CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sonja21
17. črc 2008

Barbucha, to mě mezía, el nesmíme do vzdáta a bojovta , podívej na naás ... příčina neznámá - 2xIUI-2xIVF,1xKET- vždycky super urodička krásné embryjka, stále nejsem těhula nevzdávám to a bojuju 😀
IVY - neplaš vydrž, určitě tam budou, musíííííííííííííííí 🙂

fanfulin
17. črc 2008

Ahojko..zdravím všechny..hysterku mám za sebou .. 😝 😝 myslím,že to dopadlo dobře..ale až 22.7. budu vědět více musím do CRM a doufám ,že už tam budou výsledky… 🙂 🙂

Ivanko:...moc držím palečky 😉 😉

Barbucho: nezoufej já jsem 1IVF probulila,ale jdu znovu na 2IVF….a doufám, že vše dopadne dobře…… 😵 😵

sonja21
18. črc 2008

Ivy tak coooooooooooooooooooooooooo ?????? Včera jsem potkala Káťu a kecaly jsme na lavičce , tak čekám a čekám na zprávičkýýýýýýýýýýýýýý o // 😀 😀 😀 😀 😀

ivanalysonkova
19. črc 2008

Ahoj Soni, holky, tak vás nepotěším se //. Nepodařilo se. Po dovolené půjdu asi na laparo. Pak by jsme dali ještě další pokus. Je fakt, že nám navrhovali IVF (kvůli špatnému spermiogramu). Tak uvidíme po laparu, uděláme ještě kontrolní spermio, a když to nebude ok, tak si necháme napsat žádanku na IVF ☹

laola
19. črc 2008

Ivi, to mě mrzí ☹ Držím pěsti v dalším boji. Buď se povede po laparce, a když ńe, tak po IVF určitě 😵

silver2501
19. črc 2008

Juj Ivi, tak se to nepovedlo??? to je mi moc líto ☹, tak si užij léta, dovči a snad se zadaří po prázdninách.....🙂

sonja21
21. črc 2008

Ivy, ježííš to je mi líto, ale neboj třeba Vám ta dovča fakt prospěje a pomůže a žádné laparo nebo IUi už nebudeš potřebovat, moc mě to mrzí ☹ já taky nic, včera přišla mrcha .... 😠

hankazn
21. črc 2008

Ahoj, muzu se pridat?chtela jsem tu zkouknout nazory na CAR zlin, protoze to budeme mit nejbliz,pritel ma oligospermii (150tis v ml) a po dvou spermiogramech mu doporucili dohodnout si umele oplodneni, zatim ho tedy jeste ceka nejake dalsi vysetreni, ale hormony ma dobre. svatbu planujeme na pristi leto a ja chci od podzimu vzsadit antiknocepci (beru ji protoze to vime jen dva mesice a ted jsem pryc a je to pohodlenjsi) a od kvetna se budeme snazit prirozenou cestou, chtela jsem se zeptata jak bychom meli postupovat, zatim bydlime v praze, mam si uz najit gynekologa ve zline, nebo zustat u sveho?mela bych uz taky podstoupit nejaka vysetreni jestli je u me vse v poradku?diky

silver2501
21. črc 2008

Ahojky Hankanz, tak já být váma tak určitě teprve zkouším otěhu přirozeně, jste teprve na začátku a spg hodně může i kolísat a tak je velká šance, že se povede i tak..A pokud do roka neotěhotníš, tak je dobré se objednat v Car a tam už ti vše poradí a vysvětlí, tak y vám oběma udělají nějaké testy a vyšetření a rozhodnou co dál..takhle dopředu je to těžké říct..ale kdyby ses něco chtěla zeptat přímo, tak se určitě ptej 🙂 Jinak já jsem v Car ve Zlíně spokojená a zatím ybch neměnila 🙂

sonja21
22. črc 2008

Haloooooooooooooooo Hani, jasan vítej k nám 😀 ahoj Silvy 😀
Hani, v Car budeš chodit k nějakému jejich gynekologovi , který tě bude léčit a pak tě hezky po 3 měsíci těhotenství pěkně předá Tvému doktůrkovi -doktorce 😀 vyšetření Ti všechny udělají ve Zlíně .... napřed ti vezmou krev na protilátky-HIV, žloutenku a nevím co ještě, manžovi spermíky a podle výsledků se dál bude řešit třeba laparkospie apod.tak zatím nemusíš nic podstupovat 😉
A jsem ve Zlíně taky moc spokojená 😀

