CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

monas007
7. říj 2010

@ruda máte hezkou profilovou fotečku 😉 😉 jste šikulkové 😀 😀

ruda
7. říj 2010

@monas007 díky ty taky 🙂
@danielapro 3 roky iui neg. ivf icsi pozit- Rudíček

richt
7. říj 2010

@ivus16 - gratuluji holky. Já věděla, že budeš mít dobré zprávy nevím proč ale prostě jsem to tušila. Moc ti to přeji. Držím pěsti ať vše probíhá v naprostém pořádku

rendas
7. říj 2010

@ivus16 moc moc gratuluju 😉 😉

ivus16
7. říj 2010

všem velice mooooc děkuju, je to taková první vlaštovka, teď hlavně, aby se objevilo srdíčko, které bude bít na poplach a kdyby tam byly dvě nezlobila bych se, ale buďme skromní pro začátek. 😉 Určitě budu polehávat a příští týden už máme kontrolu ultrazvukem tak se těším 😀 😀 😀

evatk
7. říj 2010

@ivus16 gratuluju, dneska jsem napjatě nahlížela

fiallinka
7. říj 2010

@ivus16 Ivo, to je perfektní 🙂 a teď si schválně udělej po ránu test, jestli tam ty // budou 🙂... myslím, že tím, žes ho dělala odpoledne a byli to malí embrouši, nebylo to vidět, ale třeba jsi zrovna ten typ, který to prostě hned tak "nenačurá" na test...

Ale mám fakt radost, konečně dobré zprávy...

Danielo, my jsme šli na ivf po cca dvou letech a čtvrt snažení, já jsem měla za sebou už laparku v té době - u nás ale důvod byl katastrofální spermiogram, takže v podstatě nebylo na co čekat a nemělo cenu zkoušet nic jiného 🙂

ruda
8. říj 2010

jo já měla traky po laparce a taky byl důvodem manžel...
Ivuško buď v naprostém klidu, miminko je v bříšku a možná dvě a na srdíčko se těš, je to super, vem i manžela, bude vám na obrazovce blikat štěstíčko...

ivus16
8. říj 2010

@ruda jj snažím se ležet, ke všemu jsem teď ještě trochu nachlazená, snad to na další průběh nebude mít vliv. Jde jen o menší rýmu tak uvidíme.Jinak příště mě určitě ještě neřekne kolik srdíček tam bije, to bude až tak v pátém týdnu, né ??? Já jsem teď tak ve třetím týdnu 😉 .

ruda
8. říj 2010

🙂 jasan, příště ale řekne, kolik bubline... já měla dvě,ale nakonec je fakt že jedna byla míň zřetelná a menší a srdíčko pak bylo jen jedno..ale dutinky vidět budou..je to super.., tak na sebe buď opatrná,ale nemusíš ležet, když ti bude dobře, jen nic netahej, nevztekej se, užívej si, procházky, dobré večeře.. nastává odboví rozmazlování se... 🙂

lukr
8. říj 2010

@ivus16 moc,moc velká gratulace. 😉 😉 Věř,že vše bude už jen dobré. I když sama vím,jak je to těžké.

ivus16
8. říj 2010

@fiallinka tak jsem si dělala test, nebylo to úplně brzo ráno , ale spíš až k polednu, byl taky po době použitelnosti a vyšel pozitivně a nakonec jsem ještě vyhrabala z koše ten co jsem si dělala jako první, ještě před krví. Byl tam nepatrný náznak //, ale opravdu nepatrný. Taky doufám, že bude všechno o.k. 😀

fiallinka
8. říj 2010

@ivus16 jé, no vidíš, i ten první tě mohl uklidnit 🙂... no jinak který jsi den po ET dneska? Ty týdny se totiž počítají už od poslední ms, takže teď už jsi cca v tom 4 - 5. týdnu a příští týden by na ultrazvuku měl být vidět aspoň váček (jestli jdeš už za týden), tak to už bude první signál toho, jak na tom jsi 🙂

fiallinka
8. říj 2010

@lukr ha, máš týden v profilu 🙂.. nějak to letí, ne?

lukr
8. říj 2010

@fiallinka nějak se mi to zadařilo 😀 Jo letí to a Ty to máš už za pár. 😀 Jinak doufám,že u Vás už teď všechno ok.

fiallinka
8. říj 2010

@lukr no teď jo, ale ještě bych to měla tak 6 týdnů vydržet, už se klepu strachy teď...

ejviska
8. říj 2010

@ivus16
To jsme se tam urcite vcera v cekarne potkaly 😉

fiallinka
8. říj 2010

@ejviska a co včera, od kdy začínáš?

