CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pavlina86
18. čer 2011

@slavka22 ,@ejviska holky děkuju. Tak se bojím o malinko míň. :o)

ejviska
18. čer 2011

@pavlina86 bat se nemusis! Stejne ti nic jineho nezbyva! 😀

pavlina86
18. čer 2011

@ejviska tak to máš pravdu, že nezbývá! 😅 Jen, aby to vše vyšlo. 😉 Navíc jsem teď nějaká nachlazená, tak jsem z toho nervózní začalo to včera tou bolestí hlavy, do rána mě začalo bolet v krku a mám ucpaný nos, takže super. Chci se zeptat jestli si třeba můžu vzít paralen nebo uvařit coldrex?? Teď jen cucám strepsils a stříkám do nosu Olynth. Ale potřebuju to do úterý nějak vyléčit!! 😒

ejviska
18. čer 2011

@pavlina86 paralen se muze i v tehu 😉 ja myslim, ze muzes delat vsechno a chovat se uplne normalne. Akorat se nema fyzicky pretezovat, aby foliky nepopraskaly

denny80
18. čer 2011

@slavka22 Ahoj, včera jsem se nedostala k PC. Přijela jsem domů až odpoledne (ještě jsem si pochodila pár obchodů když už jsem vyjela do zlína) a pak jsem radši ležela až do večera. Hcg jsem měla 762, takže by to prý mohly být i dvojčátka 🙂 Byla jsem trochu zklamaná, že jsem se nedozvěděla víc, nedělal ani ultrazvuk, prý je ještě moc brzo, že by tam toho nebylo moc poznat. Prý za týden mě už řekne kolik jich tam je a jak vypadají.
Ty už budeš příští týden taky testit 😵

ejviska
18. čer 2011

@denny80 gratuluju 🙂

slavka22
18. čer 2011

@denny80 dvojitá gratulace 🙂

fiallinka
18. čer 2011

@denny80 gratuluju 🙂 a opravdu, na ultrazvuku při té první kontrole ještě nejde nic poznat, musíš vydržet 🙂

kikina9
19. čer 2011

@denny80 Taky se přidávám ke gratulacím 🙂 Přeju pohodové a bezproblémové těhotenství 🙂

rendas
19. čer 2011

@denny80 velká gratulace 😉 😉 😉

silvie13
19. čer 2011

@denny80 taky se přidávám ke gratulaci 😵 a přeji pohodové těhu a zdravé dětičky

pavlina86
19. čer 2011

@denny80 taky se přidávám k zástupu gratulantek 🙂 Tak Vám přeju hlavně zdravíčko, ať se mrňouskům u Tebe líbí. 😉

denny80
20. čer 2011

Holky moc děkuju, ještě to moc neříkáme, čekám až co mi řekne Dr. v pátek. Ješte se bojím a by se něco nepo... Jenom nevím jak se počítá, kolikátý je to týden. Jestli od poslední mrchy, nebo od oplodnění.

Rendy myslím na tebe, aby se vám to při dalším pokusu (který bude určitě brzo) podařilo. Na nás se usmálo štěstí po šesti letech tak na vás už musí taky čekat 😉

slavka22
20. čer 2011

@silvie13 Tak jak se cítíš? Bylo koupaliště 🙂 ?Mě je tak dobře, jak nikdy. Jen mi pře víkend naskákala na těle taková vyrážka, svědí to jak čert. Tak jsem valila k Dr, šup na kožní, ta si to dlouho prohlížela a žádný závěr ☹ . Dostala jsem nějakou míchaninu, tak se mi připravuje v lékárně a Dithiaden, na noc půlku, že bych vzhledem k možnému stavu mohla. Ten si ale vezmu jen kdybych to fakt nemohla vydržet. Kdy budeš testit, že bysme se do toho pustili spolu? Pozítří 🙂 ?

slavka22
20. čer 2011

@denny80 Prosím tě, neměla jsi po intralipidu nějaký kožní problém? Já mám nějakou vyrážku na těle a jediné, co mě napadlo, že by to mohlo být tím, protože dřív se mi nic takového nestato ☹ .

