CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ejviska
9. čer 2011

@slavka22 hezke!!! Tak hodne stesti!!!

kikina9
9. čer 2011

@slavka22 Jéé, to je super výsledek, tolik vajíček jsem měla po klasickém IVF 🙂 🙂 Tak držím palce, aby se všechna podařilo oplodnit a aspoň jedno se u tebe zabydlelo na celých 9 měsíců 😉

slavka22
10. čer 2011

Holky, všem děkuju za palečky. Jsem nervózní, za hodinu mám volat, jak to vypadá...Jdu si uvařit kontryhel, ať bobánci vidí, že na ně myslím a připravuju jim peřinku 🙂 🙂 🙂

slavka22
10. čer 2011

ach jo ach jo ach jo - jen jeden bojovníček ☹ ☹ ☹ , ostatní vajíčka nebyla zralá. Přála jsem si, aby byli aspoň dva a nemuseli jsme řešit darované ☹ ☹ ☹ ! V pondělí bude transférek a sama embryoložka říkala, že nám přirozmrazí darované embryjka. Takže stejná situace jako minule, teď mi nezbývá než věřit v lepší konec. Teď je mi to líto, zachvíli se otřepu a "JO, BUDE TO DOBRÝ!!!!"

denny80
10. čer 2011

@slavka22 tož to je mi líto ☹ Ale jestě není tak hrozně, když máte takovou možnost darovaného embryjka 🙂 Kdy si pro ně půjdeš?

denny80
10. čer 2011

@silvie13 Teda bojujete ve velkém, Mám taky endometriozu, ale nikdy mi ji neléčili, prý mám jen malé ložiska. Na laparce jsem byla jen jednou (a stačilo..) a pak jen hysteroskopie.

Ráno jsem si udělala další test a byl tam duch 🙂 Hned jsem ho neviděla, až pak mě """praštil""" do očí. Ještě se mi to nestalo, tak sem z toho vyjukaná a zvědavá co bude zitra. Nechci to zakřiknout. Břicho bolí. Takže díky za palečky 🙂 🙂

slavka22
10. čer 2011

@denny80 Jdu si pro ně v pondělí. Nálada se trochu srovnala, tak snad to bude lepší a lepší. Ty máš ducha 🙂 🙂 🙂 a to píšeš jen tak? Jásám potichoučku za tebe!!! Posílám popliváníčko 😅 .

ejviska
10. čer 2011

@denny80 tak at je z duchu carecka!!! 😵
@slavka22 chapu dobre, ze jste meli 4 vajicka a z nich je jedno? Ono to na klidu neprida, ale kdyz si vzpomenu, ze ja mela z 22 vajicek po PK dve embryjka, tak je to myslim dobry vysledek 🙂
Tak at to do pondeli bojovnik zvladne! 😵

slavka22
10. čer 2011

@ejviska Ano, je to tak. Ze čtyř vajíček se podařilo pouze jedno oplodnit. A to zatím bojuje. Je to vlastně 25 proc. úspěšnost 😉 Ale doufala jsem aspoň v ty dvě, no už je to ☹ . Myslím tedy aspoň na toho jednoho "culíkatou 🙂 🙂 🙂 " bojovníčka.

silvie13
10. čer 2011

@slavka22 myslím na tebe, je to težké, ale bojovníček určitě vydrží. Já byla dnes na UZ a mám 2 folíky, ale sliznici jen 5 mm, ale jsem dnes 9.DC, takže mi přidala dr. Slováková ještě 3xdenně Estrimax a piju namíchaný čaj, tak uvidíme. V pondělí bude IUI, letos už ale poslední.
A ještě jsem dneska byla u fyzioterapeutky, chci zkusit Mojžíšovou. Byla jsem na konzultaci a řekla mi, že jsem učebnicový případ a že se ani nediví, že nemůžu otěhotnět. Tak uvidím, jestli to pomůže.
@denny80 no vidíš, že je to tam 😵 😵 😵 držím i to co nemám 😀 😀 a podej další hlášení. Kolikátý den po ET jsi? Že by dvojčátka?

pavlina86
10. čer 2011

Ahojky holky chci se zeptat. Dneska jsem dostala léky na stimulku to pero co jste psali a pak injekce. S těch jsem teda na větvi!! Nedovedu si představit si to pichnout sama, jelikož ta jehla je fakt velká!! 🙂 Jak to zvládáte???????????S těma injekcema začínám až ve středu, ale chci se vyspat. Tak jak to děláte?? 😅 😅 Teď lituju, že nemáš větší špíčky!!! .-) Děkuju...

