CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

aja8
28. říj 2009

no uvidime, co nam reknou..uz se snazime 2 roky, doktor se porad k nicemu nemel, tak jsem se objednala sama..v patek napisu, jake jsem z toho mela pocity..jeste jednou diky moc za podporu..

gabirr
28. říj 2009

Rudi, máme veškeré vyšetření včetně genetiky, vše naprosto v pořádku. Já teda nemám udělanou laparoskopii a hysteroskopii. Mám prý menší PCO syndrom, popravdě ani netuším jestli mi chodí ovulace nebo ne, můj manža měl špatný spermiogram - počet živých byl nizký. Ale upřímně si myslím, jestli není problém v tom, že jsem tak moc hubená a asi se mi tělo s tím nemůže nějak vypořádat...nevím nedokážu to pochopit. Po prvním IVF jsem měla biochemické těhu. Teď po tomto druhím jsem tak nějak byla i v klidu, polehávala jsem, sem tam vycházka se psem, ale nezadařilo se, takže už netuším kde by mohl být problém. Zítra jdu na kontrolu a domluviit se na tom co a jak dál.

ruda
28. říj 2009

gabirr aha, tak trošku kombinace obou...no je fakt, že hooodně hubené i hooodně obézní holky s otěhu potíže mají, a neporadili ti nic? další plán na příště? ta laparka taky není marná, tím já jsem téměř začala..budu držet palce..

gabirr
28. říj 2009

Rudi tak když jsem se doktorky ptala jestli není problém i v tom, že jsem tak moc hubená, tak řekla, že v tom problém nevidí, no uvidíme zítra co a jak se domluvíme. Děkuji moooc!!!

ruda
29. říj 2009

gabirr,tak co? myslím na tebe
holky těhule, co kupujete za kočárek???

gabirr
29. říj 2009

Děkuji rudi!!! Takže jsem akorát dorazila domů, bylo tam tolik lidí, že se nedalo kam sednout... S doktorkou jsem teda domluvená na konec listopadu na KET, tak za 10dní mě chce vidět, udělá si kontrolní ultrazvuk, neschopenku mi nechala díky tomu, že jsem měla ten hyperstimulák, jinak prý bych ji musela ukončit. No tak jsem teda hooodně zvědavá, zda to vyjde, musí!!!!! Ted mě kamoška přemlouvala ať zkusím jít ke kartářce, ona tam byla na jaře a řekla jí, že bude do léta těhotná a buch ho, v květnu zjistila že je těhu 🙂 Tak se třeba taky odhodlám 🙂

aja8
29. říj 2009

Ahojky gabirr, ja jsem prave take hodne hubena a doktor mi rikal, ze bych mela nejdrive pribrat.. 😒 ..ale kdyz ono se to lehce rekne..ja muzu jist, co chci a stejne nepriberu..no jinak jak to pises o te kartarce, tak uz me to take nekolikrat napadlo, jen mam z toho takovy divny vnitrni pocit.. 😖

gabirr
29. říj 2009

Aja s kolik vážíš a měříš? No mě právě na to doktor nic neřekl, prý že v tom nevidí problém, ale já si myslím, že v tom asi problém bude. Fakt jím kde co a nějak nemůžu nabrat, už si kupuji k jídlu i nutridrinky, tak uvidím... A ty jsi byla na IVF nebo se chystáte?

kaces
29. říj 2009

Ahojky Rudy mi budem kupovat asi Takko jumper a nebo dorjan,ještě nevíme ono na ty dvojčátka moc velký výběr není 🙂 Budem ho kupovat asi ve Zlíně nad tím priorem,co sem se ptala na ceny tak tam se mi to zdálo nejpřijatelněší.Takže ted jen vytáhnůt manžílka a hurá na nákup,chci tam kupovat i postýlky,zimní zavinovačky do autosedačky,autosedačky a kočárek si jen vyberem a objednali bysme ho až po porodu,ten dopředu kupovat nechcu.Zatím se cítím dobře na kontrolu jdu až v pondělí tak jsem zvědavá.

Gabir tak to máš dobré kdyžti nechala neschopenku,tak si pěkně odpočineš a špuntíci se pak lepší uhnízdí 🙂

Holky já sem taky hubená( teda byla sem)a dr říkal že to nemá vliv.Měla sem 44-46kg na 169cm,ted už sa pěkně kulatím 😀

aja8
29. říj 2009

Gabirr, ja merim 172 cm a vazim 52 kg..ja jdu do CRM zitra terpve poprve..takze ja toho mam jeste hodne pred sebou..ale jsem opravdu moc rada, ze jsem narazila na tyto stranky, protoze jsem taky pobrala nejake informace pro zacatek.. 🙂

gabirr
29. říj 2009

jj tyto stránky jsou fakt dobré, dozvíš se tu hooodně věcí a informací. Tak přeji hodně štěstíčka!!!

aja8
29. říj 2009

Kaces, a jak dlouho Ti trvalo, nez jsi otehotnela?

