CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
25. zář 2009

holky díky moc 😉 do neděle vydržím a doufám že už se tam něco objeví 😉

polesuvka
25. zář 2009

Ahoj holky tak jsme doma z toho Zlína a je to celkem smutné doporučili nám ICSI.
Takže nejbližší návšteva mé gynekoložky a jdeme na to už nebudem na nic čekat.
Klidně postoupím vše jen aby jsme měli miminko.
Vrychlosti jsem si přečetla co to ICSI znamená a je tam i superovulace a odběr vajíček.
Jste tu některá která jste toto podstoupila??????
Byla bych ráda za každou informaci, moc děkuji předem

marinka
25. zář 2009

Ahoj polesuvko, já jsem byla na IVF+ICSI ve Zlíně, tak se klidně ptej, co tě zajímá 😉

milana7
25. zář 2009

Polesuvka..myslím, že je nás tu dost s tímto..pro mě to bylo spíš radostné, když se po roce a půl začlo něco dít. Nejdřív dát žádost na pojišťovnu, pak prostě na začátku cyklu jsme začli píchat inejkce,v polovině byl odběr vajíček, které hned oplodnili metodou ICSI, a za pár dnů transfer 2 oplodněných embryjek zpět do mě. Teď už jen netrpělivě čekat na test.Takže hurááá do toho 😉

kaces
25. zář 2009

Ahojky polesuvko neboj nic to není.Při těch dvou ICSI nám nedělali a dělali nám ho až ted a vydíš jak to dopadlo,nic to není jen se to platí.Mě to příjde že s ICSI je větší šance,takže držím pěstičky.

rendas
25. zář 2009

Polesuvka spermiogram moc špatný????my jsme měli taky vždy ICSI-je to teda to nejdražší,ale co dá dělat 😔 pro mimouška všechno 😉

polesuvka
25. zář 2009

holky moc děkuji všem Ao spermiogram špatný máme tam napsané astenozoospermie a teratozoospermie.
Doporučení IUI--NE-------IVF--NE---------IVF--ICSI--NE-----------ICSI----ANO
rendas na kolok to tak vyšlo jeden pokus aby jsme věděli čím počítat a četla jsem če musím podstupit superovulaci-----jemi jedno co bych všechno mussela podstoupit hlavně ať máme miminko

polesuvka
25. zář 2009

Marinka kolikrát jste na ICSI byli?????

milana7
25. zář 2009

Polesuvka - my dopláceli 5000 na léky, 9000 kultivace do blastocysty, 8000 ICSI, 400 anestezie...nejake 30 koruny za zrcadlo ....takže tak 23 tisíc...ještě tam může být navíc asistovaný hatching za myslím 4000.

rendas
25. zář 2009

polesuvka tak to je i náš případ spermiogramu...takže vypadá že vám budou dělat všechno takže sice nerada ale počítej tak 22.000,-záleží co si dáš za léky a jak budou vaječníky regovat já jsem ted dala za ten gonal 4.700,-předtím se měla jen menopur 2.500,-dále narkoza 400,-a ten zbytek 17.000,-ale neboj všechno ti vysvětlí...

rendas
25. zář 2009

Mili to je taková pálka za tu kultivaci???to je hrozný...my jsme měli ten asistovaný h.

rendas
25. zář 2009

Polesuvka my jsme měli 3*ICSI,ale já jsem měla jednou ten nativní cyklus-tam je cena 10.000,-ale získalo se jen jedno vajíčko,takže to neradi dělají...

polesuvka
25. zář 2009

holky úplně mě to rozplakalo ☹
tolik moc
vždyť to má hradit pojištovna odčeho si ji platíme

polesuvka
25. zář 2009

holky jaká je možnost že to výjde na poprvé to je satašné

polesuvka
25. zář 2009

holky podstupovali jste i laparoskopii nebo vás rovno připravyli na tu superovulaci

sarri
25. zář 2009

Holky, já už jsem 6 dní špinila, když jsem si dělala těhotenský test a to špinění začalo v termínu měsíčků. Pořád jsem čekala, že začnu krvácet a nic, takže až nějaký 32. den cyklu jsem si udělala gravitest a čárka byla téměř neviditelná. Tím chci říct, že to chce čas - doufat - nic jiného se už dělat nedá.

