CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kolino
27. lis 2012

@harley26 moc držím palce v dobré výsledky!!!
Ok ve středu večer napíšu jak jsem dopadla a u ke komu mě přiřadili a co nám řekli. 😉

milin
27. lis 2012

@ruda ahoj Rudy, tak bohužel nic. včera se můra rozjela. Takže opět nic. a to tentokrát jsem si říkala že jo když jsem měla takový příznaky, nu asik už na nic nedám. A to jsem zkusila i test ☹ byl bílej jako sníh. vcelku mě to sebralo, ale co nadělám. jdu radši něco dělat , jsem sama doma tak si dávám vinko.

ruda
27. lis 2012

@milin tak dej vínko, dokud můžeš a příště nebo ve Zlíně to klpane, je mi to líto, ale neevzdávej to

bobbule09
28. lis 2012

@milin jé, to znám. Já jsem měla všechny příznaky, bylo mi špatně od žaludku, na omdlení a týden jsem měla strašně hořko v puse. Pak jsem si zkusmo udělala test, že jako bude určo pozitivní a nebyl teda ani náhodou. No a těhu samozřejmě opět nejsem, strašně jsem to tentokrát obrečela ☹

bobbule09
28. lis 2012

@kolino no já už tomu úspěchu moc nevěřím, byla jsem dost optimistická, ale po třech neúspěších mě nějak ten optimismus opouští. Možná stihnem ještě jeden pokus do konce roku a nebo v lednu a končíme. Pak nastupuje partner do nové práce a nebude mít možnost odcházet z práce a bez něj to fakt nejde.
A taky hlavně já to dost špatně psychicky snáším, tentokrát mě to dost položilo, až jsem z toho byla překvapená 😢

ruda
28. lis 2012

@bobbule09 bobčo, to jemi moc moc líto, třeba to ještě stihnete a vyjde to, ono IUI je vlastně 10% šance, je to jako při normálním snažení "zdravých" párů....držím moc moc palce

bobbule09
28. lis 2012

@ruda díky moc. No my jsme byli 2x na IUI a jednou IFI a nic. Příště bych měla místo clostíku na stimulaci brát tuším merional v injekcích, že bych po něm měla líp reagovat, tak uvidím. Blbý je, že teď, když nic neberu, tak nevím, kdy mi přijde další mrcha a nemůžu si to dopředu spočítat. Normálně mám cyklus tak 23 - 24 dnů, ale po těch všech hormonech se mi to možná posune, tak fakt nevím. Stejně by to vycházelo někdy mezi vánočníma svátkama a Silvestrem a to mají omezený provoz, tak uvidíme. Tak snad aspoň v tom lednu, tak je zase problém, že jede přítel na celý únor pryč, tak aby jsme to nějak stihli 😕
Prostě pořád nějaké potíže 😀 😀

ruda
28. lis 2012

@bobbule09 budu držet palce

bobbule09
28. lis 2012

Díky moc, třeba to vyjde na začátku nového roku. Tento rok pro nás celkově nebyl moc příznivý 😖

kolino
28. lis 2012

@bobbule09 a nebo Vám to vyjde přirozeně, když se do CAR nedostane...budete řešit kdy jít do car a vše kolem a najednou se povede doma! To se stalo moji známé co bydlí u nás v ulici 10let jezdili po CAR manžel 100% neplodný a oni to furt řešili jezdili všude možně a najednou byla těhu přirozeně! takže zázraky se dějí, taky čekám na zázrak 🙂

damai
29. lis 2012

@bobbule09 ahoj, to je mi líto ☹ ale naposledy to vyjde 😉 držím palce!! Jinak já po stimulaci clostilem a duphastonem měla cykly stejně dlouhé jako bez nich (25-27 dnů), nic to se mnou neudělalo, jen jsem byla víc cíťa 😀
@milin to je škoda ☹ taky moc držím palečky!!
@harley26 ahoj, to nás (i sebe) teda napínáš 😀 já bych testovalaaaa do aleluja 😀 zajímalo by mě, kdy mi naskočí // (zda vůbec atd.). tak at krev dopadne nadmíru těhotensky 😉
@kolino Ahoj, at vše na Caru vyjde jak má 😉 my máme po 1.konzultaci a jak píšou holky, odcházela z tama úplně nadšená a jako vyměněná...=natěšená, že nám konečně někdo vnukl naději a po Novém roce jdeme na to. Ke komu jdete?

