CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

tirtir
28. dub 2010

no teda holky mi to tu dneska pěkně zanedbáváme, co 😉
To venku to sluníčko 🙂

aja8
28. dub 2010

Ahojky holky, já jsem právě příšla z venku..je tam krásně..a zítra má být počasí ještě lepší.. 🙂 ..tak doufám, že jak přijdu zítra z práce, tak tady najdu jen samé dobré zprávičky.. 😉

fiallinka
28. dub 2010

tirtir: ostatně brzké ranní buzení znám už od dvou kámošek jako těhu příznak 🙂, já ho teda fakt nemám 🙂. Zítra se těším na zprávy!

tirtir
28. dub 2010

fial děsíš mě, ale příjemně

richt
28. dub 2010

Ahojky holky, tak jsem dorazila z pohřbu. není to nic moc, ale snad zítra bude líp. A taky věřím, že mě zítra rozveselíte dobrýma zprávama. Tak se moc na ně už těším. Co taky jiného by mi mělo dát chuť do života než další šťastné maminy a jejich miminka. Držím pěsti.

lucciano
29. dub 2010

Ahojte holky, přeju vám hezké ráno, takže u mě druhý pokus opět nevyšel - bohužel.... život je boj a jedeme dál. Teď si dám na chvilku zase pauzu, možná tak na podzim bych šla na další akci. Zatím se mějte.... Tirtir, snad budeš mít víc štěstí než já-držím pěsti

tirtir
29. dub 2010

Ahoj holky Lucc nevěš hlavu ještě to nemáš potvrzený. A jsi dneska 9 Den po ET.

Jinak holky máte tu čest vědět to dřív neš naše rodina, // jsou tam.
Fotečku dám i do alba ale nemám moc kvalitní foťák na mobilu snad ji tam najdete 🙂.
Teď aby bylo ještě všechno v pořádku,
Paradox bála jsem se toho co najdu a teď se bojím aby bylo všechno v pořádku

lucciano
29. dub 2010

Tirtir, velká gratulace - to má někdo štěstíčko, tak se opatruj. Prosím, nedávej mi zbytečnou náděj, 9. den už to musí být vidět.Užívej si ten pocit, ahojky

tirtir
29. dub 2010

Lucc moc mě to mrzí, nevím co napsat .
Děkuji za gratulaci

richt
29. dub 2010

Tirtir, moc gratuluji.

richt
29. dub 2010

Lucc, nebuď smutná ještě není nic ztracené

tirtir
29. dub 2010

richt dík

monas007
29. dub 2010

tirtir obrovská gratulace 😀 😀 teď už se budeš pořád strachovat, od kontroly ke kontrole ... ale uvidíš a všechno bude v pořádku 🙂 🙂

lucciano 9.den už může být na testíku něco vidět, ale taky nemusí 😉 😉 třeba se ti to hcg do moči dostává pomaleji. zkus ještě testnout za dva dny a nebo už vydrž do kontroly a uvidíš, že budeš třeba mile překvapena 🙂 🙂 moc bych ti přála, aby ti to vyšlo 😉 🙂

h.jitka
29. dub 2010

tir, velká gratulace. ať se drží. 🙂

fiallinka
29. dub 2010

tirtir, co jsem ti říkala, buzení je příznak, že jo? Tak už budeš třetí, o kom to můžu říkat 🙂 Moc gratuluju, ať je všechno v pořádku... kdy jdeš na krev?

Lucci, je mi moc líto, žes tam ty dvě čárky neviděla taky... ale šance být samozřejmě ještě může, i když asi malá. Přesto ještě nepouštím palce.

tirtir
29. dub 2010

Ahoj holky, moc děkuji.
Teď jsem se vzbudila a jsem jak kdybych fárala v dole 😅

mon- to máš pravdu a budu se opakovat bála jsem se testovat a bojím se jak dopadne první kontrola.
fial-- to buzení je hrozné-- včera jsem šla schválně spát pozdě a nepomohlo to, o půl 4 jsem byla zase vzhůru.
Holky, ale jak psala fial--přesně to chci zažívat a cítít.

