CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
3. pro 2009

jituš, možná by někdy neškodilo, kdyby si je četli asestřičky taky...ale není to pravděpodobné...
já u chovance byla jednou, nebylajsem zklamaná,ale horváth mi seděl víc tou otevřeností, u chovance jsem musela natahovat uši a nevěděla jsem, co si myslí, byl pořád takovej smutnej....a u mě teda ani typově jako chlap není můj typ...,ale mooockrát jsem slyšela, jak je dobrý odborník a o to nám jde především že?? i když to "patrikovo"..těhotěnství...nemělo chybu 😀 víte jak, mě oplodnil vlastně napoprvé, když nepočítám IUI, tak si ho budu hýčkat, kdyby to byl chovanec tak píšu něco jiného..a u slovákové jsem byla taky a ta to zae pěkně polopatě vysvětlovala a byla taky moc fajn a vstřícná...takže je jedno od koho, hlavně ať jsme těhotní.... 🙂

h.jitka
3. pro 2009

ono sestry se tam taky za ten rok a půl docela protočily. vrchní je ale výborná, ta se usmívá vždycky. a po pár návštěvách si už i pamatovala moje jméno. a naposled jsem byla překvapená, že mě oslovila jménem opět a to jsem tam přijela po půl roce. 🙂

fiallinka
3. pro 2009

h.jitka: taky mne napadlo, když jsem to tu napsala, jestli to tu nečtou 🙂....

ono to, že je Chovanec Slovák, přispívá k tomu, že působí trošku divně - ta jeho čeština je prostě trošinku jiná, ale nepatrně - ale když promluví slovensky, je to super.

ruda
3. pro 2009

hlavně, že umííí 🙂

polesuvka
3. pro 2009

Ahoj hoky teda jak vás tu tak pročítám přestávám se bát.
A jsem celkově zvědavá co mě tam potká. 😉

ruda
3. pro 2009

si piš, neboj ničeho, nejhorší je sedět tam a čekat,ale pak si na to zvykkneš, my už se tam pak cítili jako doma, už jsme to měli zmapované, co se děje...a bude dít.. o fakt jsme to vždy pojali jako výlet...neboj ..dobře to dopadne!!!

rendas
3. pro 2009

Ahooj holky vy jste se pěkně rozepsali 😉 😉

Milano ty jdeš zase do boje,tak hodně štěstíčka 😉 😉 my jsme bojovali minule spolu,že??? 😉

Dívám se že řešíte ty naše doktory...já jsem u Chovanec začínala,takový trošku tichy morous,pak tam jednou nebyl tak mě sestřičky luply k Horváthovi a bylo...poprvé jsem si řekla takový mlady atd...ale působil na mě dobře...kdo ví jestli budou někoho přibírat....já se tam chystám asi v lednu letos dávám už pohov....

Rudi dívám se že máš novu fotečku 🙂

Polesuvko neboj,všechny jsme to zvládli 😉

milana7
3. pro 2009

Rendi, no jasan ! 😉 A jestli se v lednu chystáš na další IVF, tak třeba zas budem spolubojovnice! Já tam jdu teď jen ukázat výsledky z genetiky a domluvit se co dál. Doufám v IVF ICSI v lednu, teď už to do konce roku nestihnu. Ty výsledky jsou vcelku jako, že jsme "normální" 😀, akorát nějaký homozogyt nebo jak....psala jsem dotaz doktorovi z plzeňské genetiky ohledně jedné věci z těch výsledků a prý je to něco s hematologií, srážlivost krve nebo tak něco...tak uvidíme.

kaces
3. pro 2009

Ahojky Milano,tak s tou srážlivostí bys to mohla mít tak jak já.Taky mám špatnou srážlivost určo tě pošlou na hematologické vyšetření a na to se čeká zhruba kolem měsíce,dokonce na jeden odběr sme museli do Brna na fakultku.Však uvidím,kdyžtak písni poradím.U nás byl problém v tom a jak se začal léčit tak ejhle hned šlo a bude mít Pavlíka a Karolínku 🙂

ruda
3. pro 2009

kači tak nakonec ne pavlík a kačka po tobě?

