CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kikina9
10. dub 2012

@zdenallicka Moc děkuji 🙂
Já jsem za klasické IVF doplácela asi 27000,- ale měla jsem větší spotřebu léků, než je norma 😉 Potom jsem měla kvůli špatnému spermiogramu taky ICSI, takže to tam taky naskočila vyšší cena. Pokud máte výborný spermiogram a necháte vajíčka oplodnit přirozeně, tak to bude levnější 😉 Teď jsem měla minimální stimulaci, na to pojišťovna nepřispívá, a za tu jsem dala cca 19000,-

etra
10. dub 2012

@zdenallicka já chodím taky ke slovákové, je výborná! Mně sedí víc ženské, mám pocit, že mi více rozumí. Já jdu na kontrolu v pátek! Snad to bude OK.

fiallinka
10. dub 2012

Chovanec je Slovák, takže má lehký přízvuk a to je trošku divné, navíc je dost nemluvný, takže ty první dojmy jsou takové rozpačité 🙂.

No a Slováková je Češka a ženská 🙂 🙂 🙂, takže víc ukecaná, z hlediska komunikace asi nejlepší, co jsem slyšela... jo, a dopláceli jsme taky kolem 26000 - i s ICSI a mražením.

ruda
10. dub 2012

my něco kjolem 31000 se vším všudy

etra
10. dub 2012

to je peněz---my už dali do všech zákroků skoro 200000 ☹

fiallinka
10. dub 2012

@ruda tak jsme ten zimní tábor taky zaplatili 🙂

ruda
11. dub 2012

@etra týýý vogo, skoro čtvrt milionu, jsou to hold naše DRAHÉ děti, jak já říkám nebo taky děti "za všechny peníze",,,,
@fiallinka to je super, ať si děti ještě pohrají 😀

hanysek5
11. dub 2012

Ahoj 🙂
Já jsem chodila k Horváthovi a byla jsem max.spokojená,Když jsem byli na IVF tak Slováková tam začínala a byla z toho celá zmatená,byla jsem u ní 2x nakontrole když tam můj dr. nebyl.Byli jsme celkem 2xIVF a 1xIUI a paltili jsme za vše 80000kč.

ruda
11. dub 2012

taky jsem byla u Horvátha a nedám na něj dopustit, škoda, že už tam není... byla jsem i u Slvákové, taky , když Horváth chyběl a zmatená byla dot,ale začínala...byla ale sympatická a vše polopatě vysvětlila... \Chovanec na mě působil divně, tím, že moc nemluvit...stresovalo mě to

zdenallicka
12. dub 2012

Díky, holky... My teda asi půjdeme nakonec do Zlína... Příští týden si tam zavolám a domluvíme se na nějaké konzultaci...

Je hrozné, jak se na touze po dětech vydělává... vzhledem k tomu, že platíme ze svých daní léčbu drogově závislým, alkoholikům a kuřákům, přijde mi to šokující... diabetici si léčbu hradí sami, rodiče postižených dětí musejí pořádat sbírky, aby měli na léčbu, my musíme platit za to, že máme třeba genetickou vadu a nemůžeme přirozeně počít dítě... Chtělo by se mi řvát...

hanysek5
12. dub 2012

@ruda tak to jsme tam chodili nějak stejně,moje dcera bude mít 26 měs. 🙂

ruda
12. dub 2012

@hanysek5 Rudík je 16.2.2010

hanysek5
12. dub 2012

@ruda Terka 22.2.
Kdy jsi byla na IVF já jsem byla na OPU 5.6. a na ET 8.6.2009

rendas
12. dub 2012

Ahoj holky všechny zdravím 😉
No co se týče doktorů já jsem začínala u Chovance,pak Horváth a nakonec Slováková,je fajn 😉
A co se týče těch financí tak jsem to snad ani dohoromady nepočítala,páč by mě bylo z toho blbě ☹ a všechno bez úspěchu 😢 a před Zlínem jsme ještě jezdili do Brna,ale kdybych si měla vybrat zůstanu ve Zlíně...Zůstala jsem tam na gyndě,i když to mám daleko....

