CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
24. zář 2009

dyny počítej +- s měsícem, větší pojišťovny rychleji, menší pomaleji...

rendas
24. zář 2009

Ahoj holky moc vás zdravím!!!!!

Rudi tak jsem ráda že ti to dobře dopadlo 😉

Milano tak jak se daří???mně bylo včera jaksi špatně,tak nějak celkově...už zas hážu flintu do žita...testit nevím kdy budu,nechcu snad ani vidět to zklamání.....

Dyny vítej mezi námi...s tou pojištovnou počítej určitě ten měsíc,minule jsem to musela odložit,už jsem dostala měsíčky a schválení pořád nikde....takže ted jsem to udělala v předstihu,protože od schválení bys měla absolvovat IVF do tří měsíců...no jo ti naši chlapi a spermiogramy...u nás je to taky katastrofa...ale vždycky se ta nějaká potvůrka najde 😉 ono je to strašně těžký-manža přestal kouřit,dlouho bral taky selen zinek,E,sem tam se mu vařila čajík,pak jsme šli na ko spermiogram a bylo to ještě horší....tak si člověk říká kde je chyba.možná i v jeho těžkém zaměstnání...stresy...

Moonas super 😀 😀

polesuvka
24. zář 2009

Ahoj holky tak nám držte palečky zítra jedem do toho Zlína na spermiogram.
Hoďku se budem flákat ve městě a pak pro výsledky a na konzultaci.
Tak snad tam na nás budou hodní.

Holky ještě jsem se chtěla zeptat je velký problém když je sliznice 5mm.
Mám kamarádku, která otěhotněla i se 4mm a ms měla pouze třeba jen 3 dny.

monas007
24. zář 2009

rendas hlavně to nevzdávej 🙂 pořád těm malým drobkům musíme věřit !! moc ti držím pěstičky a mooooooc ti přeji ať vám to vyjde !! 🙂

rendas
24. zář 2009

Monas díky moccccc...
Polesuvka neboj to zvládnete 😉 jsou hodní

kaces
24. zář 2009

Rendy nevzdávej to já jsem se taky nechtěla testnou a až holky tady mě přemluvily a vidíš jak to dopadlo,myslím na tebe musíš pořád doufat.Kolikátý jsi den po ET?

rendas
24. zář 2009

Kaces díky,já jsem dnes teprv 7 den po ET.nevím kdy mám testnout...prostě po včerejšku mám takový divný pocit,jakože zas nic.... 😒

polesuvka
24. zář 2009

rendas moc děkuji a držím palečky ať se Vám na testíku objeví //.
rendas je těžké tě uklidňovat, ale věř že na to jensi sama.
A věř 😉 🙂 e vše dobře dopadne
Moc držím palečky

ruda
24. zář 2009

Ahojky holky, rendi díky moc a fakt se nestresuj a neházej flintu do žita, já bych počkala na víkend a testla, teď buď v klidu!!!
polesuvko, držím palce, fakt i nám se to po vitamínech nezlepšilo, po bylinných kapkách šel počet na dvojnásobek,ale zase se snížila morfoška a pohyb.. je to hooodně o stresu už jen to, že jde chlap takhle odevzdat... a když věděl ten můj, že já jsem napichaná a že to musí být dobré, když už to bylo pro IVF, tak to bylo nejhorší a o dost, tak je jasné, že stres dělá hooodně,ale vidíte i tak mám v bříšku šikulku
holky nebojte ve Zlíně jsou fakt prima a dobře to dopadne, každá máme jen svůj čas..
polesuvka, nevím kolik přesně, jasně že čím vyšší sliznice, tím líp, já neměla problém, vždy byla na 10mm,ale jsou léky na podporu růstu, tak to nebude problém vyřešit...