fiallinka
24. črc 2008

hankazn: vyšetření ti ve Zlíně udělají, to neboj, ale osobně bych ti doporučila vysadit antikoncepci už teď, v předstihu, někdy tělu trvá, než zase obnoví všechny přirozené funkce, takže by bylo dobré vědět, že máš ovulaci a v tobě není problém, navíc ono není vyloučené otěhotnět i s hodně špatným spermiogramem, takže to klidně můžeš zkusit zrovna, stejně ta šance je malá... ale to je jen můj názor. Pokud vysadíš prášky už teď, neuškodí ti brát kyselinu listovou, tím nic nepokazíš 🙂. Nemá cenu hledat jiného gynekologa, pokud bydlíš zatím jinde, ale pokud bys ho pak měnila natrvalo, tak tu někdo doporučoval doktory, kteří mají ordinaci přímo v sídle toho CAR ve Zlíně, jen v jiném patře, protože s nimi spolupracují a prý jsou dobří. Jinak já jsem spokojená a většina holek tady myslím taky, ale opačné názory najdeš vždycky... každopádně ještě před tím, než do čehokoliv půjdeš, si najdi hodně informací, ať můžeš s doktorama spolupracovat aktivně a podstoupit to, co opravdu chceš.

hankazn
25. črc 2008

ahoj,moc diky za nazory,antikoncepci planuju vysadit na podzim, snazit se zacneme az dyl,mam jeste skolu, ale zjisteni ze spermiogr.nasi snahu uspisilo, neni na skodu brat kys.listovou skoro rok predem? a nevite jak je to s placeni v CAR v pripade, ze je budouci manzel slovak, ja si asi necham cr obcanstvi. diky moc

sonja21
28. črc 2008

Halooooooooooooooooooooo kde jste kdooooo ?????? 😀

ivanalysonkova
28. črc 2008

Ahóóójjjj Soni, to je vedro,co?

silver2501
28. črc 2008

Ahojky holky, tak jak vydno, už se zas oteplilo a nikde nikdo..nebo to všeci tak ukrutně pracujete na miminkách??? chi chi 😀))))
Soni, co Ty?? jak to s tebou vypadá?? nějaký pokusíček a nebo zkouška pořád na přírodno ??? 🙂

No já už vehementně dávám krk do pořádku at se vše uvolní a na zářijové ivfko nastoupím už čilá jako rybička... Jo a ve čtvrtek jedeme na to imuno do Prahy, tak jsem zvědavá co nás bude čekat a co nám najdou, ale doufám, že nic.. Jo, holky co jste byly ve Zlíne na genetice, tak za jak dlouho vám přišly výsledky?? My jsme tam byli tak skoro před 2 měsíci a zatím nic ☹ tak nevím jeslti tam brnknout bo ne, ale nechci nijak otravvat, stejně je ješt čas 🙂

fiallinka
28. črc 2008

silver: přesně za pět týdnů

h.jitka
28. črc 2008

silver: při první návštěvě nám paní MUDr řekla, že tyto výsledky trvají měsíc a rovnou mi řekla, ať se tak i objednám. jedu tam tento pátek, tak pevně věřím, že všechno budou mít hotové. vypadá to, že mi poléčí jeden měsíc endometriozu a v září půjdem na ivf.

silver2501
28. črc 2008

JUj, mě řekla dr. v genetice , že mě je pošle domů ale...tak ted nevím,tak tam raději zavolám teda 🙂

hanulka3112
28. črc 2008

Silver já byla na genetice ve Zlíně 12. května a ještě je namám a kámoška byla o týden dřív a taky je ještě nemá a taky nám říkali, že to pošlou domů 😉 a říkali tak do dvou měsíců a pořád nic 😠 už jsme zažádali na pojišťovnu o schválení na další pokus, ale nerada bych, aby se ta genetika někde loudala, přece proto jsme na ni šli, aby jsme věděli proč to první nevyšlo.

