CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fanfulin
9. črc 2008

Ahojko,zdravím všechny snažilky,těhulky a maminky.Dnes jsem byla v CRM na konzultaci před 2 IVF…… 🙂 🙂 Byli tam moc příjemní.Mám za sebou genetiku,imunologii a čeká mě příští týden ještě hysteroskopie… 😝 Doufám ,ale že bude vše v pohodě a budu moct podstoupit IVF a že bude úspěšné.Všem snažilkám držím palečky……

sonja21
9. črc 2008

Ivy to je nromální, může to znamenat i těhu, jak se mimisci zavrtávají, to je dobrré znamenííí 😀 😀 někdy to způsobují i folíci, po stimulaci jsou větší a to víš tělíčko se ještě zpamatovává,ale jak říkám, je to dobré zamení 😀

Fanfulín - tak to mooooooooc držím palečky a´t hysterka dobře dopedne a můžeš brzo na IVF 😉

fanfulin
9. črc 2008

Sonja21…děkuji za palečky… 😵 😵

katterina
9. črc 2008

Ahojky Soni, tak já Ti píšu na mailík a ty nic 🙂 Tak jsem Tě musela drze pozdravit až sem. Vidím, že už se znáš i s mou sestřičkou ... Každopádně vám holky držím palečky, ať se konečně objeví ty dvě vytoužené // a věřím, že se objeví ...

silver2501
10. črc 2008

Ahojky Ivi, taky bych řekla, že píchání je spíš dobré znamení... tak snad už se hezky zavrtává embryjko a zůstane tam na hooodně dlouho...🙂

Fanfulin, taky se přidávám a držím palečky...my máme genetiku taky za sebou a ted jedeme do Prahy na to imuno a byla bych ráda, kdyby jsme stihly taky druhý pokus tak v září - říjnu..snad výsledky dojdou...už máte výsledky?? a za jak asi dlouho Vám přišly? no a tak je aspon dobře, že snažilek nás tu bude víc a budem se pakvšechny podporovat 🙂

Ahojky Soni, tak co domácí snaženíčko?? doudám, že už je pěkně zaděláno... Cetla jsem o křečácích na děloze, jujky, tak to jsem fakt ještě neslyšela ale.. myslíš, že to je ten zásadní problém, co mohl mít za příčinu , že jsi zatím netěhu??? Tak snad tě uspěšně zaléčí a konečně to vyjde 🙂 A jak Ti to prosím zjistili?? že bych se taky na to poptala... pořád nějak špiním, tak od ovu zhruba a mám takopvé slabé bolesti, tak že bych se taky třeba poptala, jeslti to nemůže být ono...

ivanalysonkova
10. črc 2008

čau holky, tak snad jo. Pro jistotu už máme vybranou dovču 😀 Abych se měla, kdyby náhodou nic, na něco těšit 😎
Jinak všem držím palečky 😵 😵 😵 😉 Aby jsme se mohly přesunout do jiných témat 😀

sonja21
10. črc 2008

Ahoj Holkyýýýý 🙂 katy mě žádný mejlík nepřišel ☹((( ale potichu Vám gartulujuuuuu 😀 😀 😀 😀
Ivy, držím palečky, neboj já mylsím, že na dovlonou pojedeš nejdřív za 2 roky a ve třech 😀
SILVY- no mě ty křečáky nezjistily, to se poznat na utz nedá, jen mě od ovu - do měsíčků pobolívalo
/ píchalo v podbřišku / a pak to přestalo a zase, taky mě občas otekají nohy a ruce, ale komu v tom vedru né, že, ale říkal, že to všechno může souviset 😒 jestli to má vliv na těhu nebo ne, to taky nejde určit,ale prý jo, protože se nějak překrvuje nebo co děloha a tak se embroušci nemůžou usadit nebo tak nějak 😉 tak uvidíme 😉

sonja21
10. črc 2008

jo ted mi psal kámoška , že taky měla ty křečáky jí to zase způsobovalo, že neměla měsíčky, byla na laparce tam jí to zjistily, tak si je to nějaká blbá moda nebo co 😒

silver2501
10. črc 2008

Soni, aha, no já mám podobné problémy už léta,( tak 5 let), od ovu do ms špiním a taky to pobolívaní v břichu... jenže na laparce a hysterce jsem byla už několikrát (aspon 5x za tu dobu) a je pravda, že nikdy nic mi o tom neřekli..spíš mi řekli, že tam mám (tak před 4 roky) dělohu posetou myomama, ale ted na posled v unoru, řekli, že se ztratili, že je už ok, jen neprůch. vejc. a saltosalpin.,tak šly ven a těch křečáků by si snad všimly.., ale přesto i dál mám stejné problémy, prostě od ovu špinění a pobolívání, tak nevím...snad to nebude nijak souviset z neuspěchem ivf... uvidíme ted , co ten druhý...🙂 taky už nevím co by, ale strašně bych si přála, aby už nám to konečně vyšlo 😖

fanfulin
10. črc 2008

silver2501......…. výsledky..máme asi tak měsíc,jezdily jsme do Plzně . Byli jsme tam asi tak třikrát jednou na krev pak na spermo..a na odběr…ovulačního hlenu. Na výsledky jsme čekali 1 .měsíc.Naštěstí vyšly docela fajn…manžel pořádku jenom já mám protilátky proti zona pellucida (ničím si svá vajíčka) 😲 😲 …ale naštěstí jen slabě pozitivní…2 IVF…chci také podstoupit tak v září ,říjnu…Moc přeju aby imuno vyšlo… 😉 😉

sonja21
11. črc 2008

Dobré ránko všem Snažilkám 😀 Silvy, zkus se na to zeptat Mudra a uvidíš ? Na laparce by na to asi přišli, to je fakt, no já to mám cca 2-3 měsíce, ale je fakt, že je to den ode dne lepší 😀 tak uvidíme 😀

silver2501
11. črc 2008

Ahojky holky 🙂

Fanfulin, díky snad vyjdou a nebude žádná překážka 🙂

Soni, no jo, zkusím se na to poptat...a jak se to léčí?? co to vlastně bereš na to??