h.jitka
3. pro 2009

polesuvko, neni se čeho bát. jak jsme nastínily, každá návštěva Tomášova je výlet, při kterém máš příležitost přečíst si knížku nebo nějaký časopis, zhodnotit doktory, pak si můžeš zajít na kávičku. to párkrát zopakuješ a pak už jsi těhotná. 🙂

fiallinka
3. pro 2009

milana7: budeš asi mthfr homozygot, nemělo by to být nic vážného, ale samotnou by mne zajímalo, jestli tě pošlou na hematologii a co ti řeknou, dej mi vědět, prosím 🙂
h.jitka: výborně popsáno, ano, je to vlastně přesně tak 🙂

malapopelka
3. pro 2009

jo zrovna dneska jsem takový výlet absolvovala 😀 a nemůžu si stěžovat 🙂 akorát ten provoz je nějak čím dál hustší a na parkovišti je čím dál méně míst 😖

návštěva od návštěvy mi Chovanec přijde příjemnější, dokonce jak už se vídáme víckrát, už se i rozmluvil 😀 😀 😀

a nemyslím si, že oni mají vůbec čas nějaké diskuse sledovat, kdyby sledovali, tak podle třeba známého lékaře Horvátha nikdy nemůžou vyhodit 😎

fiallinka
3. pro 2009

malapopelka: ono už před těma dvěmi lety, kdy jsem tam chodila čast já, tam někdy bylo strašně narváno a někdy relativně klid...a po novém roce to určitě bude ještě výživnější... ty, a jaké teda kolují fámy, oni ho vyhodili, myslíš? Zrovna teď si Rumpík v MFdnes stěžoval 🙂, že je problém sehnat gynekology, že odcházejí za vlastní praxí 🙂 a tak...

kaces
4. pro 2009

Rudy nevím já bych chtěla Karolínku a tatínek Kačenku,tak nevím.Kdyby to byla Kačenka tak bude mít svátek,vánoce i narozky blízko sebe tak nevím.Asi to nechám napsat pak tatínka a bude 🙂 zrovna za chvíli valík k doktorovi tak snad bude všechno o.k jiný dárek si k dnešním narozkám nemožu přát,včera večer tak děti řádily že se i brácha chlámal co dělají děsně mě bublalo břicho,bylo to šílené rany tak sand to bylo normální. 🙂

monas007
4. pro 2009

kaces tak ty máš dneska narozeniny ?! 😉 🙂 hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, pohody a spoustu splněných snů a přání 😀 😀 hezky to oslavte i s prďoškama 😵 😵 držíme pěstičky ať je u dokktora všechno v pořádku !! 🙂

gabirr
4. pro 2009

Rudi tak jsem byla dneska na kontrole před KET, jsem 12DC, sliznici mám ale jen 6,5mm tak mi zvedla ještě dávky hormonů. Transfer by měl být ve čtvrtek... snad mi ještě poporoste
Kaces vše NEJ NEJ NEJ k narozeninám 🙂

ruda
4. pro 2009

kači 😀 a všechno nejlepší k narozeninám, určitě ti to dnes dobře dopadne...děti jak jsou větší už pořádřádí..já jsem taky katka a narozky mám v lednu, tak taky vše relativně u sebe...i karolínka i kačka jsou hezká jména...mě se víc líbí kačka, karolínka je trošku složitější na výslovnost a nakonec je z toho stejně Kája...
gabčo držím mooc palce aby sliznice peřinka dorostla do krásné výšky a aby vše dobře dopadloooo 🙂

monas007
4. pro 2009

gabirr sliznice ještě určitě poporoste a ve čtvrtek už se ti tam bude spokojeně zavrtávat malý prcek 🙂 🙂 budeme na tebe myslet !!

