CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fanfulin
15. říj 2008

zet...ano v jednu transfer..a musí to vyjít nic jiného si nepřipouštím.... 😀 😀

z4401
15. říj 2008

fan - to je správný přístup, tak to má být a když si to budeš pořád říkat tak to výjde. Hlavně žádné černé myšlenky, říká se, že pak to člověk na sebe stahuje. Tak já už běžím a zítra budu mooooc držet palečky. Pa pa a posílám hodně štěstíčka a těhu bacilů

fanfulin
15. říj 2008

zet..Děkuji..štěstí budu potřebovat a bacilů také..budu potřebovat hodně..Páááá

silver2501
15. říj 2008

Ahojky zet a Fan. Tobě Fan na zítra držím palečky, hodně štestíííí !!!! a brzy //...

Holky, no já tam v pondělí byla od půl 12 a odcházela jsem o čtvrt na 4 jsem myslela, že tam padnu...ale už jsem se nemohla dočkat zahajení stimulky... já si nechám vždycky vzít krev a pak jedu na obídek dolů do města, vždycky to to tak nějak vyjde, ale ted tam bylo faaakt přecpáno a šla jsem na řadu snad předposlední 😀))) snad v pátek to tam bude lepší, jdu na KO na kouknutí na folíky, tak snad tam nějaké budou 🙂

sarri
15. říj 2008

silver: jak to dopadlo s tím Gonalem? Máš dost?

silver2501
15. říj 2008

Ahojky Sarii, nevím, píchám třetí den a zatím mám... uvidíme v pátek až pujdu na KO na UTZ na folíky, tak jeslti to bude stačit a nebo zvýší dávky...,

fanfulin
15. říj 2008

Ahojko holky...Mám novinky včera jsem obulela,že mám jenom 4 emryjka...a dnes mě to nedalo a volala jsem si do laborky jak na tom jsou a oni mě řekli výborně a že jich je 5 a né 4 ..Mám strašnou radost...a těším se na zítra až mě 2 dají.... 😉
Silver..tak to je super,že jsi už začala..a ty čekací doby jsou opravdu hrozné....tak ať ti to v pátek dobře dopadne.... 😉

silver2501
15. říj 2008

Fan, no to je skvělá zprááááva ..🙂 supééééér 🙂 tak hlavně konec už nervíkům a připrav se na bobísky, at se jim u maminky pěkně líbí 🙂

fanfulin
15. říj 2008

Silver..Byla jsem včera docela zklamaná..s dnes mě spadl kámen ze srdce..hned se mě půjde s lepším pocitem... 😵
Jak jsem tam volala připadala jsem si jak trapka a navíc jsem určitě do telefonu potom radostí koktala..ale co...nedá se.... 😀

h.jitka
15. říj 2008

ahoj holky, držím pěsti.
S tím odpočíváním po ET jsem se dočetla, že nejdůležitějších je přibližně 40 hodin po, což mě uklidnilo a to jsem opravdu dodržela nedělat vůbec ale vůbec nic. Jinak ty dva týdny do testu byly hrozné. Tak přeju, ať vám to rychle utíká.
Já jedu do Zlína v pondělí 20.10. pobavit se o termínu operace - Horváth mi navrhnul hysteroskopii s případnou úpravou dělohy. Ráda bych to stihla do konce roku. Doufám, že tam nebudu muset tak dlouho čekat. Obyčejně si po odběru taky zajedeme na oběd. Ale restaurace přímo v budově by bodla. 🙂

z4401
16. říj 2008

silve - jéééé, já tam byla také v pondělí a to od 9 a odcházela jsem v kolem půl 12, to jsem se tam musely minout 😉

z4401
16. říj 2008

h.jitka - ahojky, já jedu do CaRu také v pondělí 20.10. na půl 9. Budou mě brát krev a zase budu čekat na výsledky a na UTZ. Také chodím k Horvátovi. Je to sympaťák 😉

z4401
16. říj 2008

Fan - to teda byla skvélá zprávička, to tě embrioložka mooooc potěšila. Ještě že jsi tam volala. 5 je krásné čísílko, budou i mražáčky, já to měla úplně stejně.
Teď už nejspíš jsi po injekci Dexamedu - nebo jak se to jmenuje a čekáš na ty dva kulíšky co půjdou pěkně k mámě. Moc, moc, moc, držím palečka a prskám těhu bacily

h.jitka
16. říj 2008

zet - já jdu až na 12.30. raděj si vezmu svačinu. 😀 ať neumírám hlady jako posledně.
fan - tak až budeš doma, žádné vysedávání u PC, ale nožky nahoru a pěkně si hlaď bříško, ať se to vevnitř po těch náporech zklidní a spolupracuje. 🙂

z4401
16. říj 2008

h.jitka - tak to se tam rozhodně nepotkáme. Snad tam nebude takový frmol jako byl teď v pondělí.

