CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

juni
26. kvě 2008

tak s dr. Horváthem nemáme žádný problém. Přece jenom to byla první návštěva. On se spíš nepozdával manželovi. Ale je to taky možná tím, že jsme z celé té věci možná zbytečně moc přecitlivělí. Jsem ráda, že tady píšete o dr. Horváthovi jenom v dobrém. A my uvidíme jak se to dál bude vyvíjet 😉

fiallinka
26. kvě 2008

juni: no, oni jsou asi trošku vedle z té návštěvy všichni, a hlavně chlapi to hůř nesou, myslím...
nunca: já jen vím, že když jsem zadala něco jako cena puregonu do googlu, tak mi to našlo ceníky....

silver2501
26. kvě 2008

Ahojík nunco, já brala 225 iu první 4 dny a pak 5 dní 250 iu... platila jsem za 2 000 jednotek 4 900 kč a kupodivu bylo vždy v ampulkách víc jednotek víc a tak mi to vyšlo a ještě malinko zůstalo.. pak byl k tomu orgalutran a ten se myslímže neplatitl vůbec...

Juni, já jak jsem tam byla mylsím po druhé, tak jsem ani nevěděla co je za datum, a pak jsem se ptala dr. Chovance, at mi aspon poradí jaký je rok 😀))) řechtal se jak nikdy..a to jsem ho neviděla se nikdy ho ani usmát 😀))) Já taky sama ani nevím čí jsem když jsem tam... jsem tam jak v jiném světě chi chi 🙂

nunca
26. kvě 2008

Moc díky holky!!Tak to je celkem super cenově, poněvadž mi tenkráte v Brně cenu vypočítali docela hooodně vysoko!!! Na léky jsem mrkla už taky na internetu na Minist. zdrav., ale nikdy jsem se v těch cenách při dobré vůli nevyznala 😕 .

marinka
26. kvě 2008

Silver, já jsem Chovance taky asi 2x rozesmála 😀 Jsem byla zvědavá, jestli když budu vtipná, jestli roztaje a jo 😀

juni
26. kvě 2008

Holky díky, takže říkáte, že s doktůrkama bude i sranda jo? 😀 Tak to je fajn.
Přeju všem brou noc

sonja21
27. kvě 2008

Ahoj holky dobré ránko,
všem, IVYLYSONKOVA, moooooc pozdravuj Kačenku - sestřičku a jak jsou na tom oni? Už je těhula ?
Nunco ... uffffffffffffffff, já už se bála, jaký Horváth je 😉 no já se tam chystám ža n podzim, léto si chci užít asi zkusíme, když tak ještě IUI, tak uvidíme, uvidíme co nás čeká, ale radši bych tam šla jen na krev a potvrdit // testík 😀

silver2501
27. kvě 2008

Ahojky holky... 🙂

Marinko, tak to jsem ráda, že i ty máš dorbý poznatek s dr. CH. a není bez úsměvu, jak se tu říká... myslím, že je bezva ..jen mu musí člověk přijít asi na chuť 🙂

Soni, to jsi Ty na té fotce s manžou??? ty jsi ale kočka 🙂

sonja21
27. kvě 2008

jo, to jsem já a moc děkuju, jooooooooooo to bylo před dvěma ety 12 kily 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivanalysonkova
27. kvě 2008

Ahoj Sonji, díky budu. Zatím ne, ale pracuje se na tom 😀

sonja21
27. kvě 2008

tak jii mooc pozdravuj a strašně moc držím palečky 😀 😀 😀 a samozřejmě i Váááám 😀

ivanalysonkova
27. kvě 2008

Sonji, díky moc, a Vám samozřejmě taky.... 😉

hanulka3112
28. kvě 2008

Ahojky Holky všechny moc zdravím 😉 🙂
Juni, já chodím k Horvátovi a jsem s nim spokojená, je takový milý a vše dopodrobna vysvětlí 😉 a když jsme ležely po odběru na pokoji, tak jako jediný dr. přišel za náma co nás ošetřuje, přišlo mi, že fakt se o své pacientky zajímá, jen mě mrzí, že na ET odjel do Anglie, takže i ET i tu špatnou zprávu mi zděloval Anna, tak to bylo takové divné, když jsem ho vůbec neznala, ale i tak byl příjemný.
A jak se tady všechny máte a kdy tady budou nějaké novinky?

sonja21
28. kvě 2008

Hanulko- tak to je super, díky za info o Horvátovi, asi k němu teda taky přejdu, když nám Andulka odchází 😔 a neboj, já věřím , že se všechny brzo dočkáme 🙂

silver2501
28. kvě 2008

ahooooj Hanuli,
za mnou byl dr. chovanec taky, přišel se mi zkontrolovat bříško a rozloučit se...myslím, že tam jsou ti doktoři příjemní asi všichni....
Mimo jiné, včera jsem tam byla na KO po nevydařeném IVFku (teprve) a zas mě dr. Chovanec dostal, byl naprosto úžasný a debatili jsme o všem možném i nemožném asi třičtvrtě hodiny a sám mi navrhl další vyšetření, jako imuno, genetiku a štít. žlázu a společně jsme se na všem domluvili co a jak dál... fakt byl bezva... neměnila bych zlínský car a ani dochtooora 🙂

sonja21
29. kvě 2008

Ahoj holky 🙂 SIVER já tak ynéé a moc me mrzí, že odchází ANDULKA-ANNA 😔 ach joooo, ale třeba je to znamení, že bud ho už nebudu potřebovat nebo jiný pan doktor mi pomůže a bude stejně hodný jako Andulka 😀 SILVER četla jsi na SNAŽILKACH o KORY ???? je to šílené a všichni bulíme jak želvy 😢 😢 😢 😢

ivanalysonkova
29. kvě 2008

sonji, co se stalo Kory???Ve kterém tématu to přesně najdu???

