CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

katyna6
21. říj 2010

@katyna6 -jj,už jsem si přečetla-Já teď skoro 3 týdny na koníka nechodila,nějak nebyla nálada,všechno všude těhulí a my pořád nic,už mi z toho trošku hrabalo,tak jsem potřebovala chvíli vysadit.A jak to tam probíhalo?

katyna6
21. říj 2010

@pitrisek26 -jé,já jsem pako,už odpovídám sama sobě 😀

ivus16
21. říj 2010

ahojte všichni co mě držely palce, mám pro vás super zprávy, hcg nějak kolem 26,000, srdíčko tlouklo jak o závod takže veeeeeeeeeelikááááááá radost 😀 . Dnes jsme tam byli naposledy, už mě odeslali k mému gynekologovi, bude mě trochu smutno, ale dnes máme důvod k oslavě jupíí a juchúú. Teď jen ať se to pěkně všechno vyvíjí jak má a určitě vás všechny budu sledovat jak na to jste papa. 😀

pitrisek26
21. říj 2010

já jsem tam byla poprvé v pondělí a jdu až 22.11 až budou výsledky imunologie

pitrisek26
21. říj 2010

@ivus16 gratulace 🙂

pitrisek26
21. říj 2010

@katyna6 uplně v pohodě, podívá se co ti bylo, jaké máš výsledky a doporučí nějaké řešení, vůbec se neboj, mě to teda hodně uklidnilo a nemusíš s tím otálet. Do konce roku ti stejně pošlou jen krev na testy a udělají utz a spg jinak nic 🙂

katyna6
21. říj 2010

@pitrisek26 -tak to bylo fakt v pohodě.Nám se to teď ještě komplikuje tím,že přítel bývá nepravidelně pracovně na Slovensku.No,nějak to musíme vymyslet,čekat už nemůžem.Tak zatím díky,já zas musí jít,ale co nejdřív se na vás přijdu podívat.Ahojky 🙂

ruda
21. říj 2010

@ivus16 supééééééér tak ať je to v pořádku!!!!myslela jsem na tebe a neboj bude to v pohodičce, brzo dostaneš průkazku a pak to poletí a bude rodit...

paja1
21. říj 2010

@ejviska ano,já svoje vajíčka nemám.jsou moc špatné.už jsem to psala.Asi 4x jsem měla svoje a nikdy nebyli dobré.Pak 4x darované,ale mrazené a taky nic.A 1x naposledy jsem měla čerstvé darované a ty byli prý chytlé,ale odešli.Tak ted po 3 letech jdu znovu a naposledy,hradíme si to celé.Držím ti pěstičky.

ivus16
22. říj 2010

holky chtěla jsem se některé z vás zeptat, co už máte děti, na další postup, kolik jste měli kontrol, ultrazvuků a jestli jste si některá udělala na Prediku to genetické vyšetření z krve na případné gen.vady plodu. Mě můj Dr. objednal na kontrolu až 26.11. bude to vstupní těhotenská prohlídka, kde dostanu těh.průkazku. Do 12.11. se mám rozhodnout či půjdem na tu genetiku, dá mě doporučenku, tak nevím, platí se to (1400), ale o peníze tady nejde hlavně aby to k něčemu bylo.Dík

ejviska
22. říj 2010

@ivus16 ja myslela, ze v predicu se to vysetreni dela mezi 10-13tt.???

ejviska
22. říj 2010

@ivus16 uz to vim, bere se krev v 10-12.tt a UZ se dela v 12-14tt, je to tzv. kombinovany test. A pak jsou jeste triply v 16tt

ludmilamarie
22. říj 2010

na baťovce je to zadarmo - test i ultrazvuk, druhý test je zadarmo i v Prediku

fiallinka
22. říj 2010

@ivus16 holky už ti odpověděly 🙂, určitě na to běž, pokud by se ukázalo něco blbě, tak to víš už ve 12. týdnu a s větší jistotou, než kdyby ses spolehla na triply v cca 16. týdnu a více.

Je pravda, že můžeš jít i do Baťovky zadarmo, mají na to grant - taky je to v tom 12. týdnu... jediná výhoda Predika je, že zároveŃ vyhodnotí i triply testy (podle svých ultrazvukových údajů, t.j. mají přesnější hodnocení podle přesného stáří těhu) a jdeš k nim automaticky i na velký ultrzvuk, takže v konečném výsledku mají asi o něco lepší výsledky, navíc v případě problémů jsou jediné pracoviště v kraji, kde odesílají těhule na genetiku... v podstatě se tam jedná o jediného doktora, Poláka, který je machr...

takže záleží na tobě, ty peníze jsou dost velké, klidně se rozhodni pro Baťovku, ale někam určitě běž 🙂

Akorát někdy se stane, že i přes veškeré snahy žádný takový screening nepomůže, viz my ☹, ale to je jiná věc...

