CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pajka00
8. únor 2010

jo jo..já jediné co nechci je dát jméno po sobě nebo manželovi....vím,že to dělá spoustu lidí-klidně ať dávají po tatínkovi, ale mně se to prostě nelíbí-protože se to už plete a hned je manžel "starý" atd.....miláčkovi by vůbec nevaidlo,že kdyby byl kluk po něm, ale já jsem mu zrovna řekla, že ne...že se mi to nelíbí a je spousta jiných jmen...tak si klidně může sám vybrat-ale fakt jiné.

monas007
8. únor 2010

u nás jsem taky říkala, že jméno po manželovi, i když se mi Honzík moc líbí, bych nechtěla dávat !! pak zavolám a buď přiběhnou oba dva a nebo taky ani jeden 😀 ale manžel našel spoustu jiných krásných jmen tak uvidíme !!

kaces
8. únor 2010

Dík za radu Sarri,malá je zlatá napapá se a spí.Jen malý pořád tlačí a nic.ted jak mu zůstávala v puse mléko tak má celý jazýček a podnebí bílé,musím na fialku do lékárny.Takže probiotika zabrali?a kdys je dávala?večer nebo ráno a do mléka nebo přímo do puse?a za jak dlouho to zabralo?Dnes v noci chudák moc nespal pořád tlačil pomohl až teploměr,ale stejně plakal už su z toho na mrtvicu že mu nemůžu pomoct.

ivus16
8. únor 2010

ahojte, čtu tady názory na jména dětí, taky bych asi nedala jména po rodičích, on narození už tvůj muž vždycky bude "starý".Když se někdo bude ptát např: který Mira, vždycky bude "starý"Mira a s tím, že budeš volat na jednoho a ozvou se třeba oba dva mám zkušenost, bo muj manžel se jmenuje stejně jako jeho otec, a protože momentálně bydlíme s jeho rodiči tak to je ověřené. Ale ono je vlastně úplně jedno jak se bude jmenovat a co se narodí, hlavně ,že je to zdravé (trochu otřepaná fráze).

monas007
8. únor 2010

ivus16 přesně tak, hlavně, když bude zdravoučké 🙂 🙂 taky mě děsí, že by se z mého manžela stal najednou starý, když donedávna mu chodily k rodičům dopisy a tam stálo vždy mladší 😀 😀

monas007
8. únor 2010

kdoví co naše ruda dneska na kontrole ?!

pajka00
8. únor 2010

No rudu si tam možná už nechají🙂už má čas🙂
mně dnes od rána po dvou dnech pobolívá podbřišek...ale mrcha má přijít až koncem týdne-tak doufám, že se nehlásí!!

monas007
8. únor 2010

pajka00 mrcha už nedorazí, když jsi těhule 😀 😀

pajka00
8. únor 2010

No já po minulé zkušenosti mám bobánky.....pár dní po tom, co měla přijít mrcha-tak fakt přišla a bylo po prdeli...ale to jsem otěhotněla přirozeně...teď co nám to všem dalo tolik práce, to přece musí být ono🙂navíc-kartář řekl že mimi letos bude-tak bude!! a hotovo i kdybych měla nohy překřížit tak nepusím 😀

fiallinka
8. únor 2010

Pajko, neboj, to bolí skoro každého v těhu....určitě to vyšlo 🙂, a jinak ono je to divné, ale napoprvé to vyjde spoustě lidí...

Já jsem se teda teď vrátila z kopca a zázrak se nekonal, hcg 4,9, ale v březnu začínáme nové kolo, tak budu zas doufat - chápu, že teď se bobánkům nechtělo po dvou letech v mražáku ani zakousnout, ale ti čerství by to zvládnout mohli 🙂

monas007
8. únor 2010

pajka00 tys byla u kartáře ?! já znám jen kartářky !! držíme pěstičky aby to vyšlo a všechno bylo v pořádku !! ve čtvrtek ti tvé těhu potvrdí z krve a pak se už jen budeš radovat a dodávat tady sílu ostatním čekatelkám 😀 😀

pajka00
8. únor 2010

Doufám holky, že to tak bude🙂
Jo, byla jsem u kartáře-cikána-a byl naprosto skvělý....hned mi z placu-aniž bych se na něco ptala, vylíčil můj dosavadní život...jen jsem mrkala....jen to důležité co můžu potvrdit: V osudu mám dvě manželství, druhé s mladším partnerem, mám dvě děti, nové bydlení, další dítě bude letos-a buď kluk nebo holčičky dvojčata.....🙂)takže to je moje prognóza.....mladšího mám o 5 let, bydlení taky, dvě děti taky...prostě-vyzpíval mi to jak to mám hezky nalajnované.))
Fialko....a jak to, že máš nějaké hcg, když nejsi těhu? Mrzí mě to, ale uvidíš, že se příště zadaří!!!!

