CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

marinka
6. kvě 2008

kači, nunco, děkuju vám moc za pochvalu Aničky! 😵 😵
nunco, ty jsi asi myslela ty černobílé fotky Aničky s taťkou, že? 😉 Z těch mám radost, je to pěkná vzpomínka 😵
kači, já na růžové ulítávám i u sebe, suveréně převažuje v mém šatníku 😅 Ale zase si říkám, že si ji musím ještě užít, dokud jsem relativně mladá, za deset roků už bych v ní vypadala trapně 😀

marinka
6. kvě 2008

nunco, nechceš si taky založit albíčko? Ať se můžeme pokochat tvojí prinzecnou. A věk 6 let je super, taky bych chtěla druhé, až půjde Ančka do školy 😉

fiallinka
6. kvě 2008

kaaace, raději si tu pauzičku udělejte, ale jenom, pokud jdete do caru tak cca do 13 hodin, pak už to nedělají většinou, ale nám tehdy říkal, že kdyby jsme tam byli dřív, tam tam manža může zrovna
marinka: my platili 8000 za 12 oplodněných vajíček

silver2501
7. kvě 2008

Kaaače, se to dá vydržet, neboj, když to vydržel ten muj chi hci 😵 no a krev mi brali normál, můžeš jest normálně..my tam byli myslím na 11 hodin...

marinka
7. kvě 2008

fiallinka, tak žeby to za nás bylo ještě jinak? Je to možné, že teď už se platí 8 tisíc a je jedno, kolik je vajíček, ale u nás to bylo jenom za deset..

ivanalysonkova
7. kvě 2008

Ahoj holky, myslíte, že už to po té dvojité dávce dostanu? 😒 Mám trochu obavy... 😢

hanulka3112
7. kvě 2008

Ahojky holky jak se tu máte, nějaké novinky?
Jo a k tomu ISCI my teda máme spermio ukázkové, ale i tak se jich oplodnilo málo 😅 ale tak jsem si říkala, jestli je to tak jak jste psaly 10 vajuch za 8000,- tak by jsme nechali ten zbytek přirozeně, protože minele jsem jich měla 15 a oplodnily se 4 a dvě zůstaly, ale i kdyby těch 8000,- bylo za všechny, tak bych to asi udělala půl na půl, ony ty spermijky přeci jen samy ví, které jsou ty nej, tak uvidíme 😉
Nunci, tak to by bylo krásné 😵 už se moc těším až si tu budeme v létě psát jak si pícháme a kolik máme folíků 😉 🙂 jsem ráda, že tu budu s tebou 😉 🙂
A co jinak děláte u nás je nádherně, tak jsem naložila maso a budeme grilovat, protože nám konečně dovezli zahradní nábytek a jinak teď dělám skalku na zahradě 😉

kaaace
7. kvě 2008

ahoj holky,to je dnes ale hezky 😉
Fiallinko,my jsme objednaní az na 13h.ale radši nechám mýho abstinovat at pak nelitujeme.Peta bude totiž jezdit pracovně do Prahy a vratí se vždy na víkend 😖 😢 tak at tam nemusíme jet třeba jen kvůli spermiu.
Silver,už to jednou přežil 🙂 ale ted trošku hudruje,že mu praskne pytlík 😀
ahoj hanulko,a kde že to bydliš?že bych se stavila na to masíčko.mńam mńam 😀 😀 😀

hanulka3112
7. kvě 2008

Já bydlím u Valašského Meziříčí 😀 hned bych Vás tu všechny pozvala 😉 🙂 jsem teď sama doma a čekám až můj dorazí a jde se na věc 😵 mezitím se to alespoň dobře uleží 😉

kaaace
7. kvě 2008

tak to je pěkná dálka.tak nic utřu slinu a jdu něco dělat.my grilovali o víkendu.to byla ale dobrůtka 😀
tak ti přeji at se dílo zadaří 😉

