CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sonja21
19. čer 2008

jo a začala jsem chodit na power jogu, prý to pomáhá otěhu a zjistila jsem , že mám svaly / noo svaly to je silné slovo 😀 / o, kterých ani nevím,ale zase, když vidím ty postavičky tech spolucvičících tak si říkám
- vydrž Pr'tka, vydrž 😀

hanulka3112
19. čer 2008

Silver, tak to je fajn, že nás v září bude víc určitě nám to uteče a brzo si budeme psát jak si pícháme injekce do pupíku 😉 🙂
Fialinko, moc gratuluji ke kloučkům 😵 a co bříško už pěkně roste viď 😉 🙂 hlavně se pěkně opatruj a papej vitamínky ať mimisci pěkně rostou a bříško se zakulacuje 😉 🙂
Soni, tak to já jsem asi nnejmladší zajíček 😀 ale už dosti omezený bez vejcovodů, tak snad to druhé IVF už konečně vyjde a můžeme si konečně zdělovat jak nám rostou bříška, moc všem držím palečky a ať nám to čekání brzo uteče 😉

nunca
19. čer 2008

Fiallinko, tak to je moc krásné, kluci jsou přece prima 😉 , můj manža by se asi zbláznil radostí nad klučíkama, to víš jednu princeznu máme, ale já bych klidně ještě dvě takové 😀 . Tak na Tebe budu moc myslet, atˇ je vám skvěle a lumpíčci krásně rostou 😉 😉 😉 😉 .
Silver, tak se už moc těším, lépe se nám bude spolu stimulovat a navzájem si radit a podporovat se 😉 😉 😉

hanulka3112
19. čer 2008

Nunciku akolik má vlastně ta vaše princezna roků? Určitě by si ráda hrála i se dvěma dalšíma princeznama viď? 😉 🙂 uvidíš, že ten další pokus bude určitě úspěšný pro všechny, no a hlavně na tebe myslím, aby už došla ta mrška 🙂

ivanalysonkova
20. čer 2008

ahoj holky, tak mi teplota dneska klesla, tak doufám, že MS už dorazí. Jen se chci zeptat, jak tomu pomoct?? Neznáte některá nějaký trik, aby se to uspíšilo??? díky

jabluncanka
20. čer 2008

Ahoj holky,

chtěla bych Vám napsat,že přes všechna tvrzení v CRM Zlín,že nemáme šanci na přirozené početí a náš tzv.problém je geneticky daný a nemá jiné řešení než IVF,budeme mít v únoru,pokud všechno dobře dopadne,miminko...Zadařilo se úplně přirozeně,bez hormonální podpory,jak se říká "doma v peřinách"... 😵

ivanalysonkova
20. čer 2008

jééé, jablunko, velká gratulace. Je fajn, že tu máme pozitivní zprávy. 😀

marinka
20. čer 2008

jabluncanko,moc gratuluju!!!!!!!!! Prý třetině párů stačí k přirozenému otěhotnění se jen do CARu přihlásit, takže vy jste ten případ 😵 😵

fiallinka
20. čer 2008

jabluncanka: gratuluju, nádhera 😉, ale víš, ono těžko čekat od jakékokoliv caru to, že ti řeknou - určitá minimální pravděpodobnost existuje, tak běžte domů a pár roků čekejte... prostě to řeší rychle a hned a záleží na každé z nás, jaký postoj k tomu zaujme, jak si to přefiltruje a jak dlouho bude čekat. Nám taky řekli ivf, ale já osobně si myslím, že kdyby jsme byli v klidu a na mimčo nespěchali, tak by se taky třeba za pár let povedlo doma, jenže psychika je sviňa, my jsme v klidu nebyli a čekání mne ubíjelo, takže u nás to ivf asi fakt bylo nej řešení.

mari: no, myslím, že jablunčanka by ti řekla něco jiného, podle toho, jak byla se Zlínem nespokojená.

sonja21
20. čer 2008

JABLUNKO- Gratulujuuuuu tak to je bomba pro nás všechny naděje, že se kdykoliv může podařit, fakt parádáááá 😀

silver2501
20. čer 2008

Ahojky holky 🙂
Jablunencanko taky blahopřeju a jen ti jde závidět ten malý zázrak, že se vám to povedlo přirozeně 🙂

Soni, já si to taky plánovala bez doktorů, ale heršvec, ted jsem byla na genetice, štítné žláze, a za měsíc imuno, tak se pořád něco děje a snad se těch doktorů ani nezbavím..ale zas na druhou stranu, to utíká a brzy pujdu do druhého ivfka, teda doufám, žer nic pádného nenajdou, co by to mohlo zas zhatit 🙂 3koda, že nemám vejcovody a nemůžu to porkládat iui, fakt na neplodnosti je to ted po iui nadité..a si přdstav, že od nás z pojkojíčku (myslím z Azoo, do kterého taky občas chodím) holčina čeká po iui dvojčátka...to je krása, co???

