CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
12. říj 2010

holky mluvíte o dlouhovlasé černovlasé, chodí hodně narovnaná je v bílém a má velké oči? je těhotná? nebo jiná? jmenuje se Dita? jsou vyfocené na stránkách

ejviska
12. říj 2010

@ruda
to bude ona, chodi hodne "rovne". Ma dlouhe rovne cerne vlasy, jmeno jsem si zatim nevsimla 😉

ejviska
12. říj 2010

@ruda
je to ona, uz jsem se divala. Ale ma tam teda nadhernou fotku, na tech jejich strankach. Musim si je projet, kdyz uz je "znam"

fiallinka
12. říj 2010

tak jsem to taky projela, asi po roce zase 🙂, a teda jde vidět, že se o to někdo začal trošku starat - jednak jsou konečně stránky trošku aktuální a hlavně si teda pohráli s těma fotkama - ateliérové, všem to sluší, photoshop asi taky udělal svoje 🙂, hlavně ty svatozáře.. no ale vypadají hezky..

ta Dita je tam vyhlášená jako největší držka, hodně pacientek z ní bylo paf 🙂

anah15
12. říj 2010

Ahojte holky, dovolte abych se vloudila do vaší diskuze a využila ji k obrovské pochvale dr. Slovákové, ale i celého kolektivu Zlínu za to, že se ve mě už skoro 15 týdnů můžu vyvíjet dva drobečci. Já jsem se k tomu chystala už dlouho, ale doktoři až do 12 tt drželi mé nadšení na uzdě, tak jsem se k tomu dostala až teď. A sestra Dita je těhotná v podobném termínu jako já, potěšili jste mě, že jste to tu vzpomněli, protože jsem si na ni několikrát myslela, jak to s ní vypadá, protože když jsem ze Zlína odcházela, tak nebyla v práci.

ejviska
12. říj 2010

@fiallinka fakt je "drzka"? Mne se zdala fajn 🙂
Ty fotky jsou fakt pekne udelane. Jj, moznosti tu jsou 🙂 Aj Slovakova je tam k nepoznani 🙂
@anah15 tak v praci je, beha jak lanka 🙂

fiallinka
12. říj 2010

@ejviska no já jsem ji přímo osobně nezažila, některé baby na ni nadávají, některé si ji hrozně chválí - držka myslím ve smyslu prořízlá huba 🙂

ejviska
13. říj 2010

@fiallinka
no je fakt, ze "potichu"neni 🙂

ivus16
13. říj 2010

já si na ni nemůžu stěžovat, vždcky mě všechno pěkně vysvětlila a velice se mě omlouvala, když mě musela při kontrole u stimulace několikrát pichat injekce do břicha. Jdu se podívat na ty fotky 😀

ivus16
13. říj 2010

tak už jsem se podívala, jsou tam všichni moc krásní a ty svatozáře. 😉 Měli se vyfotit trochu jako profíci, aspoň ti doktoři tam měli mít stejnou fotku jak pan Pilka, no ty sestry ..... to by šlo. Jsou to takové fotky na tablo, ale jak si to udělali tak to mají, hlavně, že jsou to lidi na pravých místech a pomáhají nám co bojujem trochu proti přírodě. V mém případě úspěšně a moje Dr Slováková tam vypadá jako anděl 😀

fiallinka
13. říj 2010

@ivus16 jo, tak to máš pravdu naprostou, v mém případě jako anděl vypadá Chovanec 🙂. I když, on je na pohled šikovný i na živo, jen kdyby víc mluvil 🙂

ejviska
13. říj 2010

@fiallinka Chovance jsem asi videla minule. Je vysoky? Prisel za dr.Slovakovou pro nejake telef. cislo a strasne se omlouval, ze vyrusuje, ale ze ma u nejaky pani podezreni na mimodelozni 😒 TAk jsem si rikala, ach jo ☹

ruda
13. říj 2010

tak to jsem ráda, že je Dita těhotná, známe se ze školy a zrovna k ní jsem chodila na IVF a byla vždy super, i když si mě vůbec nepamatovala, mooc jí to přeju..

ejviska
13. říj 2010

holky, predstavte si, ze to tady treba ctou 😀

ruda
13. říj 2010

taky mě to napadlo, no a co...aspoň ví, co mají zlepšit ne?

