CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
22. črc 2012

@dulinnka Ahojky já byla na IUI asi pře třemi roky, nakonec to nedopadlo, až pak IVF, cenu si teda se přiznám nepamaatuji a stejně může být jiná, protě jen najeď na stránky CRM zlín určitě je tsm ceník, vše máš připravené a vyšetřené, myslím, že vám nic nebrání, ta cena nebyla nijak děsná....držím moc palečky

kolino
31. črc 2012

Zdravím Vás holky , můžete mi někdo napsat jestli je nutné pro návštěvu centra aby jsme byli manželé?? děkuji za info 🙂 až dorazí MS jsem rozhodnutá se objednat ,teda pokud to není problém ,že nejsme vzití. 🙂

zdenallicka
1. srp 2012

@kolino Nemusíš mít manžela..🙂 Taky ho nemám.. 🙂 Hodně štěstí!!

bobbule09
1. srp 2012

@kolino dneska nemá manžela kde kdo, to není pro početí potomka důležité 😀 Já taky manžela nemám a do Zlína jezdíme 🙂

kolino
1. srp 2012

@zdenallicka
@bobbule09
děkuji holky za odpověď! to se mi ulevilo 🙂 ještě nejsem rozhodnutá do kterého centra zavitáme, jelikož Zlín a Olomouc (FN) mám cestu na stejno doleko 1,5hodiny cesty autem. Olomouc je prý levnější, tak nevím no ☹

bobbule09
1. srp 2012

@kolino my jsme taky mohli volit mezi Brnem a Zlínem, ale v Brně už jsme byli a nelíbilo se nám tam, tak jsme zvolili Zlín. A tam se nám zatím líbí 😀

ivex
1. srp 2012

Ahoj holky, přidám se k vám do diskuse, taky jsem slyšela, že je Olomouc levnější než Zlín, ale my chodíme do Zlína a po ivf jsem už v 6tt, jsou tam moc hodn, milí a jsme rádi, že nám tak moc pomohli. Tak vám přeju ať to bude kdekoliv ať se zadaří.

kolino
1. srp 2012

@bobbule09 a jak to tam probíhá? jaká je čekačka na první návštěvu?? a hned při první kuónzultaci udělají nějaké vyšetření, nebo jak to je? tím ,že to máme daleko, tak mám z toho dojíždění obavy...jak často se jezdí než udělají první zákrok.

kolino
1. srp 2012

@ivex Moc gratuluji!! Můžu se zeptat jak to u tebe probíhalo? udělali vyšetření a pak rozhodli co pro vás bude nejlepší? a poslali rovnou na IVF nebo zkoušeli jste i IUI? Zlín si hodně holek chválí , pry super přístup a vše kolem...jen to dojíždění je pro nás horší. Olomouc je levnější a lepší cesta. Tak uvidíme, čekám MS mám anovulační cyklus tak kdo ví kdy bude MS a pak zajdu k mudr. pro papíry a objednám se 🙂

bobbule09
1. srp 2012

@kolino já jsem se objednala a hned další týden už jsme jeli na první konzultaci. Udělali nám odběry na infekční choroby, mě hormonální profil a partnerovi spermiogram a mě ultrazvuk. Ještě čekáme na nějaké výsledky a v pondělí jdu na zjištění průchodnosti vejcovodů. Podle všech výsledků pak doktor zhodnotí, co s náma dál 😅
Taky to máme daleko, byli jsme tam zatím celkem 3x.

kolino
1. srp 2012

@bobbule09 tak držím pěsti ať výsledky jsou v pořádku a bude stačit jen 1x IUI. 🙂 jdeš na laparoskopii nebo se to nějak jinak i dá zjistit? nevadí že tykám?

