CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

oliras
14. dub 2009

Holky tak si představte co se mi stalo http://img3.rajce.idnes.cz/d93/1/1867/1867404_9... mluví za vše co dnešní moje testy tak uvidíme co s toho bude podotýkám bez veškerých hormonů vůbec nic jsem tento měsíc nebrala 😕

rendas
14. dub 2009

Ty jo to je krásné a super 🙂 😉 🙂 😉 😀 😀 😀 😀

oliras
14. dub 2009

ale bříško bolí skoro stejně jako na ms 😝 ☹

lucciano
15. dub 2009

Ahojte holky, ráda bych se mezi vás přidala. Chodím k doktorce Slovákové a o mimi se snažílkujeme už 2 roky 😒 .Minulý pátek jsem byla v CARu a dohodly jsme se na 1. IVF v červenci. Mohly byste mi prosím napsat, co mě asi tak čeká? Zatím jen vím, že si mám asi tak měsíc předem zavolat kvůli žádance na pojišťovnu a 2-3 DC mám přijít na krev a co bude pak? Moc děkuji za odpověď. Čaute a přeju hodně úspěchu. 😉 Milá Oliras, úplně mi běhal mráz po zádech, když jsem viděla Tvoje testíky - supeer, tak ať vše dobře probíhá. Čaute holky... 😎

romiko27
15. dub 2009

ahoj holky,tak krev je negativní,děkuji za podporu. Jedu dál,vracím se do práce,dám si pauzu a asi na podzim půjdeme na 2.IVF,dr.Horváth mi doporučil zase klasiku. Tak jdeme šetřit! Přeju vám hodně štěstí a mějte se pěkně,já se na vás občas juknu. PAPAPA 🙂 🙂 🙂

romiko27
15. dub 2009

Oliras,moc gratuluju!!!! 🙂

rendas
15. dub 2009

Ahoj romiko to je nám líto,odpočiň si a bojuj dál!!!!
Lucciano vítej mezi námi 😉 záleží jak jste se s mudr domluvily-čekají tě injkce do bříška,sledování ultrazvukem,jak rostou folíci,potom punkce vajíček v celkové narkóze+ten den spermíci,řeknou ti kolik odebraly vajíček,potom se čeká kolik se jich oplodní a jak se vyvíjí a následuje embryotransfer do tři až pěti dní dní.no a potom kontrola za čtrnáct dnů na krev,jestli si těhule.takže tak nějak ve zkratce...
No já jsem zvědavá co mi řekne mudr v pátek na ultrazvuku...
Tak se držte papa 🙂

oliras
15. dub 2009

romiko ☹ to mě mrzí

maendy
15. dub 2009

Ahojky holky,romiko je mi to líto,drž se,hlavu vzhuru,koukni na oliras tomu se říká bomba a bez hormonů.
To samé se stalo mé známé,byla po nepod ivf a meli s manž pauzu a hele otěhotněla 😉
Oliras tfuj tfuj at vše vyjde 😉

kaces
15. dub 2009

Ahojky Rominko je mi to líto ☹ snad brzy našetříš penízky a budeš mít odvahu opakovat to.

kaces
15. dub 2009

Oliras tak to hledím,snad to bude všechno dobré a budeš se těšit na mimušo 🙂

lucciano
16. dub 2009

Ahojky Rendas, moc děkuji za stručný přehled toho, co mě čeká. Ty injekce do břicha mi nedělají moc dobře, ale co bysme pro miminka neudělaly. Přeju, aby Ti v pátek dopadl dobře ultrazvuk. 😉
Oliras, to mě mrzí, že to tak dopadla. Přeju hlavně sílu - čauky

