CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

lukr
13. kvě 2010

Rendas držím pěsti. 🙂 🙂

rendas
13. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem z kopce doma,díky za držení palečků... 😉
Tak jsem byla celkem překvapená získalo se 8 vajíček, a minule při nativu jen 1.břicho teda hodně bolelo,tak doufám že to bude v poho...jinak moc mě nepotěšili opět se spermiogrmem-furt špatné ☹ nevím sice hodnoty,ale tak mě embyroložka naznačila že se to moc nezmění..říkala jsem jí že od září dopuju manžu vším možným a řekla mi že je to jen psychlogikyý efekt 😠 no tak nevím no....tak doufám že se aspoň nějaké vajuško oplodní...zítra budu volat tak dám vědět...

aja8
13. kvě 2010

Ahojky Rendas, tak to je super, že jsi měla tolik vajíček..já jsem měla tolik s vysokýma dávkama hormonů..s těma spermijkama si určitě poradí, neboj..zítra dej vědět, jak to vypadá.. 😉

ivus16
13. kvě 2010

rendas: gratuluju, 8 vajíček 😉 slušné , alespon mě dodáváš trochu náděj, že budu mít taky víc vajíček než při nativu. To jsem měla také jen jedno. Chystáme se na druhý pokus, ale to už s vysokýma dávkama hormonů. Mám z toho strach, co když to zas nevýjde tak nevím.
Ty jsi měla jaké dávky hormonů, já si budu muset ještě některé zaplatit sama.
Tak zítra dej vědět kolik jich oplodnili, držím palce 😀

rendas
13. kvě 2010

Holky díky 😉

Ivus takže opět nativ?? já jsem od třetího dne cyklu brala clostík 3*3 a pak k tomu píchat merional.2 ampulky-to bylo málo,takže potom tři...v pondělí jsem si musela taky nějaké ještě dokupovat a dnes na mě setra vybalila že chce 1.500,- za narkozu,tak jsem zůstala překvapená protože vždy jsem platila 400,-takže nevím na kolik se ten nativ ještě vyšplhá ☹ ivus to zvládneš neboj 😉 jinak bříško bolí něměla jsem moc času odpočívat, a po narkoze já nespím,prostě mi to nejde 😅kdyby zbyly aspon nějací mrazáčci,ale nám nikdy 😢pokud to ted nevyjde já už boj vzdávám 😢 😢

Aja a ty půjdeš kdy do dalšího boje??

sysysy
13. kvě 2010

Ahojte holky, můžete mi prosím napsat na kolik Kč - cca - vyjde nativ? - za co všechno se tam platí? Dokuď jsem si to tady nepřečetla, tak jsem ani nevěděla, že tato možnost existuje...ale stejně mi přesto není jasné, jaký je rozdíl mezi nativem a IVF, když se u obou stimuluje...
Po neúspěšných IUI mi zbyly ještě nějaké injekce fostimonu, tak si říkám, že bych si jen dokoupila další a bylo by to 🙂

ivus16
13. kvě 2010

rendas" Né do nativu už nejdu,z toho bylo jen jedno vajíčko a nevyšlo to. Teď zkusíme IVF přes pojišťovnu a uvidíme.A ty jsi měla z nativu 8 vajíček nebo normální IVF. Jinak stimulaci na nativ jsem měla stejnou, teď nevím co mě čeká, ale asi koňské dávky hormonů 😲. Za tu narkozu se u nativu platí v plné výši 1500,- jinak je to 400,-, a protože jsi " všehoplátce" 😀 tak se nediv.
sysysy: mě nativ vyšel cca 15000,-, ale při poslední návštěvě mě moje Dr. oznámila, že se to zvedá na 20000,- Rozdíl mezi nativem a IVF v úspěšnosti asi nic moc velký, u IVF je tam myslím delší kultivace jinak je to stejné. Jediný rozdíl je ten že si nativ platíš sama a nevztahuje se na to pokus přes pojišťovnu, a ještě u nativu stimuluješ s nízkými dýávkami hormonů kdežto u IVF je to právě naopak tam jsou vysoké. Snad to pochopíš, doufám, že to píšu správně jinak mě některá z vás klidně opravte a napište svoje zkušenosti s nativem čus.

lukr
13. kvě 2010

Rendas,tak gratulace k vajíčkům 😉 😉 Tak budu doufat,že se mi taky zadaří.Já beru daleko míň Clostilbegyt 1-0-1 a budu připichovat Menopur 1 ampulku,tak doufám,že to bude stačit.Můžu říct,že pocitově je mi daleko hůř,než při stimulaci na IVF,tak se Ivuš neboj.

rendas
14. kvě 2010

Dobré ranko,
tak jsem tomu spánku moc nedala ale jdu do práce a už aby bylo odpolko a já volala na kopec 😅
Holky tak já jsem z toho nativu ted zblblá 😔 ani nevím kdy to zdražovali 😠 minule(loni) jsem totiž u nativu platila za narkozu ty 400,-dívala jsem se na staré papíry...tak nevím...aleto už je jedno...ivus pokud píšeš že už je to taková suma tak už je jednou jeslti je to nativ nebo IVF,ale nevím v pondělí mě říkala že se z 10 000 zvyšuje na 13 000..tak potom dám vědět.....a tede doufám že se neplatí za každé další oplodněné vajíčko 😠 jinak na punkci jsem byla 17.den cyklu,takže celkem dlouho...

