CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sarri
10. pro 2009

gabirr, já taky věřím, že když přežilo mimčo rozmrazení, tak je velká šance, šetři se a dej si čajík pro těhotné

gabirr
10. pro 2009

Rudi, Monas, Sarri díky!!!!
Fialinka měli jsme tři a tři zamražené, museli rozmrazit všechny jelikož začali jeden po druhém odpadávat...a to byli zamražené výborné kvality. Tento jeden bojovník vydržel a bojoval a byl vynikající 🙂 Jinak je to normal jako po IVF při ET, ležela jsem tam zase tak tu hodinku.
Jo a holky myslíte že třeba sedět u telky nebo chvíli u PC můžu, nebo opravdu jen raději polehávat???
A jinak MOOOC tomu věřím!!! 😉

aja8
10. pro 2009

Ahojky holky, tak vas po delsi dobe zdravim..uz mame za sebou vysledky a nejsou vubec dobre.. ☹ ..manza ma hodne spatny spremiogram, zaver - Asrenozoospermie a teretozoospermie-------------doporucene ICSI.. chceme do toho jit hned od ledna..jinak ke vsemu jeste mne zjistili nejaky zvyseny hormon, ze mi dozrava malo vajicek, nebo co.. 😠 .. prosim vas, mohly by jste mi napsat, ktere mate zkusenosti s ICSI, co me ted vsechno ceka?..jak dlouho hospitalizuji pri odberu vajicek atd..holky diky moc..jinka gabirr - moooc drzim peste, aby to vyslo, uvidis, bude to ten nejkrasnejsi vanocni darecek..

monas007
10. pro 2009

gabirr u počítače klidně můžeš být, ale žádné celodenní vysedávání 😀 😀 a televize povolena, ale po večerníčku rovnou spát 😀 😀 ale nééééé dělám si srandu !! záleží přece na tom jak se cítíš !! pro mě to bylo horší po odběru vajíček, to jsem opravdu jen polehávala, ale po ET jsem už byla OK !! hlavně se nenamáhej a užívej si rozmazlování partnera 🙂 🙂 a taky občas toho prcka pohlaď, já ho hladila od začátku a vidíš nakonec se mu u mě líbí 😉 🙂

gabirr
10. pro 2009

Monas já hladkala i minule a nic 😒 asi málo. Neboj pohladím ho každý večer před spaním 🙂 Já mám noták u telky a čučím, ale moc dlouho ne, pak si zas lehnu a zítra jsem si řekla, že když ještě kašlu - snad to moc nevadí, doktorka říkala že ne, tak že budu jen polehávat celý den 🙂
Aja děkujeme moooc!!!

monas007
10. pro 2009

gabirr určitě to vyjde !! teď o Vánocích se přece plní všechna naše přání ... 🙂 🙂

gabirr
10. pro 2009

Jasné, musí, ať dám manžovi ten nejkrásnější dáreček 🙂 a sobě samo taky 😀

monas007
10. pro 2009

gabirr o Vánocích kolem sebe jen uvážeš velkou červenou mašli 😀 😀 ty jsi přímo ze Zlína ?!

dneska mi sousedka donesla spoustu oblečení pro mimiško, tak se v tom zítra ještě jednou prohrábnu a rozdělím na hromádky !! jsou tam různé velikosti, tak to vypadá, že máme vystaráno 😀 😀

ruda
10. pro 2009

tý jo Mončo, to je hodná a zadara nebo něco málo hjhako přes bazárek..já od známé brala tak po 20-40kč a je toho za tisícovku dooostna rvní rok,ale stejně jsem se dnes neudržela a koupila nový obleček..
gabčo, šetři se nic netahej,ale zase dobré je dělohu trošku prokrvovat...nemyslím sexíkem, ten je zakázaný,ale procházka, když bude hezky je ideální... nehopsat... prostě klid..,ale vyloženě ležet nemusíš...
ajo, to mě mrzí ty výsledky,ale ICSI je zázračná metoda, co to může vyřešit, já mám ICSI za sebou na poprvé klaplo a můj příběh mám v albíčku, jestli chceš, jinak se ptej konkrétně, když nebudeš něco vědět... neboj, jde to zvládnpout v pohodě i s OHSS, stojí to za to... 😉

fiallinka
10. pro 2009

ajo, blbé výsledky spermiogramu máme skoro každá (teda ti naši chlapi), icsi taky skoro všichni , neboj 🙂. "Hospitalizace" trvá při odběru jen chvíli, snad dvě hoďky, při transferu taky (a to jen proto, že potom musíš ležet), a icsi se od běžného ivf neliší pro tebe vůbec nijak, jen budeš víc platit 🙂.

gabirr
11. pro 2009

monas ano jsem ze Zlína-Mladcová, ty jsi ze Zlína? Co se omotám, ale těhu test omotám mašlí a dám do krabičky 😀
rudi jasan včera jsem polehávala ani jsem nešla vyvenčit hafany, máme jorkšíráka a rhodéského ridgebacka (to je fenka) moje zlatíčko 🙂 no takže jsem nikam néšla. Jen mě trápí ten kašel, prokašlala jsem celou noc, tak mám obavy aby to nemělo na prcka špatný vliv když u toho kašle vždy tak blbě zatnu břicho...pořád něco!

