CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fanfulin
14. zář 2008

Silver…Tak to je dobré dr. CH. nám byl doporučený jako jediný lidský v CRM..Doporučila nám ho dr. z Plzně jak jsme byly na té imunologii .No o penězích ani nemluvím budu mít ISCI+PK+AH,ale když jiného východiska není tak co se dá dělat…. 😒
Jé puboša,tak to musí být zábava….ale prošly jsme tím také.Takže to naše IVF bude hrubé…nebo nářez….. 😀 Neboj vánoce už budou z bobiškem v bříšku a u nás také.Žádná jiná možnost není než aby nám to vyšlo..máme diagnózu a té se budou držet tak to musí vyjít….. 😉 🙂

silver2501
14. zář 2008

No já bych to rovnou spojila, hrubý nářez 😀)))
JJ, tak y jsem s ním spokojená, nemůžu si stěžovat, dělá maximum co jde, a tak stejně nezbývá nic jiného než věřit, že už je vše zalečeno, a snad se to povede 🙂
Takže vidím, že i s embryjkama budeme mít uplně vše stejné, kua to by to bylo, aby to nevyšlo 😀)) a pak to zapijem mlíkovým mejdanem 😀))))

marinka
14. zář 2008

Ahojte holky, po dlouhé době zdravím, s tou mojí divoškou není moc čas..Navíc už chodíme, takže se nalítám 😵 Jsou tu nějaké nové těhulky? Koukám, že přibyly snažilky, tak moc držím palečky!!

Jinak jsem ráda, že Chovanec stále působí na klinice, myslíte, že nás k němu odešlou automaticky, když jsme byli předtím jeho pacienti, až se budeme snažit o druhé mimi? Moc bych chtěla!

fanfulin
14. zář 2008

No určitě…to potom zapijeme…a určitě to vyjde….a máme ulehčené když jsem byla poprvé na IVF tak se musely injekce míchat teď jsou pera,jenom mám obavy že si to nepíchnu nikam jinam, než do břicha tam mám aspoň nějaký špek..ale do noh to bude mazec…. 😀 😀

marinka
14. zář 2008

fanfulin, tak zapojíš manžílka, já jsem se nedokázala píchnout ani do břicha tím perem, brr 😅

fanfulin
14. zář 2008

Marinka..tak to bych mohla…jestli bude doma tak ho využiji..bude mí aspoň také nějaký zážitek a né jenom SPG…. 😀 😀

marinka
14. zář 2008

jasně, ať se taky trochu zapojí, nemusíme trpět jenom my, že? 😀

silver2501
14. zář 2008

Marinko, tak to je krásné jak ti malá hezky roste a dělá pokroky...no tu bolest v zádech při učení chození si dobře pamatuju 😀))))
Jinak myslím, že když řekneš, že se chceš objendat k dr. CH., tak tě k němu objednají, já chtěla taky k němu a nebyl to žádný problém 🙂

Fanfuli, a kdy jsi byla poprvé na IVF?? promin, možná jsi to už psala, ale ted nevím ☹( já byla ted v dubnu..😉
No já šílela u orgalutranu než ho do toho stehna píchla, a to mám špeky všude v poho 😀 ale stejně nejlepší špekovka byl pregnyl do břicha, ten rudy, horký a svědivý 10 cm flek, byl fakt nářez a potvora na břichu vydržel tak dní 😀
ale boje s injekci jsem nakonec vyhrála vždycky 😀) píchla jsem a hotovo :D

silver2501
14. zář 2008

No muj , když viděl to všechno píchání, tak zezelenal a raději prchl 😀)))

marinka
14. zář 2008

Silver, tak to by bylo super, kdyby to šlo!! My jsme teda chtěli druhé mimi až bude mít Anička tak pět šest let, ale jak mi roste a už to vůbec není to malé miminko, tak normálně zase začínám toužit po tom malém drobečkovi 😅 Teď ještě ne, ale uvažuju, že by druhé mimi mohlo být tak v době, kdy bude mít Anička tři roky. Ale známe to, jak se to u IVF blbě plánuje, že? 😖
Teď jsem koukala na tvoje fotky, ty jsi teda kočanda 😨 😵 😵 A máš moc pěkného syna, vypadá straší 😉 Už má nějakou holku? 😀

fanfulin
14. zář 2008

já byla na 1 IVF už před 5 lety.......no doba už... 😀

silver2501
14. zář 2008

Marinko, díky, ale to bylo před prvním IVFkem a 10 kily 😀 ikdyž už 6 mám dole, ale počítám s tím, že ted to pujde zas hore uááá 😖 🙄
No musím se přiznat, že právě že prcek už jak tak velký, tak si ani nedovedu představit, že doma budu mít znovu mimi...🙂 ale moc bych si přála ještě jedno, když to pujde..nějak mě po třicítce chytly mateřské pudy bo co 🙂
No holek má, bože, ani nemluv (ale prý jenom dobré kamošky 😀 )... loni dojel z lázní s podprdou (jedničkou) mě málem olélo a letos si dovezl suvenýr na ruce z tábora - cucák ..jsem myslela, že ho bacííím 😠 😖 🙄