marinka
7. kvě 2008

hani, ty mi děláš teda chutě 😵 😵

hanulka3112
7. kvě 2008

Marinko, tak musíš někdy přijet a něco ti ugriluji 😉 🙂

marinka
7. kvě 2008

Haňulko, já bych za tebou klidně s malou někdy přijela, třeba někdy v létě 😵 Je to kousíček, manža by mě klidně mohl hodit autem 😉

hanulka3112
7. kvě 2008

Tak to by bylo fajn určitě se domluvíme, já jsem skoro pořád doma, tak se pak domluvíme 😉 😵

marinka
7. kvě 2008

hanulko, to budu moc ráda a Anička určitě taky, že si uděláme výlet 🙂

nunca
7. kvě 2008

Moc všechny zdravím, hanuli, hlásím také dnešní grilování masíčka, které bylo mnamy 😀 .
Holky, jsem moc ráda, že jsme tady tak skvělá partička!!!! 😉 😉
Marinko, zase ještě nejsem tak zdatná v práci s PC, ale určitě se polepším 😉 , jinak jsem myslela ty fota s tatínkem a taky tebe jako těhulku (fakt by mohly jít na tu výstavu), moc vám to tam všem sluší 🙂 😉 .

Jinak Ivi, taky úpěnlivě čekám na ms, která asi taky bez léků nedorazí vůbec, jsem ještě pořád utlumená s té injekce Depo-provery, tak 10. června frčím na gyn. do Zlína 🙄 , tak přeju brzy, brzičko, atˇ dorazí ta mrcha!!!

fiallinka
7. kvě 2008

hanulka: no ono stejně jestli je 8000,- Kč za všechny, tak můžeš zkusit všechny a ony stejně vydrží jen ty, které mají - ale půl napůl je taky dobrá volba, možná ještě lepší
kaaace: jestli to chcete udělat najednou, tak možná ještě předtím zavolej sestřičkám, řekni jim to, že byste to chtěli stihnout i se spermiogramem a možná si vás pozvou ještě na dřív, abys na tu 13.00 hodinu měla i výsledky, třeba to půjde, asi nejvíc záleží na vytížení laborantek

silver2501
7. kvě 2008

Juj holky, já mám chut na grilované už tak 14 dní....jejda, budu muset něco s tím udělat 😀 ))))))

kaaace
7. kvě 2008

Ahoj holky 🙂
Fiallinko,to je asi nejlepší řešení.zavolám a poptám se 😉 děkujíííííííííí za radu,ty můj děde vševěde 😀

marinka
8. kvě 2008

nunco, to máš pravdu, je mi tu s vámi taky moc fajn a určitě musíme udělat nějaký srazík, když jsme všechny kousek od sebe, co říkáte? 😵

silver, jak se daří?? Zítra už je pátek, napětí roste 😉

silver2501
8. kvě 2008

Marinko, to víš že už jsem napnutá jako špagát... chi chi 🙂

ivanalysonkova
9. kvě 2008

Dobré ránko holky, tak hlásím, že mrška zatím nedorazila. Včera večer mě strašně začaly bolet prsa, což pořád přetrvává. No aspoň doufám, že je to příznak přicházející MS. 😅
Co u vás jinak nového? Jak jste prožili volný de?? 🙂

marinka
9. kvě 2008

Silver, tak zítra, držím moc palce!!!!!!!!!!!

Ivi, určitě to už bude znamenat, že se mrška blíží 😉 Já jsem tu včera měla celý den ségru a večer jsme se rozloučily a dnes už odletěla do Anglie, kde žije.. Pěkně jsem to obrečela, jsme si hodně blízké a moc mě mrzelo, že tak dlouho neuvidí Aničku, úplně se ji zamilovala. A dnes jsme byli na výletě na hradě Hukvaldy, ještě jsem tam nebyla a bylo to super, moc krásný výlet!

