CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

silver2501
24. čer 2008

Jo Ivi, bříško bude jako borůvkový koláč, aspon já ho tak měla..a třešnička na dortu - pregnyl- to byla fakt chutovečka, 10-ti cm rudý flek snad 3 dny 😀)))

silver2501
24. čer 2008

Ale pro vytoužené mimi, co by člověk neudělal....🙂 😅 😵

sonja21
24. čer 2008

Ahoj SILVY, jooo PREGNYL, já si ho píchala ve 2 v noci, faáákt božííííí 😀

silver2501
24. čer 2008

Soni, ve dvě v noci??????a to ti nedali pokoj ani v noci ??? chi chi 😀

sonja21
24. čer 2008

Noo, oni mi naplánovali IUI na dvě odpoledne, tak ve 2 v noci budíček a píchat včeličkuuu,co včeličku, to byl čmelákkk a koňská jehla, cooo 🙂

silver2501
24. čer 2008

No mě se zdá, že já ho měla s takovou hooodně tenunkou jehlou, tlustou jsem to míchala..spíš byl šílený ten vstřik a pak to rudé obr kolo kolem vpichu 😀

sonja21
24. čer 2008

Je fakt, že pero je pero 🙂 ale i tak je to síla, co všechno musím podstoupit a vydržet, to nikdo nevidí a nechápe, kdo to nezžil, mé kamošky, co otěhu napočkání, byl hoodně překvapené, co tomu všechno předchází a pak odběr apod akce .... my jsme vlastně hrdinky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivanalysonkova
24. čer 2008

ježiši holky 😀 To se mám na co těšit. Ale co jsme silné.... 😉

sonja21
24. čer 2008

Přesně tak, jsem holky šikovné a silné a všechno to zvládneme 😀

sonja21
24. čer 2008

Zlínačky, tak pan doktor HORVATH je PATRIK a já se ma Patrika narodila, takže je to on mého srdce šampion, ktery mi přinese vytoužené štěstííííííí v podobě krásného, inteligentního miminkáááá 🙂))))))))

ivanalysonkova
24. čer 2008

joo??? Tak to už se na něj v pondělí těším. Doufám, že je tak fajn, jak Anna. 😅 😀

sonja21
24. čer 2008

Je milý, jak jsem byla naposledy u Andulky, tak ho zaučoval, všechno i o mě krásně nastudoval a holky si ho moc chválí, že všechno super vysvětlí je trpělivý a poctivý 😀 😀

silver2501
24. čer 2008

Juj Ivi, my tě nechcem nějak strašit dopředu...🙂 ale dá se to vydržet..já jsem prostě extrém, já jsem i na orgalutran reagovala kopřivkou přes celé stehno chi chi 😀 ale ŽIJU !!! 😀

silver2501
24. čer 2008

No já tam znám jen Chovance, vždy jdu jen k němu, takže ani nemůžu posoudit, jak ti vaši andělé vypadají 🙂

sonja21
24. čer 2008

Tak SILVY, já jsem stálí inventář v CAR, tak znám oba - Chvance i Annu a Horvátha jen od vidění, ale asi přejdu k němu, Anudlka mi ho doporučil 🙂 já jsem asi právě dostala mrchu,ach jooo 2 dny zpoždění a nic ... tak přemýšlím, že si nasadím clostilbegyt a zavolám do CAr, jeslti můžu na UTZ, co myslíte ? Já jsem byla s doktůrkem domluvená, že si ho mám vzít, až se na to budu zase cítit a chtít , tak já nevím 😀

sonja21
24. čer 2008

Tak jsem tam volala, mám si zavolat tak 9-10 den a objednat se na 12 DC -UTZ a to už půjdu k někomu jinému 🙂)) tak jsem opět v Klubu Snažilek CAR 🙂))))

silver2501
24. čer 2008

Soni, takže jdeš na to?? supeer rozhdonutíííí...🙂 pokud se an to citíš, tak proč ne.... budu na tebe myslet, at ti to vyjde!!! už by sakra mohlo !!!!!!!!!!!!!!!