ivex
1. srp 2012

@kolino Ahojky, bude to trochu delší psaní ať víš (te) všechno. Po dvou letech snažení mě poslala gynekoložka na laparoskopii, hysteroskopii a ještě něco jedno, tam mi pak řekla, byla u operace, ža je všechno v pořádku, jen je potřeba přeskládat nábytk v domečku. Tím myslela jako spodek 🙂 no u mě nedocházelo k ovulaci, ikdyž jsem to díky utrogestanu dostávala pravidelně. Prý polistické vaječníky. Tak nás poslala na reprodučku. Tam mě během 14 dní objednali, bylo to loni v říjnu a protože jsem tam chodila už 5 rokama a máme díky nim už 4 letého chlapečka, tak nejdříve mě dali k paní doktorce Slovákové, byla jsem u ní 2x dala clostilbegit, díky kterému jsem otěhotněla při tom prvním chlapečkovi, ale protože roky letí a tenkrtá mi bylo o něco míň, ikdyž sem dovoluji si říct mladice /25/ tak mi ten clostík dala na 3 cykly, po dvou cyklech měla dovču, takže jsem šla k panu Křenkovi - super, řekl mi, že je úplně zbytečný valit do mě 3 měsíce nějaké prášky, když nevidí díky ultrazvuku a žádnou změnu na růstu foliklů atd. Takže jsem se rozhodla zůstat u něj a na jeho doporučení jsme šli na IUI, jenže po odběru spermií, se zjistilo, že je má manžel špatné, jako žádná hrůza,, ale moc tomu nedávali. Proto manžovi pan doktor předepsal selezin a kys. listovou a světe div se, zabralo to teda nečekaně skvěle. Tak že zkusíme 2IUI jenže jsem pro změnu zareagovala moc na injekce, tak mi říkal, buď pár foliků odsát, jenže se neví jestli odsajou ty sprváné a pak IUI nebo umělé. Na pojišťovně byla žádanka na IUI, ale my nakonec zvolili aby se nic neodsávalo tak IVF, kde jsme platili 23000,-, jenže jsem v tu dobu brala antibiotika, a ikdyž mi dali 2 blastocysty, tak se nezadařilo. Nevadí, jdeme do boje. Po dvou měsících 2 IVF, jako při prvním 9 vajíček, z toho 4 oplodněné, ale jen 2 blastocysty co se daly použít, takže nemáme sice mrazáčky, ale už nejsou potřeba 😵 dneska jsem v 6tt, v pondělí už by mělo jít vidět i srdíčko, jo ten druhý pokus IVF je vlastně první, protože ten první pokus měla být IUI a ikdyž to bylo IVF, to jsme byli samoplátci, takže až se mimčo narodí, určitě ještě zkusíme další mimi. Je to dlouhý příběh, ale opravdu su panu Křenkovi moc vděčná a ochota personálu nejde k ničemu přirovnat jak jsou skvělí. Kdyby tě cokoliv zajímalo, tak se ptej a jinak přeju hóóóóóódně štěstí vám všem.

kolino
1. srp 2012

@ivex teda vy jste si už toho zažili...ale hlavní je ,že i přes veškeré problémy vám dokázali pomoct. jednoho cipíska doma už máš a dalšího na cestě,...to je bomba! i když ta čekací doba než to vyšlo byla určitě ubíjející, ale hlavní je že je úspěch! No já podstatě nevím na co se zeptat, jelikož nevím co mě čeká 🙂 až budu vědět co a jak určitě tady za Váma ráda zavítám pro rady.
Já byla na laparoskopii 5/2011 a 6/2011 jsem už byla těhotná! takže nám to pomohlo (měla jsem srůsty, neprůchodnost a cystu) bohužel miminko v 10tt přestalo bít srdíčko ☹ ale bojujeme dál, jen bohužel se nám nedaří znovu otěhotnět a už fakt nechci čekat...před otěhotněním to bylo 3,5 roku co jsem nemohla otěhotnět. A to zklamání každý měsíc mě strašně ubíjí.

ivex
1. srp 2012

@kolino Jj, byla to cesta na dlouhou trať, ale doufám, že už to bude dobré až do konce. To je mi líto, že to mimi vzdalo a proč, to asi nikdo neví, co. Marodilas nebo jsi chodila do práce?

kolino
1. srp 2012

určitě to bude dobré až do konce!!!
Nikdo mi k tomu nic nechtěl říct, prý se to stálá...chodila jsem do práce a pak jsem šla marodit na 14 dnů protože jsem byla totálně hotová, jsem furt jen a jen brečela a nenáviděla vše kolem sebe. takže než jsem se otřepala mi to chvilku trvalo, naštěstí v práci to skoro nikdo nevěděl, jen mistrová a ta řekla že mám angínu 🙂 takže když jsem se vrátila nikdo se mě na nic neptal.

