CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pitrisek26
20. dub 2011

ahoj holky, já jdu v úterý na kopec na utz. Stimuluji na druhé IUI, takže se tam se slávkou potkám 🙂
Holky dělali vašim mužíčkům hormonální profil když jim vyšlo špatné spg?

ejviska
20. dub 2011

@slavka22 my mame spermiogram jakz takz, ale zijeme v zahranici, takze muj muz sem nemuze kdykoliv, tak pred IVF mame zamrazene. JA pujdu na IVF az v cervenci.
@pitrisek26 delaj spis geneticke vysetreni, ne? Ale nevim to..

pitrisek26
20. dub 2011

@ejviska mi právě radili hormonální profil muže, tak jestli s tím nemáte zkušenost ze zlína

slavka22
20. dub 2011

@pitrisek26 tak to teda nevím, buď teda to genetické vyšetření, jak píše ejviska a nebo jen spermiogram. Genetika se dělá ve Zlíně? My na ní byli v Brně a výsledky byli za celkem dlouho ☹

slavka22
20. dub 2011

@ejviska Aha, jasně, když to jinak nejde...Hlavně že je to v pořádku. A jak jako že ty vaše dvě dávky nemají, jak to vysvětlili, to použili všechno na předešlý pokus?

krisss2
20. dub 2011

@slavka22 Tak jsem dopadla tak, že HCG mám 9 480 a gestační váček je v děloze, jen se mi oproti minulému odběru snížila hladina estrogenu, tak jsem dostala k Utrogestanu ještě Estrimax. Jak jsem to tu dneska četla od kikiny9 tak už mám z příští kontroly zase docela strach, ach jo.... člověk aby se pořád bál ☹

krisss2
20. dub 2011

@ronecek Ahojky můžu se prosím na něco zeptat? Určitě ti taky berou krev nejen na HCG, ale i na etrogen a atd. a pak ti dají zprávu domů že? Prosím můžeš mi napsat, jako hladinu estrogenu máš nebo si měla ten 21 den po KET? Děkuji. Mně se totiž snížila, 8 den po ET jsem měla 4,8, pak 14 den po ET 8,81 a teď se mi snížila ten 21 den na 5,93 ☹ tak jsem to chtěla jen porovnat.

slavka22
20. dub 2011

@krisss2 tak to gratuluji, uvidíš, že vše bude v naprostém pořádku, chce to hlavně pozitivně myslet. To se mi to ale radí, co?, ale sama to neumím 🙂. Ohledně hodnot estrogenu ti neporadím, ale roneček určitě ano. Ale třeba já jsem Estrimax užívala už při stimulaci a brala bych ho až asi do 3. měsíce těhotenství. Tak nějak mi to říkala sestřička 🙂 .

ronecek
20. dub 2011

@krisss2 Ahojky 🙂 To je u toho těhotenského testu? Mám tam: ESTRA, PRGE, HCG. ESTRA jsem měla 15. den po Ket 0,90 a 21.den 0,71. PRGE bylo 15.den over range a 21. den 111,04. Jinak tam nic víc uvedené nemám. Kolikátý den jsi po ET? HCG máš krásné.

ronecek
20. dub 2011

@slavka22 Jj, to je dobře, že jste se posunuli o kousek dále 🙂 Do toho Veselí to aspoň nebude tak daleko jako do Prahy a možná ani ta cena nebude vysoká.
To máš pravdu, že v práci je to o něčem jiném. Přijdeš na jiné myšlenky, odreaguješ se. A jestli máš práci, která Tě baví, tak tím tuplem.
Já jsem na mateřské. Užíváme sluníčka. Večer ho musím tahat dovnitř, protože se mu venku tak líbí 🙂 Tak se nabíjíme celý den energií.
Děkuju za podporu na zítra. Pak dám určitě vědět, jak jsme dopadli 🙂 Krásný den

krisss2
20. dub 2011

@ronecek Jsem dnes 21 den po ET s třídenní kultivací. Moc děkuju za odpověď, vůbec ty hodnoty ale nechápu. No nechám to na dr. a budu doufat, že ví co dělá. Ty jdeš zítra na kontolu že? Tak přeju, ať je všechno v nejlepším pořádku a mimi roste 🙂

ronecek
20. dub 2011

@krisss2 Já ty jejich hodnoty taky moc nechápu, ale určitě ví, co dělají. A kdyby bylo něco v nepořádku, tak by určitě řekli 😉 Na to, že jsi 21. den, tak máš teda hodně moc vysoké HCG. Nebudeš mít dvojčátka? 😀 Já jdu na kontrolu zítra, taky mám z toho docela bobky ☹ Já jsem Estrimax brala celou dobu . Vlastně od 1 DC. A pak jsem přidala Utroš. Ty léky se budou brát až do 12tt, jak jsem se ptala doktora.