ivanalysonkova
24. čer 2008

Silver, v pohodě 😉 My budeme mít od pátku půst. Manžel jede s rodinou na chatu (no spíš chata na samotě u lesa, bez vody...). Já zůstávám doma. Nechce, abych si to píchala tam, kde vůbec není žádná hygiena 😅 Tak se asi vrznu k našim, otrhám na zahradě jahody a rybíz a budu vegetit. Možná přemluvím ségru k vodě. Jo holky, můžu se normálně opalovat?Asi to tomu nevadí co? 😀

silver2501
24. čer 2008

Takže držím vše co jde 😉

silver2501
24. čer 2008

Ivi, no já bych s těma hormonama moc neriskovala, ale říkám, já jsem extrém a jsem alergik na skoro všechny léky... takže nevím, ale moc bych neriskovala..a uvidíš, jak se budeš cítit...🙂

ivanalysonkova
24. čer 2008

Silver, asi si lehnu jenom pod strom na zahradu 😀

fiallinka
24. čer 2008

holky, já jsem i normálně tlustá od mala, a teď už mám šest kilo nahoře a přesto, že jsem těhu, připadám si jak balón, obávám se, že toho pocitu se nezbavíte, protože pak si zase říkáte - kdo ví, jestli mi ty kila nezůstanou.. 🙂, ale už vám moc přeju, aby to bylo brzo, to těhu přibírání.

A jinak si myslím, že Zlín je drahý tak průměrně, něco je dražší a něco o hodně levnější (třeba to icsi vyjde při větším počtu napichovaných vajíček mnohem levněji než jinde, kde se to počítá od kusů), ale když to srovnávám s ostatníma, tak je to podobné. Hlavně záleží, co potřebujete a co si připlatíte.

ivanalysonkova
24. čer 2008

Já jsem doplácela 750,- za léky. Jinak IUI klasicky 1500,-

sonja21
24. čer 2008

Ahooj holky, Ivy jak se budeš cítit, já jsem se minulý rok řádila na koupáku normálka, jen moc neskákej at ti neprasknou vajucha dřív, jinak jsem byla v pohodě 🙂
SILVY, jdu do toho tak napůl jen si pomůžu clostilem, žádné IUI+IVF zatím asi nehrozí , jen si tak malinko vypomůžu 😀
FIALINKO-po porordu budeš jak laňka, jak budeš běhat kolem mimíska 🙂 a jak píšeš, všude je něco, co ušetřím to projedu, tak je to podle mě 1:1 😉

silver2501
24. čer 2008

Ivi, super kompromis 🙂

Soni, ahááá, takže jen tak "jakože" přirozeně... to víš, ještě v tom mám všem trošku zmatek 😉

sonja21
24. čer 2008

SILVY .. jooooooo, jen tak přirozeně s malilinkou pomocí 😀

jabluncanka
24. čer 2008

Na státní klinice jsou léky na IUI + samotná IUI hrazeny ze zdravotního pojištění,platí se 300,-Kč za přípravu spermatu... A máte na to nárok ze ZP až 7x ročně... 😉 😎

sonja21
24. čer 2008

Jablunko : jenže to co projedu do OLOMOUCE nebo BRNA, se vyrovná tomu, co dám v ZL, tady dělají s příplatkem 6x IUI ročně. mě to vyjde tak nějak na stejno 🙂

jabluncanka
24. čer 2008

Jenže to IUI Tě vyjde až 3.000,-Kč... A ještě se stimuluje zbytečně agresivně,ale to jen pro srovnání...

sonja21
24. čer 2008

Já jsem se domlouvala na IUI bez stimulace, teda až na něj zase půjdu, Já vím, myslíš to dobře, jenže jak říkám, já jsem ze Zlína a auto má manža, takže stejně bych musela cestovat nebo s ním a to co projedu, zaplatím možná tady 🙂 ale díky za tip 😉