CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pajka00
17. únor 2010

Fiali taky jsem jela sama z transféru🙂) Jedině na oPU jel-protože tam byl nezbytný 😀
Já jedu na 9..do 10 budu sedět a čekat na výsledky krve a než mě vezme Dr....minule to laborce trvalo skoro 1,3/4 hodiny než byly výsledky-jsem tam už tekla...sestra se mi přišla 2x omluvit, že jim to dnes tak dlouho trvá🙂takže se tam asi fakt potkáme 😀
Já jdu na krev i na UTZ....tak jsem napnutá jak kšandy🙂

fiallinka
17. únor 2010

pajko, možná je to recept na úspěch, příště asi zas jedu sama - holt nemyslíš na embryjka, ale na řízení a to je asi dobře 🙂. No a hlavně manžel si v práci nemůže zařídit jednoduše volno, takže by to bylo zbytečně složité.

No, já jsem tam vlastně jela sama i s OHSS, to už jsem trošku váhala, jestli to zvládnu, ale dala jsem si tam pak kapačku a jela zpátky a šlo to 🙂 🙂

Počítej s tím, že na tom ultr. nic neuvidíš, oni spíš kontrolujou, jestli je sliznice dost velká, mimi se ukáže až příště 🙂

pajka00
17. únor 2010

Jo jo..je to teprve 5týden...tak si nemyslím, že tam na mě bude mávat ručička 😀 Ale doufám,že nějaká černá tečka aspoň...no uvidíme....
Taky myslím,že je zbytečné, aby tam chlap seděl se mnou. Pokud si ženská troufne na řízení, tak není problém. A já pokaždé když jedu, tak sněží....ale snad vždycky...🙂Ještěže to není tak daleko.

rendas
17. únor 2010

ahoj kočeny
Jity tak tfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀 😀 😀 přeju moooc štěstíčka 😉
Pajka i tobě přeju krááásnou "černou tečku" 😀

Jojo holky jak píšete taky pořád jezdím na kopec sama, a kdyby nemusel manža dávat spermijky tak tam není vůbec nikdy..... 😒 a když tam kolikrát vidím ty manželské dvojice,tak mě to přišlo někdy líto.....jenže manža nemá tolik dovolené aby mohl se mou jezdit...my si propustky neberem,nechceme aby to někdo věděl......takže ohromně čerpáme dovolenou 😅 jo i po laparu jsem jela domů sama,ale je fakt že jsem měla slzy v očích fujfuj ☹
holky musím makat zatím papa,těsím se na dobré zprávy

ivus16
17. únor 2010

ahoj holky, my tam zatím vždycky byli spolu s manželem, ale má jít koncem března na spermiogram a to ho tam pošlu sama, protože 1.3. nastupuju do nové práce. Nedovedu si představit jak to budu dělat, když budu potřebovat jít na kopec na nějaké vyšetření tak aby, se to v práci nikdo nedozvěděl nevím, nevím.

pajka00
17. únor 2010

Ivus já vždycky řeknu šéfům, že jedu k doktorovi a hotovo....Nic jim po tom není k jakým....a když jsem šla na opu,tak jsem řekla,že jdu na drobný zákrok a že když mi nebude druhý den dobře, tak si beru ŘD..nic mi nebylo,tak jsem šla normálně druhý den do práce....Ještě se mě nezeptali k jakému jezdím a kdyby jo, tak řeknu k ženskému a víc nic....je jim po tom opravdu houby.

h.jitka
17. únor 2010

ivus, jsi drsná. chlapi mají kolikrát dost, že vůbec musí tohle absolvovat u dr, kde jsou samé baby a ty ho tam pošleš samého. 🙂 ale tak to má být.
jinak vnesu zase trochu pozitivna. kamarádka, co bylla na ET ve stejný den jako já, si dělala test a má tam dvě čárky. 😀 chodí ke Slovákové. pěkně se to schází.
u mě to vypadá pořád nadějně. 🙂

rendas
17. únor 2010

Jity super zpráva!!!!!!!!!!!! 😉 takže hcg o.k.?

h.jitka
17. únor 2010

rendi, tož já budu hcg vědět až zítra. teda pevně věřím, že bude. protože mrcha se nedostavila. 🙂

ivus16
17. únor 2010

no, to on mě nedávno říkal, že už se těší až pojedem zase do Zlína, prý aby se to zase hnulo o krok blíž.On je takový optimista a dokáže si ze všeho udělat srandu

rendas
17. únor 2010

Jity a jo vy tam jedete až zítra,špatně čtu 😝 jsem to teda popleta,ale teď už jsem doma z práce můžu v klidu číst, v práci to hold moc nejde 😖 tak vždycky jsem juknu a těším se že bude co nejvíc pozitivních zpráviček,abyste na nás "naprskaly těch těhu bacilů" 😀
tak doufám že bubu mít třeba taky u Slovákové štěstíčko.......

rendas
17. únor 2010

Ivus tak to ho obdivuju 😉 to já s manžou musím chodit i do místnustky 😠
ale víš co se říká přestoupíš do nové práce a šup a je to 🙂
jo tady s tím ježděním je to fakt šílený...mě zabere cesta celkem dvě hodky a pak hned valím do práce.....no šílený.....