polesuvka
24. zář 2009

ruda moc děkuji já si myslím že v tomto bude problém že právě mi neroste tá sliznice.
Každý měsíc jsem si měřila BT ale na to už nemám sílu tak jsem si koupila ovu testíky a vím že ovulku mám což aspoň jedna dobrá zpráva.
No uvidíme zítra co nám všechno řeknou.
Jo stras je na místě a ještě přítel kouří. Já jsem nekuřák

milana7
24. zář 2009

Rendiiii...klííííd...jestli ti bylo špatně, tak to je přesně ono,ne??...Třeba mně není vůbec nic, 3. Dpo ET....tak musíme furt věřit!!! Já bych testila až tak 10. D...asi...nebo já nevím....mám čas... 😀

fiallinka
24. zář 2009

rendas: neboj, testuj až tak za 2-3 dny...dřív to nemá vůbec cenu...
polesuvka: já jsem taky měla sliznici myslím 10 nebo 9, myslím, že 7 je taková hraniční, ale nevím to přesně - a když je třeba ten KET, tak dávají léky na podporu růstu sliznice, pro jistotu, takže většinou to jde ohlídat...

fiallinka
24. zář 2009

dyny: díky za pochvalu, jj, Juráš je nejhezčí miminko na světě přeci 🙂 🙂 🙂

polesuvka
24. zář 2009

fiallinka moc dí uvidíme co mi na to řekle dr. ve zlíně

ruda
24. zář 2009

fialko, maličký je fakt nádhernýýýý

sarri
24. zář 2009

Rudi, gratulace k Rudovi a tomu, že je vše ok.

Byli jsme dnes poprvé v baťovce na kontrole - teda strávila jsem tam 3 hodiny a su z teho zničená jak Hirošima, ale zatím vše ok. Nicméně Mudr. pravila, ať počítám s hospitalizací tak v 33tt, což bude za 14 dní. Byla jsem v baťovce kucat tn žlučník a nějak n mě padl hrozný strach z porodu a z pobytu v nemocnici vůbec.

Jinak na spermie doporučuju čaj z kotvičníku, ale poctivě každý den popíjet půl litru a ještě se dělá v tabletách (Walmark to vyrábí) tuším pod názvem Tribulus Terrestris - tak 2 před spaním k tomu. My jsme byli na spermiogramu 3x a pokaždé 00.00 progresivně pohyblivých a ostatní parametry taky hrůza. Až když jsem to vzdala s tím, že zkusíme až zas za rok, tak jsem 2x otěhotněla spontánně - a nemyslete si - bylo to s tím stejným chlapem, co měl tak špatný spermiogram 😀 😀

ruda
24. zář 2009

😀 a pak že zázraky se nedějí... ta chlapská stránka je asi lepší, sice se nedá moc léčit, většinou ta léčba nezabere,ale zase je šance, že se spermíci každou chvíli obnovují a vše se tak mění jako na kolotoči, pokud má potíže holka, většinou se to dá řešit,ale zase ta musí být superfit, když to mimi pak bude nosit... manža má jediný úkol, oplodnit.... 😉
sarri díky moc i s rudlou, snad ještě spravíme ty pánvičky v ledvinnách, teda letí to a být tak dlouho ve špitále...chuďátko,ale co pro děti neudělat že? jdeš rovnou na císaře?
já teď trošku usnula a probudila jsem se a mírná panika, ježíši já budu máma...JÁ...jak to budu zvládat...no asi to znáte...tak uvidíme, vše se naučíme...

ruda
24. zář 2009

tak já mám celé těhu obavy, jestli to na klinice nepopletli a mám v bříšku vlastní dítě a teď to čtu ve zprávách ...mě picne...

fiallinka
24. zář 2009

Sarri, já jsem taky z té nemocnice byla hrozně vyděšená, strašně jsem tam nechtěla...zavřeli mne tam 31+6 - ale musím říct, že díky častým návštěvám, propustkám domů a holkám na pokoji, které měly stejné problémy, takže jsme to prokecaly, to nebylo tak hrozné, vlastně naopak, ale dopředu jsem si to představit nedovedla.