Ivi, jak je??

ivanalysonkova
11. črc 2008

Krásný den všem, to je ale horko,co? 😝
Silver, ale jo jde to, až na to bříško, ale to beru jako pozitivum.... 😀 Už zbývá jen 1 týden. Víkend uteče, a pak to půjde doufám taky rychle....Zrovna mi volala kámoška, že čeká miminko. Ach jo, já chci takýýýýýýýý ☹

sonja21
11. črc 2008

SILVy - beru DETRALEX 2x denně, nemá žádné vedlejší účinkya může se brát s čímkoliv, asi to funguje , cítím se fakt líp 😉 mám to na zkoušku na 3 měsíce, říkal, že by to pomalu mělo mizet 🙂
Ivy- to pořád vypadá nadějněěěěě , moc držím palečky ať jsou tam za týden // 😀

rkatka
12. črc 2008

Ahojky holky, chtěla jsem vám jen říct ať se nevzdáváte. Po 4 IVF se to koneěně podařilo a 10. února čekáme miminko. Doufáme že bude vše v pořádku. Držím vám všem palce.

silver2501
13. črc 2008

Rkatko, tak to moc gratuluji, a přeji příjemné těhu a zdravé miminko...🙂 To víš, že my se jen tak lehce nevzdáme a budem bojovat !!!! 🙂

fiallinka
13. črc 2008

sonja: jj, brala jsem to 4 měsíce - asi

ivanalysonkova
14. črc 2008

ahoj holky, zdravím vás po víkendu 😎

fiallinka
14. črc 2008

ivana: ahoj, tak co, jaké jsou pocity?

ivanalysonkova
14. črc 2008

fiallinka: takové divné. Od soboty mě bolí z boku prsa, jako kdybych posilovala, a to samé nohy. Asi mi už z toho hrabe 🙄 😀

lunicka
14. črc 2008

Ahoj.Já jsem problém s otěhotněním naštěstí nikdy neměla.A právě proto jsem se rozhodla,že se pokusím stát dárkyní vajíček.Darovala jsem 2x a na podzim bych chtěla jít zase.Tak snad jsem tím někomu pomohla nebo pomůžu 🙂

fiallinka
15. črc 2008

luni: to je skvělé, jsem moc ráda, že se někdo takový ozval... my jsem si zase říkali, že možná darujeme naše zbylá embryjka, pokud by někomu pomohly, ale raději bych byla, kdyby naše dítko nechodilo po Moravě, raději bych ho nechtěla potkat, co kdyby vypadalo úplně stejně jako ty dvě, co se narodí 🙂

lunicka
15. črc 2008

fialinka:než jsem se pro darovaní rozhodla,taky jsem nad tím přemýšlela,ale ne dlouho 🙂 Taky jsem někde na podobných stránkách četla,že se dárkyně setkaly s nepochopením okolí,že darovaly svoje vajíčka.Přiznám se,že já taky ☹ Raději už se s tím nikomu nesvěřuji.Vnitřně jsem si myslela a taky pořád myslím,že jsem udělala dobrou věc 😵

sonja21
16. črc 2008

Dobré ránko 😀 Ivy, tak cooooo ?? už se to blíží cooo ??? holky něco Vám sem hodím, juknětě
http://www.patentnimedicina.cz/kalendar.php 😀 😀 😀 😀
Já jako obvykle - holčičkáááá 😀

ivanalysonkova
16. črc 2008

Ahoj Soni, zajímavé výpočty 😀 Tak to jsem zvědavá 😅 Jj, už se to blží, už pozítří. Ach jo, docela nervozita. 😖

sonja21
16. črc 2008

Neboj budou tam // te'd je těhu vlnááááá 😀

ivanalysonkova
16. črc 2008

Soni, já ti nevím. Pořád ve mě hlodá pocit, že to nevyšlo. Asi si nakonec zkusím testík doma. Nevydržím to, aspoň, když to bude neg., tak si pobrečím doma ne v ordinaci 😀

nunca
16. črc 2008

Soni, moc díky za zajímavý tip, už jsem vyzkoušela 😀 , kéž by to tak bylo ........ 🙂
Ivi, budˇ hezky v klidu a věř, že to vyjde, moc Ti držím pěstičky, už by tady mohla zase přibýt nějaká těhulka, určitě Ty 😉 😉

barbucha77
17. črc 2008

Ahoj holky, moc často sem nechodím, ale přidám vám sem několik statistických údajů z mého snažení ve Zlíně
13.6. začátek stimulace Gonalem
24.6. OPU 5 folíků, z toho 4 vajíčka, 4 oplodněná
27.6. ET 2 kousky (na mražení nic)
10.7. těh. test - negativní
11.7. kontrola krev - nízké HCG (18 jednotek)
13. - 15. špinění
16.7. - MS ☹
18.7. - jdu znovu na krev, ale výsledek je už jasný....
Tak vám všem přeji, ať máte více štěstí. Já se můžu těšit na druhý pokus po prázdninách.... 🙂

ivanalysonkova
17. črc 2008

barbucha: to je mí líto. Já jdu na krev zítra po IUI. Ale nevidím to slavně. Kdyžtak to jedeme zkusti do Itálie 😎