CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ivanalysonkova
11. říj 2008

Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla. Jak se pořád máte? Do centra jsme teď přestali chodit, a snažíme se sami. Jinak Vám teď pošlu graf: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
co myslíte? Ještě jsem neměla odvahu testovat....

z4401
11. říj 2008

Jéééé Ivanko, ty tu také chodíš? 😉

z4401
11. říj 2008

fannn - ten dexamed jsem si také píchala, pícháš ho do zadečku viď? Je to kvůli protilátkám a věřím že se u tebe mimískům bude líbit. Podívej na mě, já ho také píchla a jsem pozitivní. Navíc jsem četala na netu, že je to dobré i pro uhnízděni embrijků. 😉

ivanalysonkova
11. říj 2008

Zuzi, jo občas. Když jsme ještě chodili do CAR. Před chvíli jsem se vrátili z procházky. Je nádherně 😎

fanfulin
11. říj 2008

zet..Tak já jsem vůbec netušila na co je...mám celkem 4 ampule...Tak to jsi mě potěšila..tak doufám,že se to povede.... 🙂 Už bych to chtěla mít za sebou...mám břicho už jak balvan...ale naštěstí nebolí.... 🙂 Jenom dnes už cítím vaječníky... 😖

Ivanko..asi tě moc nepotěším,protože já se v tom grafu moc nevyznám...to by ale bylo super když by se to povedlo bez pomocí...Budu držet pěsti.... 😉

z4401
11. říj 2008

Ivčo - já jsem sem začala chodit nedávno 😉 Budu moc držet palečky aby to vyšlo prirozeně aby léčitelka pomohla, ale to ty víš, to jsem už psala 😉

Fannn - no já věděla že to je jen na protilátky a tak jsem se o to zajímala na netíku a tak tam píší že je to i silně protizánětlive a pak že to podporuje ty embríjsky. Tak určitě v tom něco bude. Já měla jen 1 dávku a tu jsem si píchala respektive mě ji píchly do zadnice v caru 24 hod před punkcí. 😉

z4401
11. říj 2008

fan - jinak také jsem neměla před OPU nějaké bolesti, ale je pravda, že v den D už jsem bříško cítila hodně.

fanfulin
11. říj 2008

zet..Mě ji zítra bude píchat kámoška je sestřička...tak doufám,že se potom emb. domě zakousnou a nepustí... 😀
Až t´jsem si všimla ,že máš album..byla jsi krásná nevěsta.. 🙂

z4401
11. říj 2008

fan - děkuji, brali jsem se před rokem 29.9. 😉
Já myslím, že se určitě krásně zakousnou a už nepustí. Kord když máš tolik dávek. To je budeš píchat i po OPU?

z4401
11. říj 2008

Holky dneska je fakt krásně, krásné babí léto. Chtěla jsem převléci peřina, ale byla tu pěkná mlha a inverze se držela tak do 13 hodin. Tak jsem se na to vyprdla a budu převlékat zítra a hotovo. To už nebudu mít nic jiného na práci, když jsem dnes všechno vyšůrovala 🙂

fanfulin
11. říj 2008

zet..Budu píchat i po OPU... 🙂
Jsi skoro čerstvě vdaná...tak to já se vdávala..12.10.2002.... 🙂
Takže do roka a do dne jsi těhulka.... 🙂

z4401
11. říj 2008

fan - tak to jste měli krásný datum svatby. 😉
Ty jo, vidíš to, mě to ani nenapadlo, že jak se říká do roka a do dne. Akorád u nás to neplatí v případě narzení mimča ale početí 😉 Tak to v pondělí musí klapnout. Jem nám toršku výčitky že jsem umývala podlahu, jestli to nebylo brzo.

z4401
11. říj 2008

fan - a jak se těšíš na pondělí? Já jsem se na to šíleně moc těšila, páč jsem věděla, že se zase blíž přiblížíme k mimišku. Ale je pravda, že po OPu jem měla velké obavy, teda spíš na druhý den když jsem si volala embrioložce.

