CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fanfulin
14. říj 2008

Holky tak jsem volala do CRM...no nic moc 4 embrya se vyvíjí báječně..16.10..bude ET...no to jsem se teda moc nepředvedla... . ☹ .jsem z toho docela zklamaná...asi nebudou zase žádní sněhuláčci..achjo..... 😢

rkatka
14. říj 2008

Ahoj fanfulin nic si z toho nedělej. Odebrali mi 4 vajíčka 3 se vyvíjeli dobře a jen jedno se udrželo. Hlavu vzhůru a mysli pozitivně.

sarri
14. říj 2008

fanfulni - sněhuláčky nebudeš potřebovat - alespoň 2 budou určitě dobrá a ta se zabydlí - no a 2 děti - to už je starostí až nad hlavu 😉

fanfulin
14. říj 2008

Holky..děkuji..doufám,že zbudou aspoň ty dvě a já je budu mít u sebe a bude se jim u mě líbit.... 😉

h.jitka
14. říj 2008

fan, nevěš hlavu předčasně. snaž se být v pohodě a pozitivní.

fanfulin
14. říj 2008

jituš..nevěším..doufám,že budou aspoň ty 2 embryjka..měla jsem to tak i poprvé... 🙂

z4401
15. říj 2008

fann - vždyť 4 to je krásné, to máš i na mrazáčky. Uvidíš, že to dopadne dobře a mrazáčky nebudeš potřebovat, já to měla podobně, také velice nic moc a podívej se na mě jak to dopadlo. Určitě bude z tebe těhulka. Takže jdeš na to zítra, to budu držet moc palečky aby se embrísci krásně zabydleli.

fanfulin
15. říj 2008

zet...Děkuji manžel mě také pořád uklidňuje,že to budou aspoň siláci když jsou jenom 4...uvidíme zítra,ale mám chuť tam ještě dnes zavolat jak bojují no snad mě nenadají,že je otravuji.... 🙂
A jak se cítíš doufám,že fajn...a v to pondělí jsem z centra jela už okolo 11 hod domů,ale neviděla jsem tě tak jsem nemohla mávnout... 😉

z4401
15. říj 2008

Fan - to je moc dobře, že manžílek tě uklidňuje, potřebuješ to teď. Já bych si tam klidně zavolala, nic na tom není a když budeš přímo volat embrioložce tak se nic nestane. Ale myslím že 4 pežijí a nudeš mít i mrazáčky 😉 a uvidíš, budou to bojovníci a jak říkáš siláci.
Představ si, že já tam zkysla do půl 12 a to od 9. Byl tam šílený frmol. Hrůza. Jenže jsem seděla o patro níž a ty jsi byla ve 3 ne?

fanfulin
15. říj 2008

Zet..No v pondělí tam byla opravdu hrůza i ve 3 bylo strašně moc holek na OPU..měli tam fofry,ale byli na nás moc hodní....To čekání je hrůza kéž by člověk mohl aspoň někde zajít,ale jak už je nahoře,tak se mu nechce... 🙂
No uvidím budu přemýšlet jestli té embryoložce zavolat..jenom mám strach aby si nepomyslela,že jsem prdlá a volám tam každý den.... 🙂

z4401
15. říj 2008

fan - ale prdlajs, neřekne si nic, myslím, že je to normální, a že si tam tak každý volá. Jsou na to zvyklí.
Je to fakt škoda, že to není někde ve středu města, to by si člověk hned zkrátil čekání. Kord když třeba tam čekám na krevní testy. To je pak otrava.

fanfulin
15. říj 2008

zet..No to teda je..ale mají v plánu tam dělat ještě restauraci protože koupily tu druhou polovinu..a chtějí tam dělat jakési centrum pro neplodné páry...myslím i jako nějaké rehabilitace atd..
Ale to ty už nezažiješ seš pěkně těhotná a já doufám,že také né.. 🙂

z4401
15. říj 2008

fan - vážně? Tak to hledím, s tou restauračkou je to fajn i s těmi rehabilitacemi. Ale asi to tam bude pěkně mastné co. Já myslím, že ani ty to potřebovat už nebudeš a nevyužiješ toho, páč než to bude ty budeš doma už také hojgat mimuško.

