CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
2. dub 2009

Normálně sme se snažily 3-4 roky a ted 1.5 chodíme na kliniku.Je to docela náročné jak po fyzické,psychické tak po peněžní stránce.ted už sme řekli,že obětujem dovolenů a zkusíme to naposled a pak děj se vůle boží. 🙂

walerinka
2. dub 2009

Ahojky zkuste se zeptat na tu metodu PGD je to genetické vyšetření embryí, nám to pan doktor Chovanec nabídl, protože jsem 3krát potratila, ale na netu jsem četla že i pokud je třeba více IVF neuspěšných tak to dělají.

silver2501
2. dub 2009

Holky ten Nativ nejde na pojištovnu , proto si tu narkozu musíte zaplatitve Zlíně samy a ta stojí 1500,-, dokonce ani žádné léky nedjou na pojištovnu, takže mě docela šoklo, že 1 orgalutran stojí 1 500 a já si je musím hradit sama... Jinak já mám dnes po OPU v Nativu a byla jsem docela šokla bo jsem měla 9 foliku a z toho 9 vajíček a to jsem brala jen 3 x 1 clostík a pak asi 5 dní 100 iu puregonu. A to před tím u IVFek jsem měla konské dávky 300 - 350 iu gonalu a luverisu a měla jsem kolem 5 vajuch.. tak jsem docela fakt šoklá jak jsem zareagovala.. Dr. říkal, že jsou tam 3 dominantní. Teda ještě není vyhráno, zítra si volám kolik se oplodní a transfer bude až v uterý, tak snad nějaké přežijou 🙂
No a nenabízí ho Kaces bo to není tak vydělečné a prý je u toho menší procento otěhu, ale já na čísla nejsem, takže jsem ráda za Nativy a musím říct, že jsou fakt šetrné pro tělo a nenesu to tak těžce jak kalsické IVF 🙂

kaces
3. dub 2009

Ahojky walerinko tak ted teda nevím na co se dát,to PGD je asi to co nabízel i nám ale s tím že bych musela mít hodně embryek,tak uvidíme mám totiž strach kdyby je vyřetřily a zjistily že není žádné pořádně dobré a vyhodily tak hodně peněz do luftu.Už sem teda přemluvila manžela na to že bysme šli do toho že by dal půlku spermií on a půlku dárce,s tím že bych si pak nenechala říct čí mě zavédli.Sice to manža nese horko těžko ale chce taky pro mimušo udělat co nejvíc. 🙂

romiko27
3. dub 2009

Ahojky,moc zdravím! Tak dnes je to 4.den po ketu,nic necítím (asi ještě není ani co cítit?) Ze začátku mě trochu bolelo břicho,teď je to dobré. Nervózní jsem stále. Počasí je ale super,ležet se mi moc nechce i když jsem si říkala,že těch 14 dní prospím. 🙂

walerinka
3. dub 2009

Ahojky já jsem 8 den po ET taky nic moc necítím, ale každá jsme jiná, některá to na sobě pozná hned a jiná vůbec. Doufejme, že bude vše O.K. 🙂 🙂 🙂

rendas
4. dub 2009

Ahojky holky,tak moc držím palečky 🙂 už máme krásné počasí tak to musí přece vyjít 😅 já jsem teprve před stimulací,ale po středečním agolutinu nevím kdy mi dorazí "červená"a pak hned nasazuju clostík před tím nativem.takže co mi zbývá než čekat...však to všechny známe!!Nemáte holky s tím agolutinem některá zkušenosti,za jakou dobu se dostaví měsíčky???
tak holčiny pevné nervy a přeju všem krásný víkend!!!

romiko27
4. dub 2009

Ahoj rendas,pročítala jsem si minulé diskuse a mam dojem,že to trvá 5-9dní,ale nemám s tím zkušenosti,mě to chodí jako hodinky,ani by nemuselo. Zatím pa 🙂

kaces
4. dub 2009

Ahojte holky držím vám pěstičky at vám to vyjde.Já sem ted na mrtvici k dr.mám jít až ve čtvrtek,že mě nasadí antikoncepci aby si odpočinuly vaječníky a pak bys sme za měsíc a půl šli do další stimulace.Červenů sem měla dostat až o velikonocích a ona ejhle přišla dnes.Jelikož antikoncepci mě měl předepsat až ve čtvrtek tak nevím co mám dělat nechce se mi zase čekat do dalšího měsíce,tak sem si říkala že bych zítra ráno zkusila cinknůt na kliniku či tam nebude a jestli bych si pro léky nemohla zajet už zítra.Mě snad štěstí nikdy nepřeje ☹

romiko27
5. dub 2009

ahoj kaces,to je teda smůla,ale věř,že všechno zlé se v dobré obrátí,tak jak to dopadlo? Hezký den přeju všem!!!

