CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

lucciano
14. dub 2010

Lili, fakt buď v pohodce, víc, co prožíváš, ale to bude OK!!
Fiali, to je nádhera, dáváš nám všem náděj!!! 😉
Ajo, moc děkuji, jsi hodná - uvidíme, jak dopadnu. Jsem to já, skoro rekordmanka 😀 , snad nějaká embryjka vydrží. Tobě držím taky pěstičky!!!
Ivi, u Tebe mě to moc mrzí, ale já bych testíkovala i ráno, ať mám fakt jistotu, jestli je už náděj ztracená. Ale záleží jen a jen na Tobě!

lilisa
14. dub 2010

Děkujiiiiii za podporu 😉

lilisa
15. dub 2010

Dobré ránko 😉

aja8
15. dub 2010

Ahojky holky, tak dneska jsem to opět nevydržela a udělala testík..a opět čistý jak lilie.. ☹
No kdyby to vyšlo, tak už by tam byl aspoň slabounký duch..takže se začínám smiřovat s nejhorším.. 🙄

fiallinka
15. dub 2010

ajo, sice je šance, že by tam duch byl, ale fakt ještě být nemusí, vydržžžžž

rendas
15. dub 2010

Ahojte kočky 😉

Fialy ty brďo no velká gratulace 😀 😀 😀 takže bráškovi přibudou dva 😀

Aja opravdu ještě brzo,jak píše fialy vydrž 😉

ivus16
15. dub 2010

ajo a ty jsi kolikátý den po ET a kdy jsi testila taky ráno? Já jsem testila 12 den, ale až večer a myslím, že je to už dost dlouhá doba aby se mě tam ukázaly // i během dne , ale bohužel nic tak si počkám na pondělí. Určitě na kopec pojedu s tím, že nám to nevyšlo. To bysme měli teda hooodně štěstííí kdyby to vyšlo hned na poprvé .

aja8
15. dub 2010

Ivuš, já jsem 8. den po ET..a testila jsem ráno..a teď mě bolí podbříšek tak, že už jsem se šla i podívat na záchod, jestli jsem to nedostala.. 😒

tirtir
16. dub 2010

Ahoj holky tak jsme doma z kopce a máme 6 vajíček. Bylo by i více, ale bohužel u mě hrozilo vnitřní krvácení tak mudr. pobral jen to co šlo. Moje vaječníky jsou prý nestandartně vysoko tak proto byly opatrnější.
Jinak volám zítra kolem 10.00 jak jsme na to s oplodněnýma a pokud bude vše v pořádku v pondělí transfér.
Holky všem Vám držím palečky

aja8
17. dub 2010

Ahojky Tirtir, tak moooc držím pěstě, ať se oplodní co nejvíce vajíček.. 😉 pak dej vědět..

tirtir
17. dub 2010

Ahoj žabky tak podařilo se oplodnit všem 6 vajíček v pondělí nás čeká transfér.

aja8
17. dub 2010

Tirtir, super.... 😉

tirtir
17. dub 2010

aja8 děkuji 🙂

fiallinka
17. dub 2010

tirtir, to je super výsledek, těch 6 bude bohatě stačit 🙂

tirtir
17. dub 2010

fial taky děkuji a jak se cítíš???

fiallinka
17. dub 2010

tirtir: jo, taky jsme jich te´d měli 6 oplodněných, dobré znamení 🙂

No já - pobolívá podbříšek, žaludek už mám tak týden jak na vodě - takže se cítím výborně 🙂

tirtir
17. dub 2010

fial tak to vydrž, musím se loučit jdeme ven tak papa

fiallinka
17. dub 2010

tirtir: ale ne, já to myslím vážně - je mi blbě jen trošku a jsou to přesně ty pocity, po kterých jsem přece toužila 🙂

rendas
17. dub 2010

Tirtit tak to je super 😉 na pondělí přeju hodně štěstíčka 😉

tirtir
17. dub 2010

Holky moc děkuji 😉

ivus16
18. dub 2010

ahojte holky, tak já si zítra jedu na kopec pro potvrzení či jsem nebo nejsem těhotná, příznaky nemám žádné, jak píše fialinka, že má žaludek na vodě tak to já vůbec, jen možná trochu větší prsa, mrchu jsem zatím nedostala, ale to všechno je způsobené těma lékama. Test jak už jsem psala jsem si nedělala a nechám to na zítřek co my mudr řekne.
Tritir, 6 oplodněných vajíček je skvělé, aspoň ti zůstanou do zásoby a nebudeš muset všechno podstupovat znovu, kdyby to nevyšlo, což ti určitě nepřeju tak hodně štěstí.