Já holky čekám na 2dc na krev na hormon.profil, dnes jsem 27 dc a čekám to každou chvíli, ale narada bych - jedu ted na 4 dny pryč a nedostanu se do neděle na CAR 😒 Dr. řekla, že nevadí ani 4dc když dojdu, ale sestřička mi řekla, že 2dc jsou ty hodnoty v krvi nejvěrohodnější.. tak nevím...wrrr... další cyklus totiž taky nic - dostanu to na Vánoce 😲 a leden je pozdě...Snad si mrška počká aspon do soboty..
Papa a krásný 1.advent holky všem 😵

harley26
29. lis 2012

@damai já sem od přírody zvědavý člověk, ale ten strach je tak svazující, že mě to ani neláká. Když nevim vysledek, tak mam porad nadeji, az do te stredy. Kdybych treba dneska testla a nic tam nebylo, tak budu akorát vyřízená ... Jak si ted na tom ty? 🙂

kolino
29. lis 2012

@damai tak hodně štěstí přeji! nevím ke komu jdeme, máme se hlásit na recepci. tak to bude pro nás do poslední chvíle překvapení ke komu půjdeme. 🙂 už jsem nedočkavá! a chlap asi taky, furt o tom čte 🙂 tak jsem moc ráda ,že to tak bere, že se o to zajímá.

bobbule09
30. lis 2012

@kolino no bylo by to nejlepší, ale moc šancí tomu nedávám. Asi stárnu a přestává mi vadit, že už nebudu mít mimčo 😖

bobbule09
30. lis 2012

@damai díky moc, tak jsem zvědavá a zároveň už to chci mít celé za sebou. Nějak špatně to zvládám to čekání na zázrak, všechny ty léky apod. Prostě poslední pokus a pak už chci mít jen klid 😔

damai
3. pro 2012

@harley26 no ty nás napínáš 😀 já byla dnes na hormonální profil na krev, jsem 3dc, a v lednu genetika (až konec ledna ☹ ) takže asi propásnu lednový cyklus a vyjde nám ivf na druhou půlku února... Na tu genet.konzultaci se dlouho čeká (nás prostě objednali za 2,5 měs. (v listopadu na konec ledna..)což nám vše zdržuje... Já bych jinak mohla hned 😀 😀

harley26
3. pro 2012

@damai oni te podle me vezmou na IVF i bez genetiky ... 🙂 zeptej se jich na to, je to na v podstate na vas - vas risk. Genetika bude urcite v pohode! 🙂 taky sme na ni tak dlouho cekali.

damai
3. pro 2012

@harley26 cože? to nám nikdo neřekl... řekli, že konec ledna genetika a pak máme zavolat a objednat se na finál konzultaci k ivf... hmmmm.. 😠 ale ten měsíc už vydržím 🙂

damai
3. pro 2012

@harley26 za jak dlouho po 1.konzultaci jsi šla na ivfko?

harley26
3. pro 2012

@damai my byli v červnu na první konzultaci a vlastne v listopadu na IVF. My ale zkoušeli IUI

kolino
5. pro 2012

@m_artasek Ahojky ,tak jak si dopadla????
Já jsem byla dnes na první konzultaci a byla jsem spokojená, byli jsme u mudr. Kovalčíka.
Píchnul mi vyvolávačku, protože dnes jsem už 50DC a udělal utz ,což zhodnotil, že dobré! vzali nám oboum krev, spermiogram a na hormonální profil můžu k nám do laboratoře,protože to máme fakt daleko tak ať nejezdíme tolikrát tam a zpátky...a hned začneme přípravou na IUI. protože na genetiku jdeme až 14.2. tak do té doby zkusíme 1.IUI 🙂 nevěřím ,že by nám to vyšlo na poprvé, ale zkusit se má všechno!

m_artasek
6. pro 2012

@kolino Ahoj vůbec nestíhám, včera jsme přijeli domů až o půl deváté, ale mrkli jsme i na trhy na Svoboďáku a zajeli do Ikei, když už jsme byli v Brně. Pan doktor moc milej, sice nás vzal s 1/2 hodinovým zpožděním, ale omluvil se, že něco řešil s kolegyní. V ordinaci jsme byli přes půl hodiny, chtěl vědět, co vše jsem prodělala a pak kreslil na papír "pavouka" až do prarodičů včetně tetiček, strýčků, bratranců, sestřenic. Říkal, že na něco přijít můžou, ale taky vůbec nemusí. Pak nám sestřička nabrala oboum krev, no u mě to byl docela horor, na pravé ruce mi praskla žíla, na levé ruce po žíle ani památka, takže nakonec mi zas vzala z pravé ruky nad tím prvním vpichem. A výsledky budou asi za 5 týdnů a přijdou mi domů, pokud by tam něco závažného bylo, tak si nás pozve osobně a vše vysvětlí.
Jsem ráda, že se to u Vás někam hnulo, IUI je v pohodě. U nás vyšlo na podruhé, ale dopadlo sice špatně, ale věřím, že se jednou dětí dočkáme. Sice teď čekám zas na 1. porevizní mrchu a stejně se dřív nebudeme snažit, dokud neřeknou, že můžeme, ale nás zas asi bude čekat IUI, sice manžel to ještě netuší, ale snad ho přesvědčím.