bobbule09
2. srp 2012

@kolino jasně že mi nevadí, že mi tykáš 😀
Nejdu na laparku, jdu na HSG, což je hysterosalpingografie. Prostě do tebe napustí kontrastní látku a pod rentgenem zkoumají, jestli to teče kam má a jestli jsou vejcovody průchodné. Ale já vím, že to mám v pořádku, jenomže doktor to potřebuje potvrdit, jinak by nám IUI neudělali 😀
Jdu v pondělí ráno, tak se strašně těším 😅

kolino
2. srp 2012

@bobbule09 aha tak to slyším poprvé 🙂 snad to nebolí!! držím pěsti ať je to vše v pohodě 🙂

bobbule09
2. srp 2012

@kolino no je to lepší a rychlejší než laparka, potřebuju ten den jít ještě do práce a nemůžu ani marodit, tak jsem zvolila tutu metodu. Sice to prý trochu bolestivé je, ale hlavně nepříjemné. Ale co bych pro to naše mimčo neudělala, že? 😵

kolino
2. srp 2012

@bobbule09 přesně tak, člověk podstoupí nepřekonatelné.

bobbule09
2. srp 2012

@kolino no myslím, že jsem už zažila horší věci a když to zvládly jiné holky, tak já to dám v pohodě taky 🙂
A už jsem si objednala takové malé bolestné. Budu mít krásné barevné holinky skoro jako naši olympionici 😀 😀

kolino
2. srp 2012

@bobbule09 ne! ty jsou úplně úžasné!!!! já chci taky!! jenže já mám strašně široké lýtko tak ani kozačky na sebe nekoupím, natož holínky ☹ ale ty co mají naši frajeři na olympiádě tak ty jsou dost luxusní! borec ten kdo to vymyslel, vytřel zrak snad celému světu.

bobbule09
2. srp 2012

@kolino já mám taky široké lýtko, jsem ženská krev a mlíko 😀 😀 Ale nahoře mají přes lýtko 40 cm, což v pohodě dám a ještě mám trošku i rezervu. Ale já mám takové zářivé oranžovo červeno černé, aby se mi hodily k bundě, mám ji černo-červenou 😀 😀 Teda ještě je nemám, čekám, až mi odpoví na objednávku, ale strašně moooooc je chci 😅
Prostě jsem se do holinek zamilovala a navíc pojedeme na chalupu k lesu a tam je rosa ještě odpoledne, tak je určitě užiju i kdyby bylo horko 😵

kolino
2. srp 2012

@bobbule09 tak to bude supr k bundičce! jako u nás tak i některé po městě chodí když prší...a já jim jen závidím, jelikož mám vždycky boty promáčené. zkusím taky kuknout po nějakých,ale radši v obchodě vyzkouším jestli se do toho vlezu.

bobbule09
2. srp 2012

@kolino no vzhledem k tomu, že máme psa a musím s ním jít ven za každého počasí, tak je na podzim určitě užiju a aspoň budu in 😀 😀
Tak jsem přidala aspoň fotečku, doufám, že se mi co nejdřív ozvou a co nejdřív je pošlou 😀

kolino
2. srp 2012

@bobbule09 tak ty jsou bomba!!! to je pecka! máš dobrý vkus.

bobbule09
2. srp 2012

@kolino no mám ráda pestré věci. Pořád jsem chodila jen v černém a připadala si tlustá a teď jsem zjistila, že nejsem tlustá, ale blbá 😀 😀 Jsem prostě normální ženská se vším, co má ženská mít a nemusím se schovávat za černou 😵
Ikdyž pár černých kousků v šatníku mám pořád, ona ta černá je totiž strašně praktická a univerzální 😀

bobbule09
2. srp 2012

@kolino ještě jsem přemýšlela nad těmahle, ale modrá se mi k ničemu nehodí 😕 Ale i tak jsou krásné 😵

kolino
2. srp 2012

@bobbule09 já tayk většinou chodím v černém...ty jsou bomba! nakupuji taky hodně na mimibazaru ale na holínky jsem se ještě nikdy nedívala.

bobbule09
2. srp 2012

@kolino no já jsem si právě vybírala něco jako bolestné za to vyšetření a holinky mi padly hned do oka. 😵 Jenom mi ještě nikdo nepotvrdil moji objednávku, tak jsem smutná. Ikdyž je venku horko a neprší, tak už bych je chtěla mít doma 😀 😀
Momentálně mám nějakou virózu, smrkám a kašlu, snad se do pondělka dám nějak do kupy, ať nemám na rentgenu problémy s kašlem 😕 😖

kolino
2. srp 2012

@bobbule09 tak snad do pondělí tě to přejde. Výsledky ti řeknou hned nebo tam pak zase budeš muset jet? já furt čekám na MS ...to je nekonečné! mě to tak nebaví, nikdy nevím kdy dorazí, mám strašně nepravidelné a dnes už jsem 33 DC i když někdy MS dojde až 45 ☹ a pak třeba zase 26...