z4401
11. říj 2008

fan - až teď si blbec uvědomuju, že zítra máte vlastně výročí 😉

fanfulin
11. říj 2008

zet...To nevadí že je to početí...ale pasuje to na tebe... 😉 Svatbu jsme měli když měl manža svátek.... 😀
No neměla by jsi to přehánět s prací..přece jenom je to ještě brzo...Tak opatrně,ale jestli si netahala kýbl,tak by ti to nemělo uškodit.... 🙂 Dávej na sebe ještě radši chvilku pozor..práce ti přece neuteče.... 😉

fanfulin
11. říj 2008

zet..ano máme výročí...Zajdeme s manželem někam na nějakou mňamku.... 🙂

z4401
11. říj 2008

fan - tak to by si manžílek mohl výročí krásně pamatovat 😉 Tak to bude určitě zítra oslavička viď?
No napustila jsem si jen prďavoučký kýblík, takže nebyl těžký. Snažila jsem se bříško moc nenamáhat. Víš co si já říkám, že pokud to mám v osudu, tak žádné polehávání a nicnedělání tomu nepomůže a uklízení neublíží 😉 Jestli to tak má být tak to bude.
Ale věříš, že začínám z toho pondělka být trošku nervózní. Jak blbá si sem tam udělám ještě testík, jako třeba dnes ráno 😀 naštěstí tam byly // a silně tučné 🙂 tak snad zůstanou i do pondělí.

fanfulin
11. říj 2008

zet..Určitě zůstanou. //..jsi krásně těhotná..až ti úplně závidím,ale v dobrém... 😅 😅 A s tím uklízením máš asi pravdu..ale stejně opatrně... 😉

z4401
11. říj 2008

fan - uvidíš, že tentokrát to výjde i vám. Já tomu věřím.

z4401
11. říj 2008

fan - my byli s manžou také na výročí minulý týden (opožděně) na dobrý obídek u Dvou slunečnic 😉 Je potřeba to pořádně oslavit. My jsem vlastně oslavovali i ty //

fanfulin
11. říj 2008

zet..No je pravda ,že tentokrát mám dobrý pocit protože Dr. Chovanec je moc fajn..a říká opravdu vše na rovinu... 🙂

z4401
11. říj 2008

fan - věříš že já zase co začala chodit k Horvátovi, dříve byl u něj Anna tak mám také lepší - dobrý pocit, páč Anna mě připadal taková přetvářka, on měl takový šílně vynucený úsměv, kdežto Horvát ten ho má aspoň příjemný. No a Chovance jem zažila 1x a je také moc milý.

fanfulin
11. říj 2008

zet...No mě se Anna..moc nezamlouval připadal mě jako slizoun..tak trochu...Ale Horvát je od pohledu fajne..tak jak Chovanec....opravdu jsem sním moc spokojená...poprvé jsem měla Pilku a nebyl moc fajn...

z4401
11. říj 2008

fan - tak to máme na Annu stejný názor, také mě tak připadl. On se tam vůbec nehodil co? Já myslím, že máme obě dobré doktory a že ti to opavdu tentokrát výjde. Já jsem myslela že Pilka je kapacit, on tu kliniku myslím i založil ne?

fanfulin
11. říj 2008

zet..Ano založil,ale neměl o mě nějaký zájem vůbec mě nesledoval výsledky z krve až 2 dny před OPU..tam si teda všiml ,že ta reakce byla slabá na ty dávky co mě dal,ale bylo už pozdě.. 😒 ..U něho jsem byla jenom jednou na ultrazvuk...a u Chovance už 3 krát.. 🙂

z4401
11. říj 2008

fan - Ty jo, tak to je síla, to bych řekla, že on to bude brát nejpoctivěji, ale asi mu sláva stoupla do hlavy a už na to kašlal. No ještě že je už jen v Brně.

fanfulin
11. říj 2008

zet..Měla jsem z něho pocit,že už má nahrabané.. 🙂

z4401
11. říj 2008

fan - tak tak. Řekla bych, že Chovanec bude snad nejpoctivější, já mám dojem, že jsem na UTZ byla jen 2x před OPU

fanfulin
11. říj 2008

zet..Apelovala na tom ta doktorka z imuna,že máme jít k němu...a já jsem jí říkala,že je mě stejně sympatický..
😉
Zet kamarádka má 2 měsíčního chlapečka a nechávala jsem jí ho nakreslit...taková malá pozornost...tak koukni když by jsi někdy nechtěla na ..http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=68871... 😉

z4401
11. říj 2008

to ani nevím že tam taková doktorka je! Mě teď nabízel Horvát kontorlu na pátek 10. včera ale že on tam nebude, že bych šla k nějaké doktorce - kolegyni, ale to já, že si počkám na něj, že mě přináší štěstí 😅 😀 tak jsem ho asi tím dostala trochu do rozpaků 😀
Jdu se na ty stránky kuknout.