monas007
8. únor 2010

fiallinka tak to mě mrzí ☹ ☹ myslela jsem, že ti z krve řeknou lepší zprávičku !! ale je dobře, že to nevzdáváš a budeš znovu bojovat !! nám tehdy vkládali dvě jedničkové blastocysty a zbytek nám ani nedoporučovali zamrazit !!

pajka00 tak to je fakt machr !! já o kartářce taky jednu chvíli uvažvala, ale pak jsem měla strach co bych se vlastně všechno dozvěděla 😀 😀 a určitě to teď dotáhnete do zdárného konce !! budeš užívat i léky na podporu těhotenství až do 12.týdne, tak to by v tom byl čert ... 😀 😀

fiallinka
8. únor 2010

Pajko, to hcg asi může znamenat, že embryjko se na chvilku chytilo a pak zas pustilo... ale je to tak nízké hcg, že to fakt těhu není. Minule jsem ten samý den cyklu (12.) byla na krvi taky a hcg bylo 567 🙂.

Tak uvidíš, jestli kartářka měla pravdu, můžou se ti splnit i ty dvojčata 🙂, ale možná by nevadilo, kdyby se jí to nevyplnilo a byla z toho jen jedna holčička, že jo?

pajka00
8. únor 2010

já jsem hodně skromná-takže mně by jeden mimís fakt stačil 😀
No asi jo fiali-že tam na chviličku bylo....tak příště se zadaří a je důležité, že to bereš pozitivně🙂

fiallinka
8. únor 2010

Pajko, oproti tomu, když jsem před dvěma lety měla strach, že mimčo nikdy mít nebudu, je tento pocit zklamání celkem nepatrný, je mi to líto, ale... ještě dva pokusy máme, to je celkem dost. Navíc věřím tomu, že když se to jednou povedlo, tak by to vyjít mohlo ještě jednou - přece jen to vypadá zatím tak, že u nás není žádný utajený neodhalitelný problém, proč by to vyjít nemělo...

fiallinka
8. únor 2010

Jo, holky, z té kavárny se fakt klube cosi nic moc hezkého, podobného spíš divné restauraci....

pajka00
8. únor 2010

Určitě, to musí být hodně stresující, když se pořád nedaří...Já jsem se synem otěhotněla na jeden pokus...a u dcery, když jsem neotěhotněla hned první měsíc jsem si říkala..no co je?!...povedlo se "až" druhý měsíc-teď se tomu fakt směju 😀 Teď se snažíme už 2 roky,mezi tím jen jeden úspěch-zakončený potratem....a už si neříkám-co je🙂 Je fajn,že máte ještě 2 pokusy a navíc-mimoška už jednoho máš-tak je to přece jenom takové lepší, než když člověk nemá žádné dítě...ale ono se i bezdětným zadaří...jen vydržať.
Tak to jsem zvědavá na tu kavárnu ve čtvrtek🙂

ruda
8. únor 2010

haloooooooooooooooooooooooo
Ahojky jsem zpátky, takže postupně:
došli jsme tam, už tam byla fronta mamin na kontrolu a zrovna se rodilo, řev to byl teda dost odstrašující, tak se mi i tlak zvedl...
KTG v normě, vyš. otevřená na 2prsty, klid...původně mě chtěl přijmout k indukci, kvůli určitým problémům v těhu/neurologie a OHSS/, pak ale říkal, že bere spíše jako správný termín porodu až toho 14tého, protože vím přesně datum oplodnění, jen je malý větší, mimochodem naměřil 3450, co je krásné oproti 4kg, tak nevím, jak jsem mohla mít před měsícem 3300...no uvidíme, kdo má pravdu, průtoky pupečníku i v hlavě v pořádku, placenta funkčí, při vyšetření mě trošku rotáhl, tak jsem docela dost zakrvácela/šly ze měě kusy krvavé tkáně/,ale už dobrý, dali jsme si obídek-lososa s kaparovou omáčkou, toho miluju a já pak vytuhla....
teď jsem dovysávala a dovytírala a malý je spokojený....
mám přijít ve středu, což mi vyhovuje, líbí se mi ten datum víc, než dnešní, nemám ráda osmičku....tak asi tak...

