CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
17. pro 2009

já vím holky, že by mě museli přijmout, třeba bych řekla, že jsem jela kolem...ale mám to fakt dvě hodin cesty a to si při porodu těžko představím...půjdu k nám..pokud to má dobře dopadnout, tk to dobře dopadne, všude jsou dobří a horší lékaři i sestr..si nevybereme a teď jsme i na Zlín četla děsné věci a super chválu zároveň a tak je to všude..tak co nejblíž..musí to dobře dopadnout...

fiallinka
17. pro 2009

ruda: rodit by tam asi nebyl problém, ale abys stihla dojet 🙂 a neporodila na silnici v autě 🙂
gabirr: jé, ty už jsi sedmý den? To letí...no, možná už by o víkendu čárečka vyskočila 🙂

sarri
18. pro 2009

gabirr, já bych až na krev čekat nevydržela, prva jsem měla úplně neviditelnou čárku, jenom stínek, ale byla a pak už jen tloustla a tloustla a teď už mi to tu zas křičí hlady - tak snad to budeš mít stejně 😉

fiallinka
18. pro 2009

já jsem čekat chtěla ještě o chvíli dýl, ale hyperstimulák mne předběhl a donutil testovat

jinak včera jsem byla na kopci, teda jen jako doprovod jedné zde kecající osoby 🙂 a už se skoro těším na ten KET, když jsem z tama před dvěmi lety odcházela, vypadalo to, že už tam nikdy nepůjdu a teď mi to tam připadá jako bych se vracela domů, takové pozitivní 🙂, tož aby ne...

ruda
18. pro 2009

měla jsem to jako fialka, oHSS a tudíž u dr kontrola sedmý den a hcg v krvi, osmý den pak byla i na testu slabá,ale zřetelná..., jsem ráda, že jsem neměla rovnou dálnice, mám to schované s datumama, jak to postupně sílelo...já bych nevydržela...
gabčo, tak testni a řekni to jen nám..podívej, když tam nic nebude, je ještě čas a pokud bude stíneček, můžeš pak testit každý den a mít to na památku...co?

gabirr
18. pro 2009

ahoj holky, no asi si ho dneska teda koupím a zkusím ráno testnout, ale potajnu 🙂 před manžou. Jsem taky zvědavá 😀 😀 😀

h.jitka
18. pro 2009

teda baby, vy jste fakt hrozné. člověk je pro něco rozhodlý a vy ho tak nahlodáte. 😉 gabirr, vydrž do neděle.

ruda
18. pro 2009

nene gabčo testni a klidně to nikomu neříkej, jen mě to napiš do IP ju? 😀 nikomu nic nepovím 😉

fiallinka
18. pro 2009

gabirr, já taky nikomu vůbec NIC neřeknu 😉

gabirr
18. pro 2009

Teda vy jste ale opice 🙂 Tak ráno to zkusím, ale problém je v tom, že jsem dneska už nebyla ve městě a test nekoupila, takže koupím zítra ten nejcitlivější a zkusím to dopoledne.....a uvidí se 🙂

aja8
19. pro 2009

Ahojky holky, tak sem kuknu a vidim, ze tema c.1 je gabirr..no gabirr, budu drzet moooc peste, at mas na testiku //..ale jinak to muzes napsat i mne, taky nikomu nic nereknu.. 😉 😀 ..jinak Rudy, ten pokojicek je nadherny..

sarri
19. pro 2009

Tak sem sa mosela podívat na pokojíček malého Rudíka - no si šikulka, určitě tam bude moc spokojený. My zatím pokojíček používáme jenom na válení se na zemi - cvičíme pasení koníků a většinou u teho usneme, ale už jsem si navrhla nábytek na míru, tak ho nechám udělat a konečně tu bude i prádlo, které máme zatím v obyváku (tam máme i druhou postýlku - zatím spíme v jedné pěkně vedle sebe)

fiallinka
19. pro 2009

gabirr, celá se třesu nedočkavostí 🙂

ruda
19. pro 2009

aja díky moooc 😉
sarri taky máme zatím pokojíček všichni dohromady a asi to tak dva roky bude...pak se musí udělat z budovy na dvoře místnost, kde bude mít manža kancelář a místo kancceláře budemee mít ložnici, no kolotoč....
tak co gabčo???už tam jsou nebo musíme ještě počkat pár dnů???snad jsi na náss nezpomněla???

h.jitka
19. pro 2009

gabi tajemně mlčí...

gabirr
19. pro 2009

ahoj holky, tak jsem dneska dopoledne testila a nic, ani náznak ☹ takže nevím nevím....

aja8
19. pro 2009

Ahojky gabi, to jeste neznamena nic spatneho..uvidis, ze nakonec tam ty // urcite budou..je asi jeste brzy..takze nic nevzdavej..a nadale drzim peste..

gabirr
19. pro 2009

Aja děkuji!!!

fiallinka
19. pro 2009

gabi, to byl špatný test, myslím, že tak v pondělí by mohl být lepší 🙂

sarri
19. pro 2009

Gabi, lepší čurat po ránu, kdy je hormon v moči koncentrovanější. Já jsem měla ducha čárku až týden po očekávané menstruaci a to jsem čekala dvojčata.Počítat se hold ale musí i s tou smutnější variantou, i když ti to tu všechny hrozně moc přejeme. Každopádně nic není ztracené...

fiallinka
19. pro 2009

já teda asi devátý den, po ránu, čárka ale slaboučká a taky dvojčata, takže s jedním by asi nebylo vidět nic

gabirr
19. pro 2009

Dík holky za podporu, no uvidíme... zkusím zítra ráno 😉

ruda
19. pro 2009

gabčo kolikátý jsi?? myslím, že jsme tě asi hecly brzo, no ale jestli to nebyla ranní moč... zkus v pondělí ráno a co máš za test mamatest je dobrý, si myslím ...budu držet palečky.....

gabirr
19. pro 2009

Rudi jsem 9den, a měla jsem ten mamatest, ale dělala jsem si ho asi v 11h jak jsem se vrátila z města. No nechám to asi do úterka do krve už tak... Já pořád doufám že prcek je tam... 😒

ruda
19. pro 2009

to je dobře, že mu věříš...tak to nelam, počkej do úterka a jak ti to potvrdí, uděláš si testík na památku jak já, až po krvi...všechny jsme tu měli dvě embryjka a ty máš jen jedno, to je později a kdy máš termín MS?

gabirr
19. pro 2009

No v pondělí nebo v úterý, ona je teď taková rozhašené po tom IVF. Ježiš kéž by mi krev potrvdila že to vyšlo.....teda "vyšlo", pak ještě srdíčko atd.

h.jitka
19. pro 2009

gabi, tak se do toho úterý držte. 🙂

ruda
20. pro 2009

gabčo, věřím mu...uvidíš...ještě dva dny..pak hned písni...

aja8
20. pro 2009

Gabi, ja tomu taky verim..do utery uz je jen chvilka..tak se zatim drz..

sarri
20. pro 2009

rudi, tak mě napadlo, jestli ta tvoje fotografka fotí i normální lidi na kšeft? Moc se mi líbí ty tvoje fotky a chtěli bychom take nějaké profi s holkama - teda až mi zmizí alespoń částečně ta ušlá pneu od zetoru