CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
16. zář 2009

Mili super 😉

ruda
16. zář 2009

pajko určo věř doktorům a horváth je myslím fakt poctivý, myslím, že v té krvi dělají i ty protilátky proti spermiím, tak uvidíš, může to být i endometroza a srůsty na UZV moc vidět nejsou, jistota je laparka,ale na to už nemáš času..prostě bych do toho IVF určo šla..
tak sarri už je na kontrole, tak snad je všechno v nejlepším pořádku...
maendy, no to je teda děs, vím, jak to myslíš, masivní embolka a hotovo.. co si budem povídat,ale to zvládne, dají jí heparinu dávkovačem a bude to v pořádku, uvidíš, vše se v dobré obrátí a bráchu teda čeká taky nic moc období, měl endokarditídu?? to je mazec,ale snad se někdo vhodný najde...budu moc držet palce a uvidíš, ty budeš zase brzo těhule....vím to...
taky se chystám opo velkém UZV na nákupy, peníze mám odložené, tak uvidíme, něco chci i přes net, třeba vybavení postýlky a kočárku, vyjde to levněji a hlavně je tam obr výběr a tak co jsem si vybrala, vše je jeden motiv, polštářek, peřina mantinel i zavinovačka a dokoncek tomu i přebalovák...dá se to najít a když toho bude víc tak bez poštovného, vyjde to určo líp a kámoška, co bude teď rodit, je tak spokojená, prý to přišlo aje to hezké a kvalitní...něco taky v tesku atak jak narazím..hodně mám po ségře...
rendi neboj, zítra na kopci to bude vše v cajku a budeš večer už tehulka maminka 🙂
monči to je nádherné, aspoň pozitivní zprávičky...to už jste teda velcííííííí
my dnes na kontrole v pohodě, testy o.k. ale krev nic moc, jsem chudokrevná a bez železa, ztak mám tablety a to beru poctivě od začátku těhu vitamíny...prý asi není ta moje strava vyvážená...jím všechno dokonce maso miluju a ryby taky, zelenina vlastní a ovoce mám taky ráda...chudokrevná jem byla i před těhu, tlak spíš nižží, což je dobře a řekla co si myslí, že to je,ale nožky roztáhnout nechtělo..tak pohlaví odhalím až po velkém UZV...

ruda
16. zář 2009

mil tak to jsou super zprávy, to určo klapne, zítra voláš, kolik oplodněno??? držím mooooc palečky...
holky kdo z vás nakupuke na mimibazaru, napíšete mi, jak se to dělá? jako jsem se teď zaregistrovala a jak probíhá aukce??? a jsou ty věci fakt dobré? nešulí tam??

fiallinka
16. zář 2009

ruda: nakupuju jak divá 🙂 už dlouho, napíšu ti IP 🙂

kaces
16. zář 2009

Ludmilko děkuju za info a jak často budete chodit cvičit a kolik se za to platí?No já sem se paní Vránové chtěla zeptat jak ji potkám ale ještě sem neměla to štěstí,páč ted do Brumova moc nejezdím nějaksem lenivá doma,jedu tam vždycky jen o víkendu s manželem když jede makat k rodičům 🙂

monas007
16. zář 2009

ruda moooooc děkuji !! no jo zatím hezky rosteme, když už jsme se vytáhli na 3 mm 😀 a do příštího týdne ještě vyrosteme a bude další fotečka do našeho alba i se srdíčkem 🙂 manžel z toho byl unešený a hodně nadšený !! jsem ráda, že tam byl se mnou tak doufám, že se utrhne i příští týden z práce a zase nás doprovodí na kopec 😀

ruda
16. zář 2009

moni uvidíš, jak to uteče, taky jsem jásala nad každám milimetrem a už máme kolem 20cm!!! jen tak dál 🙂
těhule, víte kde máte placentu? já vepředu, tak kopance ucítím míň???