milana7
17. únor 2010

holky, myslíte, že po laparce všecko hned funguje normálně? Jako že se tam nic nezastaví, cyklus neposune?? Jsem dnes 14. DC, 5. den po laparce, a strašně mě bolí břicho...podotýkám,že těch 5 dnů doposud mi vůbec nic nebylo, akorát trošku tahaly jizvičky,...ale tak mě jako napadá, že jestli to nemůže být ovulace sama od sebe...?? není to blbost? No i kdyby, skočit na to stejně ještě nemůžem 😒

milana7
17. únor 2010

mimochodem je tam bílek jak sviňaaaaa 😀

rendas
17. únor 2010

Milano já myslím že vše funguje normálně,laparka se dělá v přirozeném cyklu,takže i mrcha by zas měla dojít normálně a pokud ti nic v bříšku "nedělali",tak by to mělo být v poho....takže i ovulka 😉 no jo kdyby bříško nebolelo tak klidně hups na to 😉

h.jitka
17. únor 2010

milano, babské rady říkají, skočit na to hned po tom a některé jsou pak šťastně těhotné. za přepokladu, že se tam opravdu jen podívali. 🙂

fiallinka
17. únor 2010

milana7: třeba se ti tam zázračně pošťourali a naskočí ovulace a všechno, co má být 🙂...no ale zase jestli to strašné bolení bude pokračovat, tak bych radši zaskočila k mudrům, co když ti tam zašili kus špachtle, že... 😉

pajka00
18. únor 2010

ahoj holčičky, tak HCG přes 11000, miminko asi jedno...sice je tam ještě jeden váček,ale říkal,že to spíš vypadá na krevní sraženinu-sám dobře nevěděl...fotečka v albumu🙂 kontrola za týden-tak uvidíme🙂

skiasl
18. únor 2010

ahoj holky, můžu se přidat?

fiallinka
18. únor 2010

pajko - jako co to píšeš za číslo, je to jedenáct tisíc nebo ses překlepla? To bys tam měla snad i čtyřčata, ne? Ale gratuluju...a divím se, že to bylo vidět, ale odpovídalo by to té mé teorii, že přes tisícovku to vidět jde 🙂

fiallinka
18. únor 2010

Paji, jé, to jde vidět hezky, to čubrním...

skiasl
18. únor 2010

vy jste všechny z okolí Zlína? 😉

lilisa
18. únor 2010

ahoj holky, taky chodím do CRM Zlín ... a zřejmě půjdu na IVF 😨 ke komu chodíte?

h.jitka
18. únor 2010

vítám nové. samozřejmě, že se můžete přidat.
paji, moc gratuluju. tak u mě je to bohužel zase negativní. tož nevím. víc se rozepíšu až nebudu v kanceláři, ať mě to zase nerozbulí. ☹

lilisa
18. únor 2010

nějak to musím všechno první dočíst ... abych se orientovala... máme taky dost mizerné SPG a strašně se bojím umělého ...
Chodím taky ke Slovákové, tak nevím zda je dobrá nebo ne... manža papká taky vitamínky ...
Něco mi napište o sobě, kolik vás tu chodí, z kama jste, kolik je vám let ... kéž by jste někdo byl kousek ode mně ☹ 😉

ivus16
18. únor 2010

pajko gratuluji jen ať to teď jen roste a je jedno jestli je tam jedno nebo dvě, šak ty už nějaké děti máš, že??
skiasl: vítám v diskuzi, já jsem tu taky nováček, předpokládám ,že jsme tu všechny z okolí Zlína 😉, já to mám do Zlína 30km, takže je to velice široké okolí 😀

lilisa
18. únor 2010

Ivus16: no já to mám taky tak 30 km, je tu někdo z okolí UH? 😉

monas007
18. únor 2010

pajka00 tak to je super !! hlavně na vás dávejte pozor a prckovi dostatek vitamínků 😀 😀

jinak vítám nové holčiny a doufám, že se brzy přidají k těhulkám 😉 🙂 hlavně nemějte strach na našem kopečku vám určitě pomůžou k vytouženému miminku !!

pajka00
18. únor 2010

Fiali tak je to přesně 11381,2🙂 A PTALA JSEM SE ho, jestli se z toho pozná, jestli je tam jedno nebo dvě a řekl, že ne, že rozsah v mém 5+6 týdne je od asi 800-23tisíc....takže sakra velký rozsah....No vidět to jedno bylo krásně....kousíček od toho byl druhý váček-ale takový do šeda - ne černý, přišlo mi, že sám neví, co to je..tak mám být opatrná, a tak uvidíme za týden..Ptal sem, něž jsme šli k UTZ, jestli chci jedno nebo dvě,tak jsem řekla,že mi vážně jedno bude stačit🙂 Když už 2 děti mám....sice už odrostlé....ale i tak🙂
Díky za podporu holky.
Jity-to mě moc mrzí....a potkaly jsme se tam? Já jsem tam seděla až do půl 11 v čekárně.
Vítám tě skiasl..samozřejmě, že se můžeš přidat🙂

lilisa
18. únor 2010

a kdo jdete někdy teď do caru? Já jdu po příštím týdnu ...