Hanulko, jo už se těším a jsem ráda, že nás bude víc, však to první jsme měli taky nějak při sobě, že???

Jinak já taky prosím posílat čápy a vrány k nám a prskat všemožně těhu bacilama 😀))))

nunca
20. čer 2008

Ahoj holky, předem gratulace obrovská Jablucence, co dodat, je to krásné a každé početí vlastně takový zázrak 😉 😉 😉 .
Hanuli, máme 6-ti letou slečnu, takže nějaké to mimi by hlavně ona uvítala-prý a my bychom už vlastně strašně moc chtěli, už se vlastně pokoušíme 5 let o druhé mimi a 4 roky jsme v péči CAR, tak třeba bude opravdu letošní rok konečně tak kulatý (pupíky) jako ta číslice na konci 😉 😉 😉 😉 😉

hanulka3112
20. čer 2008

Nunciku, určitě se všem ty bříška zakulatí jako ta 8 na konci 😉 🙂 a vaše slečna se dočká sourozence a bude ti vozit kočárek 🙂 to je fakt pěkná představa 😵 já si jako malá vždy přála, ještě dalšího sourozence, abych mohla místo toho mého kočárku tlačit ten doopravdový, mám sice mladšího Bráchu, ale jsme 2roky po sobě, takže jsem byla ještě malinká 😀 tak snad se toho dočkám již brzy 🙂

ivanalysonkova
21. čer 2008

Dobré ránko holky, tak dnes jsem dostala MS (ufff, konečně 😀 ), takže v pondělí hurá na Tomášov

nunca
21. čer 2008

Hanulko, tak to jsme na tom byly v dětství úplně nastejno, taky mám o dva roky mladšího sourozence a taky si přála kolem těch 6-ti let vozit ještě sourozence, ale nakonec to byly děti sousedky, takže vím, jak té naší "bublince" asi je, samotné 😒 . Ale věřím, že to opravdu vyjde a ještě ten kočárek vozit budu i ta naše "malá" 😉 😉 . Jsem ráda, že tady nebudu sama na tu stimulaci 🙂
Ivi, tak to je super, konečně se budeme moci brzy těšit na pozitivní zprávičky!!!!! 😉 😉 Budeme mocinky držet pěstičky!!!!! 😉

ivanalysonkova
21. čer 2008

díky, těším se, ale zároveň mám strach, že se to nepovede. Je to asi normální, že?

hanulka3112
21. čer 2008

Nunciku, tak to jo 😀 ale uvidíš, že se dočkáme a příští rok už budeme tlačit a malá taky a bude se všem chlubit se sourozencem 😉 🙂
Ivi gratuluji, tak už jen dobré zprávičky 😉 🙂

nunca
22. čer 2008

Ivi, to víš, že je to úplně normální a tyto pocity a obavy má každá z nás, které jdeme do IVF nebo IUI, hlavně se moc nestresuj, snaž se myslet pozitivně a určitě se to podaří, psychika hraje totiž velkou roli 😉 😉 😉 .
Hanulko, taky si to myslím, vždytˇ už je na čase, ne? 🙂 🙂

sonja21
23. čer 2008

Ahoj holky,
IVY to je naprosto normální, já jsem byla z první IUI strašně nadšená a už jsem kupovala pomalu těhu oblečení, pak nic, tak druhé jsem už brala míň horlivě 😀
SILVY-já si někdy říkám, že je možná lepší ,kdyby něco našli, aspoň bych věděla,proč pořád nemůžu otěhuuu, když nám nic není ☹
Jinak jsem s manžílkem probírali léto a IUI-tak výsledek je asi až ten Podzim, jelikož nás čeká... 2xsvatba, Srpen dovolená a nové autííí a jelikož náš finančí rozpočet není nafukovací,tak to zatíme nebudeme řešit 🙂)) Takže pokud se nestane v létě zázrak, jdu do toho s Tebou na Podzim : -)

silver2501
23. čer 2008

Ahoj Soni, no skvělé, tak se přidáš tu mezi nás bojovnice 🙂 už jsme tu tři , co do toho jdem na podzim. teda já bych chtěla hned v září, ale asi se to kvůli tomu imunu v praze trošku zdrží, tak počítam říjen...No furt to máš o "něco" málo lepší, že můžeš zkoušet aspon to iui, takový malý klid v duši v doufání, že se třeba povede, to já bez vejcovodů žádná šance 🙂 No a s penězma, tak to zcela chápu, ted u prvního ivfka, jsme taky kupovali auto, a navíc jsme měli ivfko se vším všudy co se dalo, takže nás to ten měsíc vyšlo dohromady taky na velkou pálku..takže letos na dovolenou ani nikam nejdeme bo na ni zkrátka není chi chi 🙂 jo vlastně jak jedu do prahy na to imuno, tak tam zůstanerm asi pět dní a to bude jako naše dovča chi chi ..takže aspon něco 😀

