CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

tirtir
26. dub 2010

jo jo sluníčko dělá divi, ty jsi v práci teda já myslela že jsi na PN.

lucciano
26. dub 2010

jj, jsem v práci, na PN jsem nechtěla jít - minulý týden jsem byla doma od úterka (od KETu), teď už jsem ale v plné pracovní síle. Naštěstí sedím v kanclíku, takže se tady opravdu nenadřu a ani nemám žádné stresíky - docela pohodka.

malaksahar
26. dub 2010

Ahojte snažilky.......jsem tu nová
a hledám jednu fajn holku se kterou jsem ležela 4.4.10 na pokoji v (crm-Zlín)...Měly jsme se tu sejít v pátek, ale nějak jsem to nezvládla..Bylo toho na mě ten den moc.. nejdřív dobrá zpráva od paní doktory 🙂 a cestou domů menší bouračka.. ☹ doufám, že se z toho otřesu nic nepřihodilo...ve čtvrtek jdu na kontrolu tak doufám, že mi řeknou jen dobré zprávy. M 😉

aja8
26. dub 2010

Ahojky Marky, no já Tě tady vyhlížela..napíšu Ti do IP.. 🙂
Lucci a Tirtir, moooc vám držím pěstičky..musí to vyjít.. 😉

tirtir
26. dub 2010

Ahoj holky aja8---děkujeme
akorád jsem se přiřítila z města byla jsem platit pojistku na autíčko a pak jsem ještě dělala dobrotu z bebe sušenek.
Jsem zničená utahaná a já ještě nevím co všechno.
Luc to máš dobrý, že sedíš v kanclíku, já mám těžkou práci tak jsem doma raději v klidu---v práci tahám i 20kilové pytle a nikdo se tě neptá jestli jsi v pořádku takže nic neriskuji

ivus16
26. dub 2010

ahojte, určitě je lepší být doma v klidu, já jsem po transféru byla doma jen přes víkend a pak jsem taky musela do práce ☹ .Hodně v práci namáhám ruce a taky břišní svaly, tak až příště půjdu na IVf tak určitě zůstanu doma, přece nedám 30tis za pokus a pak kvůli práci to zase nevýjde.Tak všem hodně štěstí snad se brzo všechny dočkámme 😀

lucciano
26. dub 2010

Ajo, díky za podporu!!
Ivi, byla jsem doma od úterka - minule jsem byla doma 14 dnů na PN, ale stejně to nevyšlo. Podle mě je to individuální, jak se člověk cítí. Kdybych měla fakt těžkou práci, jak píšeš, zůstala bych doma o tom žádná.

tirtir
27. dub 2010

Krásné ránko holky

silvie13
27. dub 2010

ahoj aja8.....byla jsem teď 3 dny mimo, ale už jsem tu 🙂 🙂 🙂 já ani vlastně nevím jaké mám FSH , ale teď si ho nechám vyšetřit, protože nechci být zase zklamaná, že mám málo foliků. A můžu se zeptat, ty máš vysoké FSH? A jaký jsi měla protokol? Já jsem měla krátký, protože už prý můj věk(37) není ideální na dlouhý protokol.Nevím , ikdyž jsem porodní babka, tak do těchto věcí zase moc nevidím.
Já chci zkusit jet do Brna k té doktorce, protože jsem k ní chodila na seminář a moc se mi líbila, má toho v hlavě strašně moc. A mám reference, že je fakt dobrá. Uvidíme, volala jsem jí a ona říkala, že s tím musíme něco udělat, abych už nezažila takové zklamání.

rendas
27. dub 2010

Ahoooj holky všechny zdravím a držím palce na testíkování 😉

Tak koněčně mrcha dorazila (44.den cyklu) takže zítra valím na kopec 😉 je mi teda hooodně zle ☹
Holky chtěla jsem se zeptat jak to máte s nechopenkou? máte neomezené vycházky??????já jsem si ju nikdy nebrala,kvůli jejich razítku,protože nechcu aby to někdo věděl 😔 ale začla jsem chodit na gyndu do trojky,myslíte si že tam mají razítko gynekologie nabo opět IVF?chodíte tam některá?????já vím že se ptám jako blbec ale už mám hodně dovolené vyčerpané,tak jsem si říkala že bych šla na neshopenku....no a kdyžtak to risknu u obvodáka....

tak se držte papap

monas007
27. dub 2010

ahoj rendas, tak to si tentokrát mrcha dala na čas 🙂 🙂 ale hlavně, že dorazila. já měla od začátku neschopenku z centra, protože dávají neomezené vycházky a ty dostaneš málokde 😀 😀 kašli na nějaké razítko, hlavně aby jsi byla v klidu a až budeš dalších devět měsíců doma, tak ti to bude jedno 😉 😉 můj manžel si tam taky brával razítko, když šel se mnou jako doprovod a mám dojem, že když šel na odběry a bral si razítko nahoře, tak mu tam taky šouply razítko centra. ale myslím, že je to razítko i se jménem doktora, jen je to prostě všechno jedno centrum.