ruda
22. říj 2010

já nedám na Prediko dopustit, máme od nich i fotky malého a byli tam vždy moc milý a ochotní.volej raději dost dopředu, musí se to udělat v tom daném termínu, tak ať je volný, přeju dobré výsledky

ludmilamarie
22. říj 2010

Já jsem byla na prvních testech na Oskaru v Baťovce, udělali mi krevní testy i velký ultrazvuk a o jejich odbornosti není pochyb, na toto pracoviště jezdí zahraniční doktoři na stáže ... Druhý test byl v Prediku a bylo to to samé v bledě modrém, akorát musím uznat, že zaparkovat u nemocnice je nadlidský výkon.

hanysek5
23. říj 2010

Ahoj všem,já už sice dítě mám,ale chci napsat,že jsem na screeningu ve 12.tt byla v Baťovce a když mi moje dr. brala krev na triple test tak jsem se objednala na Prediko,ale mezi tím jsem byla ještě na kontrole u mé dr. a ta mě vyděsila,protože se ukázalo,že má malá 1:80 Downův syndrom,tak jsem byla v Prediku na ultrazvuku a naštěstí se nic nepotvrdilo.Když jsem se pak u mé dr. ptala jak je to možné,říkala,že brala výsledky krve z obou odběrů.A říkala,že je lepší jít vždy buď na Baťovku a nebo zase jenom na Prediko.Tak nevím,ale zase mi máme malou po IVF a 1400 už bylo po těch všech pokusech dost,když v nemocnici je to zadarmo.

paja1
25. říj 2010

@ejviska Můžu se tě zeptat jak budeš po transféru odpočívat?Nebo jen ležet a nechodit:Já už si to ani nepamatuji,nebo nějaká procházka?Budu mít neschopenku a ty:Díky za odpovědi i ostatním.

fiallinka
25. říj 2010

@paja1 tož můj recept: chvíli se válet u televize, stačí den až dva, pak najet na vícéméně normální neschopenkový režim - netahat moc těžkých věcí, nesportovat, sedět u netu 🙂... prý je to úplně jedno, klidně se může chodit do práce, záleží, co ti vyhovuje víc a jaká jsi povaha. Procházky klidně.

Prý se to embryo v děloze dá přirovnat k zrníčku máku zasazeného do chleba s máslem - nevypadne 🙂

ejviska
25. říj 2010

@paja1 asi jak rika Fialli, hodlam se v utery povalovat. Sbalit si kufr a ve stredu odletet domu 🙂 Takovy klidovy rezim 🙂 PN nemam, protoze nejsem nikde zamestnana.

paja1
26. říj 2010

@ejviska Myslela jsem na tebe a držela pěsti.Drž se.

ivus16
30. říj 2010

Ahojte všechny, děkuju za odpověď. Tak jsme se s manželem domluvili, že zajdem do Predika, dívala jsem se i na jejich stránky a taky už jsme tam byli na genetice, takže rozhodnutí padlo na Prediko. Třídenní ranní nevolnosti jsou pryč, jinak se nic neděje a doufám, že je s mimi vše v pořádku, nějak na sobě to těhotenství moc necítím ( teda kromě prsou, ty trochu bolí). Do 12.11. se mám dojít k Dr domluvit na to prediko a na vstupní těhotenskou prohlídku až 26.11., to asi nevydržím taková doba 😉 . Všem držím palce pa

fiallinka
30. říj 2010

@ivus16 ahoj, taky jsem nakonec zvolila Prediko... no jinak do kontroly teda daleko, hrůza, chápu 🙂... a hoď si do profilu info, ať víme, který lámeš týden 🙂

ruda
31. říj 2010

@ivus16 super, těhu jsem taky necítila, neboj, budeš se vždy třepat strachy do další kontroly,ale uteče to...dej vědět jak se daří

ruda
31. říj 2010

@fiallinka téééda, ty už jsi taky daleko, to budou krásné vánoce....

paja1
3. lis 2010

@fiallinka Uspěch se nekoná.Ráno jsem testla anic.Mám depku,ale to asi každý.Ani duch. 😒

fiallinka
3. lis 2010

@paja1 nedepkuj, Ifka tam neměla nic myslím ani 13. den po 🙂

paja1
3. lis 2010

@fiallinka Tak se měla,protože jak to vidím to už každy á // a myslím,že opravdu by tam už nějaky náznak byl.Je to krásné věřit,ale to moc nejde.

ivus16
5. lis 2010

Ahojte holky, tak jsem dnes byla u svého gynekologa na žádanku na Prediko, v pondělí se objednám. Taky mi rovnou dělal utz jestli je všechno v pořádku a je vše o.k. Sice jsem za něho musela zaplatit 250k, ale bylo to moje rozhodnutí, protože tento utz není hrazený pojišťovnou, no co se dá dělat, když si chce byt člověk jistý, že je to všechno v pořádku. A krev my budou brát jen na Prediku nebo by měli vzít i u mého doktora??Zjistím v pondělí, bo si ještě musím zajít na recept. Mějte se čus.

lukr
5. lis 2010

@ivus16 Super,moc držím palce. 🙂 S tou krví to bude asi podle doktora.Já jsem dostala od gynekoložky žádanky na ta ostatní vyšetření krve a vzali mi to současně s krví na screening.