aj záchod spadne." Mohu to jenom potvrdit, když už má člověk pocit, že to nemůže být horší zjistí, že může 😖
Kaces: Chodím k Vránové, měli jsme zatím jenom jeden sraz - ve středu na základce, takže se určitě ještě můžeš přidat. Je to opravdu dobré a jsme tam kromě jedné samé prvorodička, tel. na J. Vránovou: 737 906 929. Cvičíme, kecáme a probíráme důležité věci.

Na té Baťovce si budem muset dát nějaké poznávací znamení, abychom se poznali
😀

rendas
16. zář 2009

Maendy to tak někdy je že se to všechno s prominutím "sere"...já mám teď mamku na těžké operaci,taky nevím jak to vše bude, a to má být člověk v klidu...ale prostě musíme věřit...ale napíšu vám něco pozitivního-asi je možná zvláštní rok,ale dnes jsem se dozvěděla, co je ve vesnici těhulek, i těch co přestali už doufat!!!!(i kolegyně v práci),tak jsem prostě fakt čuměla..takže holky nám to taky vyjde!!!!!Maendy prostě to dobré přijde...

Jinak je mi dnes nějak blbě,včera to bylo o.k.a dnes břicho bolí,chtěla jsem jít na záchod a tak jak kdybych rodila ježky...ale snad to přejde...jsem zvědavá co mě čeká zítra na kopci...

milana7
16. zář 2009

ahoj žabky, maendy, život je vážně kruťas..ach jo..asi si každý musí vytrpět to svoje a probojovat se tím 😠 . Jsem dnes po OPU, 17 vajíček ze mě vysáli, ti jsou tak šikovní...jdeme do ICSI a zítra uvidíme, co dál...Trošku mě teď bolí břicho, hlavně při chůzi, ale pocity jsou pozitivní...další krok za námi..