ronecek
20. dub 2011

@ejviska Děkuju moc. Snad bude vše jak má a krásně rosteme 😉

ejviska
20. dub 2011

@slavka22 ano, ze se to asi vypotrebovalo na minule. Slovakova rikala, ze se to casto stava, tak si to radsi overuje, jestli zbylo.
Jinak genetiku delaji i ve Zline v Prediku

silvie13
21. dub 2011

ahojte holky, tak včera jsem byla na naší snad už 10.IUI(už ani nevím) 🙂 , kéž by byla poslední 😔 .Teď jenom vydržet to 14denní čekání a doufat, že se povedlo.
SPG jsme tentokrát neměli nejhorší, tak uvidíme. Užívejte si krásných dnů pro načerpání sil 😵

ronecek
21. dub 2011

Ahoj holky, tak kontrola dopadla výborně Byla jsem už předána ke svýmu doktorovi, takže do CARu už nemusíme jezdit. Dostala jsem i krabici. Plod má 3mm. Jsem v 5tt+6. Srdíčko už nám krásně bilo Akorát mi stouplo HCG za týden o 13 000. Nevím jestli je to normální nebo ne. Ale doktor se mě ptal, kolik že mi embryjek zavedli a na UTZ pořád hledal jestli tam nenajde něco víc než jednu bublinku Posílám fotečku.

ronecek
21. dub 2011

Tady je fotečka. Vždycky ji zapomenu hnedka přidat a odešlu to bez ní 😀 😀 😀

kikina9
21. dub 2011

@ronecek Moc gratuluju 🙂 To je skvělé, že to aspoň někomu vyšlo 🙂 A kolik jsi měla celkem toho HCG?

ivus16
21. dub 2011

@ronecek moc gratuluju, třeba se tam někde hraje na schovku ještě jedno srdíčko, když máš tak vysoké HCG, ale hlavně že je všechno v poho.Držím palce a odpočívej 🙂

ronecek
21. dub 2011

@kikina9
@ivus16
Holky moc děkuju 🙂 Minulý čtvrtek jsem měla HCG 4208,9 a dneska přes 17 000 🙂

ejviska
22. dub 2011

@ronecek gratulace! 😵

slavka22
23. dub 2011

@ronecek velká gratulace, krásný obrázek 🙂

rendas
25. dub 2011

Holky přeju všem krásné velikonoce 🙂

fiallinka
25. dub 2011

@ronecek super 🙂. Ale to hcg mi přijde celkem normální, má se každé dva až tři dny zdvojnásobit, tak to bych řekla, že celkem sedí

laola
26. dub 2011

Ahoj holky, píchám si Merional a Fraxiparin. Zatím jsem si dávala na každou stranu jedno, ale asi bych to měla střídat, ne? Nebo je to jedno? já už su z toho pako 😀

clloi
26. dub 2011

@laola Ahoj já Merional střídal, každý den na jinou stranu 😵

slavka22
26. dub 2011

@pitrisek26 Ahoj, tak jak dopadla kontrola? A co ten hormonální profil? Dělali ho tvému mužíčkovi? 🙂

pitrisek26
27. dub 2011

@slavka22 ahoj tak mám 5 folíků, tři menší 13-15 mm a dva větší 18 mm, IUI bude v pátek v deset hodin a to budu teprve 10DC, takže fofr 🙂 Merional jsem píchla dnes ráno, v noci pregnyl a jde se na to.
@laola já píchala víc na levou stranu, nevím proč, ale tam mě to tak nebolí 🙂

hanny83
27. dub 2011

Ahoj holky, taky budu začínat stimulovat před prvním IUI. Dr. říkal, že si mám první DC zavolat a druhý DC si přijít pro injekce, že tu první mně pichne sestřička...akorát mně to ale vychází na víkend, dnes mám 26. DC, tak tam budu muset dnes zavolat a domluvit se, že bych tam v pátek skákla.

pitrisek26
27. dub 2011

@hanny83 určitě běž v pátek ať to nepropásneš, já jdu radši vždycky dřív 🙂