Jinak já si taky pořád myslím, že třeba ještě někdy otěhotním spontánně 🙂, prostě psychika je sviňa 🙂

sarri
24. zář 2009

Fiallinko, ty jsi rodila ve Zlíně? Jestli jo, tak napiš prosím, jak jsi byla spokojená.

ruda
24. zář 2009

ve zlíně bych rodila ráda, byla jsem tam na praxi a několik porodů viděla i císaře dvojčátek, přišlo mi to tam příjemné, navíc, je to velký špitál s novorozeneckou JIP, což všude tak vybavené není a pokud čekáš dvojičky a budou plánovaně dřív, určo se to bude hodit...je to jen můj názor, bohužel jsem jiný kraj a mám to necelé 2 hodiny cesty, tak na porod ve zlíně můžu zapomenout a návštěvy by to taky měli daleko,ale laparku jsem si nechala dělat ve Zlíně schválně, přišlo mi to intimní na to aby mě kamarád uspával nahou...s nohama na koze...tak z osobních důvodů, líp ti ale řekne někdo, kdo tam rodil, je to už dááávno, co jsem tam byla na praxi

fiallinka
24. zář 2009

Sarri: ne, na Vsetíně - byla jsem tam i v nemocnici a protože jsem byla v době porodu 35+6, tak mně do Zlína nevezli (což by ještě o týden dřív hrozilo). Ale koho znám a kdo tam rodil, tak byli spokojení a s jednovaječnýma dvojčatama bych být tebou rodila tam. Akorát tím, že je to velká nemocnice, někdy trochu hrozí míň osobní přístup, ale to už k tomu bohužel patří.

rendas
25. zář 2009

Dobré ráno všem 😉 holky já su takový blbec,zkusila jsem testnout-já vím že jeto brzo,dnes jsem teprve 8.den,a samozřejmě nic....chytám depku,už mě nic nebolí,spíš takové jak kdyby měla dojít mrcha...chjo...mě snad picne 😒 nevím zkusím vněděi nebo v pondělí..jestli teda nedojde mrcha....

Polesuvka myslím na tebe pak dej vědět 😉

Mili jak se daří?????????????

kaces
25. zář 2009

Rendy nezoufej ještě to není ztraceno,musíš doufat že se mimísci uhnízdují.Neztrácej naději,myslím na tebe.A kdy ti má dorazyt klasicky mrcha?

rendas
25. zář 2009

No mě začali měsíčky 1.takže v úterý 28.můžu čekat ☹ ale nechcuuuuu ale nemám je pravidelné spíš až 31.den,ale vždy při neúspěchu došly přesně na den takže na krev jsem jezdila na kopec už s mrchou.....

rendas
25. zář 2009

kaces ty sis dělala testíky?????

monas007
25. zář 2009

rendas nezoufej !! určitě se tam drobci jen uhnizďují 🙂 já měla taky pocit jako bych to měla dostat a pak najednou nic !! člověk je takový nejistý a když nic necítí, tak mu to přijde divné 🙂 a když něco cítí tak mu to přijde ještě divnější 😀 hlavně nebuď smutná a zkus testík znovu až tak za dva dny 😉 určitě už tam bude vytoužená // moc ti to přeji !! 😅

milana7
25. zář 2009

Rendas, ty ty ty!!! 😠 ...tak brzy?? Ale neboj, na druhý pokus už tam budou!! Jen si ještě chvíli počkej!..Já jsem právě ten případ, který nic necítí...no..ale co nadělám..a tak čekám a čekám...chjoooo 🙂

kaces
25. zář 2009

Rendy nezoufej,jojo já sem se taky testila ale už fakt nevím kolikátý to bylo den.Já sem taky měla křeče,nějak sem se necítila a dokonce sem vlastně den po ET měla tři dny horečky a vidíš jak to dopadlo.Měli sme vlastně poslední IVF co nám hradila pojištovna,a vidíš jak to dopadlo.Nakonec sme šli do toho darování a chytli se obě,ted už si ani nezpomenu že jedno máme od dárce,jsou naše obě a víme to jen my dva.Když tatínek rýpe tak mu řeknu,že když si udělal dvě miminka tak at se stará 🙂 Vydrž a uvidíš jak to nakonec dopadne,ještě si stále těhu.pa

ruda
25. zář 2009

rendi, nevěš hlavu,ale dostaneš od nás na zadek, mi ti psali v neděli a dnes je co??? jen ti to zbytečně bere energii a optimismus, tak na ten test rychle zapomeň a v neděli ju????