ejviska
8. říj 2010

@fiallinka
odepisu vedle 🙂 , nestacim docitat

ejviska
8. říj 2010

@ivus16
zapomnela jsem pogratulovat!!!! Hodne stesti, at je vse v poradku!!
My se "nezname", ale tuto diskuzi jsem cetla a napjate cekala, jak dopadnes. A vcera v CARu jsem si rikala, ktera pak asi budes... 😉

ivus16
8. říj 2010

@ejviska no já jsem tam byla nějak kolem čtvrt na 10 na krev a pak jsme šli pryč, ale vrátili jsme se až nějak kolem půl 11 na výsledky a to jsme čekali tak půl hoďky v čekárně, nechali nás pěkně vydusit, no hrůza jaké nervy.
@fiallinka dnes jsem 17 den po ET, ale přesně měsíc co jsem dostala naposledy MS, což bylo 9.9. no jestli se to počítá od poslední MS tak je to 28dní, což je 4 týden. Na kontrolu jdem ve čtvrtek, snad tam bude nějaký ten váček, ale hlavní bude srdíčko 😉

ejviska
8. říj 2010

@ivus16
tak kolem ctvrt na deset jsem akorat tak odchazela 🙂 Ale stejne je to super, ze vam to dobre dopadlo 😵

fiallinka
10. říj 2010

@ivus16 jj, tak to nějak s těmi týdny vychází 🙂, až si to potom hodíš do profilu tady na MK, tak ti to bude ukazovat, akorát koník vždycky uvádí o týden víc než většina doktorů... většinou po tom ivf to vychází tak, že když jde na kontrolu 5+ něco 🙂, tak je vidět váček, a když 6+ něco, t.j. po týdnu, tak už bliká srdíčko, tak už ať to brzy uvidíš 🙂

ivus16
11. říj 2010

@ejviska nebyla jsi náhodou v té místnosti jak berou krev a zároveň vysvětlují jak si máš aplikovat injekce při stimulaci??? Já tam byla dat krev a zrovna tam seděla taková kočka a sestřička jí vysvětlovala co a jak,ještě přede mnou tam byla paní v sukni a pak já. Sestra se mě ptala jestli jsem si dělala test atd. No a ta paní pak zároveň se mnou z Centra odcházela.Bohužel teď nemůžu určit či ti byla podobná 😉
Jinak u mě pořád stejně, snažím se polehávat, ještě pořád trošililinku špiním, ale prsa rostou a začínají bolet 😀 . Už se těším na čtvrtek a na další (doufám) dobré zprávy 😀

ejviska
11. říj 2010

@ivus16
Ja mela pruhovany sedocerveny svetr a kdyz me ta sestra poucovala, tak si tem nejaka pani sedla na krev a sestra se ji ptala jestli krvaci a ona rekla, ze bohuzel malinko ano.
Pamatuju si to, protoze jsem si v duchu rikala, ta se ma, asi ma posit test a jde na HCG 🙂
Hele ja tam jdu ve ctvrtek taky 🙂

ivus16
12. říj 2010

@ejviska no tak mě se sestra ptala jestli jsem si dělala test, ale mě bohužel doma vyšel negativní, jinak určitě jsme se tam potkaly. Seděla tam nějaká paní ve svetru a vysvětlovala ti to taková tmavovlasá sestra. My jdem ve čtvrtek ve 12 na krev a až za hoďku k Dr na ultrazvuk.
Chtěla jsem se některé z vás zeptat, už je mě celkem divné, že pořád trošku špiním, není to tmavá krev, ale spíš taková světle hnědá ( promiňte za ten popis) když jdu ale na záchod a utřu se na papíře není nic.No ve čtvrtek se zeptám Dr. 😉

ejviska
12. říj 2010

@ivus16
TAk to se potkame! Ja jdu v 13h na krev a v 14h k dr. 🙂 To spineni nevadi, nemela by to byt cerstva krev. Ja spinila v minulem tehu dlouho. Pak se teda pridala krev, tak jsem musela lezet, mela jsem tam hematom. Ale vstrebal se a pak uz jsem nespinila. Nevim jak dlouho to bylo, tak par tydnu asi jo. JA vlastne mela i slabsi a kratsi MS, to bylo divne, tak jsem testla a byly dve 🙂
Poucovala me ta sestra s cernyma vlasama, co je tehotna.

ivus16
12. říj 2010

@ejviska jooo ona je těhule, mě se zdálo, že když tam tak chodila v tom oblečku, že ji břicho nějak trčí, ale jsem si říkala asi to má dostat nebo co 😀 . Tak to je paráda asi mě nakazila, bo ta samá mě to tenkrát taky vysvětlovala, asi patří pod Dr. Slovákovou. 😉

ejviska
12. říj 2010

@ivus16
je tehule 100%, protoze ja jsem takova kecka, ja se zeptala 😀 Ale zeptala jsem se dr., kdyz tam nebyla 😉 A je to prirozene 😀 . Asi patri k dr.slovakove, protoze pak mi rikala at uzivam i vitaminy a jeste navrh listovku, ze to tak dr.vsem rika. Mmch tAdy ty zacatky tehu jsou blby, to nevis,jestli pribrala nebo neco snedla nebo je tehu 😉

sarri
12. říj 2010

Holky, k vitamínům a listovce doporučuju rybí tuk - nebojte, dá se koupit v kapslích - výborné na tlak, se kterým můžou být v těhotenství problémy a na vývoj mozku miminka 😉