CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

monas007
28. led 2010

jituš kdybych měla vstávat do práce tak nevstanu 😀 😀 jen teď mám nějaké období, že vůbec nemůžu spát !! ale příští týden si to snad vynahradím !! manžel bude mít odpolední, tak neuslyším ten strašný zvuk budíku o půl páté ráno a hezky si schrupneme 🙂 🙂 i když prcek se začíná projevovat kopáním čím dál víc tak nevím nevím 😀 😀 dneska ráno si prostě řekl, že už mi ty 4 hodiny spánku stačily a je 🙂 🙂

monas007
28. led 2010

jinak já už zatápím v krbu, mám uvařený čajík a koukám na netu co provedou s tou naší mateřskou ?!

pajka00
28. led 2010

Jé monas-ti závidím tu pohodičku-pěkně u krbíčku, čajík.....no to bych si taky dala líbit🙂

monas007
28. led 2010

pajka00 jen čekám kdy mě to přepadne a zadřímnu !! jednou se prcek přece musí unavit a dopřát mamči chvilku odpočinku 😀 😀 a jakpak se cítíš před dnešním transférem ?! budeme na tebe myslet a držet pěstičky 😉 🙂 a neboj dr. Chovanec umí fakt zázraky !! stačí kouknout na mě 😀 😀

ruda
28. led 2010

taky držíme moooc palečky!!!

pajka00
28. led 2010

No cítím se všelijak...na jednu stranu se těším, na druhou mám strach, aby byly folíci v pořádku a pěkně se uchytily🙂 děkuju za podporu-budu na to při tom myslet🙂

monas007
28. led 2010

pajka00 neboj, nejdřív si prcky hezky prohlídneš na obrazovce a pak už půjdou hezky k mamince !! je super a máme výhodu, že ty naše mimča vidíme už takhle prťavoučká 😀 😀

ruda a rudíku ahooooooj

fiallinka
28. led 2010

pajka: držím palce 🙂, a hezky si užij ty příjemné postýlky a povlečení 🙂, lepší jak doma 😉

pajka00
28. led 2010

Jak na obrazovce?To je budou snímat ultrazvukem, nebo je mají vyfocené nebo jak? 😕

monas007
28. led 2010

pajka00 když jsem ležela už na lůžku připravená na zavedení, tak mi je embryoložka ukazovala na obrazovce !! jedno bylo menší, druhé větší a byl to skvělý pocit a ukápla i slzička !! pak jsem i viděla zavedení katetru, ale to jsem moc nevnímala, protože jsem měla plnou hlavu těch dvou prcků 😀 😀 jen vím, že se domlouvali, kam je umístí !!

fiallinka
28. led 2010

pajka: jj, ukáží ti je "v televizi" a minule mi to bylo jedno, teď se mi to taky ale fakt líbilo 🙂... a ten katetr jsem vůbec necítila, až se divím... prostě ok... jen teď to břicho pobolívá, ale to je asi tím, že přece jen se tam vrtali, že...

monas007
28. led 2010

ještě že vědci přišli na to kde je vlastně zakopaný pes 😀 😀

http://www.novinky.cz/zena/deti/190371-do-trice...

pajka00
28. led 2010

Tak holčičky loučím se a odjíždím směr kopec🙂 Už se těším na televizní přenost-jen doufám,že opravdu se hezky množí, aby bylo co zavádět...tak páá

monas007
28. led 2010

pajka00 tak tfuj tfuj a hodně štěstíčka !!

fiallinka
28. led 2010

monas: tak to jsem ráda, že je mi sice 31 a kus, ale ti mražáčci už tam byli z mých 29 let 🙂. 😀

monas007
28. led 2010

fiallinka tak to jsi ještě mladice 😀 😀 to mně už bude v červnu 33 😎 😎

evatk
28. led 2010

monas ale těmi mýty jsou tím pádem postiženi i sami gynekologové... ten můj mě poslal na velký utz na genetiku právě z toho důvodu, že po ivf je větší riziko vzniku vad

monas007
28. led 2010

evatk já byl na oba dva ultrazvuky v Baťovce a všechno bylo v pořádku !! můj gynekolog se mě jen ptal jestli máme nějaké vrozené vady v rodině nebo nějaké problémy, jinak by mě poslal taky na Prediko na screening, ale nebylo to potřeba !! Prediko má prý větší záchyt vrozených vývojových vad, ale při procentech z nemocnice se mi to až tak nezdá a myslím si, že je to na stejno !! jen na Prediku zaplatíš 1400 kč !!