Jinak nám dnes naši zákonodárci snížili mateřskou o 10% od r. 2010. Tz. že teď jsem na neschopence a mám 72% z nějakého základu, za 14 dní nastoupím na mateřskou a dostanu 70% a od roku ledna 2010 mi to sníží ještě o 10% a pak ten směšný rodičovský příspěvek 7.600 - to se asi půjdeme pást.... Hoši poslanci zapomínají, že zakopnout o dobrou práci na většině území ČR není jen tak, neb se spíše propouští a pracovních příležitostí málo, což vede zaměstnavatele k tomu, že mohou snižovat mzdy, neb na toho fleka čeká 10 dalších....
Ale co, nějak bylo, nějak bude. Třebas chudí, ale budeme mít miminka a to je nejdůležitější na světě. Já jen, že je to od těch papalášů, co si vozí zadky a plní břuchy z našich daní pěkně hnusné - sobě si vzali 2% - se divím, že si ještě nepřidali, když tak hezky snížili ten schodek ve státním rozpočtu.

kaces
25. zář 2009

Ahojky Sarri jsou to šmejdi a to by chtěli aby se rodilo,ted každý bude rád mít jedno a dost.A porodné zůstává?Když si přestavím je to 2 roky co rodila švagrová tak za dvojčátka bylo 52 000kč,a ted budem rádi že něco dostanem.Je to stejně zvláštní,že nedělají nějakou mateřskou pro dvojčátka.No povím ti bude to veselé,táta je ted na úřadu ale chvála bohu maká u sestřenčiného manžela na střechám,ale přes zimu se půjdem asi pást páč začne zas dělat na střechách.Hold my se budem omezovat a dětičkám jen to nejlepší.

ruda
25. zář 2009

Ahojky, polesuvko, určitě do ICSI jdi, je to sice dražší,ale zase raději jednou ICSI než dvakrát IVF, pokud se to má podařit, tak raději hned, já bych chtěla iCSI i kdyby nám dali vybrat, my platili dohromady asi 27 000,-,ale určitě se to vyplatilo, to je tak, že to přispívá pojišťovna,ale jen na ten základ, třeba ICSI neplatí nikde ani ve státní kliinice, 4 a další pokus pak nepřispívá vůbec a ten pak klidně vyjde na 80 tisíc a víc...
sarri, já jsem z netu pochopila, že balíček úspor schválili,ale že porodné a rodičovský příspěvek zůstává stejný..tak nestaš....

sarri
25. zář 2009

porodné a rodičovský jo, ale mateřská ne ☹

monas007
25. zář 2009

polesuvka já byla v dubnu na laparoskopii, v červnu na IUI to se nezdařilo a v srpnu jsme podstoupili IVF - ICSI a už máme srdíčko a věříme, že to dotáhneme do konce 🙂 cena je opravdu kolem 22 000 ale uvidíš, že těchto penízků nebudeš litovat 😀

fiallinka
25. zář 2009

polesuvka: neděs se toho, tady měl ICSI skoro každý, miy taky - oproti normálnímu ivf tam není pro tebe žádný rozdíl (jen finanční), navíc jsou tam trošku větší šance, tak neboj. Peněz je to moc, ale stojí to za to 🙂

ruda
25. zář 2009

určo to stojí za to, v podstatě, když se to povede, tak se pak ušetří na druhém IVF a nebo je víc mrazáčků, je tam prostě větší šance..
sarri, tak to je pěkně na prdlačku s těma penězma...takže jak porodné, je mi jasné a před porodem se nastupuje na mateřskou že...ta je do půl roku nebo tak nějak a pak se to sníží jo...tak to jsme teda vychytaly, ale co se dá dělat... musí nás manža uživit...hlavně, ať jsme zdraví

fiallinka
25. zář 2009

ruda: 6-8 týdnů před termínem porodu jdeš na mateřskou, která se odvíjí od výše tvého platu, takže to může být dost různé, většinou je to dost podobné nemocenským dávkám. No a pak je ten rodičák, a tam si můžeš zvolit, jestli ho chceš na dva, tři nebo čtyři roky (ale do práce se musí nastoupit už po třech, to by ti pak místo nedrželi) a podle toho je jeho výše - u těch tří let cca 7600, u dvou asi 11400,- Kč.