monas007
16. zář 2009

no tak zatím mi připadá, že než uteče týden do další kontroly trvá to celou věčnost 😀 ale musíme být trpěliví a čekat a čekat a čekat 🙂 tak oproti nám už jste teda pěkně velcí 🙂 ale taky už to máte za pár, co ?! 🙂

monas007
16. zář 2009

ruda a kdepak je ADUNKA co jsme tam našly opuštěnou na tématech ?! 🙂

ruda
16. zář 2009

🙂 no jo mončo, příští týden jsme v půlce... jojo něco letí, něco se vleče..ještě čekat do příští středyna UZV, snad bude vše v pohodě, dnes mi ukazovala pusinku, vypadá bez roštěpu a bránice bez kýly, snad bude srdíčko v pořádku...mos se nechtělo ukázat, spinkalo to... tak snad bude čilejší, když se budeme nahrávat na DVD, bo tatík s náma asi nebude, musí pracovat,ale pojede s náma teta

monas007
16. zář 2009

určitě bude všechno v pořádku 🙂 zatím se mi to vleče, protože je to pořád taková nejistota ale věřím, že pak to uteče jak voda 😀 DVD musí být super, ale taky se jednou dočkáme 😉 nám zatím stačí ta dnešní fotečka 🙂

ruda
16. zář 2009

určitě, nic se nemá přeskakovat, každá fotečka má svoje kouzlo...

sarri
16. zář 2009

Tak kontrola ok - hrubý odhad váhy miminek 1300 g, jsou o něco menší, než když je tam jedno nebo když jsou dvojčata dvojvaječná. Na jednovajky mají prý dobré míry.
Akorát mé Mudr. zaskočila, že se bude rodit císařem po ukončeném 35tt - to je za 5 týdnů- teda pokud do té doby nebudou potíže - nějak se to blíží a nemocniční posera, jež ve mně dřímá, se hlásí o slovo- hold mám z toho porodu strach - hlavně o děti. Takže teď kontroly už každý týden v nemocnici.

Rudi, zkus tento eshop - já mám vybráno, ale ještě jsem neobjednala.

http://www.mamitati.cz/

Jo a na mimibazaru jsem taky hodně nakoupila.

Zítra eště napíšu, teď mám slíbenou masáž od manžela 🙂

ludmilamarie
17. zář 2009

Kaces: chodí se ve středu v 15:30 - 7 lekcí, cena cca 1400,- Kč. VZP stávkuje a nic neproplácí - zatím. Jinak by nám měla přispět 1.000,- Kč. Uvidíme.
Sarri: Já sem dneska rodila celou noc, bylo to hrozné a byla sem fakt ráda, že jsme se ráno probudila. Tak mě to rozhodilo (fakt se bojím), že sem si hnula s Radečkem a teď mě bolí celé břicho. Sedím v práci a doufám, že půjdu brzo dom :o)
Co je to ten minibazar?

ruda
17. zář 2009

sarri tak to je paráda, že jste v pořádku, se ti nedivím, že začínáš mít obavy z porodu....ale u císaře nic nebolí...hold až potom musí pomoci rodina, ale to zvládnete!!!!a neboj miminka budou v pořádku!!!!a díky za odkaz
ludmilko vše nej k včerejšímu svátku 🙂
co to máte za lekce??? já chodím na cvičení v těhu a 10 hodin mě stálo 350,-

sarri
17. zář 2009

Ludmilo, mrkni na www.mimibazar.cz - dají se tam levně nakoupit věci pro miminka - v obchodech je hrozná drahota a hlavně ty první oblečky mimčo dlouho neužije, tak je všichni prodávají v dobrém stavu.

Kaces, kupovala jsem hlavně oblečení vel. 56 - každá firma to má ale trošku jinak, takže některé 56 jsou celkem prťavé, jiné se zdají být podstatně větší. Taky máme nějaké 50 a nejmenší 46, taky hodlám používat zavinovačku. Možná ještě koupím nějaké ty padesátky, neb to vypadá, že to budou opravdu prďata.