saji3
4. pro 2009

Ahoj holky, 😀 😀 😀
omlouvám se že Vám lezu do debaty.
Chtěla bych touto cestou požádat o Váš hlas pro mého chlapečka Lukáška, který se nám narodil 19.11.2009.
Hlasovat můžete na veveve.melnicky.denik.cz/miminka/foto-prave-jsme-se-narodili20091127.html dnes do 12.hod.
Děkuji předem moc za každý hlas. Čerstvá mamina 😀 😀 😀

monas007
4. pro 2009

saji3 máš tam i náš hlas, tak snad pomůže 😉 😉 malý Štěpán je fakt krasavec 😀 😀

gabirr
4. pro 2009

Holky dííííky moooc!!!! 🙂

kaces
4. pro 2009

Děkuju moc za přání.U doktoro opět všecko pohodě dětičky v pořádku a zatím vše v klidu,ale už mne odeslal do Zlína na rizikové takže to bude veselé dojíždět až tam.Ted jsem rychlo volala kamarádce,aby mi poradila kdy tam mám jet abych tam nezastihla dr.Henšlovou tak mi poradila út-čt je tam prý velice příjemná dr.Grosmanová.Holky nemáte zkušenosti s tím rizikovým ve Zlíně?děkuji
Gabir držím pěstičky at máte krásný dáreček na ježiška 🙂

jaspina
4. pro 2009

Čauky holky, musím vám napsat, že jak jste tady nedávno psaly o tom IVF a Zlínu a odpovídaly mi na dotazy, tak jsem se toho nějak vnitřně přestala bát a fakt to beru jinak .Takže moc děkuju 😵 Ještě mě napadlo s tím maroděním okolo IVF a těhu - nemáte některá takové to připojištění v době nemoci? Že vám pak vyplácí určitou částku nebo dorovnávají do výše mzdy? Zajímalo by mě, jestli to platí i pro rizikové těhu - to se asi nebere jako nemoc? Nevím.. Ale kdyby jo, tak by to nebylo špatné.

ruda
4. pro 2009

jaspi s tím zkušenost nemám.... 😒
Kači super,že jste v pořádku

monas007
4. pro 2009

jaspina nemám sice zrovna tohle připojištění, ale měla jsem sjednané při dlouhodobé PN, že za mě budou platit měsíční splátku pojistného !! po dvouměsíčním lítání a vyřizování mi přišla odpověď, že na to nemám nárok, protože se to nevztahuje na těhotné !! sice na začátku viděli mou diagnózu, ale i tak jsem lítala, vypisovala a nechala si vystavit různá potvrzení a nakonec jsem se dočkala téhle odpovědi !! tak nevím jak je to s vyplácením denních dávek 😎 😎 ale zkus se určitě zeptat !! pojišťovny moc rády neplatí, ale třeba budeš mít štěstí 😀 😀

jaspina
4. pro 2009

Už jsem volala na Uniqu a jde to, ale nesměla bych být těhule do 9 měsíců od založení pojistky - tak to já doufám, že budu! 😉

fiallinka
4. pro 2009

jaspina: já jsem si to pojištění chtěla zařídit a u čp se to právě na těhu nevztahovalo, tak jsem se na to vykašlala, ostatně jsem v práci vydržela až do 25. týdne.

monas007
4. pro 2009

fiallinka já jsem taky u ČP a dost mě to překvapilo !! asi jediná pojišťovna, která moc s těhotnýma nespolupracuje 😠 😠 a to šlo jen o 7 měsíčních splátek než bych nastoupila na mateřskou 😎 😎 ale, že už tam platím 32 let, tak je to v pořádku 😲 🤐

gabirr
4. pro 2009

Kaces díky moc, to by byl super dáreček(y) 😉 Jinak s Grossmanovou mám vlastní kušenost, chodila jsem k ní jako k obvodní gyndě a musím říct, že je super, šetrná, hodná, vše parádně vysvětlí a poradí, fakt super ženská!!!!