CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

slavka22
16. čer 2011

@ejviska 🙂 🙂 🙂 . To já umím, ale sama se sebou mám obvykle problém 😀 😀 😀 ...

slavka22
16. čer 2011

@silvie13 Díky, píšu si do diáře 🙂 . Dobrých rad není nikdy dost 🙂 .

slavka22
16. čer 2011

Tak jsem si teď vzpoměla na ranní prášky a včeličku 😅 😅 😅 !!!

silvie13
16. čer 2011

@slavka22 pokud budeš chtít pošlu ti i telefon, ale přes IP
Ale ty to nebudeš potřebovat, protože budeš těhotná 😀 😀 😀

ejviska
16. čer 2011

@slavka22 je videt, ze to neprozivas 😀 , coz je dobre 😉

denny80
16. čer 2011

@slavka22 Já sem se budila pravidelně o půl třetí a pak už nespapal, protože mě bolel podbřišek a bublal a bublal, takže sem čekala kdy mrcha přijede a ono nic. Prostě nervičky. Takže doufám že u tebe to bude stejné 🙂 Já mám zavedené tři a neměli proti tomu taky nic. Přece bysme to jedno nespláchli.... Co je biochemické?? Ještě jsem o tom neslyšela.

denny80
16. čer 2011

@luciferka29 Pregnyl jsem neměla, jmenovalo se to jinak, ale fakt si nevzpomenu na název.

slavka22
16. čer 2011

@denny80 přesnou definici neznám, ale prostě při prvním TT jsem měla HCG pozitivní, ale hned to začalo klesat. Prostě se něco uchytilo, ale hned pustilo. A když je to tak brzy, zřejmě, tak pro to mají diagnózu "biochemické těhotenství": Nemusela jsem na revizi, nic, tělo si pomohlo samo. Zítra držím palce 🙂 🙂 🙂 .

@ejviska 😀 spíš se snažím před, udělat maximum, potom už je to na přírodě. Samozřejmě že se nepřepínám, hlavně když má přijít drahá polovička domů, to jsem vzorně odpočívající osůbka 😀 . Ale nevím co si myslí o tom, že kdo tu uklidil, navařil a tak. Dokonce mi pořídil lehátko na zahradu 😀 😀 😀 , už jsem na něm asi hodinu lenošila 😀 😀 😀 . Ale nervíky přijdou, to se neboj!

@silvie13 Jé, to je pěkně napsané "protože budeš těhotná" 😅 😅 😅 Ale pro všechny případy číslo pošli, prosím. Jakože kdyby jsme chtěli další dítě 😀 😀 😀

ejviska
16. čer 2011

@denny80 kdyz ne pregnyl, tak ovitrelle, to je to same. Biochemicke tehu je, ze test je pozitivni, ale v deloze se nic neprokaze, proste tam neni plod se srdickem.

ejviska
16. čer 2011

@slavka22 to je hezke, ze uz planujete treti dite 😀 . Vlastne bud treti nebo seste, ze jo? 😀 😀

slavka22
16. čer 2011

@denny80 Vidíš, tak jsem od ejvisky taky chytřejší 🙂

slavka22
16. čer 2011

@ejviska 😀 😀 😀

luciferka29
16. čer 2011

chtěla bych se zeptat jestli je tu někdo komu se druhá čárka udělala 14 den po ketu nebo i pozdíš díky
😠

ejviska
16. čer 2011

@luciferka29 jeste zalezi co bylo k ET, jestli je to 5-denni embryjko nebo mladsi. Jedna znama v jine diskuzi mela carku az 14den.
I kdyz to musi byt asi 5-denni, kdyz bylo zamrazene, ze jo?