kolino
6. pro 2012

@m_artasek my jsme tam taky čekali ,protože musel jít mudr na sál, tak jsme dostali poukázku na kávu a za půl hodinky jsme se měli vrátit a hned nás brali. Bylo to příjemné čekání /kávu miluji) i přítel byl nadšený jak to mají zorganizované.
Tak snad Vám vše dobře dopadne!! i když někdy je lepší ať něco najdou ať se problém vyřeší.A pak z výsledkama máte jít do CAR a uvidí se co dál? nebo máte 3 měsíce čekat jakou pauza po revizi? A to ti praskla žilka při nabírání krve-, to musíš mít modřinu jako blázen na ruce! ☹ Je to výborné, že Vám to vyšlo IUI i když se špatným koncem, ale vyšlo, takže můžete zkoušet až mudr. dovolí znovu a znovu, neboj ten boj vyhrajeme!!!!!! K jakému mudr. chodíte? Ten co nás měl na první konzultaci nás bude mít nastarost furt nebo se to mění? Byl moc fajn!
No já chtěla co nejdřív ať se to u nás pohne, ale nedošlo mi ,že jsou Vánoce tak brzo...takže záleží kdy dojde MS a ihned mám volat doCAR na objednání utz a kdy se provede IUI ...při mém štěstí, to vyjde vše přesně na vánoční svátky, takže spáš leden bude aktuální....hlavně ,že víme ,že už jsme tomu blízko, a víme že proto něco děláme, nechci si pak vyčítat ,že jsme to nezkusili, samozřejmě jsme nechtěli na umělé ,ale jak jsme mluvili s přítelem tak i za to budeme rádi, hlavně když pak bude zdravé miminko!!!!

m_artasek
6. pro 2012

@kolino Ne, my do CAR do Zlína jezdíme jen na IUI. Doktorka Rumpíková jezdí 1x za 14 dní k nám do nemocnice a k ní vždy chodím k nám do nemocnice. A ve Zlíně ji pak ani nevidím, dělá mi IUI zrovna službu konající lékař. Takže až budu mít v lednu výsledky z genetiky, mám jí napsat SMS a ona se se mnou domluví, kdy za ní mám přijít, až zas bude v nemocnici ordinovat. Nevím tedy, jestli Vás bude mít ten doktor na starost nebo se to mění, ale myslím si, že Vás bude mít na starosti. Třeba ještě budeme těhulit spolu 🙂 Já teď stejně 3 měsíce nic a uvidí se, zda někde na něco přijdou.

kolino
6. pro 2012

@m_artasek Aha tak to máš super! že tam nemusíš jezdit.
Třeba se budem spolu kulatit, už aby to bylo! 😀

rioko
8. pro 2012

ahoj tak my jsme se nakonec rozhodli zkusit iui ještě v prosinci, od čtvrtka si pichám injekce tak uvidíme, jestli zareaguji víc, mám dvojnásobné dávky

všem vám přeji hodně štěstí ve snažení 🙂

kolino
8. pro 2012

@rioko Ahoj, Jaktože máš injekce? to ti nabídli nebo sis o ně sama řekla? já jsem dostala Clostilbegyt....,ale furt čekám na ms jsem po vyvolávačce a ještě mi nedošla. chtěli jsme taky stihnout prosinec ,ale kvůli nepřicházející ms to nestihnem ☹
Přeji hodně štěstí!!!! ať to vyjde!! 🙂

rioko
8. pro 2012

@kolino já na clostilbegyt nereaguji, mám problémy s ovulací, proto ty injekce, minule jsem nereagovala ani na ně proto mám teď dvojnásobné dávky

kolino
9. pro 2012

@rioko Aha ☹ uvidíme jak já budu reagovat....Přejí mnoho štěstí ať to vyjde!!!!!

petriska
9. pro 2012

@kolino Ahoj kočko, vidím, že tady píšeš o Clostilbegytu. Čeká tě minimální stimulace?