CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

etra
7. srp 2011

@ejviska ...no právě.... 😝 😝 😝 😝

ejviska
7. srp 2011

@etra ja normalne asi testovat nebudu. Pokud nezacnu krvacet, tak to asi necham az na krev v caru, ale to se tam pak zhroutim 😝

etra
7. srp 2011

@ejviska TOMU CHCI PŘEDEJÍT, ALE NEDAŘÍ SE MI TO...TEĎ JSEM SI MĚŘIA TEPLOTU, ZDÁLO SE MI, ŽE JE MI NĚJAK HORKO.NAMĚŘILA JSEM 37,2 - JE TO NORMÁLNÍ? NACHLAZENÁ NEJSEM...

ejviska
7. srp 2011

@etra ja myslim, ze kdyz clovek projde IVF, tak v jeho tele neni pak chvili normalni nic! Ale kezby to bylo dobre znameni u tebe 😵

ruda
8. srp 2011

@etra myslím, že TT může být zvednutá mírně i ze stresu a po tom kolotoči...

sajab
8. srp 2011

@etra No já když jsem byla po IVF tak jsem ještě 13 den po ET měla na testu jen / takže když jsme pak druhý den šli do CARu byla jsem s tím smířená a jaké bylo překvapení, když mi doktor sdělil, že se to podařilo 😀 Nevěš hlavu,třeba ještě není nic ztraceno. 😉

ruda
8. srp 2011

@etra JAK JSI DOPADLA???

laola
8. srp 2011

@etra taky jsem napnutá 😉

etra
8. srp 2011

...holky nic 😖 😢 😢 😢 😢 😢 ..tak se loučím, přeju štěstí vám a já se objevím na podzim 😵

sajab
8. srp 2011

@etra To mě mrzí ☹ Tak snad se zadaří na podzim, také mě to snad čeká. Já to totiž nemám tak úplně schválené od DR,ale pokud bude na kontrole na konci měsíce vše OK tak se objednám v CARu a uvidíme.

ejviska
8. srp 2011

@etra tak hodne sil! 😔 Dneska je nejaky na hov... den 😠

ruda
8. srp 2011

@etra moooc mě to mrzí,ale podzim je za chvilku...podívej se ven.... klapne to, jen má miminko prostě svůj čas.., prostě třeba jen nechce být beran,ale lev 🙂 ... měj se a na podzim

laola
8. srp 2011

@etra, to je mi líto ☹ Držím pěsti do dalšího snažení 😵

rendas
8. srp 2011

@etra 😢 😔 😔 přeju moc síly a posílám pohlazení 😔

etra
8. srp 2011

holky moje, jste zlatéééééé!!!!!všem posílám upřímné díky!!!!!! 😉

ruda
9. srp 2011

@rendas Ahojky Renčo, co máte v plánu? jsem tu jen občas/nakouknu/ tak nějak nemám přehled...

pavlina86
18. srp 2011

Ahojky holky, tak jsem zase tady, po delší prodlevě. Dneska jsem se po 8 dnech vrátila z nemocnice!! 🙂 Začala jsem krvácet, tak jsem si poležela a musím ležet dál jinak bych tam mohla skončit prý na hodně dlouho. ☹ Prcek vypadá, že je v pořádku. Tak snad už to bude o.k. Beru ascorutin a pořád utroš. Tak snad..... Mějte se krásně papa

rendas
18. srp 2011

Ahoj kočky 😉

@ruda ahojky 🙂 já neplánuju nic 😔 😔 😔 malej Rudík je už velikej a kráásnej 😉

@pavlina86 opatruj se a s prckem se držte 😉

ejviska
19. srp 2011

@pavlina86 no teda! Tak se opatruj! 😵 Ale je to teda na nervy

ruda
19. srp 2011

@rendas díky moc.. to je taky někdy fajn metoda s překvapením... kéž by jsi byla jednou nebo i vícekrát v životě takhle krásně překvapená...

elis84
19. srp 2011

@ejviska
Zdravím, to nevím doktor mi řekl že pracuje v Reprofitu v Brně a pro kliniku ve Zlíně. Opravdu ale nevím. Jdeme k němu s manželem na začátku září tak jsem zvědavá co nám poradí. Snad to nebude tak kruté jako ve FN. Ti nás docela vystrašili. A co u vás?