sarri
16. dub 2009

LUCCIANO

sarri
16. dub 2009

Lucciano, nechci Tě strašit, ale pokusím se ve stručnosti popsat náš IVF pokus - problém byl v pomalých spermiích. 2. den cyklu jsem zahájila stimulaci Gonalem v peru do peku na břiše - celkem pohoda, manžel je zdatná zdravotní sestra, tak píchal on a asi 2x jsem se vzmužila a bodla si to tam sama. Bylo mi velmi spavo - píchali jsme ráno v šest, než šel manžel do práce a byla jsem po zbytek dne naprosto nepoužitelná - kofein nepomáhal. Pak ale přišly injekce do stehna, které se musely připravovat z nějakého prášku a klasickou stříkačkou píchnout do stehenního svalu - ne však do cévky, takže zkusit vždycky, jestli se nenabírá krev a když jo, tak přepíchnout. Poprosil jsem sestu od obvoďáka a ta mi asi 3x píchla, pak byl ale víken, a tak to opětzcela profesionálně obstaral manžel - ne že by to bolelo - to vůbec, ale nebyla jsem schopna tu poměrně dlouhou jehlu do své nohy zanořit a ne tak ještě zkoumat, jestli nejsi v cévce. Nekonečná únava trvala celou stimulci. Při odběru vajíček se nedařilo anesteziologovi mně napíchnout, aby mě uspal, tak jsem měla 4 pokusy a všechno od krve... no nemám zrovna viditelné žíly... vajíček bylo 5, vhodná embryjka pak 2 (morulka a osmibuněčné), k zamražení nic. Bohužel se nepovedlo a asi 8. sen po zavedení jsem normálně odmenstruovala. Celé to vyšlo cca na 25.000 + cesty + nervy. Museli nám napíchat spermie do vajíček, bo to byli lenoši a sami by tam netrefily. Přeju hodně štěstí při vlastním pokusu a pevné nervy 😎

lucciano
16. dub 2009

Ahojky Sarri, děkuji za vysvětlení. Samozřejmě mám z toho všeho strach, ale aspoň vím, na co se mám připravit. Ty injekce do břicha mě trochu děsí. To je super, že máš doma takovou zdravotní sestřičku 😀 . Budu muset poprosit přítele, aby se toho ujal, sama bych to nezvladla. S těmi žílami jsme na tom stejně, když jsem byla v nemocnici, tak mi rozpíchali obe ruky a pořád nic. Co se týče mého přítele, tak ten má málo rychlých spermoníků-ach jo. Je to ještě dlouhá doba, než ten kolotoč začne a mám trochu obavy. Holky moc vám děkuju, že jste mě tak hezky přijaly a mějte se straaašně moc hezky, čusík 😎

kaces
16. dub 2009

Ahojky lucciano,neboj se to zvládneš.Já sem stimulaco podstoupila dvakrát takže sem se píchala ráno večer gonalem do břicha,taky večer do nohy a ještě k tomu aby to nebylo málo tak mám špatnou srážlivost krve tak sem se ještě píchala navíc večer do břicha,a zvládla sem to sama.Sice sem se vždycky psychicky připravovala,ale co bych pro mimčo neuděla.Ted půjdu na 3IVF tak sem zvědavá jak bude,taky sem přitom byla utahaná,ale dr.mi hned při zahájení stimulace vždycky dal hned neschopenku,takže sem vegetila doma v květnu budu zase.Určitě to zvládneš neboj 🙂

oliras
16. dub 2009

ahojky holky tak HCG 16 den po OVU 140,3 tak v pondělí se rozhodne jestli je to v pohodě půjdu zase na krev a pak se objednám k dr.

rendas
17. dub 2009

Ahojky holky,tak jsem byla dnes na tom ultrazvuku,folíci nějací sou ale malé,tak to musím podpořit ještě injekcemi,a příští týden punkce.tak musím vydržet...holky přemýšlím jetli jít na neschopenku,ale asi si vezmu jen pár dní dovču a půjdu do práce...no nebudu předbíhat..Jo jinak za tu narkózu se doplácí 400Kč.
Oliras drž se a ať je všechno v pohodě 🙂 🙂
Tak se držte papa

lucciano
17. dub 2009

Ahojky Kaces, dík za uklidnění, že to nějak zvládnu. Moc mi vaše příspěvky dodávají sílu. Někdy mám období, že nevím kudy kam a jsem úplně bezradná!!!
Rendas neboj, folíci dorostou a příští týden na Tebe budu myslet. 😉 Těžko říct, co je lepší, na neschopence to je v dnešní době docela bída a dovča možná výjde líp, ale uvidíš, jak se budeš cítit a pak se rozhodneš.
Hezký víkend - čauky 😎

ludmilamarie
17. dub 2009

Ahoj ženy,
hlásím 2 mrňousky po 3 inseminacích, operaci a 1 IVF. Zatím sice zlobí a bolí, ale ve čtvrtek se na ně půjdu podívat a srovnám je potvůrky. Držím Vám všem palce, je to k nevíře, ale jde to!!!!!!! Nějakých 5 let čekání se už teď vůbec nepočítá. 😒 Bohužel mám teď ještě větší strach - o ně!