ruda
11. pro 2009

tak zkus jitrocelový sirup, je dobrý, účinný a může se v těhu... já mám bišona,ale takového trdlýna, stříhám ho na krátko/je to praktičtější/ takže žádný výstavní beránek.. a spolužák má jako ty RR a můj pes ho miluje,... vidí se jen 1x do roka na srazu na chatě a nespustí se z něj.. a to jsou dva psi... 😒 můj pes miluje zrzavé...je mu pak jedno, jak jsou velcí a kterého jsou pohlaví... jeho první sexuální zážitek byl se srnčí ratlicí... podotýkám, že byla celá zrzavá, 10ti letá, vykastrovaná a můj trdlýn měl sotva rok...ani by nás to nenapadlo, tak jsme se zakecali...tak si od té doby s majitelkou tykáme /má věk mé mámy/ a Arnošt/můj pes/ prostě jede jen na zrzavé...černá může hárat..nemá šanci...
neboj mimi nevykašleš,ale unavuje to, zkus ten sirup...

fiallinka
11. pro 2009

gabirr: takže šest padlo, jo? To teda není dobrá zpráva, já mám jen tři...a prosím tě, jak dlouho před ket to rozmrazují? Jo, jinak já jsem rozhodně jen neležela, pc v pohodě, telka taky, šla jsem i se psem ven a chytli se.

ruda
11. pro 2009

určo jen ležet taky prý není fajn a záruka, děloha se musí i trošku rpokrvit.. procházka je ideální...neběhat nehopsat a nepřehánět to tůrou.. 😉

gabirr
11. pro 2009

díky rudi, zkusím dneska odpoledne s manžou do města na vitamínky a ten sirup si koupím. To ta naše RR je takový ukrutný mazel, je jí teprve 2,5 roku ale fakt miláček pro rodinu, i v ulici co tady mají malé děti tak je miluje, vždycky si s něma hraje lítají spolu, super. Akorát ji teď nesmím vodit, jelikož má 40kg a někdy si hezky zatáhne ....
fialinka ano měli jsme 6 a z toho jeden jediný bojoval co to šlo, tři vypadali nadějně ale před polednem to vzdali. Rozmrazují to asi ten den ráno, tak jsem to pochopila.
A nevíte kdy se tak šmudla bude zavrtávat?

sarri
11. pro 2009

Holky, přidala sem pár fotek našich skoro osmiměsíčních pokladů v kýčovitých amerikánských vánočních oblečkoch 😀

monas007
11. pro 2009

sarri nejsou jen osmitýdenní 😀 😀

sarri
11. pro 2009

😀

sarri
11. pro 2009

už blbnu, Líza leží na mně a nohou strkám do autosedačky a houpu Ádu 🙂

gabirr
11. pro 2009

sarri, holky jsou nádherné!!!

ruda
11. pro 2009

sarri to to letí co? 😀 😀 😀 , to jsou tak nádherné kuřátka....
gabčo už se myslím pomalu zavrtávají...

sarri
11. pro 2009

letí to hrozně, až je člověku líto, že si holky nemůže vychutnat jako miminko každou zvlášť - takto přes všechno to krmení a dvojité hromady prádla, přebalování a převlékání nemá člověk tolik času na mazlení a hraní

gabirr
11. pro 2009

rudi, no tak snad ho tím mým kašlem nevypudím ☹ ach jo, pořád je něco...

ruda
11. pro 2009

☹ ,ale ono je to jen ten první rok a shon... pak ti to dvojnásob vrátí... jste šikulky všechny tři a co táta...ten je hrdý co?

sarri
11. pro 2009

holky, dnes si to užiju - idu k holičovi a po velmi dlouhé době i na melír. co máme holky, tak nemám čas se ani namalovat, když ideme ven - by mně holky nevyhládly - je to takový maraton, chystání honem honem, že nemám šanci nachystat sebe a to sem si plánovala, jak budu mít ke kočárku červenú károvanů sukýnku s červeným krátkým flaušákem a kozačky - ha, ha, ha - sukýnka mně dělá před a nad pasem dvě velmi výživné ušlé pneumatiky od terénního vozu, což by pod kabátem až tak nevadilo, jenže navléct silonky, obut kozačky nehrozí a pak by to chtělo něco namalovat na obličej a to už vůbec, tak dycky natahnu těhotenské rifle, bundu a nízké boty, které ani nerozvazuju 😎

sarri
11. pro 2009

jj, táta se nosí jako páv a když je doma, tak se stará - i o mě - mám každý večer masáž. Upletla sem si na sebe bič v podobě listového těsta a jeblek na závin a teď sa mně nechce a to mám eště balit k našim, bo zitra máme ty křtiny

sarri
11. pro 2009

gabirr, já jako prevenci proti chřipce užívám homeopatika - může se to i v těhotenství - oscillococcinum - jednou týdně

gabirr
11. pro 2009

já jsem už zaúkolovala manžu, jak pojede z práce tak ať se mi staví v lékárně a nakoupí co je třeba 🙂 dneska ještě moc nikam nechci, ale zítra bych aspoň na nějaký ten nákup...

monas007
11. pro 2009

sarri všechny tři jste kočky 🙂 🙂 holky rostou jako z vody !!

ruda věci mi donesla zdarma, ale to víš, že jí za to nějaký ten penízek šoupnu !! teď před vanocemi se jí bude hodit taky každá korunka 🙂 🙂

gabirr ono i to počasí láká k lenošení 😀 😀 já se chystám večer na velký nákup, protože v lednici už taky není moc co vybírat 🙂 🙂

aja8
11. pro 2009

Ahojky holky, diky moc..nejvetsi strach mam z toho, ze si budu muset pichat ty injekce..a jeste jsem se vas chtela zeptat, jestli jste mely i ten asistovany hatching?