sonja21
29. kvě 2008

Ivy, je to tady - Kory je z www.neplodnost.cz- snažilky - já chodím ještě tam, Kory je po IVF a čekala dvojčátak , jenže se jí embryjka nějak rozpůlii a byli z toho jednovaječná dvojčátka, ona už od začátku měla strašné problémy, no ted leží už asi 2 měsíce v nemocnici snažili se jí miminka udržet, do toh všeho jí řekli, že asi budou holčičky postižené ... jedna holčička to včera vzdala a druhá bojuje, dneska ji mají vzít císařem... problém je v tom, že to už asi měi uděat dávno ... http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/re...

je to hroznéééé ☹

silver2501
29. kvě 2008

Soni, ani mi nepmluv o Kory, ořvala jsem to stejně jako tu sandrablond.. to je fakt síla...kolikrát si říkám, že to raději nebudu čísta a chodit na nepl., tolik mě to tam drtí, takové neštastné konce... měli ji udělat CŘ hned a byly by holky všechny tři v pořádku !!! 😨 fakt je mi z těch doktorů někdy na nic ☹

sonja21
29. kvě 2008

já ted čekám na zprávičku co ta druhá holčička a říkám si, co všechno člověk ještě musí vydržet ... ale dost smutného, určitě to Kory dobře dopadne 🙂 a co TY ? Co plánuješ dááál ??? Já teď letní snažící pauzu a na podzim se uvidí 😀

sonja21
29. kvě 2008

Ivy, ted mi to došlo, to se netýka KORYNY co chodí sem, ae KORY jiné 😒

sonja21
29. kvě 2008

SILVER ----- Ahoj holky, přišla sms od Korynky :
"Jmenuji se Eliška, narodila jsem se 29.5. Jsem ale maličká 1270g tak mi prosím držte palce. Sestřička bohužel to štěstí neměla."

Tak moc moc blahopřejeme a držíme Elišce i mamce všechny palce co máme !!!!!!!!!!!!

ivanalysonkova
29. kvě 2008

sonji, to nevadí, ale stejně držím palečky !!!!!!!

sonja21
29. kvě 2008

Kory-Lence to ráda vyřídím a věřím, že teď už to bude jenom dobrý avšechny hrůzy skončili 🙂

silver2501
29. kvě 2008

Jůůůůůůů, Sonííííí, tak to je moc bezva, že druhá velká bojovnička to zvládla..a náááhodou, má nádhernou váhu, na to jak to dopadlo... moooooc gratuluju, jí vyřid a samo, že určo všichni co můžou, tak posílají hodně energie a štěstíčka 🙂 a Kory může být jen pyšná na svou dcrušku.... tak at se holky brzy zotaví a jedou coby dup domůůů 🙂

Jinak já plánuju asanační léto... užívat si, vzpružit tělo i psychéé moje a udělat to imuno, to máme až na 31.7. v Praze, a rovnou to pojmem jako dovču a zůstanem tam ze pět dní i s rodinkou, ted jedu 13.6. na genetiku do zlína a ještě ted čekám na výsledky štítné žlázy..tak doufám, že vše bude v poho a v září se vrhnem do druhého pokusu...

Jinak přeji hezky slunečný den....🙂

sonja21
29. kvě 2008

Silvy-tak to jsme na tom stejně, já plánuju relaxačně-snažilkovksé léto a na Podzim budu řešit co dáál, 3 pokus zatím nechávám u ledu, pokud to bude nutné zkusíme napřed IUI 😀

silver2501
29. kvě 2008

No já můžu plánovat jak chci snažilkově a snažit se o sto šest, ale jelikož vejcovody jsou někde v kafilérce, tak se vlastně ani snažit nermusím chi chi 😀))) omlouvám se, ale beru to už sportovně, bo stejně s tím nic nenadělám ☹
Tak snad to Soni konečně vyjdééééé už 🙂 a víš, co jsme si slíbily...!!! - musí to vyjít, at se můžem spolu opííít 😀))))) (maximálně vytáhnem rychlé špunty ) chi chi

sonja21
29. kvě 2008

Silvy - ono to jinak ani nrýt nejde než spoertovně a po 2 to 10000000000000000 % vyjde uvidíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co mám říkat já, problém nenalezen a těhotná nejsem , no jediný problém tady asi je, že manža byl poslední dobou furt unavený a bolí ho hlavááááááááááááááááááá a pak říkej doktorovi : pane doktore, nemůžu otěhotnět páč manžu bolí hava 😀 😀 😀 😀 😀 ale už se lepší , tak v Červnu bude pěkně fungovat, asi mu tajně budu kapat Arginmax do jídla 😀 😀 😀 😀 😀

silver2501
29. kvě 2008

Juj, tak u vás to je taky opačně?? no u nás bolí hlava taky manžu chi chi ... no ale nasadil a jsem mu ted přírodní kůru od podhorné na mužskou sterilitu, bo má hrozně špatný spg, a je mimo jiné i na erekci a potenci, tak jsem zvědavá, jaké to bude mít účinky... už se těším, sice přirozeně to těhu u nás nejde, ale teba ho přestane tak často bolet hlava chi chi

sonja21
29. kvě 2008

já jsem od léčitelky taky dostala kapky, řekla jsem mu, že je to na kvalitnější myšlení, dodělává si totiž školu tak baští a vypadaá to nadějně 😀 😀 😀 😀 😀