CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
12. srp 2010

@richt to může být cysta, kdyby jo, může sama odejít, mívám to tak...

richt
12. srp 2010

@ruda - byla jsem v červenci na utz a nic tam nebylo tak nevím, mam celkem strach protože jsem měla endometriozu.Sice mi ji laparoskopicky odstranili, ale prý nejde odstranit uplně tak se bojím toho aby se nevrátila

ruda
12. srp 2010

cysta může vzniknou rychle v daném cyklu... když mě stimulovali před IUI konbtrola UZV negativní a za 14 dnů cysta....sma prasla s následující MS...hodně štěstí, aby to taky tak bylo...

rendas
13. srp 2010

Dobré ráno 😉 holky tak se špiněním začíná i trochu krve,začínám být zas bezradná 😢 a čekám kdy se zas rozjede ta blbá mrcha ☹ já ju nechcuuuuuuuu a stejně jsem začla nějak brzy...dělali mi to přesně 14.den cyklu,takže krámy bych měla dostat až v pondělí 😠

fialy testík jsem zkoušela s citlivostí 10,ale už ho nemám,mám jen mamatest 25 a tam zatím nic vidět není.....je to moc brzo a nebo těhotná nejsem 😢

richt metoda IFI je že ti spermíky zavedou přímo do folikulů,dělá se to v celkové narkoze,měla jsem v červnu taky cystu nakonec taky sama praskla.přeju ať si v pohodě a nic to není 😉

tak poletím do práce už mám staženej žaludek ted, z té jedné krávy tam 😠
holky je to boj..... přeju hezký den 🙂

monas007
13. srp 2010

@rendas i špinění může být známkou těhu, tak nezoufej 😉 😉 koukala jsem, že jsi měla pěknou úrodičku 😀 😀 to by bylo aby nenapíchli to správné 🙂 🙂

rendas
13. srp 2010

Holky mrcha je tady 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 břicho bolí....

lilisa
13. srp 2010

ahoj holky,
rendi ještě nezoufej ... třeba to bude v pohodě ....

ruda
13. srp 2010

rendi mrcha jako krvácíš nebo jen že břicho bolí? a víš co holek mělo MS a byly těhule?...vydrž ještě nezoufat, vím, je to těžké, navíc v práci blbka...chjooo, tak moooc bych ti to přála...

monas007
13. srp 2010

@rendas ty to máš skoro jako přirozené těhu 🙂 🙂 tak nezoufej a zkus opravdu vydržet !! ale řeknu ti, že jsi teda měla úrodičku 😀 😀 a jak píše rudík, i přes menzes bývají těhule 😉 😉

ruda
13. srp 2010

😀 jojo, spolužačka co se nažila deset let, příčinu proč to nejde nenašli a taky xkrát potratila se rozhodla jít na gyndu proto, že měloa vždy veeelmi silné MS a pak hrozně krvácela i mimo cyklus, rifle promočené krví... a na gyndě se Dr. zhrozil...byla odhadem ve 20tt, malý se narodil ve 31tt, tak si těhu moc neužila 😀 a jsou všichni v pořádku, už bude mít rok 😉

rendas
13. srp 2010

@ruda no začla jsme už hodně krvácet a břicho bolí jak když mám mrchu a to sem teprv 25.den cyklu 😢
@monas007 jojo bylo by to jak přirozené těhu,jenže já to vždycky měla i po ET,takže ta naděje je už pryč ☹
vyčítám si že jestli to není třeba kvůli tomu stresu v práci,protože hned jak se to stalo tak jsem začla špinit..já bych tu můru musela asi zabít 😠 protože si říkám jeslti to není kvůli ní....i manža mi to trošku vyčítá....nevím no,ale kdyby se prcek uchytil tak by se snad držel i přes ty stresy.... 😔

ruda
13. srp 2010

Rendi, to je mi mooooc líto....
nemyslím si, že je to tím, samo má to na to určitý vliáv, ale většinou bženské neví, že jssou těhu, mají stresy, tahají těžké věěci a těhu zůstanou...alke taky byh ji nejraději picla, kozu blbou....kdy jdeš na krev, ?přesto držím palce, aby to bylo třeba jen něajké vajíčko a druhé zůstalo...a nebo těhu s MS