fiallinka
28. led 2010

Evi, jj, i mně to tak říkal, ale na druhou stranu jsem nikde nic zvláštního v tom smyslu nevyčetla, to riziko je asi malinké. Ale může být prý dané třeba tím, že když se dlouho nedaří otěhotnět, může to být tím, že rodiče mají v genech celou řadu (běžně nezachytitelných) problémů a to se u dítěte pak nakupí... taky hrozí, že třeba vajíčko nebo spíš spermie je prostě horší a vyvíjí se blbě, ale to se skoro vždy projevuje už časnějším potratem...
Monas: no mně v červnu 32, to zas takový rozdíl není 🙂... ale jinak fakt výjimečně za to neplatíš, to ti musí doktor napsat žádanku z určitých důvodů a málokterý ji napíše...pak je jedno, jeslti jdeš do Predika nebo do nemocnice...

monas007
28. led 2010

fiallinka tak to mně doktor říkal, že bych na prvním screeningu zaplatila 1400 kč a ten druhý už by byl zdarma 🙂 🙂 ale procento záchytnosti bylo úplně stejné jako v nemocnici, tak jsem zvolila to co hradí pojišťovna !!

evatk
28. led 2010

u nás právě všechno úplně ok nebylo, amniocentézu jsme odmítli, neb riziko potratu při ní bylo větší než riziko, že je malá skutečně postižená... ve stresu jsem byla vlastně polovinu těhotenství, příště bych to nechala na svém dr., zvlášť pokud by nt screening a triply byly ok, což u nás byly

h.jitka
28. led 2010

to se teda mám na co těšit. navíc stará prvorodička

pajka00
28. led 2010

Jsem zpět....nakonec ze 6 vajíček, které vzali při OPU se jich všech 6 oplodnilo, 2 osmibunečné mi vložili a 4 zamrazili🙂 Tak a teď už jenom, aby se embryjka zavrtávala a já za 14 dní mohla nahlásit //🙂
Jen jsem vám to chtěla sdělit, jdu si uvařit čajík a zalehnout k TV🙂 zítra se určitě ozvu🙂 papa

ruda
28. led 2010

pajko, tak to gratuluju k neověřenému thu., teď jssi prostě těhule, tak se hlídej a buď na sebe hodná....
holky mám radost, že ty stránky tady tak fungují.. kddyž jsem sem před rokem přišla, byly sice založené,ale dlooouho je nikdo nepoužíval, pak se ke mě postupně přidávaly holky a hele, teď už vás sotva dočtu, když tu chvilku nejsem...už sem vlastně nepatřím, tak úplně,ale jsem tu spokojená, hlavně, když se daří a vidím výsledky... a taky čekám, co ta kačka..jsem na tom byly skoro zároveň, ona po mě,ale zase dvojičky, takže už si chová...držím mooc palečky a /////
jo a já byla na Prediku mooc spokojená, je tam mooc sympatická asistentka a všichni moc hodní, tuším, že na Baťovce to stejně moje pojišťovna neplatí, tak to bylo jedno...hlvně, že to dobře dopadlo, jen jsem se nechtěli moc fotit ze tří pokussů máme dvě nic moc zamračené fotky 😀 , tak aspoˇbude překvápko

fiallinka
28. led 2010

Pajka: tak to je vynikající úspěšnost 🙂

h.jitka
28. led 2010

paji, to je fakt výborné. člověk je i takový klidnější, že když by to náhodou nevyšlo, je ještě další možnost. 🙂

monas007
28. led 2010

pajka00 tak to byla teda 100% úroda 😀 😀 hezky odpočívej, hlaď svoje bobísky a dávej jim dostatečný přísun jogurtíků a vitamínků 🙂 🙂 ani se nenaděješ a za 14 dní (možná i dřív) nám budeš hlásit // na testíku 😉 😀

ruda ty děti se na Prediku nechcou moc fotit !! znám to z vlastní zkušenosti, už jsme tam byli třikrát a nic 😀 😀

ruda
28. led 2010

😀 , hold se musíme neechat překvapit,aspoň jsem vám do albíčka nafotila aktuální pupek