CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

elleonor
10. črc 2014

@ivetaivetka
@ivetaivetka aha ted ctu ze jsi tehotna, tak gratuluji, me take nerostli az ted na potreti 1, ale nevyslo to amh nizsi

ivetaivetka
11. črc 2014

@elleonor to me moc mrzi..ale urcite se taky stesticka dockas..ani ivf by nepomohlo?my se dockali po dvou letech a jednom nezdarenem potratu..vim,ze je to tezke ale nevzdavej to..

crazynaa
4. zář 2015

Ahoj, kolik prosím stojí ve Zlíně inseminace se vším?? Trochu v tom tápu, dr říkal, že to hradí VZP pojištovna. Ale moc tomu nevěřím, že by hradili vše.

zuzka56
4. lis 2015

Ahojte kočky, chcela by som sa spýtať na metódu IFI , robia ju iba v Zlíne na SK som ju nenašla v žiadnom CAR. Máte s ňou skúsenosti, podarilo sa otehu ? Mám totiž ťažké PCO a manžel dosť nevydareny spg.
Absolvovala som 2x IUI bez uspechu a do IVF sa mi zatiaľ nechce ísť.
Ďakujem za rady ohľadom IFI.

renda12
6. lis 2015

@crazynaa myslím že to stojí 1200kc Teda před 3 rokama to tak bylo teď nevím už k nim nechodíme

mrshka
20. lis 2015

ahoj holky, prosím prosím, nevíte někdo, jestli mudr kovalčík má i svoji gynekologickou ordinaci nebo jestli je jen na CRM?

pavla36
29. lis 2015

Ahojky,my byli dvakrát na umělém oplodnění v Ostravě a nevyšlo,tak jsme zkusili Zlín a na poprvé ok.
V dubnu čekáme miminko,a to musím podotknout,že můj zdravotní stav není nic moc.Ve Zlíně jsme byli hodně spokojeni. Tak držím palce.

crazynaa
29. lis 2015

Holky, jaky je dr Chovanec?

mrshka
29. lis 2015

@crazynaa měla jsem ho na ET a byl fajn, profík, ale moc srandy jsem si s ním neužila 😀

pavla36
30. lis 2015

My neměli dr. Chovance,ale dr.Křenka. Ten byl fajn

klarika82
9. pro 2015

Ahojte. Je mi 33 let a dělala jsem si vyšetření AMH. Výsledek mám 0,2. Můj gynekolog mně posílá na kliniku do Zlína, ať se poradím tam, ale že to vidí na darovaná vajíčka. Já bych ale chtěla dítě z mých vajíček. Myslíte, že mám nějakou šanci? Jsem z toho špatná. Děkuji moc...

zuzka56
9. pro 2015

@klarika82
Na to ti odpovie najlepsie doktor, ktorý s tym sa skusenosti.
Ja mam zase naopak vysoké AMH 9,69. V piatok ideme na prvú konzultáciu do Zlina, som zvedava co povie dr Krenek.

pavla36
10. pro 2015

Ahojky,já to vůbec tohle neřešila,ani mě nenapadlo se zeptat,ale já s vajíčky neměla problém,já mám největší problém s myomy na děloze a teďka kdyz jsem v polovině těhotenství,tak to je mazec,jnak má pravdu zuzka56,nech si poradit od doktora,ti jsou na to povolaní.

klarika82
10. pro 2015

Děkuji Vám... objednám se tam a uvidím... 😲

mery41
27. led 2016

@klarika82 já otěhotněla přirozeně v 2013 ,ale bylo mimoděložní,pak se nedařilo,tak jsme šli na IVF,moje AMH je 0,24,taky říkali hned ,že jsou lepší darovaná vajíčka,nechtěla jsem,otěhotněla jsem po prvním IVF,což jsme vůbec nečekala,bohužel jsem byla těhotná jen13týdnu,pak nám přestalo tlouct srdíčko,,myslím,že máš šanci i se svými vajíčky.zkusit se má vše.Dokud máš věk na hrazení pojišťovnou,JÁ si vše platila sama kvůli věku.

martasek33
16. dub 2016

@klarika82 jak jsi dopadla. Ja mela amh pod meritelnou hodnotou 0,01 a nikdo mi nerikal o tom, ze bych mela jit do darovanych vajicek. Mela jsem jich nakonec vlastnich 4 az 7. Mam letos za sebou 3 IVF. A z druheho mam meho krasneho syna Davidka

martasek33
9. čer 2016

Ahojky. Chtěla bych se zeptat, jestli měl tady někdo IVF s minimální stimulaci bez hrazení pojišťovny. Už nemáme nárok. Z druhého IVF se nám narodil 2014 syn, a teď třetí nevyšlo, ale máme ještě jedno embryo zmražené. Na kolik to tak vyjde. Dík

mery41
9. čer 2016

@martasek33 minimální stimulace nás vyšla do 28 000kc,záleží od počtu vajíček a jak budou oplodněna ,měli jsme PISCI což je za jedno oplodněné vajjíčko 1 500kc,,za ISCI je 1000kc

dagin
3. črc 2016

Ahoj holky. Dělali vám před 1. pokusem IVF genetiku?

