CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
30. kvě 2010

@richt tak schválně napiš, co ti dají, ať máme porovnání 🙂

richt
30. kvě 2010

jasně, napíšu, ale asi to bude ještě trvat. První si musím asi projít tou genetikou a vyřešit cystu. Tak dloufám, že nebudu muset jít na laparoskopii

fiallinka
30. kvě 2010

Jinak já jsem věděla od začátku, že Olomouc je levnější 🙂, nicméně vzhledem k naší diagnóze mi bylo jasné, že nic než ivf nepomůže... a vzhledem k tomu, že jsem to tajila vlastně všude, jezdila jsem z práce "nenápadně" a na rychlo, dala jsem přednost vzdálenosti a dopravní dostupnosti, v kombinaci s dobrými výsledky.

richt
30. kvě 2010

já jsem na Olomouc četla jen samé pozitivní věci tak jsem se rozhodla pro FN v Olomouci. Naštěstí mám k dispozici auto a v práci to mám v pohodě. Dělám totiž krátký a dlouhý týden takže se to dá přizpůsobit.

richt
30. kvě 2010

Ve Zlíně mi řekli, že taky jiná možnost než IVF není a to, že možná pomalu máme uvažovat o darcovství vajíčka. Ale ve Zlíně mi řekli, že první zkusíme IUI, že to není taky marné a může se to podařit. Ale musíme počkat první na vyšetření a výsledky. Oni si je chtějí udělat pro jistotu sami. Takže až na spermograf budem muset absolvovat všechno, respektivě já

ruda
30. kvě 2010

aji má šelest, snad to nic nebude
richt, tak to je jasan, když je to státní...jako na Obilňáku v Brně, tak jako tak, hlavně, ať ti to klapne a dej vědět i sem do "zlína"

richt
30. kvě 2010

ruda, jasně že dám vědět

tirtir
30. kvě 2010

Ahoj holky tak jsme Vás dočetla, ren bože nevzdávej to mimi tam budou. Veřím tomu. Je to těžké myslet teď pozitivně, ale naděje umýrá poslední.
Já jsem byla v sobotu ráno na pohotovosti, dostala jsem šílené křeče do bříška tak jsem raději zajela na pohotovost.
Tam mi řekli, že jsme v pořádku a že už měžíme 11,6mm.
Mudr. mi napsal magnézium pro těhotné, ale jak na sviňu ho nikde přes víkend neměli tak jak zítra pojedu na kopec tak si ho chci vyzvednout.
Ren, zítra na tebe budu myslet třeba nakonec budem sedět vedle sebe i když já jsem objednaná až na 10.30.

fial v kolikátém týdnu už jste???
rudo ten váš klučík je sladký-- ať roste a sílý

richt---jen k té laparoskopii--- já se ji strašně bála dlouho jsem se přemlouvala abych na ni šla a jen díky tomu že jsem strach překonala mám teď v bříšku začínající nový život. jinak by jsme se stále trápili proč se nedaří

richt
30. kvě 2010

tirtir, já jsem už na laparoskopii jednou byla kvůli endometriose a zaroveň mi dělali pruchodnost vaječníků. Ale to už je víc jak pul roku. Teď mi zjistili cystu na levém vaječníku tak jsem dostala leky a pokud se nestřebá tak budu muset znovu na laparku.

fiallinka
30. kvě 2010

@tirtir když se podíváš do mého profilu (přejeď myší obrázek), tak tam to najdeš 🙂

ruda
31. kvě 2010

tir tir dííky moc

monas007
31. kvě 2010

rendas co to tady čtu 😠 dneska budeme držet všechny pěstičky co máme !! tak snad tě objednají ať jsi klidnější a můžeš si to těhotenství užívat naplno 😉 😉

ruda snad to nebude nic vážného !! budeme na vás myslet !! to my se máme zatím čile k světu a už se nám ani po každém kojení nechce spinkat a vymýšlíme lumpárny 🙂 🙂 ale v noci je zlatý, vzbudí se maximálně dvakrát a pak hned usíná, tak to musím zakepat 😀 😀

ruda
31. kvě 2010

monči, to je šikulka, mě vstával jen jednou...teď je potvůrka zvědavý...ale je mooc hodný a hlavně ZDRAVÝ 🙂

monas007
31. kvě 2010

ruda včera usnul večer o půl deváté a kojili jsme až před třetí hodinou 😀 😀 jednou v noci jsem ho zkoušela vzbudit, protože se mi zdálo, že už dlouho nejedl a pak nechtěl spát další dvě hodiny a jen brečel a křičel 😠 😠 tak teď jsem už chytřejší a čekám až si sám řekne 🙂 🙂 jen to počasí už mě pěkně štve 😠 😠 dneska jsem vyjela jen do lékárny a měla jsem co dělat, abych vůbec utlačila kočár 🙂 🙂

a co naše rendas ? doufám, že je všechno v pořádku a odpoledne tady budou jen samé pozitivní zprávičky 😉 😉

ruda
31. kvě 2010

mončo mě v šestinedělí spal od sedmi do čtyř jako rekord asi dvakrát jinak tak 7 hodin, až jsem tím, že jsem často nekojila přišla trošku o mlíko...teď dokrmuju UM, už jsme velcí

