CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
20. led 2010

Ahooooooooooj Milano,takže opět spolu do boje 😉 😉 minule jsem myslím začla taky dřív 😉
tak ať už ti ta mrcha dojde a můžeš na laparku a hurá do toho!!!!ty, Mili a třeba už ani nedojde!!!!?????? 😀
No prostě si říkám že ten rok 2010 už musí být kurňa úspěšný!!!!!!

dyny
20. led 2010

ahoj holky, no já jsem dneska musela na píchanec agolutinu. Po té stimulaci mi teď - 2. cyklus - m meškala přes týden a mám jít na tu laparo, tak abych to stihla...Doufám, že to teď dostanu a po té laparo se to dostaví už normálně (mívám jinak pravidelně 30-31dní). Rozházelo se vám to někomu po té stimulaci taky? Nemáte zkušenost za jak dlouho po tom agolutinu to dostanu?
Rendas - bojovníčku ať se daří 🙂
Fiali a co Ty? Jak se cítíš?

dyny
20. led 2010

Mili zrovna čtu, že seš na tom podobně s tím meškáním a stíháním laparky🙂

fiallinka
20. led 2010

Dyny, ahoj - já jsem před laparkou taky musela dostat vyvolávačku, abych to stihla - sice jsem předtím nestimulovala, ale prostě tělo stávkovalo. Vyvolávačku jsem dostala myslím 2x a jednou jsem to dostala asi až po 9 dnech a jednou asi po čtyřech...

a jinak pocity celkem žádné, akorát už teď mne štve píchání toho fraxiparinu, mám tam modřiny... v pátek kontrola, tak uvidíme, jak roste sliznice...

dyny
20. led 2010

Fiali a když to půjde dobře, tak kdy bude KET? Necháš si zavést 2?

fiallinka
20. led 2010

Dyny, říkal cca příští čtvrtek... nechám si zavést tolik, kolik se jich rozmrazí (máme tři), snad bude aspoň jedno...

dyny
20. led 2010

Fiali tak přeju strašně moc štěstí ať to klapne a seš nová naděje pro tento rok 🙂 Plánuješ zase mobilizaci jak posledně? Já jsem teď po tom neúspěchu byla špatná, přestala jsem i se cvičením tak se dávám do kupy a po laparce chci na to zase poctivě najet. No asi pochvalu nevysloužím skoro 2 měsíční vynechání - ostuda, ale neměla jsem na nic náladu a všecko mi přišlo zbytečný...

fiallinka
20. led 2010

Dyny: jo, na mobilizaci chci jít, asi jeden až dva dny před tím - uvidím, jak se domluvíme...minule jsem šla pár hodin před ET, ale to teď asi je zbytečné... tož nevím, už dopředu mne přepadá depka, že to nevyjde...ale to mne přepadalo i minule, to si vzpomínám... a vůbec se ti se cvičením nedivím, já už nemůžu, flákám to a nechce se mi...

h.jitka
20. led 2010

holky stejně vás obdivuju, že to pořád cvičíte. pořád vypadalo, že se něco bude dít a nemá cenu zase začínat. snad se mi to zadaří. když ne, dokopu se zpátky na mojžíšku.

monas007
21. led 2010

h.jitka ty už si nech cvičení pro další mimčo, teď už jsi určitě "přirozená těhule" 😀 😀

ale taky obdivuji holky, že dokážou cvičit každý den !! já tady mám vytisklé nějaké cviky vždycky na daný měsíc, ale vůbec se mi do toho nechce !! jen občas sedím u telky na balónu 🙂 🙂

a holky co máte před laparkou, tak co nejrychleji menzes ať můžete začít bojovat 🙂 😀 tento rok bude určitě na 100% plodný 😉 😉

maxmat
21. led 2010

Ahoj devcata mohu se kvam pridat ,pristi tyden jdu na ultrazvuk ale mam prijit hned na prvni menstruaci tak jsem trosku v soku mam divnxy pocit muzete my poradit jak to jde za sebou dekuji mooooc

monas007
21. led 2010

rendas tak jestli ti nevadí dojíždění a chceš chodit k dr.Horváthovi tak v Otrokovicích bývá každý pátek od 7:15 do 14 hod ale má tam i nějakou přestávku na oběd 🙂 🙂 kdyžtak ti pošlu číslo do ordinace a můžeš si tam zavolat 😉 😉

fiallinka
21. led 2010

maxmat: ahoj, a co máš před sebou, už ivf?

monas007
21. led 2010

maxmat zdravíme tě 😉 🙂 copak tě čeká na klinice, jdeš rovnou do IVF nebo IUI ?!

h.jitka
21. led 2010

baby, tak mě zase dostihla mrcha mrchovitá. ☹ takže plán č.2 = KET.

monas007
21. led 2010

h.jitka tak to je mi moc líto ☹ 😢 bylo by velké štěstíčko, kdyby to vyšlo přirozeně, ale šance tady určitě byla !! ale jak na to člověk takhle pořád myslí a ví, že zrovna teď na to musí vlítnout... je to hodně i o té psychice 😎 🤐 ale budeme držet pěstičky na KETík 😀 😉

milana7
22. led 2010

čau holky,já jsem fakt nemožná...
Dyny - tak já teda nástup tuto neděli do nemocnice nestíhám, dnes agolutin a laparka se odkládá. 🙄
Rendi - ta moje mrcha si usmyslela,že nepřijde ani s utrogestanem 😠