ludmilamarie
17. zář 2009

ruda: jsou to 3 hodinové lekce s cvičením, pak se probírá porod, příznaky, nakupování věcí (co třeba co netřeba), pobyt v nemocnici, návštěva porodnice, péče o dítě, kojení, tělesné i psychické změny ... Věděli jste např. co je to hráz a že se má masírovat - já ne 😅 Je to fajn babinec se vším všudy!
sarri: díky, včera v obchodě se mi podlomila kolena nad těma cenama 😖

kaces
17. zář 2009

Ahojky Sarri tak to je dobré,že ste v pořádku takže se ti to blíží no já sem dneska omrkávala zavinovačky do autosedaček,vaničku atd.jak pojedem do Zlína na ultrazvuk s manžílkem tak ho tam vytáhnu a provětráme peněženky🙂Byla sem v tom obchůdku na priorem ve Zlíně mají tam supr ceny.Taky jsem se dívala na mimibazar,ale počkám až jestli mi znova potvrdí co to bude a vyrazíme,hlavně si ted musím jít nechat udělat přebalovák(komodu)at to mám kde dávat.Jinak dneska s ledvinama dobré moč byla lepší tak mě antibiotika nenasadil ještě zítra k svojem dr.at vím jak se prcci mají.

Ludmilko dík za info uvidím,či se na to dám nebo ne.

monas007
17. zář 2009

sarri to je skvělé, že jste všichni v pořádku 🙂 hlavně na sebe dávejte pozor !! podle váhy jsou to zatím pěkní drobci, ale oni to potom všechno doženou 😀

ruda
17. zář 2009

já mám čas ale už se na to těším, že příští týden začnu, vytřídím ty prdi věci dle pohlaví a něco koupím, u prioru je paní fakt hooodně milá a ochotná a věci +- jako na netu, když bych přičetla poštovné a můžu si to osahat..někdy je to dobré...mám těhu věci přes net,na foto skvělé a na živo teda žádný zázrak některé jsem i rovnou vyhodila, některé asi ani nosit nebudu a do kalhot snad dorostu...., psala, jak je to skoro nebo úplně nové a tinika měla úplně roztrhané rukávy...třeba...tak jsem opatrná...ještě uvidím...
ludmilko, to je fajn takový pokec, dobré na seznámení, já teda třeba vím, co je hráz a že by se měla hlavně na konci těhu masírovat...ale taky jsem sestra že...pár porodů jsem viděla a háky u císaře taky držela, i v terénu jsem přišla k porodu, dobrá zkušenost,ale stejně nejsem připravená...
teda a kupovat vše dvakrát...to bude balík... ještě , že teď je díky IVF plno dvojčat 🙂
teď mi psala kámoška, že má //, na první mimi čekali 3 roky teď taky přes rok, příznaky taky má a mMS termín zítra...tak držím palce, taky si to zaslouží, je to holka hodná....až moooc 🙂

kaces
17. zář 2009

To víš Rudy,že to bude pálka za věci kor kdyžnemám ani od koho něco podědit totiž sestřenka čeká tak jak já takže to její švagrová a ségra dají všechno jí.Ale co bysme pro prcky neudělali snad to pak jednou prodám.Ale oblečení vel.50 budu kupovat přes net asi u nás toho moc nemají všechno a tak 56 a to se mi zdá velké určo budeme mět malinkaté mimča. 🙂 Pěkně k tomu vemu tatínka at si taky užije nakupování(spíše nošení nákupu) 🙂

rendas
17. zář 2009

Ahojky holky tak valím z kopce,mám po ET dvou embryjek,takže mě čekají dva dlouhé týdny čekání 😝
Jinak na zamražení nic ☹ jdu chvíli odpočívat..co jste vlastně kočky dělali po ET???Čtu si jak nakupujete.já chcu takyyyyyy...tak papa

A co naše Milana7????

sarri
17. zář 2009

Rendas, hoď se do klidu, nic nedělej a nejlíp je to dobře zaspat - vím, že jsou to nervy to čekání....

Kaces, zavinovačky jsem koupila do autosedačky Emitex - takové fleecové s nohama a hodlám je používat i do kočárku (když dám kombinézku a deku, tak to musí stačit)
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6480-emitex-zavin...

Holky od Zlína, máte nkdo zkušenost s Mudr. Henčlovou z Baťovky?

