CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ejviska
12. dub 2011

@rendas no za ty roky by jsi si to zaslouzila uz z principu!!!!!!!! 🙂

hanysek.hanysek
12. dub 2011

Ahoj ženy, takže mám stále ještě 10dní do další menstruace a stále je mi špatně od žaludku, břicho bolí jako na menzes. Asi mi nezbyde nic jiného, než zajít k lékaři. Nechci tam jít, bojím se co mi řekne. Když jsem doma, mám trošku jistotu, že by to mohlo být těhotenství. Ach jo. Nikdy se mi to nestalo. Já fakt nevím. Tak žaludek na vodě a bolesti v podbřišku sem ještě neměla.

ejviska
12. dub 2011

@hanysek.hanysek jenze to bricho te boli uz jakou dobu, i kdyby jsi byla ted tehule, tak to s tim nemuze souviset

clloi
12. dub 2011

@hanysek.hanysek nezlob se na mě, ale já se ti opravdu divím, že už si tam nešla dávno a pořád o tom jenom mluvíš. Asi si nevážíš zdraví. Nikdy nevíš, co může bolest břicha vyvolat a my bohužel taky ne, nejsme doktoři. Takže jediné co ti oporavdu pomůže, je zajít k doktorovi!!!!!!

ejviska
13. dub 2011

@clloi hanysek asi ceka, ze ji napisem, ze je tehule ;)

silvie13
13. dub 2011

@hanysek.hanysek nerozumím ti.... na tvém míste bych byla už dávno u doktora a chtěla vědět, co se děje. Věř mi, jsem porodní asistentka a vím o čem mluvím.
A pokud jsi těhule(což ti samozřejmě přeji🙂, tak je taky dobré vědět ,jak na tom jsi.
Po internetu se nedá řešit všechno!
Odvahu!!

silvie13
13. dub 2011

jinak já se chystám v pondělí na UZ, zobu Clostyl a uvidíme jestli bude IUI. Pročítám si vás a vidím , jak vám ty HCG krásně stoupají 😵 😵 😵 Je to krásné, všem to moc přeju.

hanysek.hanysek
13. dub 2011

@silvie13 Opravdu se bojím někam jít. A já jsem ten typ člověka, že pokud se to dá vydržet, tak nikam nejdu. A nevím, jestli by mě nevyhnal, když mám za 9dní dostat menzes. Bolest v podbřišku není taková, že by se nedala vydržet a nevolnost od žaludku taky není celý den. Možná jsem až moc posedlá tím, že bych mohla být těhotná- proto tam asi nechci jít, protože mi řekne, že těhu nejsem.

fiallinka
13. dub 2011

@hanysek.hanysek no jo, ale sama vidíš, že nejsi, když jsi ms měla a test je navíc negativní ☹

hanysek.hanysek
13. dub 2011

Ženy, jsem odhodlaná jet dneska k lékaři, dnes je tam až do půl šesté, takže to stihnu. Strašně se bojí až z toho mám slzy v očích, jak moc se bojím. Ale je mi hrozně zle od žaludku, tak chci vědět, jestli to není fakt cysta, nebo něco jiného gynekologického. Snad budu dneska chytřejší :o( bojím bojím moc.

hanysek.hanysek
13. dub 2011

@fiallinka Těhotná můžu být pár dní, max 18dní a to bych musela otěhotnět ještě před ovulací. Jdu k lékaři, budu chytřejší.

fiallinka
13. dub 2011

@hanysek.hanysek no, jenže to bys asi neměla takové příznaky... jako já bych ti to moc přála, ale zase jsem realistka 🙂

hanysek.hanysek
13. dub 2011

@fiallinka To je teďka jedno. Za hodinku fičím k lékaři, takže budu vědět, co se děje. Večer napíšu, ať taky víte.

rendas
13. dub 2011

@ejviska 😀

@hanysek.hanysek tak jak jsi dopadla?? hold nejsme tu doktoři 😉

hanysek.hanysek
13. dub 2011

Tak nic gynekologickeho to neni. Prej asi močák, tak mě poslal k obvodákovi. Tak uvidíme. Ale mám takový pocit, jestli to nebyly zarazene prdiky :o) Coz se teda divim :o) ale jak mi pomackal bricho, tak to ze me jede :o) a je mi lip :o) Omlouvam se, ze sem to tak napsala. Ale taky rikal, ze si mam zkusit udelat test, ze to muze byt i tehu. To on tedka jeste nezjisti.

slavka22
14. dub 2011

@ronecek ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ radost se nekoná, krev mě sice čeká až zítra, ale tak nějak jsem se necítila a udělala si test, no a vykukoval na mě z něj ten samý duch, jako z testu, který jsem dělala 10. den po Ketu, tehdy jsem toho ducha milovala, ale teď.... no mizí a já smutním, zítřejší kontrola bude jen formalita.

