CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

harley26
21. čer 2012

Holky, jste tu některá co se v CRM Zlín léčí s PCO?

m_artasek
21. čer 2012

Ahoj holky, byla jsem v pondělí ve Zlíně na IUI a na přístup si absolutně nemůžu stěžovat, cítila jsem se tam dobře a fakt jsem měla pocit, že jsou tam proto, aby lidem pomáhaly. Sice mi nedělala IUI doktorka, která k nám ze Zlína do nemocnice jezdí, ale přesto mám z toho fajn pocit. Teď jen to čekání, ale snažím se na to nemyslet, i když občas to nejde, na léky myslet a brát musím.

@bobbule09 Určitě dej vědět, jak jsi dopadla.

bobbule09
21. čer 2012

@m_artasek no já jsem strašně zvědavá, jak nám dopadnou výsledky. Asi to nebude nic moc, s mýma vaječníkama lenivýma 😀 😀 A partner už taky není žádný mladík, tak nemůžu chtít zázraky 😔

hanny83
21. čer 2012

@bobbule09 Dobře to dopadne, uvidíš 😉

bobbule09
22. čer 2012

@hanny83 no to doufám 😵 Strašně moc si to miminko přejem, už mi ne že tikají biologické hodiny, ale mě už přímo tlučou na poplach 😀 😀

ruda
22. čer 2012

@bobbule09 musíš věřit, vyjde to neboj... jak moc tikají? budeš mít už 40?

bobbule09
23. čer 2012

@ruda no mám 37, takže žádná mladice už nejsem 😀 😀 A přítel bude mít skoro 50 😕 😀

ruda
24. čer 2012

@bobbule09 neboj, to se poddá, ještě je čas a u chlapa je to sice taky důležité,ale těhulit a rodit budeš ty.Držím moc moc palce, aby to o nejdřív vyšlo

fiallinka
24. čer 2012

@bobbule09 nejlepší věk 🙂

bobbule09
25. čer 2012

@ruda no už začínám být pomalu nervózní, středa je tu za chvilku 😕
Ale včera jsme si řekli, že když se nám miminko nepodaří, tak to prostě necháme být a koupíme si motorku nebo nějaké staré autíčko-veterána a budem si to dávat dohromady. A taky mám už jedno dítě a bydlí s náma ještě přítelův syn, takže se psychicky nesložím. A mám pejska, to je takové moje další dítě, jen trošku chlupatější 😀

bobbule09
25. čer 2012

@fiallinka děkuji 😀 Někdy si připadám na 20 a někdy zase na 100 roků 😀

ruda
25. čer 2012

@bobbule09 no vidíš, jsi realista a optimista zároveň, to je třeba, být připraven a věřit...držím moooc palce

bobbule09
26. čer 2012

@ruda no ono je vždycky lepší být připraven na to horší a pak je člověk třeba mile překvapený 🙂

ruda
26. čer 2012

@bobbule09 přesně tak 😉

harley26
26. čer 2012

Ahoj holky, zítra v 10 mě čeká první IUI ve Zlíně - hrozně se těším a zároven i bojím, že to nevyjde :(

bobbule09
27. čer 2012

@harley26 držím palečky 😵 Mě čeká teprve první konzultace a už jsem nervní taky 😀 😀

harley26
27. čer 2012

@bobbule09 a víš ke kterému doktorovi pujdes? Já jsem u Kovalcika a je uzasny! Strasne prijemny, ochotny, jsem z nej nadsena.

bobbule09
27. čer 2012

@harley26 no právě vůbec nevím, jdeme tam poprvé, takže netuším 😕

ivex
27. čer 2012

Ahoj holky, jestli můžu taky přidat pár slov. Chodím do CRM Zlín už delší dobu, v roce 2007 jsem tam byla poprvé, máme z tama chlapečka, 4 roky, no a teď tam jezdím od loňska, byla jsem 1x na IUI - bez úspěchu, 1x na umělé oplodnění, 2 blastocysty jsme si zaváděli a taky nic, no a teď stimuluji na 2 IVF, píchám si gonal, zatím nic moc velká reakce, tak uvidíme v pátek. V pondělí nebo v úterý bych měla jít na odběr vajíček. Chodím k dr. Křenkovi, super nemůžu si stěžovat a vůbec na celý kolektiv tam nemám nic na co bych si mola stěžovat. Tak hlavy vzhůru, snad se nám to teď už všem podaří 😉

ruda
27. čer 2012

@ivex přeji brzo sourozence....

ivex
28. čer 2012

Děkuji, snad se už konečně zadaří, už se to vleče strašně dlouho. ☹

bobbule09
29. čer 2012

Tak jsme byli ve středu na konzultaci u pana doktora Křenka, super 🙂 Přístup se mi moc líbil i sestřička byla moc milá. Teď už jen mít hotové všechny odběry a výsledky a uvidíme 😔

vannilie
29. čer 2012

ahoj holky.take se pridam.minuly rok jsem byla ve Zline u pana doktora KRENKA,PODSTOUPILA JSEM IUI ALE BYLO Z OTHO MIMODELOZNI,ALE V LISTOPADU JSME BYLI NA IVF A CEKAME CHLAPECKA.MAME TO ZA PAR.NEMUZEME SI STEZOVAT NA ZLINSKOU KLINIKU.JSOU TAM SUPER 🙂

hanny83
30. čer 2012

@bobbule09 Tak to je super 🙂 Taky jsem chodila k dr. Křenkovi 😉

bobbule09
2. črc 2012

@hanny83 no uvidíme, jaké budou výsledky. Ještě nemám udělaný hormonální profil a taky nemáme spermio, takže na nějaké závěry je moc brzo. Ale po cestě do Zlína jsme u silnice potkali čápa 😀

fiallinka
3. črc 2012

holky, hlásím, že náš asi 🙂 poslední ket nevyšel, bohužel (i když slabou čárku jsem na chvíli viděla, ale hodnoty byly nízké)... tak se zatím loučím, kdo ví 🙂

ruda
4. črc 2012

@fiallinka ☹ le dvě štěstíčka doma jsou ...

fiallinka
4. črc 2012

@ruda no jasně, já už mám v podstatě splněno 🙂

ruda
4. črc 2012

@fiallinka 😀

dulinnka
22. črc 2012

Ahoj holky,mám prosbu a otazku zda mi můžete někdo poradit jak to funguje ve Zlíně s IUI a pokud má někdo zkušenosti s cenou. Snažime se 2roky o druhé mimi a pořad nic.Mám za sebou 4měsíce braní clostilbegytu +utrogestanu.Rentgen vejcovodů,a nakonec Laparoskopii.Manžel spermiogram a vše ok. Od samého začátku to vypadá že jediný problém je s nízkou sliznicí a už jak píši jsme udělali snad všechny potřebné vyšetření. na jaře jsme si říkali že se objednáme do Zlína ale zakon schválnosti objevili se //...to se ale nepovedlo a nakonec s toho nic nebylo emoticon V každém případě nás to nakoplo a zkoušeli a čekali jsme dál.Nevede se pořád a ted když přišla poslední mrška jsem se rozhodla že to začnem řešit přes 🙂 odborníky ve Zlíně.Zajímá mě cena a průbeh než tam vůbec zavolám za vaše rady děkuji