oliras
18. dub 2009

ludmolomareine já se snažila 6 let 2 IVF a 1IUI za sebou a nakonec přirozeně ale zatím nic nechci zakřiknout na mrňouska se půjdu podívat za týden

ludmilamarie
19. dub 2009

Tohot zakřikávání se bojím taky 😔 Mám strašnou radost, ale tady hrozný strach, že to nevyjde, že se něco pokazí ☹

ruda
19. dub 2009

holky, nic se nebojte, už jsou v teplíčku u maminky, tak se jim bude chtít ven až budou dětičky velké a zvědavé...moc vám gratuluji a přeji, je to vždy povzbuzení pro nás všechny nešťastné... tak po pěti letech a nakonec přirozeně...to je super a problém měl být v čem? manža? já si na injekce beru dovču a pak jsem připravila v práci ,že jdu na neschopenku, docela se těším, že budu minimálně měsíc doma a 14dnů těhu...snad to pak neskončí...injekcí se nebojím, to je to nejmenší,vkládám do toho veškeré naděje, jdeme ICSI a snad to prostě vyjde.Venku je krásně, tak to sluníčko snad pomůže nám všem...to čekání je děsné..

rendas
19. dub 2009

Ahoj holky moc gratuluji a nebojte bude to vše v pohodě 🙂
Já ještě dopíchávám menopur,večer pregnyl a v úterý punkce.moc se mi nechce zas do celkové narkózy,ale co se dá dělat...potom napíšu.Zatím se mějte papa

ruda
20. dub 2009

rendo držím moc palce...napiš kolik jich bylo ju? ty jdeš už po druhé??? určitě to klapne...musí, pro nás všechny to bude naděje a štěstí ...

lucciano
21. dub 2009

Ahojky Rendas, držím palečky, aby to dobře dopadlo. Netrpělivě budeme čekat Tvoji zprávičku. Oliras a Ludmilamarie, nebojte, věřte tomu, že vše dopadne dobře a ono to výjde. Mějte se hezky a užívejte se sluníčkový den 🙂

rendas
21. dub 2009

Ahoj holčiny díky za podporu.no už to mám za sebou,ale získalo se jen jedno vajíčko ☹ ale byla jen minimální stimulace,folíci byly ale bez vajíček..ale to jen ten nativ..vloni na IVF jsem jich měla deset,devět se oplodnilo,čtyři byly ok,zavedli mi jedno,ale zbytek nevydržely,takže nebylo ani na zamrazení... 😢 Tak budu netrpělivě čekat do zítra,kdy si tam mám zavolat..doufám že i to jedno vajuško bude bojovat 🙂 Holčiny vás teprve boj čeká,kdy se na to vrhnete????No jinak transfer by mohl být už ve čtvrtek,což se mi zdá brzo..tak nevím..holky napíšu.mějte se

oliras
21. dub 2009

tak včera HCG 671,5 vypadá to nadějně 😀

ruda
22. dub 2009

oli to je supééééééééééééééééér obrovská gratulace, to jsou skvělé hodnoty..já chci takýýýýý a problém byl manža???? stejně jsi skvělá nvést sem naději, že i když se všemožnými způsoby nedaří, tak to může nakonec klapnout i přirozeně.... drž se a opatruj se 😎

kaces
23. dub 2009

Ahojky holky sice sem byla 2krát na IVF a mám jít ted na to třetí,ale nějak mám totální okno nemohu si vzpomenou jak dlouho sem si píchala gonal,mohla byste mi to některá připomenout?Máme s manželem nějakou akcičku a mám starch aby nám pak ten odběr nedali v tom víkend,ted beru tu antikoncepci a musím si to nějak naplánovat at nám to nevyjde v tom víkendu.Děkuji moc.
jinak Oli gratulujůůůůůů 🙂