ejviska
13. říj 2010

@ruda dyt je furt chvalime 🙂

fiallinka
13. říj 2010

@ejviska jen ať čtou 🙂, s tím se počítá 🙂

@ejviska no podívej se na svatozářovou fotku 🙂, ale vysoký je...

pitrisek26
14. říj 2010

ahoj holky, v pondělí mám první konzultaci v CRM Zlín? Jak to probíhá, budou mi něco dělat? Už mám bobky a zároveň se těším, že se bude něco dít a snad budeme blíž k mimču 😉 🙂

ejviska
14. říj 2010

@pitrisek26 ahoj. Nam poprve vzali krev na infekcni nemoci, imunologii, muz spermiogram. JAk byli vysledky spermio, tak jeste konzultace u dr. Ta delala UZ a rekla nam moznosti, na zaklade spermiogramu. Pak jsem tam byla jeste jednou sama na krevni odber - hormonalni profil , 2DC. A cca za 3 tydny konzultace u dr. se vsemi vysledky ( to imuno trva mesic) a domluva na postupu. Toto se odehralo cervenec - srpen a od rijna mam stimulaci na IVF.

pitrisek26
14. říj 2010

@ejviska díky za info
a vy jste oba zdraví nebo máte nějaký problém .. já teda to co píšeš mám vše za sebou a OK, takže uvidím, snad už se dočkáme 🙂

ejviska
14. říj 2010

@pitrisek26 jako to ti delali jinde? Nebo jaktoze to mas za sebou? My problem "nemame". Proste zadny, na ktery by se prislo. Muz by mel mit o neco vic rychlejsich spermii, ale to pry neni problem. NAvic spolu mame jednu dceru, kt. se povedla prirozene a hned.

pitrisek26
14. říj 2010

mi tohle dělal už všechno můj dr. takže teď spíš počítá s tím, že půjdu hned na IVF .. tak to jsi na tom stejně, SPG my máme v normě, takže taky žádný problém na který by se přišlo, což je horší než kdyby nějaký problém byl .. tak držím palce, třeba se budeme ve zlíně potkávat 🙂

pitrisek26
14. říj 2010

jo a nemám genetiku, tu by mi měli dělat tam 🙂

ivus16
14. říj 2010

Tak už se pomalu chystám do Zlína na kontrolu, snad to bude všechno v pořádku a budu si dál užívat toho krásného pocitu, že budeme mít mimišo. Hned pak napíšu jak jsem dopadla mějte se 😀

fiallinka
14. říj 2010

@pitrisek26 a jak dlouho vám to nejde?

richt
14. říj 2010

@ivus16 - tak držím pěsti ať je všechno jak má být

pitrisek26
14. říj 2010

@fiallinka v lednu to budou dva roky ☹

monas007
14. říj 2010

@ivus16 myslíme na tebe a těšíme se na další info 🙂 třeba tam máš dva prďošky mimísky 🙂 takže dvojitá radost i starost 😉

ejviska
14. říj 2010

@pitrisek26 treba se potkame 🙂 Nam genetiku nedelali.
@ivus16 tak jsme se potkaly??? Prisla jsme do cekarny v pul jedne, sla na krev a pak tam cucela do 14h.

ivus16
14. říj 2010

@ejviska ano potkaly jsme se tam, myslím jsme seděly vedle sebe. Se mnou tam byl manžel.My jsme tam byli asi po 12 na krev a pak jsme tam přišli trochu se zpožděním až v půl 2.
Dnes mě vyšetřoval Dr Kovalčík bo Dr Slováková tam nebyla, takže Hcg 5988,6 a všechny další hormony v pohodě. na ultrazvuku máme 1 váček velký 9mm, takže taky dobrý a celkově vše O.K 😀 . Pan Dr byl příjemný a choval se jako profesionál na to, že je tam asi nováčkem, ale přesně to nevím či je tam nový, ale myslím si to bo jsem ho tam do teď vůbec neregistrovala. Další kontrola příští čtvrtek to už by měla být i srdeční akce, doufám.
@ejviska a co ty jak to u tebe probíhá, ty myslím stimuluješ na IVF, že. Kdy jdeš na punkci ? tak držím palce ať ti to dopadne 😉