fanfulin
28. črc 2008

Ahojko…já byla také na genetice ve Zlíně,výsledky mě došly za 3 měsíce domů poštou.Bylo to nekonečné čekání jestli je vše O.k……… 🙂 🙂

ivanalysonkova
29. črc 2008

Ahoj holky, tak se jdu na vás mrknout. V pátek odlítáme na Zakynthos, tak doufám, že už další IUI nebude potřeba 😵 Krásně nám to vychází na "plodné dny", tak uvidíme..... 😉 Mějte se krásně, dorazím 12.8., tak pak přidám fotečky...papa 😎

silver2501
29. črc 2008

Holky, tak mě řekli do 6-ti týdnů, tak já nevím, ale jelikož vidím, že píšete dokonce 3 měsíce !!!!, tak to my byli začátkem června myslím, tak to asi ještě tak brzy nebude...no my jedeme pozítří ještě na imuno do Prahy, takže stejně budu čekat i na ty vysledky , řekli taky nějak kolem 6-ti týdnů, tak snad to dojde do té doby zároveň... chtěli bychom taky stihnout další IVFko v září, ale jak to tak vidím, tak budem rádi, když to bude aspon v říjnu 😀
No snad nikde nic nenajdou, zatím mám hotovou jen štít. žlázu a ta naštěstí vyšla celá naprosto v pořádku 🙂 (aspon něco 😀 )

Ivuš, tak to moc držím paluše at se podaří na "přírodno" a užijte si to !!!!!!!!

sonja21
30. črc 2008

Ahoj holky, mě výsledky tuším za 5 týdnů přišly domů, asi jak je léto nestíhají ☹
IVY, tak to je superrrr, to se budete krásně snažilkovat a přivezete si malého ŘEKA nebo ŘEKYNi domů coooo 😀 jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
SILYV: my pořád domácí snaženíčko 😀

sonja21
31. črc 2008

Dobrý den, tak hlásím dneska jsem byla ráno v CAR, vzaly mě celkem rychle, výsledek je 12 DC - 2x folikul v levém vaječníku-1x21 mm a 1x 19 mm, sliznice 11 cm, tak zítra + celý víkend máme nařízené domácí snaženíčko a uvidíme 😀

zajdav
31. črc 2008

... safra Sonji to by v tom byl čert, ab se to už konečně nepodařilo... takové ukázkové hodnoty.... Ty by jsi neměla od pátka odpoledne z toho pelechu vylézt 🙂 🙂 , že to vzkazuju manželovi a příští týden je omluven na spinnu pro vyčerpání 😀 😀

fanfulin
1. srp 2008

Prosím o radu…zapomněla, jsem se zeptat v CRM jak dopředu před stimulací se má volat,aby stihli dát žádost na schválení pojišťovny….úplně mě to vypadlo z hlavy zeptat se…Budu vděčná za každou odpověď…Dííííííík... 🙂

amerisek
1. srp 2008

Ahoj Fanfulin,o jakou stimulaci se jedná?

fanfulin
1. srp 2008

Myslela jsem stimulaci před IVF… 😨 snad to píši dobře..aspoň si myslím…jestli ne, tak snad mě někdo opraví…

h.jitka
2. srp 2008

fanfulin: vyřízení trvá 2 týdny.

silver2501
4. srp 2008

Ahojky Holky, tak vás tu p omalé puzičce všechny zdravím opět 🙂ú

Byla jsem min. týden na imunologii v Praze a spojili jsme to i s takovou malou "dovčou", zůstali jsme tam asi 5 dní a ničili si těla po památkách D.C. 🙂 Dr. Madar je faaakt kabrnák, opravdu bezva doktor, se kterým jde pokecat snad o všem možníém ( rychlosti aut, kamiony na dálnicích, drogy a pod....., a samozřejmě vše o IVF a dětičkách, možnostech, rizikách a tak dále ..) , tak snad nám vyjdou dobře výsledky a stihnem to vše dát dohromady i s tou genetikou do září 🙂 Jo, jen ta sestra je tam taková trošku divná a nepříjemná, ale jinak vřele doporučuji právě tohohle dr. Madara 🙂

Soni a jak dopadlo domácí snaženíčko??? doufám, že jsi na manžovi nenechala nit suchou 😀😀😀