ruda
29. říj 2009

vy jste teda hubeňučké, Kači, ty jsi byla teda vyžlátko...mě taky kde kdo říká, že jsem hubená,teda byla jsem..ale váhu mám dost vysokou, dělala jsem atletiku a mám dost hutné asi kosti a svaly, já tvrdím, že mám těžký mozek...zato teď přibírám, už mám 7,5kg navíc...
gabčo, to je fajn s PN,že ti ji nechala...a KET vyjde,neboj se,
taky mi tyhle stránky mnohdy pomohli...
Kači nad Priorem ale Dorjany nemají ne? tak nevím, kdy to objednám,jestli až po vánocích...taky ho nechci doma..jo a holky, na karty bacha, moc bych tomu nevěřila,teda já vůbec....jen tahají z lidí peníze a ví, co chtějí slyšet a když to vyjde, hezky se o tom mluví, když ne, zapomene se na to...

aja8
29. říj 2009

Dekuji gabirr, taky preji hodne stesticka, at se co nejdrive mimisci podari.. 😉

kaces
29. říj 2009

Ajo ted v listopadu to jsou 2 roky co sme byli na IUI a pak sem skoro co 3 měsíce podstupovali IVF pak Ket,další IVF a do třetice ted v květnu klapl 3IVF s tím že sme měli napůl darované spermie,a podařilo se čekamé páreček 🙂 Prostě sem to nevzdávala a doufala sice to bylo psychicky a finančně náročné,ale nelitujem toho a těšmě se na mimísky.Uvidíš taky se dočkáš,někomu se to podaří hned a někomu pozděj.
Rudy nevím či mají nad priorem dorjany nemají tam sem se ptala akorát na to takko,musím se tam zeptat.Kdyby sme se rozhodli pro dorjan a tam ho neměli tak ho objednáme přes net a je. 🙂

lunicka
29. říj 2009

Ahoj.Nezlobte se,že vám sem vstupuji-někdy si vás pročítám,ale nepřispívám.Také chodím do Zlína,jen za jiným účelem,než vy.Jsem dárkyně.Dnes jsem byla na konzultaci a pro injekce.Bylo tam strašně moc lidí.Čekala jsem čtyři hodiny.To se mi ještě nestalo.Chodím k doktorovi Chovancovi.Jenže ten místo na osm přišel až na deset.Tak mě nakonec šoupli k dr.Slovákové.Darovat půjdu po šesté.Z toho 4x ve Zlíně.Přeji Vám i Vašim mimiskům,ať se daří a darovaných vajíček nechť potřebujete co nejméně.PS:gabirr jsem tam nejspíš dnes potkala 🙂

fiallinka
29. říj 2009

Lunicka: bohužel se mi taky už podařilo čekat tak dlouho ☹...je to naprd. A jinak je super, že lidi jako ty existují, někomu to moc pomůže 🙂

h.jitka
29. říj 2009

Luni, moc díky za to, co děláš. Pomáháš spoustě holek. A je to tak, že procházíš stimulací podobně jako při přípravě na IVF?
Jinak holky jsem objednaná na konzultaci k Rumpíkovi. A až pak stimulace. Sestřička se ani nijak nevzpírala, když jsem jí řekla, že jsem byla domluvená s H. a ten už tam není, tak chci ještě na jednu konzultaci.

lunicka
30. říj 2009

Ano,procházím stejným procesem jako holky při přípravě na IVF.Skoro vždy jsem měla krátký protokol,jen jednou dlouhý.Píchala jsem puregon a orgalutran.

ludmilamarie
30. říj 2009

Ahojky
perfektní obchod na kočárky a všechno ostatní je ve Valašském Meziříčí na Sokolské ulici. Dobré parkování, velký výběr (tako, dorjan...), rozumné ceny, ochotné prodavačky :o) Mají i webovky www.darababy.cz. Máme od nich už kočár u rodičů - tako. Jinak je to hrůza co takový malý svišť potřebuje 😀

ruda
30. říj 2009

kači, já jsem se tam ptala, tam Dorjany nemají mají je jinde ve Zlíně, teď mi vypadla ta ulice, ale je to souběžná ulice s Tř. T. Bati a směr na vizovice jakoby od Zlatého jablka, když vyjíždíš z garáží jablka tak na tom kruháči rovno směr Vizovice a po pravé straně malý obchůdek mírně pod úrovní chodníku, paní je moc ochotná a má tam i bazárek..jen se tam teda blbě parkuje...
lunicka, tak to teda klobou dolů...taky jsem chvillinku uvažovala, že bych darovala, když tak hezky reaguju,ale pak jsem měla OHSS a taky mi vysvětli, jak to řešíš v hlavě, nenutí tě to pak přemíšlet, kde tvé 1/2 miminko vyrůstá??? a jestli se můžu zeptat, kolik za to platí? to je jako podle toho, kolik je vajíček? ....a kolik ti je?vidím, že sama máš tři děti a ty je máš přirozeně nebo jak jsi našla cestu do centra? promiň jestli nechceš, tak neodpovídej, jen tohle téma jsme tu ještě neměli a já jsem hroznězvědavá, je to úžasné, že jsou lié, co chtějí a umějí pomoci, já mám bohužel i málo krve, tak ui když jsem chtěla darovat krev, tak nemůžu...,ale tohle je trošku jiné...
Ludmilko, vím, že darababy je spešl na Dorjany,ale to je pro mě už děsně moc daleko...tak nám ten svůj kočík vyfoť....ju?