silvie13
20. čer 2011

@slavka22 Koupaliště nebylo, naštěstí, ale stejně tomu neuniknu. 🙂 To jsem ráda, že je ti dobře a ten ekzém můžeš mít i z léků , třeba z Prednisonu. Já určitě teď v týdnu testovat nebudu, kdyžtak až o víkendu, ale ty to klidně zkus už třeba ve středu, jsem zvědavá. Držím palečky. 😵 😵 Já jsem si už domluvila na příští pondělí, kdy jdu na kontrolu, cvičení, takže podle toho vidíš, jak tomu věřím 😀 😀 😀

ejviska
20. čer 2011

@slavka22 ale od toho antralipidu je dlouho, ne? I kdyz muze byt takova pozdni alergicka reakce. Nebo je to tehotenska vyrazka ;)

slavka22
20. čer 2011

@ejviska no na kožním se taky netvářila, že by to mohlo být intralipidem ☹ . Jestli je to těhotenská vyrážka, tak jupííí 😀 😀 😀 , to beru. Příští týden mám přijít na KO a když to nebude lepší, pošle mě na odběry, tak snad nebudou třeba. A to už taky budu vědět, na čem jsem 🙂 .

denny80
20. čer 2011

@slavka22 Neměla jsem po něm žádnou vyrážku. Nejedla jsi nějaké jídlo nebo ovoce co normálně nejíš?

slavka22
20. čer 2011

@denny80 ne nejedla, ani nejsem alergik na nic, na kožním jsem byla naposledy v pubertě s akné 🙂 . No snad se to uklidní. Můžu se zeptat, kolikátý den jsi testovala a našla ducha? Počítá se i den trasféru? Už to začíná - hrabáníčko 🙂 !

kikina9
20. čer 2011

@slavka22 Ahojky, tak snad ta vyrážka zmizí tak rychle, jak se objevila. A třeba to opravdu znamená těhotenství, jak se ti mění hladiny hormonů v krvi 😉 Jinak já jsem testovala tuším 9. den po ET, a už tam byl duch 🙂 Dřív to asi nemá smysl 😉
Můžu se tě zeptat, na kolik celkově vyjde ta minimálka? Na stránkách mají 13000,- + ICSI za každé vajíčko 1000,-. A když chci AH, tak si jeji musím připlatit, nebo je už v ceně? A jak je to s lékama, za ty se něco připlácí?

ejviska
20. čer 2011

@kikina9 ja porad nechapu, co znamena "minimalka", dyt to je stejne jak komplet IVF, ne? tak v cem je rozdil?

@slavka22 den transferu se nepocita. Takze dneska jsi 7.den, ne?

fiallinka
20. čer 2011

@pavlina86 počítá se to od poslední menstruace, čili teď budeš cca 4+ něco, takže vlastně 5. týden. Když to zadáš do profilu na Koňovi, bude ti to hezky počítat 🙂.

slavka22
20. čer 2011

@kikina9 tak se dívám do papírů a mám tam IVF min.stim. 13000,- , pak ICSI za každý oocyt 1000,- a Propofol - narkóza 2000,-. AH jsem neplatila a ve zprávě mám: asistovaný hatching- ano. Takže se za něj neplatí. Hormony si platíš podle toho, kolik potřebuješ, myslím, že těch 75j Merionalu stojí 260,-. Nebo 150j, fakt nevím, nemůžu najít ten doklad. Vyšlo to něco pod 20 tis.

slavka22
20. čer 2011

@ejviska dobře spočítané 🙂 🙂 🙂

slavka22
20. čer 2011

@ejviska je to kompletní IVF, ale stimuluješ pouze Clostibegytem a pak to dokrmíš Merionalem, v nižších dávkách jako při IVF. Jiný rozdíl tam snad není 🙂

kikina9
20. čer 2011

@slavka22 Jejda, tolik na narkozu 😕 Vždycky jsem platila tuším jen 400,- ale to bude asi tím, že na min.stimulaci pojišťovna nepřispívá 😒 A tys měla Clostylbegyt + ještě Merional, nebo tě stimulovali jenom tím Merionalem?

slavka22
20. čer 2011

@kikina9 jo, proto 2 tis ☹ . Clostík jsem jedla 3x1 od 3 DC pět dnů a pátý den už jsem připichovala 150j Merionalu, pak ještě asi 4x150j a 1x 75j a ten den jsem už pichala Gonal...

kikina9
20. čer 2011

@slavka22 Já jsem myslela, že se stimuluje jenom tím Clostylbegytem. Tak to bude zase pořádná spotřeba léků, chjo ☹ Škoda, že to nejde na pojišťovnu jako při IUI (při té jsem na Merional nedoplácela nic) a nakonec přejít na minimální stimulaci 😀 Byly by aspoň léky zadarmo 😀 😀 😀

ejviska
20. čer 2011

@slavka22 aha, diky. Takze to pojistovna neschvaluje? V podstate trosku usetris za leky na stimulaci.