ronecek
14. dub 2011

@slavka22 Ahojky, třeba bude vše OK. Možná je to tím, že jsi to HCG neměla moc vysoké 😉 Neboj. Já zase v pondělí trošku vpodvečer špinila. Tak jsem v úterý volala do Zlína a naštěstí mi sestra řekla, že se to stává, pokud nebudu krvácet, tak je vše OK. Na zítra se teda těším, ale taky jsem trošku napjatá ☹ Držím moc palečky a zítra se uvidíme.

slavka22
14. dub 2011

@ronecek no právě, přesto, že jsem měla nízké HCG jsem na testu měla moc pěknou čárku a teď tam téměř není, to znamená, že hladina HCG musela klesnout ☹ . Dívala jsem se na tvůj testík a teda....kdyby se tam mohly udělat čtyři čárky, tak se ti tam udělají, prostě paráda 🙂 , jen tak dál.

ronecek
14. dub 2011

@slavka22 Ahojky, tak já dojela před chvílí ze Zlína 😲 Dopoledne jsem trošku začala špinit a objevila se i krev, tak jsem hnedka volala a sestřička říkala jestli můžu, ať přijedu ihned. Čekání zase hodinu a půl. Myslím, že tohle zatím byla ta nejhorší hodina a půl ☹ Nakonec vše dopadlo dobře. HCG krásně roste - 4208,9. Mám i fotečku. Doktor říkal, že je dobře, že jsem přijela, ale prý u zmražených embryjek je to normální, i kdyby to trvalo týden, tak si z toho hlavu dělat nemám. Uvnitř se to čistí 😉 Tobě na zítra budu moc držet palečky a potom dej vědět, jak jsi dopadla.

fiallinka
14. dub 2011

@slavka22 to je pitomé - pozitivní je snad jen to, že když se něco chytlo teď, tak už tělo ví jak na to 🙂

@ronecek a co, je tam jedno nebo víc?

clloi
14. dub 2011

@ronecek Tak to je moc dobře, že je to v pořádku 😉 někdy se tam pěkně posedí, ale to je asi všude 🙂 hlavní je, že je to OK 🙂
@slavka22 a zkoušela si ten samý test? Třeba to bude ještě v pořádku, budu moc držet palce, ať sou jen samé dobré zprávy 😉

slavka22
15. dub 2011

@fiallinka Jo jo, tak se na to snažím dívat, říkám si, že toto byla taková zkouška a příště to už bude vítězné až do konce
@clloi Ano, byl to ten samý test. Ach jo, uvidím, jak dopadne kontrola, ale.... Moc děkuji za palečky, odpoledne dám vědět, co jsme vymysleli dál.
@ronecek Gratuluji ke krásnému HCG, je dobře, že si tam jela hned, dnes už můžeš odpočívat pěkně v klidu doma. Posílám pohlazení bříšku a ať se miminko - miminka? v bříšku pěkně tetelí 🙂

ronecek
15. dub 2011

@fiallinka Ahoj, no to já nevím. Na fotečce jde vidět jedno, ale doktor říkal, že zatím mi říct nemůže, kolik jich tam bude. Já myslím, že to zůstane u toho jednoho 🙂

ronecek
15. dub 2011

@clloi Jsem taky ráda, že je vše v pořádku 🙂 No to by ani tak dlouho netrvalo, ale byla tam taková trojka a Ti strávili právě u doktora snad hodinu 😉 Pak si na chodbě dělaly ty ženské srandu, že tam doktor snad nikdy tak dlouho nikoho neměl 😵

ronecek
15. dub 2011

@slavka22 Držím Ti na dnešek palečky 🙂 Moc moc moc Ti děkuju 🙂

ronecek
15. dub 2011

Holky, tak tady posílám fotečku ze včerejšího UTZ - 21.den po KET

fiallinka
15. dub 2011

@ronecek flek vidím, vidím tam i nějaké další, ale asi to bude to jedno, když to doktor říkal, on to umí poznat líp 🙂

hanysek.hanysek
15. dub 2011

Jedu si koupit těhu test. Je mi pořád špatně od žaludku, až mě to dohání k šílenství. Mám sice menzes dostat až za 7dní, ale třeba mi to něco ukáže. Koupím s největší citlivostí a třeba budu mít štěstí. Moje dvě kamarádky přišly o miminka, třeba je to znamení. A já musím vědět, proč je mi pořád špatně od žaludku.

slavka22
15. dub 2011

@ronecek Takže bohužel, HCG kleslo na pouhých 20 ☹ ☹ ☹ . Vlastně jsem nic jiného nečekala. Ve výroční zprávě CRM za rok 2011 posílím kolonku biochemické těhotenství ☹ . Pozitivní na tom je snad jen to, že když to odešlo tak brzy, tak si s tím tělo poradí samo. Stát se to dle Dr. třeba za týden, dva, už bych musela na revizi, pak půlroční pauza... a vzhledem k mému věku... čas tak strašně letí. A touha po mimíškovi je tááák veliká.

slavka22
15. dub 2011

@ronecek Krásná fotečka, fakt moc pěkná culíkatá holčička 🙂 a hlavně zdravá!!!