Lukr já už mám asi ty vaječníky po těch pokusech nějaké unavené 😔 tak proto takové dávky....

Mějte se papa

aja8
14. kvě 2010

Ahojky holky, no tak to jsem zvědavá, jakou potom řeknou cenu mně za ten nativ..ale než já se k tomu dostanu, tak to bude asi stejně drahé, jak IVF..Rendas, máš můj velký obdiv, že jsi šla hned do práce..mě fakt bolelo hodně břicho a byla jsem ráda, že su doma..jinak já jsem byla u toho homeopata a ten mi říkal, že u mě je to všechno psychika..tak jsem mu říkala, že mám i vysoké FSH a on říkal, že to všechno je psychického původu, že si to všechno moc beru atd..tak mi nasadil nějakou léčbu a říkal, že se mu mám ozvat až budu v požehnaném stavu.. 🙂 ..nějak si tím byl jistý..manžel měl vlastně hodně špatný spermiogram a tak u něho byl taky a zlepšilo se mu to ze 4% na 16% rychlých..i doktorka se mě ptala, čím ho dopuju.. 😀 ..tak jsem zvědavá, co to udělá se mnu..jinak já jsem rozhodlá, že do září vydržím a když nic, tak bych šla na KET..ale tomu vůbec nevěřím, mám jen 2 sněhuláčky a kdoví, jestli vůbec přežijí rozmrazení.. 😒

richt
14. kvě 2010

Ahojky holky, tak jsem se zase na vás přišla podívat.
Aji , ty i ostatní holky píšete o homeopatovi. Nikdy jsem se s tím nesetkala. Mohla bych mi prosím napsat kdo to vlastně je? Dík
Říkala jsem si ,žebych to s ním taky zkusila. A kde vlastně se nachází? Jsem od uh. Hradiště tak jestli třeba nevíš o nějakém někde poblíž.

aja8
14. kvě 2010

Ahojky Richt..homeopat tě léčí přírodní cestou..já třeba musím cucat nějaké kuličky..vypadá to jak antiperle..není v tom žádná chemie..jezdím k homeopatovi do Kroměříže..

sysysy
14. kvě 2010

aja8 - a můžeš napsat název těch kuliček? - a jde to koupit volně? Přemýšlím o nějaké homeopatické léčbě, ale upřímně moc nevěřím, že by to mohlo pomoci - zkoušela jsem různé přírodní prostředky jako Gynex, Estrozin, mateří kašičku - a nic, vajíčka po tom stejně nerostla☹(

rendas
14. kvě 2010

tak holky už vím jak to dopadlo - 6 vajíček se oplodnilo a co mě překvapilo nejvíc že transfer bude až v úterý!!!!! tak jsem ráda..vždy jsem měla nejvíc 3.den po OPU..no tak jsem zvědavá jestli nějaké embryjko vydrží...
dívala jsem se na jejich stránky je tam napsaný ten nativ - takže 13.000,-+ 1.000,- za každé oplodněné vajíčko..no tak to je mazec...mě teda řekla že si u mě psala v papírech nativ, takže bych to měla mít za tu starou cenu....no jestli ne tak mě odvezou 😨 ´
aja tak nějak jsem to v práci přežila,břicho bolí,hlavně když jdu čůrat,tak to je mazec.a strašně mě pálí v pochvě auaua
ty jo ta homeopatie zní zajímavě 😉 no jo psychika je sviňa ono by fakt někdy stačilo to zklidnění...ale to se lehce řekne 😒

fiallinka
15. kvě 2010

rendas, teda to je naprosto úžasný počet na nativ a ten transfer až v úterý určo znamená, že se embrouši vyvíjejí krásně (ze spermia si nic nedělej, u nás nula nula nic a jak to dopadlo...)

jinak u jedné mojí známé te´d měla neuvěřitelný efekt (u sperm. manžela) Maca... z 2 milionů spermií (a blbých) na téměř normální hodnoty...

aja8
15. kvě 2010

Rendas, tak to gratuluji, super počet..
Sysysy, ty kuličky jsem zkoušela hledat na netu a nic to nenašlo.. 😒 ..jedny jsou PUS3/200-1 a druhé jsou SED3/200-1

rendas
15. kvě 2010

Holky díky,jen mám strašný strach,když dělají prodlouženou kultivaci,jestli nebudu doplácet,jsem z toho na nervy 😒 u IVF se doplácí 6.000,-nevím no řekla mi jednotnou cenu a ta by měla platit,ale nevím????????? 😖 chjo to bych se mohla jít rovnou oběsit...