polesuvka
26. zář 2009

Holky ještě jedno moc děkuji za podporu vím je to asi pro každého šok. ale vím žeto stojí zato.
Takže teď jen čekám až má gynekoložka bude mít volno a já se sní jdu poradit co a jak.
Poduk mmi hned dá žádanku znovu do Zlína že si mě mají přebrat do odborné péče tak do toho jasně že jdu.
Byla bych ráda kdyby mě tam poslala a mi zuačli pomaličku a jistě pracovat na miminku.
Holky všem Vám to moc přeji a držte se miminko je ZÁZRAK----promiň te ale musela jsem to tak napsat.
Pěkný den všem

rendas
26. zář 2009

Ahoj holky jsem hromádka neštěstí,začla jsem trochu krvácet břicho bolí jak u krámů,ale přijde mi to brzo jsem teprve 9.den po ET,26.DC.....brečím jak želva...ted jsem volala do centra prvně jsem zkusila na tu pevnou tam to nikdo nebral tak jsem volala na ten mobil,dlouho zvonil,pak to zvedla sestra který zřejmě jela na kole,tak jsem se ji ptala co mám dělat a ona že nic at beru lékly dál a zavolám si v pondělí,ale v pondělí je svátek,tak pak řekla v úterý...chápete???já ji říkám že si zavádím crinone a že přeci když krvácím tak si ho nebudu zavádět????a ona nic tak jsem ji řekla že mám ještě doma utrogestan,tak jsetli ho mám teda radši užívat-a že tak jo,a já říkám 3*denně a ona hm tak jo....takže jsem tam ani nemusela volat...a vždycky jsem vysazovlal anopyrin..holky já nevím co mám dělat?????je to asi v prdeli,nebo myslíte že by to jedno embryjko,a druhé může stále bojovat????blbost že?????chjo

polesuvka
26. zář 2009

rendas neboj to bude v pořádku jen to chce odpočívat a určitě pokud ti utroš pomáhal tak ho zkus.
Hodně štěstíčka a hlavu vzhůru to bude dobré

ruda
26. zář 2009

fialko, díky moc, tuším ale že ta na dva roky půjde asi taky trošku dolů, když šla ta na tři...no to je jedno, nějak bude...
rendi, to jemi líto,ale flintu do žita bych vůůůůůbec neházela, já jsem špinila skoro pořád i přes crinone a zaváděla jsem ho do 12tt a čekám Rudíka 🙂 neboj, to dobře dopadne, jen budˇv absolutním klidu, snaž se nenervovat a holkd...úterý je daleko...ale určitě to není blbost, že se jedno odlučuje a druhé uhnizďuje, klidně tam můžou být obě šikulky, chce to jen vydržet a to je to nejtežší, já vím...
taky jsem zažila včera hrůzu, těžko popisovat, jen tak v kostce, bolela mě hlavca, pak jsem měla poruchy vidění, nedokázala jsem přečíst slova, písmenka se mi přehazovali, šla jsem si lehnout a jak jsem vstala, nemohla jsem mluvit, teda zvukově ano,ale slova nedávala smysl, nedokázala jsem říct, jak se jmenuju, pak mi začala trnout travá ruka, obličej a dutina ústní, hnusný zážitek, asi slabá cevní mozková příhoda, sama doma jsem dost panikařila a celou noc jsem nespala a pořád zkoušela, jestli už řeknu, jak se jmenuju... ve dvě mám domluvenou schůzku z lékařkou, teď už je to v pohodě jen hlava pobolívá,ale jsem z toho doplašená, hlavně aby miminko bylo v pořádku...doufám, že to mohlo být jen od páteře...

milana7
26. zář 2009

Ach Rendičko....težko radit, ale věřme, že to bude dobré a nic vážného.... jsi moje spolubojovnice, tak to musíme dotáhnout do konce. Dobrého!!! Drž se. Myslím na Tebe!!! Jinak já bych asi pokračovala v lécích dál. S tou jejich nonstop linkou je to teda nic moc zařízené, ach jo.... ☹

fiallinka
26. zář 2009

rendi, držím palce, ale neházej flintu do žita!
Ruda: sakryš, to zní blbě - měla jsi jít na pohotovost hned!

sarri
26. zář 2009

Rendas - účinější je zavádět do pochvy, zaváděla jsem i přes krvácení

Rudi a nemůže to být preklampsie? Co tlak - máš dobrý?