ludmilamarie
30. říj 2009

😉 ta ulice se jmenuje Kvítková a zaparkovat v ní je opravdu kumšt.

ludmilamarie
30. říj 2009

Už mám fotku kočárku v albu. Vybíral ho sice můj a mamka, ale líbí se mi - bude nás na cestě vidět 😀

kaces
30. říj 2009

Rudy tak to vím kde to už sem tam byla kdysi se švagrovou,tam máme v plánu se jet taky podívat jen nevím kdy si manža na mna udělá čas.Dokud je pěkné počasí tak je v práci a pak bude už jen semnou doma,přes zimu nedělají takže si nás bude muset hýčkat.

ruda
30. říj 2009

jasan Kvítková...takový hezký název a mi vypadl, kousek odtud jsem hlídala dětičky, když jsem byla na škole, jako brigádička...

ruda
30. říj 2009

ludmilko, to je tako že? náhorou, není špatný, já chci sice odlehčenější, sporotvnější typ, což dle mě dorjan je,ale oranžovou barvu mám ráda...tak vy budete mít Radečka? ty mateš, že nemáš v nicku vyplněné, že čekáte, tak nevím, v kolikátém jsi týdnu...ty to miminko čekáš ještě letos že?

lunicka
30. říj 2009

Ahoj.Jak to řeším v hlavě?No,teď už nijak.Pravda-ze začátku jsem o tom přemýšlela,že jako někde může pobíhat ,,moje" dítě,ale teď už mě tyhle myšlenky nenapadají.Já sama jsem právě vždy otěhotněla přirozeně a dalo by se říct,že hned napoprvé.Chtěla jsem to jakoby nějakým způsobem ,,vrátit".Obzvlášť,když si Vás holky někdy pročítám jaké máte s otěhotněním problémy ☹ To je mi moc líto.Takže takhle já se snažím aspoň pomoci.Darovat se může do 35 let.To mě bude na jaře.Už se mi to krátí,ale doufám,že jsem nějaké holce,která to štěstí jako já neměla,že jsem pomohla 😵 🙂 Jo,jinak-dárcovství je samozřejmě bezplatné,ale dárkyni se hradí náklady spojené a dárcovstvím.Např:doprava,výběr dovolené,i jako takové bolestné.Já měla většinou kolem těch 15 vajuch.To je prý tak akorát.Ale 2x jsem měla 25 a to mě pak břicho po odběru bolelo hooodně.Náklady spojené s dárcovstvím se pohybují většinou kolem těch 15 000kč(Zlín)v Praze na některých klinikách poskytují kompenzaci dokonce až ve vyši 23 000kč a někde třeba 5 000kč.Je to různé.

ruda
30. říj 2009

luničko, klobouk dolů, po tom, co vím, co to obnáší, jsi skvělá, že to děláš...děkuji za všechny, které tě potřebují....a věř, že špatným lidem ty vajíčka nejdou, jen těm, co si je budou hýčkat!!!! K

lunicka
31. říj 2009

No právě Rudi,tohle si říkám také,že to jsou holky,které samy několikrát zažily obrovské zklamání s vlastními vajíčky a na ty darované čekají jako na smilování.Holky děkuji Vám moc za příznivé ohlasy.Člověk někdy potřebuje utvrdit v tom,že se rozhodl pro dobrou věc.Protože bohužel,ne vždy se setkávám s kladnými ohlasy.Ještě jednou velký dík 🙂

aja8
31. říj 2009

Ahojky holky, tak mam za sebou prvni navstevu v CARu..prvni dojem byl dobry, jen jsme tam hodku cekali a meho draheho uz to tam nebavilo.. 🙂 ..byli jsme u pani doktorky Slovakove, byla velmi prijemna..nikdo jiny tam vcera odpoledne neordinoval..jak mi delala ultrazvuk, tak tam videla cystu.. ☹ ..rikala, ze by mohla pri menstruaci zmizet, tak doufam, ze se tak stane.. 😉 ..jinak muj drahy musi nejdrive na spermiogram a pak ze vsech vysledku nam reknou vice..ale to vy vsechny uz jiste dobre znate..
jinak Lunicko, delas urcite moooc dobrou vec s darcovstvim vajicek..urcite jsi pomohla nekolika holkam k vytouzenemu miminku a to je k nezaplaceni..