CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pajka00
22. únor 2010

Jo jo fiali má pravdu-já když jsem si představila před IUI,že si píchnu injekci,tak se mi dělalo zle.....no a pak už to šlo samo a když jsem si měla při IVF píchat do stehna, tak v pohodě 😀 Ono to chce přemoct ze začátku ten pocit,že máš do sebe něco píchnout a pak ti to už nepřijde.

fiallinka
22. únor 2010

tirtir: tak to jsi měla asi pětitisícovku - tady si to vypočítej - http://www.rodina.cz/dotaz74820.htm

tirtir
22. únor 2010

fial tak jsem se na to mrkla a vyšlo mi to přímo na dny kdy bych měla dostat ms, tak nevím
Ale i tak dík jsemzvědavá co to semnou udělá

ruda
22. únor 2010

Ahojky holky, výsledek loňského ICSI mám v albu 🙂

tirtir
22. únor 2010

ten je ale krásný blahopřeji 🙂

pajka00
22. únor 2010

Rudy-moc krásný výsledek🙂 Je to kluk jak buk , moc pěkný, takže teď už jenom to příjemné🙂

aja8
22. únor 2010

Rudy, ten je ale krasny..ale je to kus chlapa..jeste jednou moooc gratuluji..
jinak se mnou to vypada spatne..zrejme zase o dalsi mesic odklad stimulky..vcera jsem po 3 tydnech dobrala antibiotika a dnes jsme dostala na dalsi na 10 dnu..ach jo..ja se toho snad ani nedockam.. ☹

walerinka
22. únor 2010

Rudy kráásný chlapeček, ještě jednou velká gratulace 🙂

dyny
22. únor 2010

Rudy je moc krásný to je bobeček - úžasný 🙂 Užívej si to - maminko 🙂

ivus16
22. únor 2010

jéééééé, nádhera.

gabirr
22. únor 2010

Rudi, VELKÁ gratulace, Rudík je moooc krásný!!!

ruda
22. únor 2010

holky moje dííííky veliké a těším se na vaše výsledky 🙂

rendas
22. únor 2010

RUDI TO JE krásný BACULÁČEK 😀 😀 😀 😀 😀 tak at pěkně rostete 😉 😉 a až budeš mít chvilku,napiš jak si to vše zvládla a co porodnice atd......

h.jitka
22. únor 2010

rudo, je úžasný. 🙂 ať se dobře daří.

fiallinka
22. únor 2010

Rudíček mne úplně rozněžnil 🙂, hezké mimča na tom kopci dělají 😀

sarri
23. únor 2010

Rudi, je to šohaj, jak má byt. Kdy můžete vyrazit ven?

fiallinka
23. únor 2010

sarri, už hledáš ženicha pro holky, že?

monas007
23. únor 2010

ruda moc tě zdravíme a vítáme zpátky 😀 😀 "malý" rudla je opravdu nádherný a věřím, že ti dal určitě zabrat 😀 😀 ale hlavně, že jste oba dva v pořádku !! tak jak budeš mít chvilku tak se nám zase ozvi, je jasné, že teď patří všechen volný čas vašemu zlatíčku 😵 😵

milana7
23. únor 2010

No, Rudi, tož totok, to je bombaaaa, nádhera...a to celé jméno...paráda 🙂

sarri
23. únor 2010

JJ, ale jestli budou po mně, tak to abych vybírala nějaké školáky 😀

ivus16
23. únor 2010

ahojte holky, tak jsem dnes byla ve Zlíně, Paní Dr mě moc nepotěšila, jak jsem přepovídala jelo se domů s brekem, já jsem taková citlivka 😔 .Takže všechny výsledky imunologie v pořádku, dokonce mě prohlédla a zjistila, že tu cystu co jsem tam měla tak už nemám 😀 , to je aspoň jedna dobrá zpráva. Jinak hor. profil všechno o.k. až na ten zatracený FSH dnešní hodnoty 23 minule 17 ☹ . Tak se máme rozmyslet jestli půjdem do IVF nebo do IVF -které si hradíme sami (nemůžu si vzpomenout jak to přesně bylo)- stimulace clostylbegidem a nějaké injekce, máte někdo stejnou zkušenost?? Díky

tirtir
23. únor 2010

ivus16 to je mi líto že FSH se nelepší.

Holky já mám dotaz včera mi lpíchly pregnyl a dneska začínám být celkem nafouklá, myslíže že až přítel přijde domů z práce mám ho Znásilnit 😀
Může to nafouknutí způsobovat ten pregnyl?????

tirtir
23. únor 2010

ivus já teď měla clostík a utrogestam a včera mi píchli na kopci pregnyl a ode dneška povinné snaženíí až do konce týdne

ivus16
23. únor 2010

tirtir ty ale máš určitě FSh v pořádku,že??Ale mě tím chtějí vyvolat aspoň nějaké vajíčka, mám tam zase dojet až budu mít MS a začneme s léčbou, taky mě chce udělat vyšetření hysteroskopii a dnes jsme dali krev na genetiku tam jdem 15.4. Jsem z toho všeho nějaká zmatená tolik informací naráz,musím to nějak vstřebat.

Tobě radím klidně na to dnes vlítněte třeba se zrovna zadaří 😀

h.jitka
23. únor 2010

nafouknutí nevím, ale sexování rozhodně ano. teda nemusíš ho lámat hned ve dveřích. klidně ho nech najíst, zjistit novinky z olympiády atd. ať to neodflákne. 😀

tirtir
23. únor 2010

ivus16 já má FSH kolem 8 aspoň tam si to pamatuji když mi to říkala Mudr. Slováková

Jo to je fakt vyhrknou to vždy na člověka hned a moc a člověk pak musí vklidu vzpomínat co tam všechno říkali neboj nejsi sama na mě toho bylo taky poprvné mc
Budu ti držet palečky at to FSH jen klesá.
Já mám zase špatné výsledky co se týký mužských a ženských hormonů štítná žláza je v pořádku.
Asi na to hned jak přijde vletíme páč už jsem nafouklá jak baloooon 😀 😀 😀

tirtir
23. únor 2010

h.jitka neboj nechám ho ať se nadechne a pak hups na to 😀 😀 😀

ivus16
23. únor 2010

tirtir: díky za podporu, ale FSH se jen tak nesníží, tak to máš v pohodě když máš jen 8, no snad mě nějak přeléčí a všechno bude fajn.

tirtir
23. únor 2010

ivus16--- mužu se zeptat co je to vůbec za hormon nebo co to vlastně je?????? FSH

ruda
24. únor 2010

Ahojky holky, dokojila jsem a je čas napsat pár slov... díky moc za gratulace... 🙂 je to fakt moje zatííííčko, skoro vůůůbec nebrečí, je obdivvuhodný a krásný...no uvidíte sami na vašich dětech, jo jsou šikovní ve Zlíně a taky jsem rodil na zlínském křesle, naše porodka ho "zdědila" 😀
porod trval 8,5 hodiny a předcházely mu další dva dny boleti po vyvolávačkách o hladu..až třetí vyvolávačka zabrala a tak jsem ve špittále strávila skoro dva týdny, nechtělo se mu vůbec...no ale stojí to všechno za to...tak se držte, nevzdávejte to....
díky za pochvalu jména a byla tu sestřička a moc nás chválila, tak když bude hezky vlastně můžeme ven už teď na chvilku mezi kojením...do poradny jdu ve čtvrtek, teď už vlastně zítra...tak jdeme ještě spinkat dobrou ....