ejviska
20. srp 2011

@elis84 ja se omlouvam, ale ja uz vubec nevim, na co mi odpovidas 😀 Projela jsem zpetne nekolik stranek, ale nenasla jsem muj prispevek tobe. 🙂
U nas nic, 2.ivf nevyslo, biochemicke tehu. Do dalsiho nejdeme, posnazime se doma 🙂

gammaray
20. srp 2011

@pavlina86 držím palečky...tak ležet,mamino a bude to ok 😉 😉

elis84
23. srp 2011

@ejviska Je to už delší dobu asi tak měsíc . Já byla doma tak jsem nestihla napsat dříve. Psala jsi že dr.Machač není ve Zlíně. Tak se nezlob.

ejviska
23. srp 2011

@elis84 jejda, to ja se nezlobim!! 🙂 Aaaa, tak uz vim, to si vzpominam. Ale ve Zline teda vazne neni, tam je Chovanec, Krenek, Slovakova, Kovalcik.

extravaganca
26. srp 2011

Ahoj holky,tak jsem včera byla na CRM u paní doktory Brychtové...velmi příjemná Dr. 🙂 Vzhledem k tomu,že už 6 let se s manželem pokoušíme o mimko a stále nic a předchozí doktorka semnou nic nedělala,krom v roce 2006 léčby utrogestanem a clostilem,tak mi Dr. Brychtová rovnou řekla,že semnou nebude dál na nic čekat a že mě pošle na laparoskopii a zároveň se udělá hysteroskopie.Dokonce už máme předběžný termín (konec září,začátek října).Mají mi to dělat na Baťovce. Můžete mi prosím poradit nebo spíš ty které to máte za sebou,mi říct co mám čekat?Byla jsem včera z toho v takovém šoku,že jsem nebyla se schopná ptát na podrobnosti.Vím,co je to za zákroky,jak se provádí...Zajímá mě tedy spíš to,jak jste se potom cítily,jak dlouho jste marodily atd. Budu vděčná za jakoukoliv radu,postřeh...

clloi
26. srp 2011

@extravaganca Ahoj, tak já byla na laparce a hysteroskopii minulý rok v květnu v nemocnici Atals ve Zlíně. Po zákroku sem se cítila v pohodě, nic mě nebolelo, na druhý den po tom, sem si v klidu zašla z druhého patra do přízemí pěšky na kafe 😀 ale každá sme jiná 😉 jediné co mně udělalo zle, že se mně po probuzení z narkózy chtělo na malou, tak sem hrdinně šla se sestrou na WC, ale nic, a jak sem chtěla vstát, tak se mě začala motat hlava, tak mě chudinka sestřička tahala z WC 😀 a nakonec sme se dohodly na vycévkování (vůbec to nebolí) na druhý den už v pohodě 😉 nastoupila sem tam ve čtvrtek, v pátek byl zákrok a v nedělu dopoledne mě pustili domů. Marodit mě nechala dr.Slováková asi měsíc, já chtěla jít dřív do práce, bylo mně dobře, ale nakonec sme se dohodly, že pokud moc nespěchám, tak mě nechá doma 🙂

rendas
27. srp 2011

@extravaganca ahojky já jsem začla také chodit k mudr brychtové už asi před rokem,je fajn 😉 ,akorát u mě nevýhoda že to mám daleko a je u ní spoustu ženských...chodila jsem o patro víš(núspěšně)tak jsem si říkala že tam zůstanu i na gyndě..akorát kdybych tam měla jezdit vždy, když mám problém,tak je to na prd....
na laparce jsem byla 2*,po druhé jak clloi v Atlase...u mě byly problém srůsty,takže já chodila ještě dva dny s lahvičkou...jinak neboj přežít se to dá 😉 ...já po narkoze ani nespala(mě to nikdy nějak nejde)..a ani blbě mi po ní nebylo...a měla jsem neschopenku od obvodáka a myslím jsem byla 14 dní doma..kdyžtak se ptej 😉 😉

rendas
27. srp 2011

@clloi ty jo to letííííííííí 😉 😉

clloi
27. srp 2011

@rendas letí, taky tomu nevěřím 🙂 taky jezdím dole na gyndu, sice to máme taky daleko, ale sou tam super 😉