fiallinka
15. kvě 2010

rendi, u ivf je "prodloužená" cokoliv nad 2 dny a ta ještě dražší je až ta 5denní (blastocysty), takže pokud v nativu je v ceně ta třídenní, tak i 4denní by logicky měla být...

lukr
17. kvě 2010

Zdar holky,dnes jsem byla na kopci na kontrole.Folíci tam jsou,na každé straně několik,velikostně odpovídají. 🙂 V pátek bude OPU a pak budu už jen doufat ve štastný konec. 😉 Mimichodem Křenek je ještě větší nemluba než Chovanec. 😀 😀
Rendas na zítra hodně štěstí. 😉

fiallinka
17. kvě 2010

lukr: výborně, držím palce už teď

a co ta tirtir?

ruda
18. kvě 2010

Ahojky Monči gratuluji k miminku a rendi už je dnes taky těhule 🙂 tak ať to devět měsíců vydrží a lukr tobě taky
fialko, no uvidíme dle počasí, tý jo koukám jako blázen, ty jsi těhuléééé a dvojitáááá, to je skvělééé, gratuluju moooc to byl KETíK???no jde vidět, že nemáim přehled, nestíhám, v těhu jsem zvládala pět diskuzí a teď jsem mimo, chdím na dvě pravidělně, teď začínám třetí a vás...no jen proto, že je hnusně, jinak jsem s malým venku...ale myslím na vás na všechny....
Ale dočítat nezvládnu
je njaká tabulka s těhulkama miminbama, snažilkama...něco udělejte ne?

fiallinka
18. kvě 2010

ruda: ahoj 🙂, to nezvládání chápu, ale občas se ukaž podpořit ty snažící 🙂... u nás ket nevyšel a za dva měsíce ivf jo... zatím mi pořád připadají dvojčata jako scifi, ale samozřejmě budu š´tastná, když je budu mít...

rendas
18. kvě 2010

Ahoj holky 😉 tak jsem dofrčela z kopce,takže mám v břichu 2 prcky a doufám že budou bojovat!!!!!!!!na zamražení opět nezbylo ☹ ale tak já už to vlastně nebudu potřebovat 😀 😝 mudr mi chtěla dát neschopenku,ale půjdu do práce a budu na sebe hooodně opatrná 😉

Lukr tož čekám na tebe 😀

Rudi ahoooooj, holky ta tabulka by se mohla nějaká udělat...jsou tu nové holčiny 🙂

Fialy taky nevím proč se tirtit neozvala ☹

fiallinka
18. kvě 2010

rendas: super! A dva stačí 🙂

když se tirtir neozývá, mám strach, že jí to dopadlo špatně ☹

rendas
18. kvě 2010

No Fialy doufám že tě doženu 😉 😀
No já jsem si právě říkala jestli není v nemocnici ale asi to nedopadlo ☹ ...snad se ozve

ruda
18. kvě 2010

rendi ahojky těhuléééé,
fialko, to je super, že to vyšlo, dvojky si teď už taky neumím představit ,ale kdyby byli zlatíčka jako Rudíček...

ruda
18. kvě 2010

jo a tu tabulku sem šoupněte...kdo se nudíííí?

lukr
18. kvě 2010

Rendas super,držím moc vše co mám. 😉 😉
Ruda dík 🙂

monas007
18. kvě 2010

rendas tak tfuj tfuj a doufám, že tentokrát už to vyjde 😉 😉 hezky ty bojovníčky pohlaď ať se jim u maminky líbí a vydrží tam celých devět měsíců 😀 😀 moc ti to přeji !! protože sis už vytrpěla svoje.

ruda moc děkuji !! martínek je zlatíčko a jsem nesmírně ráda, že už ho mám u sebe 🙂 🙂

jinak holky děkuji za gratulace a doufám, že tento rok bude plodný i pro vás !! 😉 😉 jak bude chvilička tak sem šoupnu fotečky 🙂 🙂

ivus16
18. kvě 2010

Ahojte všechny, dnes jsem zase celý den otrávená z toho, že musíme dva měsíce počkat než se něco začne dít. Ale už se nám to blíží příští čtvrtek genetika a pak zase na kopec a pohne se to trochu kupředu. Ta tabulka je dobrý nápad já sice čtu diskuzi každý den , ale nějak se v tom ztrácím co všichni už mají za sebou nebo které z vás už jsou těhotné. Zatím ale čtu samé dobré zprávy a všem čekajícím maminám, at už na mimiša nebo teprve na výsledky hcg,držím palce. 😀