Jinak viděla jsem na stánkách Baťovy nemocnice, že Horváth tam je psaný jako nějaký sekundant na gynekologicko porodním oddělení 🙂 .

rendas
22. led 2010

Ahoj holky moje 😉

Milano to mě mrzí ☹ to je vždycky tak když, mrchu nechceme dojde a když ju chceme tak ne a ne...... 🙄tak ať to dobře dopadne 😉

Dyny mě se to taky rozházelo a musím chodit na agolutiny,teď mi teda dala ten utrogestan,ale jestli to bude jak u Milany 😕 tak nevim nevim....a teď naposled jsem to dostala 9.den po injekci.ale někdy už čtvrtý....ale to jsem měla píchnuté agolutiny dva.no tak si vyber 😕 každá jsme jiná..

h.jity to je na prdinu 😢 takže hurá na ketík 😉

holky píšete o cvičení Mojžíšové-naučila jsem se to v lázních,ale jsem lajdák...přinutím se taky jen někdy...myslíte že ta mobillizace je před "našima" pokusama dobrá???????

fiallinka
22. led 2010

hlásím, že ve středu jdu na KET 🙂
rendas: jo, mobilizace se doporučuje 🙂

gabirr
22. led 2010

fialinka moooc budu držet palečky, aby ketík vyšel!!!!

ruda
22. led 2010

hgolky moje teda vidím, že jste pořád akční a to je mooc dobře, všem co se chystají na další pokusy a vyšetření držíém mooc palečky...kačka je teda asi v nemocnici nebo doma nestíhá s mrňaty, však ona se ozve, já hlásím pořád stav 2v1 🙂

dyny
22. led 2010

Fiali tak to je super - budu na tebe moc myslet

Mili to je jak na sviňu - proste fakt naschvál

Rendas tak to jsi mě moc nepotěšila, ale začínám trošku špinit, tak snad se to rozjede...mobilizace by prý mohla pomoct - mně nepomohla -ale jak říkáš jsme každá jiná, tak proč to nezkusit popostrčit o kousíček šance...

Jity - je to škoda, ale máš mrazáčky, tak neboj to vyjde - musí

Rudy -už se ti to pěkně krátí - v dobrém závidím 🙂

h.jitka
22. led 2010

mám zase "zábavu" na další měsíc. dnes jsem zahájila přípravu na KET.
milo, to je fakt smůla. ale mně se to taky vždycky rozhodí před něčím plánovaným.
rudo, vytrvej v hlášení. 🙂

ruda
24. led 2010

lhlásím, že jsem celá a že jsem dala na jiné diskuzi tel. koíntakt, tak budete v obraze, ažse rudík usmyslí 😀

h.jitka
24. led 2010

rudi a jak se cítíš? jakože ještě nic nebo že už by to mohlo být?

fiallinka
24. led 2010

ruda: a jak teda budeš rodit, nemluvila jsi o tom císaři? Už nevím...

ruda
24. led 2010

jity cítím se docela dobře, no občas poslíek,bolesti třísel, ten konec těhu je takový úmorný,ale ještě se docela vyspím, jdu tak 3x na WC a zasapt můžu..jinak jestli to myslíš psychicky, tak jsem v podstatě připravená-nepřipravená, to víš, je to krok do neznáme, všichni starší, jak moc to bolí...snažím se to nevnímat a soustředit se na malého...zvládneme to, jiank to nejde a je jedno jestli dnes a neb za týden, dva...
fialko, já určo neměla plánu císaře...jen to ne, to nechci, maličký je pěkně hlavičkou od začátku a císaře pokud to nebude nutné nechci, jsem jen docela úzká v pánvi a malý je kus chlapa, měl minulý týden 3300, tak záleží, kdy půjde ven a jak..,ale pokud to půjde budu raději rodit přirozeně...tak uvidíme...

monas007
25. led 2010

fiallinka ve středu na tebe budeme moc myslet a držet pěstičky, aby se KETík zdařil 😉 🙂

ruda tak ty už jdeš opravdu do finále 😀 😀 rudík je teda kus chlapa, ale určitě to zvládnete přirozenou cestou !!

my dneska nějak nemůžeme spát, tak půjdeme na ten test cukrovky 😎 😠 aspoň to už budeme mít za sebou !! jen nevím jestli vydržíme tak dlouho bez jídla ☹ 😉

sarri
25. led 2010

Rudi, to víš, že to zvládneš. Každá to zvládla a někdo mnohokrát. Řeknu Ti, že jsem měla o porodu úplně jiné představy a zážitek to byl fakt moc drsný, jenže teď už bych si to klidně střihla znovu - dyť na konci jsouta vytoužená miminka - teda miminko. Akorát teď kamarádka rodila v Kyjově a dovolili jí zavolat manžela, až si mysleli, že už dítko půjde ven, takže na "hekání" tam být nesměl, no a pak to nabralo tak rychlý spád, že už to ani nestihl. To já manžu volala hned, jak ušla plodovka a byl se mnou od půl druhé až do večera (holky se narodili ve 10 dopoledne) a to bylo k nezaplacení.

Jity, Ty jsi fakt velká bojovnice - jednou to vyjít musí - určitě - to je statistika 😉

ruda
25. led 2010

no sarri to mě ani neříkej!!!!bez manži rodit nebudu...to nechápu, však jsem tam byli na kurzu a s manžou se tam počítá, dokonce říkali, že to vítají..tak to neechápu ten důvod a udělala bych tam peklíčko...ať si mě nepřejou 😠 😠 😠