CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

slavka22
20. čer 2011

@ejviska jo, přesně tak, neschvaluje.

slavka22
20. čer 2011

@kikina9 ty jsi koumák 😀 😀 😀

slavka22
21. čer 2011

Pokusila jsem se vytvořit album... 😕 😕 😕

kikina9
21. čer 2011

@slavka22 Super, to vypadá hodně dobře 🙂 Aby to opravdu nebyla ta čtyřčátka 😀

denny80
21. čer 2011

@slavka22 Teda já zírám, ty už ducháčkuješ! 😵 Mě se objevil duch sedmý den po ET (den transferu nepočítám). Takže je to tam! Tfuj Tfuj Tfuj ať se drží a čárka zesiluje 🙂

fiallinka
21. čer 2011

@slavka22 joj, to je silná čára 🙂. No, tak ať jsou tam radši jen dvě 🙂

ejviska
21. čer 2011

@slavka22 teeeda!!! Gratuluju! 🙂 Uzasne, letos se fakt hodne dari!

ejviska
21. čer 2011

@slavka22 opravdu pekna silna carka!

fiallinka
21. čer 2011

@ejviska no a ty to v létě zakončíš 🙂

ejviska
21. čer 2011

@fiallinka kez by jsi mela pravdu, ach jo...Ted mam zas depku, vsude je strasne moc miminek kolem. ☹ Ale ten intralipid si teda zkusim dat.

silvie13
21. čer 2011

@slavka22 teda 😵 , co jsem říkala, že to tam bude a je to tam. Potichu gratuluji a ať ke všechno, jak má být 😵 😵 . Jenom se zeptám, kolikatidenní embryjka si měla?

ejviska
21. čer 2011

@silvie13 kdy ty budes testikovat?

silvie13
21. čer 2011

@ejviska no já asi až o víkendu, ale myslím, že je to zbytečné ☹ , uvidíme
A kdy se chystáš ty jít na další pokus?

ejviska
21. čer 2011

@silvie13 v pulce cervence zacne stimulka, bojim, bojim

rendas
21. čer 2011

@slavka22 ty jo velká gratulace tady se to kráásně těhulí 😉
ju cu taky 😀

@ejviska ahoooj takže vzhůru do dalšího boje?? 😉

Já teď jezdím každý měsíc na kopec ale dolů na gyndu na ultrazvuk jestli roste nějakej folík ale je to špatný neprobíhá u mě ani ovulka ☹ nasadila mě Proveru a že mě zkusí dát aspoň clostík ale jen 1*1 pět dní, takže nečekám žádný zázrak 😠 že by folík nějak narostl...tož tak a jinak nic nepodnikáme....v pondělí jedu na ultrazvuk,ale nebude tam mudr Brychtová tak jdu ke Grosmanové..
holky držte se 😉

ejviska
21. čer 2011

@rendas a co ten Femigard? Par holek bez ovulace ji po nem melo.

rendas
21. čer 2011

@ejviska jo ten jsem kdysi zkoušela i ten gynex...no uvidím, kdyžtak zakoupím...teď mám kapky trojkombinaci měsíček kontryhel řebříček-takže supr bylinky pro ženy 🙂

slavka22
21. čer 2011

@ejviska
@rendas
@silvie13
@denny80
@kikina9
@fiallinka
Všem děkuji 🙂 . No, psát vám, že se bojím radovat, je asi zbytečné 🙂 . Jedinou změnu, kterou pozoruju, je ta vyrážka. Testík jsem zkusila už včera, no náznak ducha tam byl, nechápala jsem, fakt. Další jsem chtěla dělat až ve středu, ale ráno mi to nedalo 🙂 . Myslím, že do pondělní kontroly je to jasné - testománie 😀 . Jo a jsou to jen desítkové testy, tak snad ten dušík zatím odpovídá 😕 .

slavka22
21. čer 2011

@silvie13 byly to čtyřdenní morulky - šikulky 😅

pavlina86
21. čer 2011

Ahojky holky, tak OPU už je za mnou! 😅 Jsem sice nepoužitelná, ale proběhlo to v pořádku. Měla jsem 22 vajuch, tak uvidíme kolik se jich podaří oplodnit. 😉 Zítra mám volat a domluvit se konečně na tom ET. Už se těším, ale mám i strach. Takže uvidíme, podle embryoložky by to mohlo být už v pátek. Navíc mi dali nějaký utrogestan ,tak pro změnu budu zobkat. 😝 Jinak @slavka22 potichoučku móóóc gratuluji!!!

slavka22
21. čer 2011

@pavlina86 to je číslo!!! Super, to zůstane i na zamražení. Kolik si necháš dát?

pavlina86
22. čer 2011

@slavka22 chtěli bysme 2, ale bude záležet na kvalitě?? Dneska budu volat, tak jsem zvědavá, kolik se jich oplodnilo. Můj má totiž dost špatný spermiogram, ale prý se dalo vybrat tak uvidíme??

pitrisek26
22. čer 2011

ahoj holky, hlásím se jako vdaná paní a všem moc gratuluji k úspěchům! Já jdu v červenci na poslední IUI a v září půjdeme na IVF-ICSI. Vidím, že se zvedá úspěšnost a mi se zvedá i optimismus 🙂

slavka22
22. čer 2011

@pitrisek26 Gratuluji, paní pitrísková 🙂 a přeju, ať už září není potřeba 🙂

slavka22
22. čer 2011

@pavlina86 jo, pokud by ti nevadila dvojčátka, dvojka je dobrá volba 🙂 . 22 mrštných kousků se určitě našlo 😀. Určitě budou kvalitní embryjka a z nich krásná, zdravá miminka!!!

slavka22
22. čer 2011

holky, POMOC, sílí to????

pitrisek26
22. čer 2011

@slavka22 no jasně sílííí, neplaš, vypadá to moc dobře 🙂

silvie13
22. čer 2011

@slavka22 no tak to je super 😵 😵 tipuju dvojčátka......minimálně 😀 😀

slavka22
22. čer 2011

@pitrisek26
@silvie13 už mi asi vážně hrabe, ještě chvíli a budu protivná sama sobě. A to jsem si myslela, že se do této fáze (testománie) nikdy nedostanu 😨 😨 😨

ejviska
22. čer 2011

@slavka22 no, ja mela taky 22 vajuch a na mrazo nezbylo 😝