CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
1. kvě 2009

Kaces úplně tě chápu taky jsem z dědiny a ututlat to chce fakt nervy minule jsem v práci řekla že jdu s cystoua byl klid...a neschopenku jsem si nechal napsat od obvodáka,kterému jsem řekla pravdu a on mi napsal diagnozu na záda,takže to bylo dobré...

Rudi to jse super nápad,nejde mi to zkopírovat,zkušíš to????

rendas
1. kvě 2009

Renda /31/ snažení 6,5roku 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

ruda
1. kvě 2009

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF
Renda /31/ snažení 6,5roku 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

ruda
1. kvě 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

ruda
1. kvě 2009

jsem sice technický antitalent,ale nějak se to podařilo 😀

rendas
1. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

ruda
1. kvě 2009

a hnedle máme přehled...jen si říkám, že jsme tam ještě mohli napsat, kam chodíme do centra...

ruda
1. kvě 2009

😀 😀 😀 😀
to byl fooooooor, vím, že je to to, co máme společné 😉

maendy
1. kvě 2009

holky asi jsem debil,ale o jaké tabulce je tu řeč 😀
tak tedy Elí,snažení 3 roky,2x stimulace glost + pregnil.začínáme ve Zlíně.

lesis
1. kvě 2009

ahojky,
ted jsem si to dočitala a musel ajsem se i zasmat nas predstavou jak zbesile kopirujeme 😀
holky ja vas obdivuju, jste machři, že tak bojujete o drobka, ja jsem proti vam uplna máčka - snaženi teprve 3/4 roku a za sebou nic, teprve zaciname s nejakym koumanim...ale aspon vim o cem mluvite, když rikate o okolnich lidech a "kamaradkach" ktere kolem vas těhotní ☹...myslim ze tohle je všude stejne, včetne všech řečí....

tak hlavu vzhuru když je to volna a přijemne snaženi 🙂, mějte se krásně, zatim pa.

rendas
2. kvě 2009

Krásné ráno holčiny 🙂 tak dneska 9 den po ET,to jsou vždycky ty nejhorší dny čekání a vůbec to neutíká 😔
No jinak už nemůžu ani chodit,ten utrogestan na to zavádění je fakt šílenej auaua 😢 😢

Maendy,Ruda myslela aby jsme se všichni napsali pěkně pod sebe a měly o sobě přehled 😉 Takže Rudi až se ti bude chtít tak to zas překopči 😀 😀

Lesi i když nemáš za sebou ještě "nic" tak se pisni také do tabulky 😎 A třeba to nic, tam zůstane a povede se přirozeně 😀

Mějte se papa

ruda
2. kvě 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /věk ?/ 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Ptregnyl

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

ruda
2. kvě 2009

maendy nemám věk a lesis, snad si to pamatuju dobře..jinak promiň a opravíme to ju? a pokaždé, když bude změna..opraví se v tabulce..
Rendo a zkoušela jsi už testnout??? nebo jsi statečná a odoláváš??? držím moc palce, taky ses už načekala,klaopne to uvidíš...

rendas
2. kvě 2009

Rudi jak už jsem psala včera jsem testík zkusila,ale nic...tak teď zkusím v pondělí a jinak na to prdím 😒 a nechám to až do CRM...

Holky dnes je tu nějak mrtvo kde jste všichni? 😅

ruda
2. kvě 2009

Rendi, ještě je daleko a příznaky???

rendas
2. kvě 2009

No Rudi ve čtvrtek mi bylo blbě jak před krámáma,jinak celou dobu je mi dobře,tak nevím nevím...minule jsem začla krvácet 10 den po ET.Tak uvídme břicho už mám jak balón.no jo hormony 😝

rendas
3. kvě 2009

Dobré ranko kočky přeju všem krásnou neděli 😀
Měla jsem zas ráno myšlenky na testík ale vydržím do zítřka....

lucciano
3. kvě 2009

Dobré ránko holky, tady teda přibylo příspěvků. Rendas, drž se a zítra dej určitě vědět, jak dopadl testík. Holky tak já se taky přidávám k vaší tabulce, ju?

Ruda /30 let/ 2,5 snažení 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /věk ?/ 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Ptregnyl

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

maendy
3. kvě 2009

Ahoj holky,tak včera jsme si s manželem udělali skvělí den.Koupili jsme si oběd u mekáče(strašně zdravé)a poobědvali jsme vpřírodě.Nádhera,tak skvěle mi dlouho nebylo. 🙂 Jen naší fence to připadalo nudný 😀

Tak to poopravím 😉 Koukám že budu nejmladší.