Rudi, jaký máš odborný názor na epudirální či klasickou anestezii?

ruda
17. zář 2009

kači, vím, peníze...ale to už nás všechny stálo dost a víme, že to se vždy nějak udělá, hlavně, když se to povedea jsou miminka zdravááááá!!!!
rendi, tak to ti gratuluji, a už jsi těhule...hlavně teď odpočívej, dnes bych šla určo spát a byla v klidu dej jim fakt minimálně 2 dny oddech aby se mohli zahnízdit, hooodně pij a jez bílkoviny kvůlli OHSS a pak začni pomaloučku, procházky...pozor ze schodů, NIC netahej a nan úklid se prostě vykašli, rozmazluj se a ono to pak klapne...držím moooc palce...14 dnů čekat nevydrží nikdo, teda málokdo, tak testovat budeš určo dřív..uvidíš...drž se mamino!!!!
sarri emitex je skvělý mám od nich fusak i zimní zavinovačku do autosedačky, jsou miloučké, krásné barvičky a hebké a s atestem a česká výroba, kači mají je tam naproti prioru a fakt skoro za cenu z netu...tuším rozdíl 40 Kč...
hooodně uvažuju o epidurále, trošku se bojím, protože mám potíže s páteří, tak aby to šlo,ale rozhodně je to šetrnější hlavně pro miminko než celkovka, to se pak musí kvaltovat, aby se anestetikum nedostalo přes pupečník i k mimču, u epidurálu ti dají do zad hadičku a dávka se může přidávat, pokud se porod zvrtne v to, že musí být udělám císař, tak ti prostě přidají do epi a udělají ho, to jmse rodili dvojčátka v epidurálu, maminka si s náma vykládala a mi jí z bříška tahali mimča...no tatík to neustál,ale jinak v pohodě... nejsem pevně rozhodnutá ani tak se nebojím porodu, i když i to, mám kostrč vpáčenou dovnitř a úzkou pánev, tak to bude asi mazec,ale šití se snad bojím ještě víc...tak asi ta epina vyhraje 😀

monas007
17. zář 2009

rendas, nejdřív tolik dřiny a pak je to takový fofr 😀 teď hlavně odpočívej, vypij co nejvíce tekutin a papkej jogurtíky ať se tam mimiškům líbí 🙂 za pár dní už nám budeš psát jaké se ti udělaly krásné čárky na testíku 😀 tak na sebe dávej pozor a nechej se rozmazlovat 😀

kaces
17. zář 2009

Rendy tak to je supr jen ted pěkně odpočívej a na všechno se vyprdni at miika zůstají obě 🙂 držím pěstičky
Sarri tak ty zavinovačky do autosedačky mají taky za tu samou cenu nad tí priorem,mají tam slevu snad to vydrží něž je tam pujdem koupit,a dokonce mi řekli že ten kočárek co chcem že mají levnější i autosedačku na to tako prej stojí necelých 1000kč takže supr,musím si to vytisknout a zeptat se u nás někde v léčivec prej by mi ho možná sehnali i oni,tak sem zvědavá za jakou cenu.

ruda
17. zář 2009

dobrou, manža mi dorazil....

milana7
17. zář 2009

jé..já už chci taky řešit, co kdy budu kupovat.. 😀 ... z mých 17 oocytů bylo zralých 10 a 9 vhodných k oplodnění, tak je oplodnili. V pondělí mi snad 2 vrátí.. 😕 Rendas, držím všecko co mám!!!
Sarri, o pí Henčlové jsem nikdy neslyšela nic dobrého, a když jsem ji párkrát v Baťovce potkala v ordinaci, kam chodím normálně, ale k druhé doktorce, tak byla H. vždycky hrozně nesympatická, i do telefonu. A kdysi se nějaký její případ zemřelého miminka řešil na Nově.... 😖

fiallinka
17. zář 2009

rendas: no nijak se nepřepínej, ale zase jen ležet nemusíš - takové ty běžné domácí věci jako vaření, to jde...já jsem pak druhý týden chodila do práce a bylo to ok..

rendas
18. zář 2009

Dobré ranko,děkuji všem za povzbuzení...doufám že to po těch letech konečně vyjde!!!!no včera jsem si moc neodpočla,pořád někdo otravoval....teď jsem si zašla do obchodu,nasnídala,koupila nějaké dvd a budu relaxovat, i když tu mám kupu nadobí,ale to ještě chvilku počká 😀 jo holky jaké vám zaváděli embryjka???mě šesti a osmibuněčné,tak doufám že budou bojovat..mám z toho poprvé takový dobrý pocit,tak uvidíme...
Přeji krásný den