@zdenallicka jojo je to fakt smutný.....takže tfutfuj at to ve Zlíně dopadne 😉

@ruda ahoooj ty jo Rudík už dva roky letí to!!!!

ruda
12. dub 2012

@hanysek5 tuším že 4.6 a 9.6. už nevím....
Jo Rendo, letí to.....taky ti to uteče, až se vám to povede, uvidíš....
Dnes jen brečím, musela jsem nechat utratt pejska a tááák moc to bolííííí ☹

zdenallicka
12. dub 2012

@rendas Děkuji..🙂

@ruda Ajéje..:( Určitě ti to bolest nezkrátí, ale přijmi mou upřímnou soustrast.. ☹ ☹ ☹ Když jsem si to přečetla, zastavilo se mi na chvíli srdce, jako bych přišla o naši Lindu..
Pejsek byl nemocný?

rendas
12. dub 2012

@ruda jj to znám je to prostě takový člen rodiny a vždycky to bolí a člověk bulí......tak posílám pohlazení,tak at pořídíte brzy dalšího 😉

ruda
12. dub 2012

díky holky, moc se horšoval, uši, zuby.. to jsem dala do pořádku,ale přestal žrát, blinkal, počurával se ...měl v bříšku nádor, asi lymfom a uzliny na játrech i žaludku, nrkozu by asi nepřežil, mělproblémy se srdíčkem a chemoterapie by to asi jen prodloužila...jen jsem nechtěla, abych povel na zabití kdy musel odkývnout...moc to bolí.....bylo by mu 11let,už nikdy nechci pejska....

rendas
12. dub 2012

@ruda aj tak toho měl už hodně 😔 ,zbytečně by se trápil...Rudi ale to přebolí a pak určitě dojde myšlenka na dalšího pejsánka...znám to..drž se!!!

ruda
12. dub 2012

@rendas fakt nchci dalšího psa, prvního mi srazilo auto a a teď jsem přišlao druhého.... naštěstímám Rudíčka....

ruda
12. dub 2012

@rendas díky moc za podporu

z4401
13. dub 2012

Ahojte holky, chvilku jsem tu nebyla a tak koukam co je nového 😉

z4401
13. dub 2012

@kikina9 čtu krásnou zprávičku, že to vyšlo 😉 moc gratuluji a držím palečky ať je vše až do konce 9 měsíce vpořádku.

z4401
13. dub 2012

@etra taky mocinky gratuluji a držím palečky až do konce 🙂)))

etra
14. dub 2012

ahoj holky., včerejší kontrola proběhla, ultrazvuk ukázal dva gestační váčky. jeden se vyvíjí, u druhého zatím nevíme... 🙂 manžel si vyprosil obrázek 😀 děsně si ho přál, tak má důkaz, že se něco děje.jinak mi bývá zle. nic sttrašného, ranní motanice, vypadám jako bych byla po flámu...nevím, co na to brát...zatím stačí, když něco sním...doufám, že se to nebude zhoršovat...HCG přes 10400...kontrola další pátek. 😉

zdenallicka
14. dub 2012

@etra Tak ti moc přeju, aby to šlo jako po másle a vše dopadlo dobře..🙂

z4401
14. dub 2012

Ahojte holky, nevíte jak dlouho se drží v těle Pregnyl? Dnes jsem si delala testik a mam tam silnejsiho ducha 😉 ovsem nevim, zda je to ovlivneno tim Pregnylem. Dnes je to 9 den od ET a 14 dni od pichnuti Pregnylu

ruda
14. dub 2012

po deseti dnech už to nebude pregnyl a po čtrnácti už vůbec ne, takže gratuluji moc mamino

ruda
14. dub 2012

etra, to je supeeeer, hodně jez, bude dobře...

laola
15. dub 2012

@z4401 jj, to už pregnyl nebude 😉 😵