Fanfulin, před 5-ti lety??? tož to už je docela fakt doba ☹.. a můžu se zeptat proč jste čekali takovou dobu na druhé IVFko?? 😨

silver2501
14. zář 2008

Marinko, já už tvoje fotky šmírovala dávno, malá je moc pěkná, no krásná po mamince...🙂 ještě jsem si tehdy říkala, že bych taky chtěla holčiču a pak jít s ní na sraz uměláčků do zlína 🙂 snad na rok nám to herdec už vyjde... dlouho tu nebyla žádná těhulka se mi zdá a snad to s Fanfuli napravíme 😵

fanfulin
14. zář 2008

No na prvním jsem byla poměrně mladá,tak mě čas netlačil a navíc mě to doporučila má doktorka na Andě,že nebudu moct mít s manželem normálně mimčo..ale až v CRM nám řekli že manžel je úplně v pohodě ,tak jsem změnila gynekologa .Chvíli jsme si daly pauzu a pak jme zkoušely Clostík+ Pregnyl…a pořád nic tak jsme se rozhodly jít znovu na IVF…. 🙂

silver2501
14. zář 2008

Fanfuli, no já myslím, že se tvé tělíčko už umodřilo, vyzrálo a konečně to vyjde, vždyt už je na čase a jseš přece v dobrých rukou krále Stanislava Lose 😀 ))) (ikdyž obdivuji vaši trpělivost a čekat tolik let, to já většinou bych nejraději chtěla všechno hned ) 🙂

fanfulin
14. zář 2008

No já jsem, také taková do všeho po hlavě krotí mě mužňa…. 😀 😀 Stanislav to určitě dotáhne do konce…. 😀 Na kterém budou // kolejnice… 😉

silver2501
14. zář 2008

jo a pěkně tlusté a sytě růžové 😅 😵 🙂

fanfulin
14. zář 2008

Jo já bych brala rovnou dvojky ať už to mám za sebou…. 😀 😀

silver2501
14. zář 2008

No já jsem se prvně bála jít do dvojek, ale ted když totak veznu, tak sem s nimi, radši dvě, než žádné 🙂 takže beru taky 🙂 takže maximálně pořídíme pumpičku a nafouknem byteček 😀

fanfulin
14. zář 2008

Tak to mi taky budeme, když tak potřebovat pumpu máme 2+1…No já si chci nechat při ET dát 3 embryjka jestli budou…. 🙂 😉

silver2501
14. zář 2008

juj, tak do tří, tak to nevím jeslti bych šla...☹( těžké torozhodnutí.... já spíš přemýšlela při neuspěchu pak chodit na NATIV, je levnější a můžeš kolikrát za rok chceš..ted kolikrát ne, ale 12 x ano 😀 , už jse s dr. CH. o tom mluvila...

fanfulin
14. zář 2008

Silver..musím pomalu končit... ☹ čeká mě ještě návštěva u tchýně…večer sem kuknu,protože ráno není čas vstávám ve 4..do práce,ale za chvilku budu na neschopence a budu si to doma užívat,tak Páááááá… 🙂 🙂

fanfulin
14. zář 2008

Ano mluvily..netvářil se valně... 😉

fanfulin
14. zář 2008

Jo už musím ,budeš se divit ale já o NATIV..nikdy neslyšela…mám se ještě hodně učit asi… 😝 😝

marinka
14. zář 2008

Silver, neboj, miminečko zvládneš v pohodě.. Nekupuješ si Maminku? Jak tam byl teď ten seriál, jak sledovali dvě těhulky. Ta jedna měla dvacetiletou dcera a teď ve 40 druhé mimi 😵
Tak to se Martin činí - podprda a cucflek 😀 😀
Postavičku jsi měla parádní, takže jestli máš teď o 4 kg navíc než na fotkách, tak to nemůže být ani poznat 😉

Fan, tak to jsi dobrá, že by sis nechala dát i 3 embrya, já jsem měla strach i z těch dvou, i když jsem si trošku dvojčátka i přála,ale zároveň jsem z toho měla obavy. A teď jsem opravdu ráda, že se chytlo jen jedno embryjko 😅 Ale u druhého IVF si zase nechám dát dvě a uvidíme, jak to dopadne.. 😉

marinka
14. zář 2008

Silver a děkuju moc za pochvalu Aničky, i když ona je pěkná spíš po tatínkovi 😀

silver2501
14. zář 2008

Jasně fanfuli, chápu...užijte si rodiny 🙂
já vstávám až 4.30, tak to se mám líp jak ty 🙂 jnk pak na neschopence toho ještě proberem spousty, řeknu ti i o Nativu... tak zatím pááá a hezký zbytek neděle 🙂

silver2501
14. zář 2008

Marinko, no jelikož se cpu už ted prednisonem, tak ten mi podporuje chut k jídlu až až a co teprve zas stimulce?? juj, už ted se děsím těch kil 😀 ale mimi za to stojí, když to vyjde, budu třeba i stokilová a nebude vadit 😀
Maminku, nebo betynku, ted už ani nevím, jsem si kupovala jak byl malý malý..ale už ted vím, že to bude záhul určitě 🙂 no a embryjka si dám na jistotu určitě dvě 🙂 když už tak už 🙂

Jinak děsím se příštího roku s malým, co si doveze pak ... ani nedomýšlím chi chi 😀))))

silver2501
14. zář 2008

Marinko, jak dlouho jste se snažili o malou, povedlo se hned na první pokus????

marinka
14. zář 2008

Silver, my jsme věděli dopředu, že bude problém kvůli manžově nemoci, takže jsme se snažili asi jen půl roku, pak jsme udělali spg a vyšel blbě, tak jsme se hned přihlásili do CARu. To bylo v říjnu, v prosinci mělo být první IVF, ale mrcha přišla pozdě a nestlihlo se to kvůli Vánocům, tak se to odložilo na leden a vyšlo to. Takže za tři měsíce od první návštěvy CARu už jsem byla těhu - rychlovka..