CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pitrisek26
8. črc 2011

@kopretina27 @pavlina86 moc vám oběma gratuluji, je to nádhera!!!
Já si dnes jedu pro injekce na naše třetí IUI. Držte mi palce, jestli nevyjde, plánuji na září/říjen IVF-ICSI 🙂

ejviska
8. črc 2011

@pavlina86 gratuluju! 🙂

pitrisek26
8. črc 2011

Ahojte, dostala jsem místo merionalu menopur, nevíte v cem je lepší?

pavlina86
8. črc 2011

Holky děkuju, ale zatím není k čemu 😖 . Ale strašně chci věřit tomu, že se to povedlo. Ale pořád je tam to ale....Už aby bylo pondělí. 😉
@pitrisek26 jinak moc držím pěstičky. 😉

kopretina27
8. črc 2011

Ahoj holky,
@pitrisek26, mně řekli, že u obou je stejná účinná látka, ale za Menopur se doplácí... Dali mi na výběr, tak jsem zkusila zadarmistickou variantu Merional a stimulace byla v obou případech lepší než poprvé (i když poprvé po Menopuru se nám s jedním folikulem podařil synáček😀)) Tož pak se v tom vyznej....

kopretina27
8. črc 2011

@pavlina86, to vypadá moc dobře!!! Uvidíš, že to bude dobré 😵 😵
Jo, já měla 15. den po iui hcg 230, tak se modlím, aby vše bylo i nadále v pořádku...

fiallinka
8. črc 2011

@pavlina86 no, co jsem říkala, žádné příznaky, nejlepší příznaky (ostatně, dle mých zkušeností dvojčatové příznaky 🙂)) 🙂

pavlina86
9. črc 2011

@kopretina27 tak ti budu moóc držet palečky!!! 😉 To už musí vyjít! Takže tfuj truj... 😝

pavlina86
9. črc 2011

@fiallinka tak, to je více jak pravděpodobné, že by to mohli být i dvojčata zaváděli jsme 2 bojovníčky pro sichr! 🙂 Ale uvidíme co podle krve. Teď tam ještě nic neuvidí že? Potichoučku se raduju testila jsem dneska po 2 ,12 den po ET a je tam a silná,tak snad to vyjde, jsem z toho nervózní! Taky se vám zdálo, že se ty 2 týdny nějak strašně vlečou? 😠 Takže holky držte pěsti. A přeji krásný víkend, u nás bude pracovní u mě jen trošku, za to manžel se asi sedře. 😒 Tak si užívejte počasíčko a třeba i ležení u vody nebo jen na dvorečku u bazénu. Tak to odpoledne vidím já(kromě toho bazénu, tam vždycky jen smočím jen nohy, to je pro mě utrpení tam nesmět vlézt, já totiž miluju vodu 😀 ) V pondělí se ozvu, jak jsme dopadli.

kopretina27
9. črc 2011

@pitrisek26 , děkuju 😵 Držím pěsti, ať se zadaří! Znáš to, do třetice všeho dobrého 😉
@pavlina86 , no jenom pěkně odpočívej 😵 To je super, že se test vybarvil 😵 Jsem nedočkavá na pondělí 😉 Jj, je to síla to čekání... Ale bohužel to k tomu patří...

fiallinka
9. črc 2011

@pavlina86 poprvé neuvidí nic, jen můžeš odhadovat z výše hcg... na druhé kontrole už něco vidět je 🙂

pitrisek26
11. črc 2011

@pavlina86 ahoj, nedávno si psala, že do toho jdete, jaký máš strach a ty už máš dálnice. Je to neuvěřitelné jaké to jsou fofry, já dnes začínám píchat na IUI tak jsem zvědavá .. jestli to nevyjde, jsem rozhodnutá v září začít řešit ivf 😒

pitrisek26
11. črc 2011

@kopretina27 a na kolikátém IUI jsi byla?