luciferka29
16. čer 2011

@ejviska jojo bylo 5denní a 11 den jsem něměla nic tak snad se mě tam něco dokreslí 🙂

ejviska
16. čer 2011

@luciferka29 tak drzim palce 😵

hekaba
16. čer 2011

Dobrý den holky,
mám k vám dotaz. Pokud vše dobře vyjde chystám se na KET do Zlína, někdy v průběhu prázdnin. Estroferm už mám doma. Mám strach z toho důvodu, že embryjka jsou zmrazená už od roku 2002 a bojím se že z toho nic nebude ☹ Nemáte některá zkušenost s přenosem embriek po takové době? tedy jestli se vůbec rozmzazí, před lety jsem chodila k Dr. Rumpíkovi tak bych ráda zase k němu. ještě jsem se chtěla zeptat, jek dlouho po zavedení embrií se zůstává ležet v Caru ? dvě hodiny?
Moc díky za odpovědi 🙂 😅 😔

luciferka29
17. čer 2011

@ejviska zázrak se konat nebude dnes mám13 den a test úplně negativní 😢

ejviska
17. čer 2011

@luciferka29 hmm, tak dalsi boj pred vama 😒 Aspon ze jednu radost mate! 🙂
@hekaba ja lezela dve hodiny po normalnim ET. 20min na sale a pak 2 hodky tam. Jezis nebo 1 hodinu, tak ted nevim.. 😀

slavka22
17. čer 2011

@hekaba ležela jsem asi 10 minut na sále a potom hodinku na pokoji. Co se týče rozmražení embryjek po takové době, tak si myslím, že ani tolik právě nezáleží na té době, ale jak jsou embryjka kvalitní. Ale to asi zjistí až při rozmrazování, nevím. Každopádně přeju hodně štěstí 🙂 .

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlina86
17. čer 2011

Ahojky holky, tak jsem zrovna dorazila ze Zlína. A jsem úplně vyřízená. Foliky pěkně rostou a je jich prý i dost. Popravdě už cítím, že se něco děje. Bolí mě ty vaječníky, a jsem jak praštěná, ale to je prý normální.🙂 V úterý už jdu na odběr a pak se uvidí jak se budou embryjka vyvíjet. ET by mohl být v pátek,uvidíme co řekne embryolog. A já dneska místo Pregnylu dostala Ovitrelle,ale je to údajně to stejné.Tak vám přeju hezký den a já jdu spát, jinak se mi asi rozskočí hlava. ☹

slavka22
17. čer 2011

@pavlina86 máš pěkně nakročeno, jen tak dál!!!! 🙂

pavlina86
17. čer 2011

@slavka22- teď jen, aby vše bylo jak má!! Taky v to doufám. 🙂

pavlina86
17. čer 2011

Holky ještě jsem se chtěla zeptat, dělala některé z vás ET Dr. Slováková???

ejviska
17. čer 2011

@pavlina86 mne 🙂

pavlina86
17. čer 2011

@ejviska výborně a.....?????? 🙂 Nevím čím to je, ale byla jsem u paní Dr. 2x a mám s ní takový divný pocit 😅 Chodím k dr. Kovalčíkovi a ten má trošku jiný přístup, je moc fain, ne že by Slováková nebyla, ale.. fakt nevím. A odběr ti dělal kdo? Mě ho bude dělat taky Slováková a pak i ET.

Holky ještě se chci zeptat dělala vám některé Slováková odběr vajíček a jak dlouho to asi trvá 30min? A jak vám bylo po té narkóze?

ejviska
17. čer 2011

@pavlina86 ...a nic 😀 Ja si slovakovou nemuzu vynachvalit. Je to muj osetrujici dr., takze delala OPU i ET. Opu trva tak mozna 10-15 min. Po narkoze mne bylo velice zle, mela jsem 22 foliku, desne mne bolelo pak bricho. Fakt to bylo hruza, ALE je to velice individualni. Nekomu neni nic. Mne to nesedlo a mela jsem si nechat dat injekci od bolesti po OPU, pak jsem doma zrala brufeny. Uz jsem pak odpo prospala. Ja mam navic nizky tlak a jak jsem pul dne nejedla, tak to bylo znat..

slavka22
18. čer 2011

@pavlina86 mě taky dělala opu Slováková, trvá to asi 10 -15 min, jak píše ejviska, bolesti jsem potom neměla žádné, na sále se příjemně usmívala a i když přišla potom na pokoj, byla moc příjemná. Anestezie je jiná kapitola. Až poslední dvě jsem měla úplně super, nic mi nebylo. Jinak vždy bolehlav, nevolnost...Jednou jsem jim tam v narkóze začala zv....a od té doby mi tam něco přidávají a je to fajn. Jestli máš strach z nevolnosti nebo víš, že ti bývá zle, promluv si s anesteziologem 🙂

slavka22
18. čer 2011

@denny80 ty nás ale napínáš 🙂 🙂 🙂