CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

hanysek.hanysek
7. únor 2011

@ejviska měl by sílit, ale z ducha, který je už tři dny naprosto stejný nic nebude. Tak je to určitě cysta. Kdysi se mi to stalo, že jsem měla taky neviditelné duchy a byla tam cysta.

fiallinka
7. únor 2011

@hanysek.hanysek no jo, to je divné, asi by to sílit mělo...

kamcatkakoc
7. únor 2011

Ahojte holky, nevíte, v jaké formě dávají ve Zlíně ty injekce? Jestli jsou ty klasické injekce nebo takové to pero,co mají třeba cukráři? 🙂

hanysek.hanysek
7. únor 2011

@fiallinka jojo sílit by to mělo, takže těhu to není a nejspíš ta cysta, která se může objevit na testu jako nepatrný duch. Takže návštěvě lékaře se nevyhnu.

hanysek.hanysek
7. únor 2011

@kamcatkakoc já měla klasické injekce :o) a vůbec to nebolí.

kamcatkakoc
7. únor 2011

@hanysek.hanysek To oni zřejmě ukáží, jak se to má píchat, že jo ...

hanysek.hanysek
7. únor 2011

@kamcatkakoc píchnou ti to i tam, myslím poprvé, potom si už doma pícháš sama. Vezmeš břicho a pichneš. Nic složitého ani bolestivého.

kamcatkakoc
7. únor 2011

@hanysek.hanysek Tak doufám v to,že mi to ukáží. Zítra budu chytřejší a dám vám vědět 🙂

ruda
7. únor 2011

@kamcatkakoc já měla pero

kamcatkakoc
7. únor 2011

@ruda A prosim tě, byla jsi ve Zlíně? Nemusela jsi za to něco připlácet? Někde sem četla,že to pero nabízeli za 2 tisíce.

clloi
7. únor 2011

@kamcatkakoc ahoj, při inseminaci máš normální injekce s velmi slabounkou jehličkou, vůbec to nebolí 😉 pero je myslím až u jiných léků na IVF

hanysek.hanysek
7. únor 2011

Takže sem dneska opět dělala test, jiný než se si dělala předtím a teď ani ten duch tam nebyl. Takže víme, že 100% těhu nejsem.

ejviska
7. únor 2011

@kamcatkakoc pero ma napr. Gonal ( a pak to druhe a ted nevim nazev....🙂 ), co se pouziva na stimulaci na IVF. A to se plati. Tak kolem 5 tis. na ten cyklus.

miskag
7. únor 2011

ahoj!!
chtěla jsem se zeptat,jak přesně probíhá IUI.jaké léky či injekce se berou atd.
děkuji moc.
chodím do Zlína asi od podzimu.máme všechna základní vyšetření za sebou,vše v pořádku,teď jsem se vrátila z laparky,tam taky vše ok,tak jsem zvědavá na další postup. 😒
děkuji za info a držím pěstě všem!!!!

paja1
7. únor 2011

Ahoj holky,ráno jsem testla,do tedka mě to drželo,nic test negativní.Takže jak jsem říkala bohužel.

clloi
7. únor 2011

@miskag ahoj, zavoláš si sestřičce 1. den co to dostaneš, domluvíš se kdy dojít na konzultaci, většinou dojdeš 2 - 3 DC, udělá se UTZ, dr. ti napíše injekce, sestřička ti ukáže jak se to pichá. Picháš každý den ve stejnou dobu. Asi po 6-7 dnech se jde na kontrolní UTZ, jestli dobře reaguješ a folíci 🙂 rostou, pokud je vše ok, tak 36 hod před IUI se pichne pregnyl na ovulaci. Při IUI dá ráno partner vzorek, ty asi půl hodiny před zákrokem zajdeš to IUI zaplatit, pujdeš na pokoj, je po čtyřech, převlečeš se do košilky, nebo delšího trika. Až na tebe dojde řada, tak tě sestřička odvede na sálek, je tam to samé křeslo jak na gyndě, sestřička dojde říct výsledky spermiogramu, pokud by byli špatné, tak se IUI nedělá. Celé IUI trvá asi 3 min a já bych to přirovnala k prohlídce na gyndě. Nebolí to, je to v pohodě. Pak si tam chvilku poležíš a potom tě převezou na pokoj, kde ještě tak půl hodiny ležíš. Pak můžeš jít na recepci, dostaneš léky a domluvíš se na kontrolu. Tak nějak to funguje ve Zlíně 😀

miskag
7. únor 2011

clloi:díky moc za info.a nevíš ještě náhodou,jak brzy po laparce se to doporučuje?někdo mi říkal,že je po laparce nízká děložní sliznice,takže by to stejně nešlo.já doufám,že teď po ms už by to šlo,tzn.v březnu.no uvidíme.zeptám se doktora.
Clostyl už nechci,nereaguju na něj,radši vyzkouším IUI.
tak moc děkuju!!!vidím,že to bude chtít zase pár dní volna,no co naděláme,zaměstnavatel to musí pochopit 😉
a ke kterému dr ve Zlíně chodíš?Já ke Kovalčíkovi,je fajn!