helenaholesov
9. kvě 2008

Ahoj Holky dlouho jsem tady nebyla nechtěla jsem to zakřiknout jsem těhotná podařilo se to samo od sebe ale mám prosbu o radu jsem 2.měsic těcotná ale mám strašnou nechut na jídlo do všeho se musím strašně nutit a je mě pak zle poradíte vy co ste těhulky co mám dělat

fanfulin
10. kvě 2008

Ahojko jsem tu dnes nová,mám absolvovat 2 ivf... ☹ .Na doporučení doktorky Ulčové-Gallové.Moc by mě zajímalo jestli má někdo zkušenosti s doktorkou. 🙂

marinka
10. kvě 2008

Silver, tak co??????????????

heleno, já jsem od 7 tt do cca 15 tt taky hodně trpěla nevolnostma a zvracela jsem, ale naštěstí se to tak střídalo - jeden den mi bylo zle a skoro nic jsem nesnědla a druhý to bylo v pohodě. Za první trimestr jsem přibrala jen půl kg. Důležité je, snažit se do sebe aspoň něco dostat, miminko potřebuje živiny a kdybys nejedla, mohla bys skončit až v nemocnici na kapačkách. Většinou dělají špatně určité potraviny, zkus to vypátrat, co ti dělá nejůř a vyvaruj se jich. Já jsem třeba nemohla vůbec mléčné výrobky a špatně mi dělalo i sladké pečivo. Zkus na nevolnosti Gravipop lízátka, ta mi dost zabírala a jez skoro pořád, ale po malinkých dávkách. Určitě bumbej Gravimilk, v tom je spousta vitamínů a minerálních látek, které se dostanou k miminku, když jich potravou nepřijímáš dostatetčné množství a papej vitamíny pro těhotné.. Držím palečky, ať se to bzro zlepší..

nunca
10. kvě 2008

Ahojky holky, moc zdravím nové 😉 .
Silver, zítra na Tebe budu myslet a moc držet pěstičky, atˇ jsou dvě // 😉 😉 .
Heli, plně souhlasím s Marinkou, já to měla také tak, není to příjemné, ale dobrá zpráva je, že to přejde (tyto stavy jsou normální pro první trimestr), potom už bude fajn (aspon u mě to tak bylo) a budeš si těhu krásně užívat 😉 😉 . Jinak moc gratuluji maminko, krásná zprávička!!! 😅

nunca
10. kvě 2008

Jo ještě, já dokonce zhubla první tři měsíce 4 kg, ale vše bylo v pořádku, protože v tomto trimestru mimi rapidně neroste a tudíž se nemusí zvyšovat příjem potravy. Vitamínky jsem taky jedla, aby mimísek měl aspon něco a snažila jsem se jíst opravdu po malých porcích a lehčí jídla, aby se nezatěžovalo ještě více zažívání, které bylo jako na vodě. Nakonec jsem to všechno dohnala po 4.měsíci (už mi bylo fajn).
Marinko, taky jsem v těhu úplně nesnášela mléčné výrobky, přitom před tím jsem je zbožnovala.

marinka
10. kvě 2008

nunco,tak to jsi teda hodně zhubla 😕 Já jsem byla ráda,že jsem i přes to zvracení nehubnula a držela jsem si váhu.. S těmi mléčnými výrobky je to zvláštní, co? Já jsem celé těhu nemohla jíst vůbec jogurty, ani pít mléko, nevadily mi jen sýry. Jogurty jsme nemohla ani ve třetím trimestru, kdy mi už bylo dobře. Ale jak jsem snědla jogurt, tak šel hned ven a to je tak miluju!! 😵

silver2501
10. kvě 2008

Ahojky holky na testu je sněhobílo a začala jsem už špinit i s příměsí krve, asi to drží jen léky..leč počkám ještě do krve, ale musel by sestát zázrak..takže první ivf nevyšlo..☹ ale co se dá dělat, život jde dál a my to budem zkou¨šet dáll..

jinak všem snažilkám a těhulinká a samo i maminkám přeji krádný sluníčkový víkend 🙂