fanfulin
15. říj 2008

zet..Snad máš pravdu...nemůžu se už dočkat...už aby bylo 16.10...a pak ale zase to čekání..to bude teda mazec manža má semnou ještě zažít... 😀
Včera jsem měla takoví 😢 😢 den,že jsem mu říkala když by byl s někým jiným,tak nemá tolik starostí s tím jestli mimčo bude nebo né....asi mě už hrabe... 😒

z4401
15. říj 2008

fan - jako bych slysela sebe pred ET, take jsem mela stejne reci manzelovi. To asi kazda z nas proziva tady ty chvilkove deprese.
Vzdyt 16.10. je uz zitra, huraaaa, to uz utece. Zitra si pekne odvezes kulisky v brisku a ti se uz maminky nepusti. 😉

fanfulin
15. říj 2008

zet..Opravdu..jsi také tak mluvila..tak to já myslela,že mám takové depky jenom já...No zítra už bude ten můj den D...tak doufám,že to dotáhnu až //..manža ten bude úplně otravný nebude mě chtít určitě pustit ani na wc...jako poprvé...nechtěl mě pustit z postele... 😀 😀

z4401
15. říj 2008

fan - fakt jsem byla stejna. Teda manža tě pořádně hlídá. To já zas tak pořádně to nebrala. Normálně jsem se pohybovala po baráku a polehávala u telky. V pátek byl ET a v sobotu jsem už fungovala v kuchyni. 😉

fanfulin
15. říj 2008

zet..já to nebudu tentokrát tak dodržovat..jestli se to má uchytit,tak se to uchytí tak i tak... 😀

z4401
15. říj 2008

to je strašné, já musela jít si ven čapnout za garáž 😀 u nás jak se dělají ty dveře tak zrovna do koupelny je teď pán dělá 😀

fanfulin
15. říj 2008

zet...Tak hlavně,že máš kde jít já na sídlišti bych to měla horší.... 😀 😀

z4401
15. říj 2008

fan - přesně to jsem si říkala také, když jsem hold cítila že jsem unavená tak jsem se šla natáhnout a hony si opřela o horní díl sedajdy a odpočívala a když mě bylo fajn, tak jsem šla zase něco podělat. Jen jsem byla opatrná na bříško abych ho moc nezatěžovala. No a naplno uklízení tak to jsem už před testy umyla i podlahu.
Je to tak, pokud tomu osud přeje tak se mimi udrží a pokud ne tak s tím bohužel nic nenaděláme. Hlavně hodně pij tekutin.

z4401
15. říj 2008

😀 no to jo, to nevím kam bych teda šla na sídlišti 😀 My sice máme 2 koupelny se záchody, ale v 1 stále záchod ještě není, pořád na ty naše čekáme, ve spodní máme zatím provizorák, jakýsi nejlevnější a až bude náš tak se vymění 😀

fanfulin
15. říj 2008

zet..No uvidíme..zítra budu chytřejší...včera jsem měla opravdu den nanic..dneska mě je už fajn...Budu asi to samé když budu unavená tak lehnu,když né tak něco málo udělám...a navíc já v paneláku toho tolik na práci nemám.... 🙂

z4401
15. říj 2008

fan - řiď se tělem, ono si samo řekne kdy odpočívat a kdy ne. Zkratka ty první dny nepřehánět to prací, ale že by se mělo vyloženě jen ležet to si nemyslím. Budu moc držet palečky a za 14 dní se těšit na krásné // a pozitivní HCG

fanfulin
15. říj 2008

zet..Drž palce,ale pořádně budu je potřebovat..... 😀
Doufám,že moje tělo ...mě nebude klamat tentokrát... 🙂

z4401
15. říj 2008

fan - hlavně teď opatrně ať někde neprochladneš, je tam na to počasí ideální, Takže opatrně. Na kolik hodin tam jdeš? Budu držet všechny palečky co mám jak na nohách tak na rukách. Dopadne to dobře, uvidíš. 😉 Prskám na dálku těhu bacily a to by bylo aby to nevyšlo 😉

z4401
15. říj 2008

fan - ja se ted loucim, manža jede domu a máme tu nějakou pracičku tak ať neremcá, že sedím u PC celý den. Večer se zkusím ale ještě kuknout a zítra budu držet všechny palečky co mám a budu se těšit jen na krásné zprávičky jak jsou embrísci krásní. 😉

fanfulin
15. říj 2008

zet..chytám bacilky...jdu tam už ne 11..protože 2 hod před ET mě musí píchnout ten Dexamed... 🙂 A dávám na sebe pozor,protože mám ještě ten prednison..a ten sráží imunitu... 😀

z4401
15. říj 2008

fan - vážně? Ten beru i já, o tom jsem nevěděla, tak teď jsem chytřejší a taky budu opatrnější. To sou mě novinky, vidíš, já ho beru a ani vlastně nevím naco 😀 Ten Dexamed je dobrý, ten já měla 24 hodin před ET a ten zase posiluje imunitu a je protizánětlivý 😉 nehledě o tom, že jsem četla, že pomáhá k uhnízdění mimiška. Ale to jsem ti už myslím psala.

z4401
15. říj 2008

fan - takže jdeš teoreticky na 1 hodinu, transfer, tak to vyjde, ja to tak take mela. Sice jsem sla na transfer trochu ozdeji kolem pul 2 a vyslo to 😉 Výjde ti to také