tirtir
27. dub 2010

Ahoj ren mona má pravdu kašli na to a je jim úplně jedno co tam chodíte dělat, můžeš jim říct, že je to normálně i gynda a lhát nebudeš.
I já mámneomezené vycházky.
Holky dneska jsem trochu špinila, tak doufám, že to není nic vážného.
Na vložce krev není zatím je jen když jdu čurat, celý den ležím a budu v tom pokračovat.
Jedna holčina tady na koníkovi píše, že je to následek stimulace a že to můžou být i folici, kteří ve mě zústali.
vstávám jen když jdu čurat, tak mi držte palečky 😉

aja8
27. dub 2010

Ahojky holky..Silvi, kdyby jsi měla vysoké FSH, tak by Ti to doktor řekl..takže to máš určitě v pořádku..já mám vysoké FSH a doktrorka mě na to hned upozornila..protokol jsem měla krátký, ale vysoké dávky hormonů..já už jsem za 14 dnů objednaná k tomu homeopatovi, tak uvidím..
Tirtir, špinění bývá dobré znamení, že se mimísci zavrtávají..psala jsem si tady s holkou co byla na ET ve stejný den jak já, ale v Brně a taky špinila a je těhotná.. 😉

tirtir
27. dub 2010

Ahoj aja8 takže mi dáváš naději 😉
No hlavně aby jsme se všechny jednou dočkali.
Konec koncům všechny tu máme naději hlavně být na sebe opatrné

aja8
27. dub 2010

Tirtir, musíte i s Lucci zase zvýšit statistiky..mně a Ivuš to nevyšlo, tak vám teď musí.. 😉 ..a my vás s Ivuš budeme pak následovat.. 😉

fiallinka
27. dub 2010

Silvi, oni to fakt dělají vždycky, jen to neříkají, když to máš ok

tirtir: který den po ET jsi? To by fakt mohlo být uhnizďování 🙂

nana.76
27. dub 2010

holky prominte že vam sem lezu ale chci vas podpořit že ja taky špinila myslím 6den po ET a je z toho těhulkovství,takže neztracejte naději

tirtir
27. dub 2010

fial jsem dneska 8 den

nana.76 dík za podporu

fiallinka
27. dub 2010

tirtir, to by mohlo být nadějné... test se blíží, ne? Na kdy to vidíš?

ivus16
27. dub 2010

ahojte, píšete tu o FSH, jo přesně jak už tu jedna z vás napsala, pokud je FSH v normě tak se o něm ani nezmiňují.Jo a aja8, to si piš, že v tom holky samotné nenecháme a budem je co nejdřív následovat 😀 . Už aby to bylo 😉

rendas
27. dub 2010

Holky já se vracím ještě k té neschopence...ono totiž já jsem z vesnice a přímo tu i dělám,takže kvůli tomu nechcu že už by to věděl každej ☹ znáte blbý lidi ☹ a kor ještě ta co ji nosím neschopenku 🙄 🙄 zkusím se zeptat zíta mudr ale jak píše monas tak razítko bude stejný..chjo

lucciano
27. dub 2010

Holky, dohodly jsme se s Tirtir, že budeme testíkovat společně ve čtvrtek, tak uvidíme. Mě dnes chytly nějaké střevní potíže, ale snad to brzy přejde.

tirtir
27. dub 2010

Jo vidíme to na čtvrtek

aja8
27. dub 2010

Rendas, já jsem na to stejně jako ty..tu neschopenku jsem si nevzala jen kvůli tomu, že jsem z malé vesnice a nechci, aby to tam každý řešil..ale jsem rozhodlá, že při dalším pokusu si neschopenku vezmu, ale od obvodního lékaře..je v pohodě, tak věřím, že nebude dělat nějaké problémy..já sice nemám namáhavou práci, ale pro jistotu už si ji vezmu..

silvie13
27. dub 2010

hezký večer všem, ještě se vracím k tomu FSH, já jsem měla poslední odběry dělané asi před rokem a mám tušení, že tam něco padlo o FSH, ale už nevím. Tento rok mi nikdo žádné odběry, kromě infekcí, nedělal. A jak jsem psala , už nejsem žádná mladice 😀 😀 😀 , a jestli si to dobře pamatuju ze školy 😅 , tak bych to FSH mohla mít vyšší. No nic nechám si to pro svůj vnitřní klid zjistit. 😠
přeji vám hezkou dobrou noc a těm co mají testíkovat, tak ať nás brzo povzbudí // 😉 😉 😉

tirtir
28. dub 2010

Dobré ránko děvčata, tak se mě už se stává blázen.
Dneska jsem od půl 4 vzhůru.
Budu si to muset nějak upravit nebo to to není možné

lucciano
28. dub 2010

Tirtir, dobré ráno - no já jsem včera usnula po náročném dnu už o půl deváté, ale ve 23 hod. jsem byla hore - myslela jsem, že mě klepne a pak ještě 3x za noc, nevím, co je s tím spaním. Před chvilkou jsem si dala dávku prášku a mám motáka jak blázen - snad to brzy přejde. Už se nám to blíží - zítra den D.

tirtir
28. dub 2010

Ahoj Lucc, jo už se nám to blíží.
Já už mám navařené a teď budu chvilku odpočívat.
Dopoledne jsem si dělala záclony. A teda můžu říct, že mě trochu rozboleli záda.
Ale už to polevuje.
Všem co nám drží palečky děkujeme

ivus16
28. dub 2010

silvie13: ahoj, no nevím jestli pak budeš klidná ,když ti zjistí to vysoké FSH. Já si teď v duchu někdy říkám, že by bylo snad lepší, kdyby ten můj měl radči horší spermie než já to vysoké FSH. Ona jedna mrška spermoška se vždycky nějak získá, ale naše vajíčka jsou horší. Pokud je nemáš tak horko těžko něco vyplodíš a když jo tak to není zrovna vysoké kvality Ach jo. A vlastně všechny hormony ti dodávají v lécích nic z tvé strany není přírodní.
Zítra Luc a Tirtir držím palce, hned napiště jak to dopadlo čus..

tirtir
28. dub 2010

Ahoj ivus jestli budu vzhůru jak dneska tak zítra než se podívate na koníka už to budete mít napsané.