kaces
5. dub 2009

ahojky rominko,tak sem tam nakonecnec nevolala manžel říkal,at neotravuju v nedělu,že když tam jedu ve čtvrtek at už to nechám tak.Takže to vypadá,že nakonec začnu se stimulací až tak koncem června,ale už to nějak neřeším.Přeji krásný den všem

walerinka
6. dub 2009

Ahoj holky tak mě ta červená zase dohnala ☹ ☹ ☹ Jdu dnes na kontrolu ale už je to asi zbytečné.

ludmilamarie
6. dub 2009

Ahoj,
minulé pondělí jsem byla na transferu a dnešní těhotenský test je negativní - jaké mám šance 😔

romiko27
6. dub 2009

Walerinko,to mě moc mrzí,také mám pochybnosti,jsem 7den po ET. Zatím nic,měsíčky mám mít asi v pátek,tak

čekám. Bojuj dál,dáš si pauzu? 😢

romiko27
6. dub 2009

Ludmilomarie,já byla také v po na ET,raději se netestuju,ale ještě vydrž! já to zkusím v pátek nebo v sobotu,protože někde jsem četla,že ta látka co ovlivní test se tvoří až 10.den. Ale také mám test kde píšou,že se může použít již 5.den,tak nevím.

ludmilamarie
6. dub 2009

romiko 27
já mám taky několik podobných informací, nevím čemu věřit

ludmilamarie
6. dub 2009

Přemýšlím, jestli mám zůstat ještě doma nebo jít do práce 😖

rendas
6. dub 2009

Ahojky holky,Wal to je mi strašně líto ☹ale nevzdávej to!!! Holky a s testíkama zkuste vydržet určitě až po desátem dnu,já vím to čekání je hrozné!!!!!!mě dnes taky chytla červená,auau...zítra nasadím clostík a uvidíme....
Tak se všechny držte!!!

walerinka
6. dub 2009

Ahojky romiko určitě to nevzdáme, ale ted vyčkáme a budeme se nažit normálně a jestli tak to zkusíme znovu na podzim.

ludmilamarie
6. dub 2009

Zdravím pondělní ET, už tu někdo je? 🙂

romiko27
6. dub 2009

ahoj,já už jsem se registrovala hned v pondělí,občas sem mrknu a jsem nervózní,ale raději netestuju. Romana
Ludmilomarie jak je? jsi to ty?

ludmilamarie
6. dub 2009

Jsem, já to nevydržela, testovala jsem hned ráno a teď se hroutím

ludmilamarie
6. dub 2009

My jsme se spolu už vlastně ráno bavily 🙂 Zjistila jsem, že mi tu Vincentku už někdo vzal 😀

romiko27
6. dub 2009

Myslela jsem si to,ale nebyla jsem si jistá. Je to hrozně stresující,to je ještě brzo,zkus to pozděj! Doma mě to moc nebaví,ale vydržím až do testů. Chodím na procházky. U nás se dnes sadí brambory,tak na ně půjdu kouknout,ale tchýně(bydlíme nad něma v rod. domku) myslí že mám chřipku,nikomu jsme o tom neřekli. Tak snad to vyjde 😉
A co ty zůstáváš doma nebo jdeš do práce?

ludmilamarie
6. dub 2009

Ráno jsem byla rozhodnutá, že půjdu do práce, ale asi vydržím ještě doma. Mám to tady jako nervové lázně, i když díky internetu jsem již 3 hodiny v kanceláři 🙂
Jinak se oddávám jako ty procházkám, lenošení, knížkám a taky hraju na PC hry - utíká to rychlej 😎
Udělalas dobře, žes to nikomu neřekla, já to vyžvanila všude a teď se děsím těch lítostivých pohledů, když to nevyjde 😒

ludmilamarie
6. dub 2009

Vy vážně sadíte zemáky? Tady je bůřka jak blázen. U nás se sadí až 1. května - den práce oslavíme prací 😀
Teď bysme ty brambory museli balit do novin, aby jim nebylo zima.

romiko27
6. dub 2009

no fakt,jak se oteplilo,tak to tady žije. Máme výhled do zahrádek a přehled co kdy a kde a kdo sadí. A za domem pole a jak sadí sousedi tak honem my ať nejsme pozadu,to tak na dědině chodí. U nás je krásně. Jdu na ně mrknout a za chvilku dojdu. 🙂

ludmilamarie
6. dub 2009

Zatím ahoj, ve středu se uvidíme

kaces
6. dub 2009

Ahojky Wal,je mi to moc líto.Já se vždycky doma sesypu,pak už sem celkem v poho ale zas mě to dostane jak jdu na tu kontrolu,to je pak ještě víc stresující.Taky sem si říkala,že půjdem až na podzim,ale mě to nedá a chci jít zas už co nejdřív.Hlavně se drž a třebas vám bude přát štěstí a nebude potřebovat žádnou kliniku,držím pěstičky 🙂

kaces
8. dub 2009

Ahojky holky tak co jak jste dneska dopadli na kontrole? 🙂