mery41
3. črc 2016

@dagin me ne,vyzadala jsem si ji,potom co jsem mela zamlkle tehotenstvi( 13tyden)

motolucka
3. zář 2016

ahoj holky, tak mě a partnera čeká první vyšetření ve Zlíně v sanatoriu Tomášov...nevím co od toho čekat, jak dlouho trvají všechna ta vyšetření a kdy se člověk dočká nějaké "akce"?...snažíme se rok a samozřejmě, že miminko bych chtěla klidně hned, ale pořád nic...chudák partner 😀...holky, co ten Tomášov a zkušenosti?

pavla36
5. zář 2016

Ahoj,nejdřív vás čeká pohovor,mě dělali i hned ultrazvuk,pak nás čekaly krevní testy,spermiogram partnera,genetika,a pak už jen stimulace a rozhodnutí jestli chceme
IVF nebo inseminace.no my byli ve Zlíně celkem 12x a dneska máme skoro 5 měsičního andílka. Tak se hlavně neboj a držím palce

motolucka
9. zář 2016

@pavla36 děkuji moc za reakci...ještě by mě zajímalo, do jaké míry tohle všechno platí pojišťovna a kolik cca stojí už ta placená část? díííky 🙂

pavla36
12. zář 2016

My jsme ve Zlíně byli poprvé,ale předtím jsme absolvovali umělé oplodnění 2x v Ostravě. Pojišťovna hradí polovinu injekci ke stimulaci,polovinu jsme platili my. Pak jsme platili umělé oplodnění,na inseminaci jsem nešla,je to sice levnější,ale kvůli věku jsem šla rovnou na IVF. Pak se ještě platí pokud vám něco zamrazí,ale my jsme měli jen jedno embryo. Takže i s cestou nás to vyšlo na 25000.

motolucka
13. zář 2016

člověk obětuje cokoliv, aby měl děti, takže ještě jednou díky za reakci a info 🙂

esiii
24. zář 2016

@motolucka ahojky. Vůbec se neboj. Jsou tam vsichni miloucci a usměvavý a doktor Křenek je anděl. Hodny a ochotny do zblbnuti vysvětlovat pořád dokola a sestřičky taky. Vcera jsme zahajili stimulaci a tech informací je hodne a hlavně mozek nekde jinde. Premyslis nevnimas.
Jsou uzasni a mám pocit diky nim, ze nic neni problém.
Moc se na naseho andilka těšíme <3 :-*
Tak hodne stesti a nevahejte 😉

motolucka
24. zář 2016

@esiii díky moc za snahu podpořit, povedlo se ti to 🙂 jdeme tam 4.10. tak jsem zvědavá na první návštěvu a další kroky. Přeju hodně štěstí a ať se mimi brzo
podaří!!!

esiii
25. zář 2016

@motolucka neni zač. To se tam třeba potkáme. Jestli jste tam ještě nebyli tak to chvilku potrvá. Spermiogram, ultrazvuky, genetika ta trvá nejdéle. Ale vsechno stoji za ten malý uzlíček štěstí <3
Na andilka čekáme už 6 let. Už jsme byli v únoru na inseminaci. Andílek nas napíná jak to jen jde 😉 v úterý jdu na další ultrazvuk jestli vajíčka rostou jak mají. Na vánoce budem snad rozdávat fotečku Elišky nebo Tomuli. Nebo třeba obou 😀 😎
Tak hodně štěstí a sil i vám 🙂

motolucka
29. zář 2016

@esiii když to teďka tak čtu, tak by mě zajímalo, jak to člověk psychicky zvládne, když na miminko čeká takovou dobu??? to musí stát neuvěřitelně moc sil.

esiii
29. zář 2016

@motolucka je to psychicky teror. Nejhorší jsou chvile kdyz vsichni kolem vas čekají nebo uz maji rodinu. Uplne nejhorsi je to v rodine. Vsichni zvatlaji a ta ji nad novorozenym přírůstkem a nezapomenou se zeptat kdy vy. A vám to rve srdce a chteli by jste křičet, ze nic jineho si roky neprejete, ale pukajici srdce nikdo nevidi, tak s umělým úsměvem reknete jeste je cas i kdyz vite, ze neni.
A dalsi silenost je , kdyz vam ženská co otěhotnět na prvni pokus řekne, ze na to nemate myslet. Vim to, ale nejde to.
Je to tezke. Nejde to moc popsat.