Ruda /30 let/ 2,5 snažení 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Ptregnyl

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

lesis
3. kvě 2009

nádhera-tabulka super.

jinak my si taky s mužem uživame, mame 5 dni volna, tak toho využíváme se vším všudy 😉. tento tyden bude přelomovy, končím v moji praci a nastupuju zpet do byvale prace, ale hlavne budu s mužem, tak snad si nepolezem na nervy a bude to v poho 🙂

přeju krásné sluničkove dny...

ruda
3. kvě 2009

super, tak jsme se pěkně zapsaly 🙂 ,možná ještě nebude špatné připsat, /pokud víme /,kde je problém...co?
dnes jsem byla se švagrem a kámošem na kolech, nějak jsme se dopletli a spadli, já jen do kopřiv,ale byla to šleha, on má chudák koleno pěkně roztrhané od makadamu...tak jsem mašličkovala, nsad to bude v pohodě, je statečny, tak se sportem opatrně...
snad nedostanu MS v pátek, bo je svátek a to by do pondělí bylo na zahájení stimulky pozdě...
Rendi jsi nervozní z kontroly? co testík?

rendas
4. kvě 2009

Dobré ranko,píšu honem neboť letím do práce 😒 samozřejmě jsem nemohla dospat tak jsem si ve čtyři ráno dělala testík a nic 😢 ale mám jenom ty obyčejné,že jsou i nějaké lepší.achjo ale naděje umíraá poslední 😅
Rudi tys byla teda šikula 😝 😲 Jo a ten problém ,cokdo máme by jsme tam připsat mohly 😉
Tak zatím papapa

lucciano
4. kvě 2009

Ahojky Redni, to mě mrzí, že ještě nemůžeš skákat radost. Ale jak píšeš, naděje umírá poslední, nehažme ještě flintu do žita 😉

etra
4. kvě 2009

Ahoj holčiny! Píšu poprvé, náhodně jsem objevila vaši diskuzi.Řeším miminko...jak jinak🙂))Několik let jsem navštěvovala Fertimed.Máte některá zkušenosti s touto klinikou v Olomouci? Podstupili jsme 2xIFV, jak je vidět, zbytečně. Nyní jsem dostala doporučení od svého gyn. do Zlína Crm.Snad tam pojedeme až na odběry vajíček - můj gynekolog s nimi spolupracuje. Což je fajn. Ale potřebovala bych nějaké srovnání s Fertimedem. Můžete my některá pomoci? Jinak vám všem fandím, hlavně si udržet dobrou náladu a pevnou mysl. Vím, jak moc těžké to někdy je. Po neúspěších jsem byla na dně...Ta´d. po několikaleté odmlce se do toho všeho znovu pouštím.

ruda
4. kvě 2009

Ahojky holčiny 🙂
Rendo, to je mi líto,ale třeba to ještě není úplně ztracené..kontrola ještě nebyla a testy jsou někdy v těhu neativní a někdy zase ppozitivní a těhu nejsi.. krev je krev a než Dr. řekne ortel, tak jsi těhu a basta..někdy jde mbýt těhu i s MS..nic není tak jednoznačné jak se zdá..
Etra vítám tě mezi nás.. já osobně jsem z jihu, tak i do Zlína mám daleko,ne tak do Olmiku,. tak zkušenost nemám,ale neboj se ...je to tam moc fajn, teda raději je nepotřebovat..porovnání nemám,ale jsem zatím spokojená, jestli chceš, přidej se do tabulky ju:::

ruda
4. kvě 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Ptregnyl

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

ruda
4. kvě 2009

tak jsem si doplnila problém a příčinu nezdaru...zkuste taky ju? páčko 😀

maendy
4. kvě 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Ptregnyl,(13,5,jedem na výsledky a ortel co bude dál)

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

Ahoj holky.Dneska jsem mela v práci takové bolesti hlavy,fuj.Zase od krční páteře.A to byla čekárna plná pacientů. ☹

rendas
4. kvě 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Ptregnyl,(13,5,jedem na výsledky a ortel co bude dál)

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

Ahojte holčiny,etry vítej mezi námi 😉ale také ti neporadím.dřív jsem jezdial do Brna,se Zlínem jsem spokojená.
maendy - to by chtělo masáž 😉 ze zdravky mám kurz,nechceš se stavit 😀 😀 😀 😀
Rudi já vím,měla jsem se na ty testy vyprdnout,ale je mi jaksi blbě,tak nevím 😝

Holčiny tak dobrou 😔

rendas
4. kvě 2009

Hej holky ale stejně je to nespravedlivý když za neúspěch může chlap,co musí všechno ženská podstoupit 😒
A ještě když jezdím do centra pořád sama, a vydím tam kolikrát ty páry...
No nic dost bědování,mám tu jěště jeden testík tak ho ráno zkusím 😎
Papa