Lucc tobě taky ještě držím palečky páč náděj je vždy

fiallinka
29. dub 2010

tirtir: jj, a počkej, až ti bude zle - to si pak říkáš "můžu si za to sama, chtěla jsem to, těšila jsem se na to 🙂)

aja8
29. dub 2010

Ahojky holky..
Tirtir, velká gratulace..normálně, co tak zjišťuji, tak každá holka, co špinila, měla pak na testíku //..super..
Lucci, je mi to líto..ale asi je tam opravdu ještě šance, že by tam třeba ten 12. den mohly být ještě //..uvidíš..nejhorší na tom je, že s tím neuděláme nic..

ivus16
29. dub 2010

tirtir gratuluju, takže dál odpočívej ať je vše v pořádku
Lucci: nic si z toho nedělej, že tam zatím nemáš // já jsem testovala ještě pozdějc a taky nic, ale to samozdřejmě u tebe může být jinak a taky ti to přeju, třeba dojdeš na kontrolu a řeknou ti, že jsi v tom.Jo a dr mě vykládala, že u ní byla holka které normálně proběhla mrcha, už tam šla s tím, že nic a ona jí řekla pravý opak, že je v tom.
Jo a taky si myslím, že pokud se trochu špiní tak se tam zahnízďuje, takže je větší šance. 😀

tirtir
29. dub 2010

holky děkuji celý den nic nedělám jen leží a dívám se na telku

rendas
29. dub 2010

Ahoj holky 😉 😉

Tirtir moooc gratuluji 😀

Lucciano bolí to,ale přebolí a budeš bojovat dál.....

Já jsem byla včera na kopci a začínám stimulovat a opět bojovat 😅

monas007
29. dub 2010

rendas tentokrát už to snad bude boj se šťastným koncem 😉 😉

lucciano
30. dub 2010

Ahojte holky, díky za utěšení a podporu - bolet to bolí, ale čas to z části zahojí a za týden se na to budu dívat jinak. Tak se tady mějte, pěkně bojujte. Rendíku, držím pěsti, ať Ti to už konečně výjde!!!!! Já si dám na nějakou dobu zase pauzu, užiju si léta, sluníčka - pojedu na dovolenou ....

aja8
30. dub 2010

Rendas, tak moooc držím pěstě, ať tentokrát najdeš na testíku pořádné //..
Lucci, já jsem na to stejně, taky si užiju léta a pak půjdu do dalšího boje..třeba budeme pak bojovat spolu.. 😉

tirtir
30. dub 2010

Ren děkuji

holky moc Vám držím palečky aby to vyšlo budete mít hodně síli a energine po létu tak to musí vyjíd.

tirtir
30. dub 2010

Ahoj holky gratulace byla předčasná----krvácím 😢 😢 😢 😢

fiallinka
30. dub 2010

tirtir, neplaš a lež, polykej dál prášky, vůbec nic špatného se nemusí dít, možná odchází jen jedno 🙂

monas007
30. dub 2010

tirtir přesně jak píše fiallinka, buď v klidu, užívej dál tabletky a hlavně se nestresuj 😉 😉 ono se to lehce řekne a věřím, že jsi z toho vyplašená, ale uvidíš, že všechno bude v pořádku !! já taky ještě než mi potvrdili na kopci těhotenství jsem večer při zavádění Crinone gelu měla takovou krvavou sraženinu, ale bylo to opravdu jen to, že odcházelo jedno naše embryjko 😎 😎 bylo to myslím 9. nebo 10. den po ET. zato naše druhé sluníčko to nevzdalo a za chvíli už ho budeme držet v náruči 😀 😀 takže neboj, to ten větší bojovníček si už dělá místečko pro pohodlný pobyt v bříšku na celých 9 měsíců 😀 😀

aja8
30. dub 2010

Tirtir, neboj, určitě se zbytečně stresuješ..hlavně odpočívej a uvidíš, že všechno bude OK.. 😉
Monas a jak se cítíš ty, už stříháš metr?

monas007
30. dub 2010

ahoj aja8 jj, už to máme za pár, zbývá nám posledních 16 dní tak uvidíme, kdy se náš Martínek rozhodne vykouknout 🙂 🙂 taška do porodnice je v pohotovosti, ale podle kontrol to ještě na porod nevypadá !! asi se mu u maminky v bříšku líbí 😀 😀 ve středu jdeme teprve na první KTG tak uvidíme co nám tam řeknou 😉 😉