fiallinka
18. dub 2010

ivuš, ten žaludek na vodě fakt přijde až tak většinou kolem pátého, šestého týdne, mně teď jinak po ivf nic nebylo, ani prsa nebolely a nebolí (akorát to blití a teplota, ale to byl asi náznak ohss 🙂)

ivus16
19. dub 2010

fialinka, takže ty jsi už v tom pátém týdnu, proto už je ti zle, tak to já jsem si myslela, že jsi teprve na začátku, tak to gratuluji. 😉 Já se ted pomalu chystám na kopec, mám z toho divný pocit, ale co se má stát se stane, my ten osud nijak nezvrátíme.Ahojte všechny

tirtir
19. dub 2010

Ahoj holky, tak den D je tady.
Včera večér jsem od miláčka dostala dvě Kinder vajíčka a tam byl jeden modrý delfínek a druhý byl růžový.
Všechny které stále čekáte na // přeji hodně hodně hodně štěstí.
Já se teď na pár dní odlmčím a budu uplně relaxovat a hlavně odpočívat, ale v duchu jsem s Vámi se všemi.
Fial--- ten žadulek na vodě si přeji taky a zárověň i Vám všem 🙂

ivus16
19. dub 2010

ahojte, právě jsem se vrátila ze Zlína, žádné dobré zprávy co vám budu povídat, ☹ IVF nativ nevyšel, příští pokus zkouším přes pojišťovnu, budu mít vysoké dávky hormonů, které bohužel budu platit sama tak nás to výjde tak 30tis. Začnu nejspíš nějak v červnu, protože už na potřetí nám změnili konzultaci na genetice, pořád tam mají nějaké problémy s krví, dnes jsem zase musela dávat novou. 🙄 Fakt mám dnes náladu pod psa a chce se mě brečet, ale nic se nedá dělat, snad to časem nějak dobře dopadne. Všem držím palce
tritri: ty pořád čekáš na // tak hodně štěstí.

monas007
19. dub 2010

ivus16 tak to mě mrzí, že nativ nevyšel ☹ ☹ ale nezoufej, naber síly a uvidíš, že tentokrát se už štěstíčko usměje i na tebe 😉 🙂

aja8
19. dub 2010

Ahojky holky, tak já ani 12. den nic a ke všemu se mi rozjíždí mrcha.. ☹ ..brečím jak želva, ale co se dá dělat..
Ahojky Monco, jak se cítíš?..dlouho jsi tady nebyla..tobě už se to krátí..

fiallinka
19. dub 2010

ivuš, to je mi moc líto... ale vyjde to jednou, neboj...

a jinak se ty týdny těhu počítají už od poslední menstruace, takže pátý týden je fakt úplný začátek...

monas007
19. dub 2010

aja8 hlavně nebuď smutná !! musíš vydržet a bojovat a ono se to štěstíčko jednou usměje na každého 😉 🙂 jen to u někoho přijde hned a u někoho to je hold běh na dlouhou trať !!

jinak se cítím skvěle až na ty oteklé nožky 😀 😀 pokojíček je nachystaný, věci ve skříňce vyprané a vyžehlené a teď už jen čekání a čekání kdy to vlastně přijde 😀 😀 na kontroly teď chodím každý týden a zatím to na porod nevypadá !!

fiallinka tobě moc gratuluji a doufám, že si své těhotenství užíváš 🙂 🙂

taky jsem koukala, že tady dlouho nebyla pajka00 ani ruda 😠 😠

aja8
19. dub 2010

Já vím Mončo, ale přišlo mi to strašně líto..stejně jak Ivuš..no Ruda i Pajka na nás kašlou..
Mončo, vám to vyšlo na 1. pokus?..já už si to nějak nepamatuju..