richt
13. srp 2010

@rendas - tak to je vážné smůla, ale ještě pořád je naděje. Já si taky myslím, že to nemusí být stresem. Pokud to nevyšlo, ale určitě to bude v pohodě. Moc držím pěsti

monas007
13. srp 2010

@rendas ☹ ☹ ☹ ale nezapomínej, že naděje umírá poslední a rozhodující bude krev 😉 😉 😉 držíme pěstičky !!

rendas
14. srp 2010

Ahoj holky děkuju moc...ale po včerejších ukrutných bolestech.hlavně v kříži jsem krvácela jak blázen dneska je to ještě horší a před chvílí ze mně vypadnul takový kus krve 😢 už vím co mě v pondělí čeká na krvi.....už ale nebubu dál bojovat 😔

sarri
14. srp 2010

@rendas
Rendi, moje těhotenství začalo špiněním - vypadalo to jako menstruace první den, ale zůstalo to tak celý týden, tak pojala podezření, že něco není ok. V 8tt jsem začala krvácet a vypadl i obrovský kus krve téměř jako menší slepičí vejce - no, byla jsem si jistá, že jsou to oba plody, ale byla to jen krevní sraženina. Krvácela jsem s přestávkama 6 týdnů - od opravdu masivního krvácení po špinění. Byla jsem v nemocnici. Pokud krvácíš hodně, tak bych si zajela do nemocnice na gyndu - proti krvácení se pak dávají kapačky nebo léky, jestli z Tebe vyšla sraženina, tak tam bude nějaký hematom.

fiallinka
15. srp 2010

@rendas na vzdávání boje je času dost...

rendas
16. srp 2010

Ahoj holky tak další můj boj sem prohrála 😢 už nebudu dál bojovat....mějte se krásně....

lilisa
16. srp 2010

Rendas: tak to mě moc mrzí .... Posílám ti moc objetí ...

monas007
16. srp 2010

@rendas ☹ ☹ ☹

fiallinka
16. srp 2010

@rendas Rendi, je to na hovno... ale stejně si myslím, že to jen tak nevzdáš 😉

monas007
19. srp 2010

tak vám posílám toho našeho šikulku 😀 😀

richt
20. srp 2010

@monas007 - to je krasavec

ruda
20. srp 2010

Rendi, to je mi moooc líto, vím, teď nejde utěšit, ale zase jednou bude síla bojovat, asi sem teď nejaký čas chodit nebudeš, vyplakej se a nech to chvíli plavat, pak zase bude líp a jednou...určitě..

Mončo to je krááásný klučík 🙂

monas007
20. srp 2010

@richt
@ruda děkujeme za pochvalu 😀 😀

fiallinka
30. srp 2010

holky, tady je nějaká nuda, že by na kopci zavřeli a nikdo už nestimuloval?

ivus16
30. srp 2010

jj taky hledím, že tu po týdnu co jsem tu nebyla nejsou žádné nové příspěvky. Na kopci mají otevřeno bo jsem tam dnes volala aby mě vyřídili tu žádost na IVF a snad se to stihne v září a začnu stimulovat, takže budu asi jediná, jinak kdo jde v září na stimulace přidejte se budu jen ráda. 😉

monas007
30. srp 2010

holky já tady vždycky jen nakoukla a doufala, že už bude nějaká těhule, ale pusto prázdno 😀 😀 já se k vám přidám zase za dva roky 😀 😀 i když u nás to třeba klapne i přirozeně 😉 😉

ruda
30. srp 2010

hele, holky co už jste zvítězily a máte mrazáčky, pošlou účet automaticky nebo pokud jsme nezaplatili na další rok, tak jsem o mimča přišla... tuším, že jsem to projela... ☹

monas007
30. srp 2010

@ruda to by ti měli snad dát vědět, ne ? aspoň v některých centrech ti dají avízo ...