ejviska
11. čer 2011

@pavlina86 a co mas za injekce? JA mela gonal a ta jehlicka sice vypada velka, ale je velice ostra, ten vpich neucitis. To se neboj.

slavka22
11. čer 2011

@silvie13 takže v pondělí jdeme na to spolu 🙂 . Budeme mít na chlup stejně staré dětičky 😅 😅 😅 ! Sliznice ještě povyroste, já jsem měla 10 den 7 mm, taky jsem dostala Estrimax 3x1 a piju ten kontryhel. Rehabilitace na uvolnění pánevního dna a kostrče a konečníku jsem taky absolvovala. Nebyla to přímo Mojžíšová, ale něco podobného. Chodila jsem ke Slívové...
@pavlina86 a nedostala jsi k těm injekcím dvě různé jehly? Tlustici na namíchání prášku a rozpouštědla a pak tenkou jehličku na aplikaci? Třeba k Merionalu to tak dávájí. Do těla jde jen ta teňoučká...Jo a špíčky ti pošlu, mám navíc 🙂🙂🙂

pavlina86
12. čer 2011

@ejviska děkuju, ten Gonal je v pohodě to zvládám. 🙂Spíš se bojím toho Cetrotidu.Ale to se zvládne. Moc děkuju.

pavlina86
12. čer 2011

@slavka22 Jejda,teď si mi udělala radost. Já jsem to totiž nějak víc neprohlédala a máš pravdu jsou tam 2 jehly. A ta jedna je fakt menší! 🙂 Mě dali Cetrotide,který budu pichat od středy. 😖 Jinak ti děkuju. A přeji hezký den.

pavlina86
12. čer 2011

Ahojky holky ,nemáte některá zkušenost s Cetrotidem?? Děkuju.

ejviska
12. čer 2011

@pavlina86 jezis ja ted nevim, co bylo to cetrotide.. nebylo to do nohy? Pokud jo, tak to mne pichala mamka a potom to dost stipe a muze se udelat takova boulicka cervena.

slavka22
12. čer 2011

@pavlina86 přeju teda bezbolestné pícháníčko 🙂

ejviska
12. čer 2011

@slavka22 hodne stesti na zitra!!!!

pavlina86
12. čer 2011

@ejviska no je to možné, že je to do nohy. Sestřička něco vzpomínala, ale řekla že se o tom pobavíme, až ve středu a do nohy kam se to má pichat?

pavlina86
12. čer 2011

@slavka22 děkuju! 🙂

ejviska
12. čer 2011

@pavlina86 do stehna z boku ze zevni strany. Ale nekdo to myslim picha i do bricha. Sak oni ti to vysvetli 🙂

ejviska
12. čer 2011

@silvie13 taky se drz zitra!

denny80
13. čer 2011

Slávi a Silvi držím pěstičky ať všechno proběhne jak má a za týden budete testit jako já 🙂
Od pátku ten duch zesiluje, ale čárečka je pořád slabší barvy než ta kontrolní čárka. Tak doufám že se do pátku vybarví ještě víc.
Dneska je to 10.den po ET, bojím se, abych to nezakřikla. Takže holky tfuj tfuj, ať se pěkně zahnízdí a budem bojovat spolu.

ejviska
13. čer 2011

@denny80 na barvu nekoukej, dulezite je, ze sili!!! 😵

fiallinka
13. čer 2011

@denny80 to je paráda! A stejnou barvu jak kontrolní bude mít třeba až 14 dní po ET, i víc, to máš fakt jedno 🙂

slavka22
13. čer 2011

@denny80 to je super!!!! Dnešek u nás proběhl v pohodě, vloženy byly čtyři macíčci 🙂 , tak snad aspoň jeden se u mě zabydlí...

fiallinka
13. čer 2011

@slavka22 nejste žádní troškaři 🙂

slavka22
14. čer 2011

@fiallinka no co už 🙂 , jeden capartík byl náš a tři darovaní, no tak přece ty tři nerozdělíme a některého nepošleme do kytiček 🙂

luciferka29
14. čer 2011

@denny80 Ahojky, jsme na tom asi stejně jsem 10 den po ketu v sobotu jsem dělala testík a byli tam mě krásné a včera tam byl jen duch a dneska jenom jedna jaké máš zkušenosti nebo je to první zkušenost ? Dík