aja8
31. kvě 2010

Ahojky holky..Rendas se ještě neozvala, že?..Ruda, tak to je super, že je Rudík zdravý.. 🙂

ruda
31. kvě 2010

ajo, díky moc, jsem táák šťastná
renda tu nepřišla... 😒

rendas
31. kvě 2010

Ahoj holky už jsem tu za váma,díky že na mě myslíte 😉 ale ještě nic nevím,páč mi řekli že mám přijet až zítra ☹ a musela jsem jít do práce 😖 ale při dnešním krevním maratonu a bolestech (dnes pro změnu křížových)tomu šance nedávám 😢 to by musel být mimísek rambo,aby se tam udržel 😅 sice na testu jsou pořád hezké//ale zítra už netestím už nemám čím,a stejne už se to dozvím na kopci 😖 pokud to bude negativní nevím co bude dál,manža furt že už je to poslední pokus 😢

No Rudiku už jsem se lekla co je s malým Rudíkem!!!!

rendas
31. kvě 2010

Tirtir jak na kopci?????

aja8
31. kvě 2010

Rendas, opravdu nehaž flintu do žita..já těm tvým mimískům pořád věřím..pro nic za nic by jsi na testu // neměla.. 😉

fiallinka
31. kvě 2010

@rendas myslím myslím... na kopci se dozvíš výšku hcg a taky asi jak máš velkou sliznici, z toho se dá leccos usuzovat... fakt to tam ještě může být 🙂. Manžela teď neřeš, za chvíli se to zas utřepe jinak.

ruda
31. kvě 2010

rendi, tak až zítra, taky tomu pořád věřííím, díky, jsem ráda, že je malý v pohodě a myslím, že manžu by jsi zase ukecala, ale SNAD nebude třeba

tirtir
31. kvě 2010

Ahoj holky já jsem z kopce dojela pozdě měli tam celkem fofr.
Uklidila jsem nákup, pojedla a lekla a usnula.
Miláček dojel z práce tak jsem se vzbudila.
Dneska se semnou mudr. Slováková rozloučila a začnu chodit o patro víš mudr. Málková-- holky nevíte náhodou jaká je????
Ke své gynekoložce se vrátit nechci aspoň co budu v jiném stavu, nemám k ní důvěru.
Jinak mimísek rozte jako z vody už je krásně poznat. i mudr. měla velkou radost, tak doufejme že dube všechno v pořádku.
Holky krásný večér 😉

ejviska
31. kvě 2010

Ahoj, dovolim si vam sem vstoupit..
Jaka je ta MUDr.Slovakova?

sarri
31. kvě 2010

Rendi, do práce nechoď, určo bych ležela. Každý Ti to moc přejeme. Já jsem krvácela v 8tt až do 14tt - chvílema to bylo hodně- vyšla za mně i hrozně velká sraženina jako malé slepičí vejce - myslela jsem, že je všechno v háji a vidíš. Nechci Ti dávat plané naděje, ale nějaká šance přece jen je, takže jestli se tam zítra alespoň jeden bojovníček objeví, tak zalehni. Jo a těhotenství začalo v termínu MS špiněním.

Tirtir - takže bije srdíčko? To je skvělé.

Rudi, proč jste byli na kardiologii - pediatrovi se něco nezdálo? Hlavně, že je to ok. My jsme zas byli s holkama ve Zlíně v neonatalogické v korigovaném půlroku a holky dostaly pochvalu, že všechno hezky dotáhly a předčasné narození snad nezanechá žádné následky. Ťuk, ťuk, ťuk.

sarri
31. kvě 2010

Ejvisko, paní doktorka je moje gynekoložka - dostala jsem se k ní náhodou, že jsem chtěla k jejímu manželovi, ale ten nebral nové pacientky a můžu říct, že takovou péči jsem dosud u žádného doktora neměla - přijde mi hodně pečlivá a je to i příjemná normální ženská.

tirtir
31. kvě 2010

sarri- ano srdíčko máme a máme už 1,5 cm.

Ejvisko-- mudr. Slováková je skvělá. vůbec se mi dneska od ní nechtělo pořád jsem do ní tak trošku vrtala jste bych u ni nemohla zůsta, ale vždy s úsměvem.
Neboj se já díky ní mám v bříšku miminko 🙂

aja8
31. kvě 2010

Ahojky Ejvisko, já taky chodím k doktorce Slovákové a jsem s ní spokojena..
Tirtir gratuluji, to je super zprávička, že už máte srdíčko.. 😉

ruda
31. kvě 2010

tirtir super.
sarri, holky jsou šikulky, malý má šelest, tak pro sychr, je to jen růtový...
rendi myslíme na tebe

walerinka
31. kvě 2010

Ahojky , čtu tady samé pozitivní zprávičky, Rendi tobě moooc držím pěsti. Jinak já dnes po kontrole odeslána do rizikové poradny, mám dost vysoký tlak, zítra mě tam manžel veze, doktorka mi říkala že se ám připravit nejspíš na hospitalizaci až do porodu. Tak jsem zvědavá co mi řeknou.