fanfulin
17. říj 2008

Ahojko holky...Tak jsem po ET...ta zpráva od embryoložky mě opravdu potěšila,ale včera než jsem šla na ET..tak se nám to jedno emryjko přestalo vyvíjet..a aby toho nebylo málo,tak nám bohužel odešlo ještě jedno,takže mrazáčky nemáme,ale nevadí...Takže včera jsem si nechala vložit 3 embryjka...dvě moc pěkné a to jedno je menší,ale dam mu šanci...A budu doufat .že aspoň jedno se chytne.... 🙂
Od včerejška ležím..není moc dobře mám trochu zvýšenou teplotu ale jinak je mě fajn.... 😉
Tak se zatím mějte ještě sem nakuknu během dne.... 😉

sarri
17. říj 2008

no sláva, Fanfulin, ze tří se určitě nějaké chytne. Tipuju dvě. Zvýšená teplota je určitě znamení, že se uhnizďují - si hold trošku přitápí...

fanfulin
17. říj 2008

sarri..Doufám,že máš pravdu..ale budu ráda i za jedno...no uvidíme..

z4401
17. říj 2008

fan - já věřím tomu, že se určitě 2 chytnou a budeš mít krásné dvoujčátka a žádné mrazáčky už potřebovat nebudeš. Uvidíš, že za 14 dní, teď už vlastně dřív budou //. Teď se hlavně opatruj, podpočívej a nic těžkého nedělej.

fanfulin
17. říj 2008

zet..ležím skoro pořád od včerejška...tahat určitě nic nebudu..uvidíme za 14 dní jak dopadnu.... 🙂

z4401
17. říj 2008

fan - jen pěkně odpočívej a nech se hýčkat. Určitě se mimískům u tebe bude líbit a za 14 dní dostaneš tu nejkrásnější zrávičku. Pohlaď za mě pupíček a vyřiď embrijskům, ať se krásně zabydlí na 9 měsíců 😉

z4401
17. říj 2008

fan - normálně já dnes ráno jsem si bala vzít zase léky co beru a všimla jsem si, že jsem se na bocích osypala, jako by mě něco pokousalo, komár a tad. Tak jsem začala mít i bobka aby to nebylo něco špatného. Snad to je jen reakce ze včerejšího jezení mandarinek, těch jsem snědla opravdu hodně. ☹

h.jitka
17. říj 2008

Gratuluju Fan! A držím pěsti.
Zet, ty jsi vlastně momentálně v jaké fázi? 🙂 jsem se nějak ztratila...

fanfulin
19. říj 2008

Ahojko berušky..Jak se máte Silver..jak se cítíš.... 🙂
Zet..a co ty a miminko....doufám,že dostatečně odpočíváš.... 😉
jituš..tobě přeji ať to v pondělí ubíhá...V CRM.... 😉

z4401
19. říj 2008

Krásnou neděli přeji

fan - tak jak se cítíš? Doufám že pořádně odpočíváš. Posílám pohlazeníčko na pupíček ať se mimíska mají rásně,

Já se mám dnes hrozně a mám strach ze zítřejší kontroly, že žádné srdíčko neuvidím. Chytla jsem nějaký exém či co. Svědí mě celé tělo a mám po těle i vyrážku ☹

fanfulin
19. říj 2008

zet..neboj zítra dopadne vše dobře..třeba jsi něco jenom pojedla...kamarádka to měla v těhu také...chodila pořád s nějakou vyrážkou až po porodu se jí to zlepšilo... 🙂
Snažím se odpočívat včera jsem celej den prospala..dnes jsem aspoň umyla nádobí..ale jsem jak mišuge a trochu mě štve ta teplota... 😒

z4401
19. říj 2008

fan - no nevím nevím, raději se připravuji na to nehorší, zdá se mě to být hrozěn brzo mít nějakou kopřivku či co v I. trimestru, přeci jen je to nejdůležitější vývoj embrijka ☹
Fan - ty máš teplotu? Tak snad je to jen reakce, že se něco v tělíčku děje. Jen odpočívej, to je podstatné a pokud jsi unavená tak to je jistě jen dobré znameníčko. 😉

fanfulin
19. říj 2008

zet..to bude dobré srdíčko bude bít jako hrom... 🙂 A ta kopřivka bude určitě z jídla...něco jsi pojedla co se miminku nelíbí,tak to tělo dává ne jevo...
Zet unavená jsem..pořád jsem taková malátná..no snad to bude tím,že se mimčo zahnizďuje.... 😅

z4401
19. říj 2008

fan - určitě to bude tím, miminka se u tebe mají moc dobře a dělají si tam krásně bydleníčko.
Já to tu na chvilku balím, jdu za manžílkem na zahrádku, je tam moc krásně a aspoň příjdu na jiné myšlenky. Ještě se odpoledne určitě kuknu. Tak přeji krásné odpoledne a posílám pohlazeníčko na pupíček. Pa pa

fanfulin
19. říj 2008

zet..Páčko jdu také pozlehnout... 🙂