etra
11. črc 2011

holky, zdravím....dneska jsem se vrhla do dalšího pokusu o mimčo...kolikátý již? ☹
dostala jsem merional, kdo máte jakou zkušenost? já šílím už z klasických injekcí!!!jsem zvyklá na puregon pero a teď toto 😝

kopretina27
11. črc 2011

@pitrisek26 Celkově na třetí, v rámci tohoto snažení na 1.IUI 🙂
@etra myslím. že z Merionalu nemusíš mít strach 😉 Přeju hodně štěstí! 😵

pavlina86
11. črc 2011

@pitrisek26 to máš pravdu strašně to letí!! I když se mi zdálo, že je to čekání nekonečné ☹ Ale dneska mi doktor řekl krásnou větu jste těhotná, gratuluji. Samozřejmě není nic vyhráné, uvidím, až co ultrazvuk 18.7. 😖 Ale jsem moc šťasrná, tak doufám, že vše bude jak má!! 🙂

pavlina86
11. črc 2011

@fiallinka tak hlásím, že jsem otěhotněla 🙂 Teď už jen doufat, aby to tak zůstalo!!! 😒 Fial jaké jsi měla hcg u dvojčátek? Dr. mi řekl, že teď ještě neví, že se uvidí za týden, jestli je tam 1 nebo 2 😉 Ale moje hcg je 652,4. ??? Ach jo, jsem moc šťastná, ale o to větší mám strach!! 😠 😠 Ale věřím že mimi budou (bude ) v pořádku. A jinak Ti děkuji. 😉 😉

etra
11. črc 2011

holky, ke komu chodíte? já jsem příště objednaná na kontrolu ke kovalčíkovi - dle fotky teda ucho🙂nevíte, jaký je?

pavlina86
11. črc 2011

@kopretina27 dneska mi potvrdili těhotenství, a teď zase čekat na utz, jestli je to vše o.k. 😠

kopretina27
11. črc 2011

@pavlina86, moc gratuluju!!!! 😵 😵 😵 To je krásný hcg, to vypadá dvojčatozně 😀 😉 Každopádně ať už jedno nebo dvě, hlavně ať je vše v pořádku!!! 😵 😵

kopretina27
11. črc 2011

Bože co to melu, v rámci tohoto snažení to byla 2.IUI... Já už blbnu...

kikina9
11. črc 2011

@etra Ahoj, já jsem byla u Dr. Kovalčíka jenom jednou, když zastupoval mého dr., a udělal na mě velice dobrý dojem 🙂 Klidně bych k němu přešla 😉 Já chodím k Dr. Křenkovi, ale moc mi nevyhovuje jeho přístup, tak při příštím pokusu IVF uvažuji o změně lékaře. Merional jsem měla jenom jednou, při stimulaci na IUI, a působil na mě lépe než Gonal při stimulaci na IVF 😨
A ty budeš stimulovat Merionalem na IVF? A proč ti ho dali, kvůli nízké ceně?

kikina9
11. črc 2011

@kopretina27 Velká gratulace

kikina9
11. črc 2011

@pavlina86 Gratuluju a držím palce, ať je všechno v pořádku 🙂

kopretina27
11. črc 2011

@kikina9 děkuju 😵

etra
11. črc 2011

@kikina9 já chodím ke slovákové a ta je příští týden na dovolené...
začínám s nativem, asi třetím, brala jsem puregon a při posledním odběru se nenašla vajíčka, tak mi to dnes dr. změnila na merional. zkušenost s ním nemám žádnou. proto ty dotazy🙂cena mě zaskočila.netušila jsem, že je laciný🙂 ale zato bude asi bolet aplikace. fakt bojím, jak to zvládnu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
mám za sebou devět pokusů včetně IVF a pořád nic. tak si každý rok říkám, ten je poslední 😀 pak se oklepu z neúspěchu a začínám znova - samo až našetřím 😀

etra
11. črc 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 a gratuluji těhulím!!!!....a tiše závidím, ale jen trochu 😀

ejviska
12. črc 2011

@pavlina86 velka gratulace, opatruj se! 😵
@etra kdy bude slovakova zpatky?

pavlina86
12. črc 2011

@etra já chodím k dr. Kovalčíkovi a nemůžu si ho vynachválit. 🙂 Je to moc příjemný a otevřený člověk. A zas takové ucho není, na té fotce vypadá trošku jinak. Ale jinak je super. Všechno nám vysvětlil, protože my měly hodně otázek. Ale je moc fain, nám teda sedl na 200%. A manža je s ním taky spokojený! 😉 Tak držím pěstičky.

pavlina86
12. črc 2011

@ejviska moc děkuji. Snad se mimískům u mě líbí!! 🙂 Aspoň se o to snažím! 😝