ruda
8. únor 2010

pajko drž plod a fialko,mám z toho březnového pokusu radost, to už bude sluníčka víc a klapne to...držím všem palce
a co se jména týká, taky bych nechtěla po manžovi ani mě, ségra to atk už snad popáté v rodě a teď jsou v jednom domě 3 Rostislavové a to se teprve ptáte a který Rosťa...
u nás prostě kluky vybíral manža a holky já, tak mooc chtěl Rudíka/podotýkám, že bude v rodě na obě strany I./ a když se povedl kluk, mile ráda mu to splním, jen okolí to zkousávalo dlouho a někdo si do teď myslí, že je to sranda, to teda nevím, proč...už si neumím představit, že by byl jinak, říkám mu tak od té chvíle, co vím, že je to kluk

monas007
8. únor 2010

ruda tak to zas nebude takový cvalík jak to vypadalo 😀 😀 ale pěkně ukázkové mimčo 😉 😉 tak se držte a snad ve středu už budeš držet Rudíka v náruči 😀 😀

ruda
8. únor 2010

mančo dííky snad joooo, už se těšííím...a jsem na dvacm, to je lepší než zavřeeno 😉

fiallinka
8. únor 2010

rudo, středu schvaluju 🙂 a jinak jsem nikdy nechtěla stejné jména a stejně to tak nakonec máme 🙂
monas: snad si nadělíme vánoční dárek 🙂...

ruda
8. únor 2010

fial, ségra taky to stejné jméno nechtěla a rodina se shodla..tak ji ukecali, ani nám to nepřijde,ale já bych to neechtěla, hlavně u sebe ne, abych já byla ta STARá

fiallinka
8. únor 2010

rudo, no to je pravda, ale na druhou stranu jsem se přistihla při myšlence, že kdybych měla někdy holku, že by se mohla vlastně jmenovat po mně 🙂, ať je to doma vyrovnané...

ruda
8. únor 2010

no po mě je už stejně neteř..to by bylo moc,ale Katka se mi líbí,ale nedala bych to kvůli tomu stará,mladá, je spooousta krásných jmen a nakonec si na jakékoliv jméno okolí zvykne a pak si nikdo nedovede představit, že by to bylo jinak...

aja8
8. únor 2010

Ahojky holky, ja bych take nechtela jmeno po mne nebo po manzelovi..ale muj o tom porad basni.. 🙂

h.jitka
8. únor 2010

ahojte. po víkendu pryč se hlásím zpátky. o jméně se zatím bojím i jen uvažovat. navíc u nás to bude náročnější - manžel je z Británie, takže o typických českých jménech si můžu nechat jen zdát a vybírat se bude něco mezinárodního (i když taková Anna je přijatelná v obou jazycích). 😀
v pátek mi byly zavedeny dvě emryjka. obě krásně zvládly rozmražení, tak jsem měla velkou radost. víkend na horách (no spíš minihorách) byl úžasný. majitelé nás vykrmovali jak před porážkou a opravdu jsem nic fyzicky náročného nedělala. uvidíme, jak to bude ten příští týden vypadat.
pajko, super zprávy.
rudi, hledím, že tady jsi pořád bez mladého. 🙂

sarri
8. únor 2010

Kači, my měli probiotika takový prášek a dávala jsem to do mléka - ale pozor do vlažného, by ty potvůrky nepochcípaly.
Rudi, tak už se to chystá - budu držet palce a Jitce taky. Fialinko, tak to je dobré, že se alespoň na chvilku nějaké chytlo - to by se nějaké čerstvé mohlo ujat - moc bych ti to přála.

aja8
8. únor 2010

Jity, tak to drzim moc peste..at nasledujes pajku.. 😉