ivanalysonkova
23. čer 2008

dobré ránko, tak na 10hod jdu na Tomášov. Pak podám info, tak na mě myslete 😉

sonja21
23. čer 2008

Sily, my jedem koncem Srpna do krkonoš se známýma a všema našima psama, díky tomu, že kámoška mají podnikovou chatu, tak nás to vyjde na super, cenu, jinak my o IVF nemluv - 1 pokus -Leden 2007- 25 tis.-5 KET- 2 pokus 15 tis. letos Leden a nic ☹((( tak vím o čem mluvíš 😉
IVY - držím vše co mám, moc tam pozdravuj a hned napiš jak to vypadá a kdy ,co a jak 😀 😀 😀 a jo a nejdeš náhodou k ANNOVI ?

hanulka3112
23. čer 2008

Ahojky Holky taky je u Vás takový hic? 😖
Nunci, no jasně, že je už na čase 😉 🙂
Ivi,myslím na tebe pak pisni 😉

ivanalysonkova
23. čer 2008

ahoj holky,
tak už jsem zpátky. Nafasovala jsem Menopur, první včeličku my dala sestřička (nic příjemného). Mám si je píchat do neděle (snad to zvládnu), v pondělí ráno na kontrolu na utz, kde se rozhodne, kdy co a jak...Ale předběžně to vypadá na půlku příštího týdne.
Soni, jo byla jsem u Anny, ale říkal, že k poslednímu dni v červnu končí. Je to škoda, je fakt milý. Kontrolu budu mít u Horváta.
Ty horka mi fakt moc nepřidávají. Je to děs. U nás v práci se ten vzduch ani nehne. 😖

sonja21
23. čer 2008

AhoJ IVY? nebooj to zvaldbneš, já jsem s tím tak ymatuoval a nakonec to šlo, pěkně do břicha kožní řasy / špíčkuuuu,k ale ty žádný nemáš, tak nevím / a je to 😀 😀 😀 😀 😀
Já jsem ANNOVA pacientka, tak proto se ptám, vím že končí ach jooooooo já jsem si na něj za ty 3 roky táááááááááááááááááááááááák zvykla ☹(((((((((((((((( bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

ivanalysonkova
23. čer 2008

Soni, tak to se nedivím. Fakt moc pozitivní člověk. 😵 S těma špíčkama, já jsem si je trochu vypěstovala 😀 Tak snad to nebude tak hrozné 😀

silver2501
23. čer 2008

Ivi, ten menopur se píchá normalníma injekcama a nebo jsou tam ty mikrojehly, třeba jako u pregnylu...??a je to taky do břicha? přemýšlím čím stimulovat na druhé ivfko, ted jsem měla puregon, ale docela nic moc, levý vaječník nic, pravý 5 vajec...no a taky mám vysoké fhs, tak mi nestačí dávky hrazené pojištovnou, tak jsem si říkala, že bych zkusila něco levnějšího...nebo vlastně kolik vyjde 2 000 jednotek toho menopuru??

Jinak mooc držím palečky at se zadaří 🙂

sonja21
23. čer 2008

NO, já jsem si je za ty 3,5 roků stimulací teda vypěstovala hodněěěě tak to nebyl problém 😀 Anna je báječny, hlavně, mě vždycky moooc pomohl, když mi bylo sděleno HCG - 0 😢 a on se mnou mluvil a mluvil a já jsem pak odcházela, s pocitem, že to neva a vyjde to příště 😀 ach jooo , taky přemýšlím o Horváthovi 😉

silver2501
23. čer 2008

Jo Soni, a aby toho nebylo málo s těma doktorama, tak se mi přidali další ...chjooo ☹ včera jsme měli malou autonehodu, napálila do nás baba v plné rychlosti ze zadu, když jsme stáli na křižovatce, a tak mám krk v krunýřu, děs běs v tomhle horku a tak přibyli ještě další doktoři, chirurgie a ve středu jdu na neurologii...jak kdybych jich kvůli ivfku neměla málo..chjooo když se daří, tak se daří.... takže se o prázdninách těch doktorů nezbavím a nezbavím ☹ 😒 😠 😖

sonja21
23. čer 2008

Silvy - MENOPUR jsou injekce klasik a co zkusit GONAL, to je sice taky pero, ale vím, že holkám co jim nazabral PUREGON dali GONAL? Ono to pero je lepší, Ty injekce se musíš ředit a je to delší proces, pero natáhneš a píchneš 😀 😀