kamcatkakoc
8. únor 2011

@miskag Ahoj, já jsem byla na laparce v listopadu a na první IUI jdeme tento měsíc, takže až po dvou cyklech. Taky chodím do Zlína, k Chovancovi. Možná se tam někdy potkáme 🙂

kamcatkakoc
8. únor 2011

@clloi Ahojky 🙂 držím pěsti, ať to vyjde a MS se celých 9 měsíců neukáže !!!

hanysek.hanysek
8. únor 2011

Tak holky menzes stále nikde. Ale už testovat nebudu. Nechám tomu ještě dva dny a potom půjdu k lékaři.

miskag
8. únor 2011

kamcatkakoc.díky za info,takže my asi v dubnu.no,kéž by,mám kulatiny,tak bych měla ten nejkrásnější dáreček!! 🙂

hanysek.hanysek
8. únor 2011

Holky, tak co to může být? Už 4dny zpoždění, na testu stále nesílící duch (stále neviditelný) a navíc se objevil hustější táhnoucí se hlen. Poslední menzes 4.1. a 24.1.sem měla na toaleťáku trošku krve a potom chvilku špinění (nešpinila sem ani celý den, možná tak dvě, tři hodinky a to je velmi lehce), od té doby nic.Pořád bolí břicho na menzes, ale za chvíli jsou to zase žaludeční nevolnosti. Mám počkat ještě pár dní, jestli menzes dorazí, nebo mám jít na gyndu? Poradí mi někdo?

h.jitka
8. únor 2011

@hanysek.hanysek být tebou, tak už jdu na gyndu. Buď máš cystu, nebo jen zpožděnou MS. Pokud ti píchne injekci na vyvolání, tak i v případě, že jsi těhotná, se nic nestane. Jde paradoxně o stejné hormony. A rozhodně je lepší, když se dr.podívá třeba přes ultrazvuk než donekonečna dělat testy. 🙂

hanysek.hanysek
8. únor 2011

@h.jitka jen se bojím, aby mi neřekl něco typu- proč sem lezeš, když to odpoledne dostaneš! Počkám asi do pátku a potom zajdu.

ruda
8. únor 2011

@hanysek.hanysek je to jeho práce a ty jsi klient, tak t si myslí, co chce

h.jitka
8. únor 2011

teda, pokud máš takového dr., tak ho okamžitě změň. Zvlášť pokud se snažíte o dítě, tak by ti měl být oporou a ne se ho bát. Do pátku nic nevyřešíš. Běž hned zítra. A nemáš se čeho bát.

clloi
8. únor 2011

@miskag ahoj, já spíš četla, že po laparce se hodně holkám podařilo brzo otěhotnět 😀 😀 to spíš po revizi je sliznice nízká. Ale asi jak u koho 😵 chodím k Slovákové, je taky super, Kovalčík je dobrý, párkrát sem se s ním už setkala 😵

kamcatkakoc
8. únor 2011

@clloi Ahojky, tak jsem si byla dneska pro injekce...jsem moc ráda,že jsi to tady tak krásně popsala,aspoň člověk ví, do čeho jde a co ho čeká 🙂 Všechny výsledky (i ty poslední krevní testy) nám s manžou vyšly výborně 😅 . Naštěstí jsou ty injekce s malýma jehlama,takže to určo zvládnu. Doktor říkal,že pokud vše půjde dobře,tak příští pátek by jsme to mohli zkusit.
A jak se cítíš ty, všechno proběhlo v pohodě?

clloi
8. únor 2011

@kamcatkakoc tak to sem ráda, vůbec nic to není, opravdu se nemusíš bát 😀 budu držet palce, ať kontrolní UTZ dopadne dobře a vy na to v pátek vletíte 😀 😀 😀 mě je fajn, uvidím, jak to dopadne....a když ne teď, tak určitě příště 😀 😀

kamcatkakoc
8. únor 2011

@clloi Ahoooooj, ty jsi tady ! 😉 Jojo,měla jsem z toho větší strach, ale to bude dobré, to přeci zvládnu. A tobě držím taky pěstičky, ať se zadaří 🙂